بهترین روش کاشت ریش در تهران می ‌تواند به شما کمک کند تا جذابیت خود را به طور مجدد بازگردانید. شاید به خوبی از این موضوع اطلاع داشته باشید که اکثر آقایان به داشتن ریش های پرپشت علاقه بسیار زیادی دارند و می توان گفت یکی از پارامترهای مهم زیبایی در آقایان داشتن ریش های پرپشت می باشد.

اما ممکن است تنها به دلیل عوامل مختلفی مانند مصرف دخانیات و الکل، عوامل وراثتی، یا حتی به وجود آمدن سانحه های مختلف از قبیل آتش سوزی و… دچار از دست دادن ریش خود شوند. البته در این میان دسته ای از آقایان نیز به صورت ژنتیکی دارای صورت کم مویی هستند که با استفاده از بهترین روش کاشت ریش در تهران می توانند آن را رفع کنند.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

با توجه به پیشرفت چشمگیری که در علم پزشکی رخ داده، مشکلات نام برده شده ای که باعث ریزش ریش می شوند رفع خواهند شد. بارها و بارها مشاهده شده که اکثر آقایان تنها برای تحریک رشد مجدد ریش های خود از داروهای متفاوتی استفاده کرده اند، اما نتیجه مطلوب حاصل نشده، پس پیشنهاد می دهیم به جای صرف هزینه های اضافه تنها یک بار از روش دائمی یعنی بهترین روش کاشت ریش در تهران استفاده نمایید.

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

عکس قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

بهترین روش کاشت ریش در تهران چه روشی است؟

خوشبختانه امروزه پیشرفت های مهم و قابل توجهی در کاشت ریش رخ داده که از این طریق می‌ تواند به آقایان کمک کند به نتیجه مطلوب و دلخواه مورد نظر خود برسند.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم پیوند ریش نیز تقریباً شباهت زیادی با کاشت مو به همراه دارد به طوری که برای انجام هر دو فرآیند نام برده شده هدف اصلی این است که فولیکول مو از قسمت‌های اهدا کننده را به قسمتی که کاملاً فاقد مو یا حتی کم پشت است پیوند بدهند. یکی از نکات مهمی که برای پیوند ریش باید حتما در نظر گرفته شود این است که فولیکول های مورد نظر برای پیوند باید کاملا سالم و قوی باشند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

یکی دیگر از موارد مهم و مورد نظر این است که سالم بودن فولیکول ها باید در حدی باشد که پس از پیوند مقاومت بالایی در برابر ریزش داشته و استقرار بسیار خوبی را در پوست پیدا کند.

با توجه به موارد گفته شده نیز اکثر کلینیک ‌ها یا می‌ توان گفت تقریباً تمامی آن ها سعی می کنند برای کاشت مو و یا کاشت ریش از موهای پشت سر استفاده کنند و معمولاً از آن به عنوان بهترین بانک مو نام برده می‌ شود و این قسمت دارای فولیکول های کاملاً قوی و سالم بوده و از شباهت بسیار بالایی با موی صورت نیز برخوردار می باشد، به همین دلیل است که متخصصین در ابتدا سعی می کنند به سراغ موهای پشت سر بروند.

بهترین روش کاشت ریش در تهران کدام ها هستند؟

به خوبی از این موضوع آگاهی دارید که در هر شرایطی تمامی افراد سعی می کنند به سراغ بهترین روش برای این کار بروند و هدف از این نکته نیز صرفاً دستیابی به یک عمل زیبایی موفقیت آمیز می باشد.

در بهترین روش کاشت ریش در تهران شما می توانید شاهد این موضوع باشید که برداشت فولیکول ها از پشت سر و کاشت آن به چندین روش مختلف انجام می شود که هر یک از آن ها دارای مزیت های مخصوص به خود هستند. این تفاوت های موجود میان تکنیک ها باعث به وجود آمدن یک سری روش های جدید جهت کاشت ریش شده که در ادامه سعی می‌ کنیم از متدهای مختلف آن نام ببریم.

بهترین روش کاشت ریش در تهران

بهترین روش کاشت ریش در تهران

کاشت ریش به روش fut:

برای انجام این روش کاشت ریش، ابتدا لازم است در قسمت مورد نظر صورت که اصلاح شده و محل بانک مو بی حسی موضعی اعمال شود. پس از آن استریل کردن پوست انجام خواهد شد، سپس پزشک پوست سر را برش داده تا از این طریق بتواند یک نوار باریک از پوست بانک مو را بردارد و در پایان قسمت بانک مو را بخیه خواهد کرد. در مرحله بعد قسمت های جدا شده پوست سر را به قسمت های کوچکتری تقسیم کرده و زیر میکروسکوپ قرار می ‌دهد.

