از مهم‌ترین قسمت‌های جراحی کاشت مو طراحی و کاشت خط رویش مو یا به‌اصطلاح کاشت مو هیرلاین در تهران هست. هیرلاین نقش زیادی در زیبایی موهای شما و طبیعی بودن چهرتون ایفا می‌کنه. معمولاً پزشکان غیرحرفه‌ای به نحوه کاشت مو هیرلاین توجه نمی‌کنن و همین نکته باعث مصنوعی شدن ظاهر موها بعد از کاشت میشه.


برای ترمیم هیرلاین پزشک باید به نکات زیادی توجه کنه و با توجه به الگو ریزش موی شما، وضعیت بانک موهاتون، فرم صورتتون و نوع کاشت مو هیرلاین جدیدتون رو در قسمت بالای پیشانی درست کنه. اگه شما دچار ریزش مو هستین یا اینکه دوست دارید در مورد کاشت مو هیرلاین در تهران اطلاعات جالبی کسب کنید، با ما در ادامه مطلب همراه باشین.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

هیرلاین چی هست و چرا کاشت مو هیرلاین در تهران انجام میشه؟

به نوار مویی که پیشانی افراد رو از موهاشون جدا می‌کنه هیرلاین میگن. بعضی از افراد به‌صورت طبیعی از بچگی هیرلاین بالاتری نسبت به بقیه دارن.

تعداد زیادی از افراد هم به‌دلیل ریزش مو در این ناحیه هیرلاینشون بالاتر رفته. به همین علت ممکنه این افراد ظاهرشون رو دوست نداشته باشن و بخوان کاشت مو هیرلاین انجام بدن.

هیرلاین چیست و چرا کاشت مو هیرلاین در تهران انجام میشود

هیرلاین چیست و چرا کاشت مو هیرلاین در تهران انجام میشود

هیرلاین در انسان‌ها معمولاً در دو طرف صورت به‌صورت تر رفته تر و وسط سر بیرون اومده هست. هیرلاین موها هیچ‌وقت صاف و منظم نیست و حال منحنی نامنظمی داره. هیرلاین موهایی تک ریشه‌ای داره یعنی در هر کدام از فولیکول‌های مو فقط یه تار مو وجود داره. موها در این ناحیه ظرف و نازکن و اصطلاحاً به اونا زیر مو گفته میشه. هیرلاین ها با زاویه کم و در جهت جلو رشد میکنن.

کاشت مو هیرلاین در تهران چطوری انجام میشه؟

جراح بعد از مشورت با شما هیرلاین جدیدتون رو بر اساس ویژگی‌های خودتون از جمله هیرلاین طبیعی که از قبل داشتین، فرم صورت، وضعیت بانک مو و… طراحی میکنه.
در روز جراحی پوست سر شما به‌صورت موضعی بی‌حس میشه. بسته به تکنیک مورد استفاده پزشک از ابزارها و تجهیزات کاشت مو استفاده میکنه تا فولیکول‌های مو قوی رو از قسمت پشت‌سر شما بیرون بیاره و در نهایت در قسمت هیرلاین قرار بده.

این جراحی ظرافت و دقت زیادی می‌خواهد چرا که اگه هیرلاین کاشته شده زاویه درستی نداشته باشه یا جهت رویش متناسب با جهت رویش سایر نقاط موهای شما نداشته باشه در مجموع باعث غیرطبیعی شدن چهرتون میشه.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

کلینیک vip به‌وسیله همکاری با ماهر ترین پزشکان در زمینه کاشت مو تهران همچنین با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات برای انجام بهترین روش کاشت مو، میتونه خط مو طبیعی و بی‌نقص رو به شما هدیه بده که سالیان سال از لذت ببرید و در همه‌جا بدرخشین

آیا کاشت مو هیرلاین در تهران فقط برای آقایان مناسب است؟

قطعاً پاسخ ما به این سؤال شما منفیه! خانم‌های زیادی هستن که به‌دلایل مختلف از ریزش مو و کم پشتی ناحیه هیرلاین خودشون رنج می‌برن. معمولاً این خانم‌ها سعی می‌کنند به‌وسیله جلو آوردن موهای عقبی خودشون کم پشتی هیرلاین رو پوشش بدن اما همه این تکنیک‌ها موقتی و زودگذره.