سپس با استفاده از یک سوزن نازک یکسری حفره های کاملاً کوچک در صورت ایجاد کرده و از این طریق فضا برای کاشت گرافت آماده شود. در نهایت گرافت ها در یک سری برش های کوچک ایجاد شده در قسمت های مختلف صورت می کارند.

یکی از بهترین روش کاشت ریش در تهران که همان کاشت ریش به روش fut  است، شامل مزیت های زیر می باشد.

 • با استفاده از این روش می توانید متوجه اقتصادی بودن آن نسبت به سایر متد ها شوید.
 • با مراجعه به یک متخصص که بتواند تعیین زاویه و عمق کاشت فولیکول را به صورت کاملاً درست انجام دهد، ریش پس از رشد دارای یک ظاهر کاملاً طبیعی است.
 • متخصص این قابلیت را دارد که تنها در یک جلسه تراکم کاملا ایده آل را برای ریش به وجود بیاورد.

کاشت ریش به روش fit:

می توان گفت یکی دیگر از بهترین روش کاشت ریش در تهران، روش fit می باشد که چگونگی انجام آن نیز در ادامه توضیح داده خواهد شد.

برای این روش نیز باید در ابتدا محل مورد نظر تحت بی حسی موضعی قرار گرفته و سپس استریل شود. در ادامه متخصص باید تمامی فولیکول‌های مو را به صورت تکی از ناحیه اهدا کننده با استفاده از پانچ استخراج کند. پس از پشت سر گذاشتن مرحله استخراج فولیکول‌ ها، سپس یک سری شکاف های بسیار ریز را روی صورت ایجاد می کنند.

لازم به ذکر است بیان کنیم که این مرحله احتیاج به ظرافت و مهارت فوق العاده بالایی دارد چراکه چگونگی ایجاد این شکاف ها در تعیین زاویه جهت رشد و تراکم موهای کاشته شده نقش قابل توجهی دارد.

باید بیان کنیم مدت زمانی که طول می کشد کاشت صورت بگیرد به وسعت ناحیه مورد نظر بستگی دارد. علاوه بر این مورد تراکم نیز از دیگر موارد تاثیر گذار می باشد. هرچه میزان تراکم بیشتر باشد تار موهای بیشتری برای پیوند لازم است. توجه داشته باشید پس از اتمام کاشت یک سری زخم های کوچک در همان ناحیه ای که فولیکول‌های مو برداشته شده ایجاد خواهد شد، اما به دلیل وجود موها پوشانده می شود و به سختی قابل دیدن است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که پس از چند هفته به طور کامل از بین می رود.

کاشت ریش به روش sut:

می‌ توان به توضیح این موضوع پرداخت که کاشت ریش به روش sut به عنوان یکی دیگر از بهترین روش کاشت ریش در تهران شناخته شده و به طور کلی از آن به عنوان روش ارتقاء یافته fit نام می برند که در ادامه روش اجرای آن را بیان خواهیم کرد.

برای این روش نیز همانند سایر روش های نامبرده شده باید در ابتدا پوست را استریل کرده و در محل مورد نظر بی حسی اعمال گردد. پس از آن به کمک دستگاه مخصوص استخراج گرافت صورت گرفته و در پایان نیز شکاف هایی روی پوست اعمال می‌ کنند و در نهایت کاشت فولیکول انجام می گیرد.

مزیت های فوق العاده ای همچون سرعت کار بسیار، بالا احتمال پایین آسیب رسیدن به فولیکول، دارا بودن کمترین عارضه، باعث شده تا از آن به عنوان بهترین روش کاشت ریش در تهران نام ببرند.

کاشت ریش به روش sut

کاشت ریش به روش sut

قیمت کاشت ریش در تهران برای هر یک از روش های نامبرده شده کاملاً متفاوت می‌ باشد، پس با در نظر گرفتن این موضوع نمی توان بیان کرد که شما باید چه مبلغی را برای انجام این عمل زیبایی بپردازید، به همین دلیل برای تعیین هزینه مراجعه به کلینیک باید در اولویت شما باشد.

معیارهای مهم برای انتخاب بهترین روش کاشت ریش در تهران

باید به توضیح این موضوع بپردازیم هنگام راجع به کلینیک vip جهت انتخاب بهترین روش کاشت ریش در تهران متخصص سعی می کند در ابتدا یک سری معیار های بسیار مهم را مورد بررسی قرار داده و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله شروع به کار کند. شاید برای بسیاری آگاهی از این معیارها مهم باشد که عبارتند از:

 • دلیل کم مویی صورت شما به صورت ذاتی است یا اخیراً دچار ریزش ریش شده اید؟
 • چه دلایلی باعث ریزش موی صورت شده است؟
 • قدرتی که بانک موی شما به همراه دارد چگونه است؟
 • فولیکول های موی شما تا چه حد دارای قدرت است؟
 • پرسیدن این سوال که برای کاشت ریش چه مدلی در نظر گرفته اید؟ و با آگاهی از این سوال می توانند به خوبی متوجه شوند چه میزان گرافتی برای کاشت احتیاج است.

با مراجعه به کلینیک و مورد بررسی قرار دادن تمامی موارد گفته شده و همچنین تعیین کردن روش کاشت برای شما، قیمت کاشت ریش در تهران نیز مشخص خواهد شد.

مزیت های بهترین روش کاشت ریش در تهران

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم که بهترین روش کاشت ریش در تهران می تواند یک درمان قطعی و دائمی برای آقایانی باشد که علاقه به داشتن ریش پرپشت دارند. علاوه بر این مورد دارای یک سری مزیت های خاص دیگری نیز می باشد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد.

 • برخورداری از موفقیت بالا: به طور کلی و با توجه به نتایج به دست آمده معمولاً ۷۰ تا ۱۰۰ درصد گرافت ها با موفقیت کامل در قسمت پوست صورت سالم کاشته می شود و این میزان برای پوست های آسیب دیده بین ۴۰ تا ۷۰ درصد است.
 • فاقد درد شدید: به طور کلی کاشت ریش و یا حتی کاشت مو در سایر نقاط بدن بدون درد و خونریزی صورت می گیرد. البته روش های تهاجمی نیز وجود دارد که امروزه استفاده از آن ها به شدت کاهش یافته.
 • دارای ریکاوری سریع: متد های امروزی که برای کاشت ریش مورد استفاده قرار می گیرد بسیار کم تهاجمی و کم دردسر می باشد. البته قرمزی، التهاب و تورم صورت یک سری عوارض طبیعی بوده که در کوتاهترین زمان ممکن برطرف خواهد شد و این امکان فراهم است از روز دوم فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.
متد های امروزی که برای کاشت ریش

متد های امروزی که برای کاشت ریش

چه افرادی کاندیدای مناسب برای بهترین روش کاشت ریش در تهران هستند؟

به طور کلی باید بیان کنیم تمامی آقایانی که علاقه به داشتن ریش طبیعی و پرپشت دارند یک کاندیدای مناسب برای بهترین روش کاشت ریش در تهران می باشند و البته هنگام مراجعه به کلینیک vip و انجام مشاوره های لازم موارد مورد نظر در رابطه شما بررسی خواهد شد. اما کاندیدای مناسب برای کاشت ریش شامل موارد زیر می باشد.

 • آن دسته از آقایانی که وضعیت سلامتی آن ها عمومی است.
 • آقایانی که قسمت های مختلفی از صورت آن ها به طور کامل دچار طاسی شده و یا به صورت مادرزادی فاقد ریش یا دارای ریش کم پشتی می باشند.
 • افرادی که از کاشت ریش دارای یک سری انتظارات درست و صحیح بوده و آشنایی کاملی با تمامی محدودیت ها و عوارض آن دارند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم در مورد بهترین روش کاشت ریش در تهران موارد لازم را برای شما بیان کنیم، اما باز هم باید به توضیح این موضوع بپردازیم زمانی بهترین روش برای شما مشخص خواهد شد که در وهله اول به کلینیک مراجعه کرده و توسط پزشک به طور کامل معاینه شده و موارد لازم در رابطه با شما مورد بررسی قرار بگیرد و پس از آن با توجه به تخصصی که پزشک به همراه دارد می ‌تواند روش مناسب برای کاشت ریش را در نظر گرفته و در صورتی که رضایت خود را اعلام کنید شروع به انجام کار کند. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]