با کم پشتی هیرلاین و بالا رفتن خط رویش مو پیشانی افراد بلندتر به نظر می‌رسه و باعث میشه ظاهر اون فرد دیگه به نسبت قبل زیبا باشه و حالت غیرطبیعی به خودش بگیره. به‌همین‌خاطر کاشت مو هیرلاین برای خانم جایی‌که دچار ریزش مو در ناحیه خط رویش هستن اهمیت خیلی زیادی داره.

خانم‌ها می‌توان با استفاده از روش‌های جدیدی که در کاشت مو به وجود اومده بدون تراشیدن موهاشون دست به کاشت مو هیرلاین در تهران بزنن. یا اینکه به تشخیص پزشک فقط ناحیه اهدا که در پشت سرشان قرار داره رو بتراشن و با استفاده از بقیه موهاشون روی اون قسمت رو بپوشونن تا کسی متوجه کاشت موهاشون نشه.

انتخاب بهترین شکل خط رویش مو

عقب رفتن خط رویش مو باعث میشه چهره شما پیرتر و مسن‌تر از چیزی که واقعاً هستید به نظر برسد. با این وجود افراط و تفریط در جا به‌جا کردن خط رویش مو یا هیرلاین میتونه ظاهر شما رو مصنوعی و غیرواقعی کنه. زمانی که به انتخاب شکل و فرم هیرلاین فکر می‌کنین باید در نظر داشته باشین که شما همیشه در این سن و سال باقی نمیمونین.

پس با کمک پزشکتون شکل و فرم هیرلاینی رو انتخاب کنین که در سنین بالاتر و سی سال آینده مناسب چهرتون باشه و باعث تناسب و توازن زیبایی شما باشه. عوامل زیادی هستن که باید اونارو در انتخاب جای دقیق هیرلاین مد نظر قرار بدین از جمله انحنا طبیعی هیرلاین، زاویه و جهت رویش مو و تعداد فولیکول‌های که قرار در اون قسمت کاشته شه.

اگه شما خط مو سربالایی انتخاب کنین ممکنه باعث بیشتر نشان دادن ستون به و در میان‌سالی مایل باشین تا دوباره اونو تغییر بدین و به ظاهر جوون تر خودتون برگردین. همچنین باید توجه کنین داشتن هیرلاین خیلی منظم و صاف باعث میشه مصنوعی به نظر برسین و افراد با دیدن موهای شما تصور کنن که از پوستی استفاده می‌کنن

انتخاب بهترین شکل و فرم هیرلاین

انتخاب بهترین شکل و فرم هیرلاین

نتیجه کاشت مو هیرلاین در تهران بعد از چند ماه ظاهر میشه؟

بعد از گذشت یک تا دو هفته از کاشت مو در تهران موهای کاشته شده شروع به ریزش میکنن که اصلاً جای نگرانی ندارد و بخشی از روند طبیعی خودشونه. چهار تا پنج هفته بعد از ریزش موهای اولیه کاشته شده اولین موهای طبیعی خودتون شروع به رویش میکنه که در ابتدا کم‌پشت و ضعیفن. در نهایت به‌مرور مو ها پر تر و قوی‌تر شده و معمولاً بعد از 6 ماه قابل شونه زدن و فرم دادن هستن. برای بعضی افراد ممکنه رسیدن به مرحله ایده‌آل تا یه سال طول بکشد اما در نهایت همه به ظاهر دلخواهشون می‌رسن.

بهترین فصل کاشت مو هیرلاین در تهران کدام فصل است؟

شاید شما هم به انتخاب زمان برای کاشت مو به‌خصوص از نوع هیرلاین فکر کرده باشین اما به نظر شما بهترین زمان و فصل کاشت مو هیرلاین کدوم فصله؟

از نظر بیشتر متخصصان بهترین فصل کاشت مو در تهران فصل زمستان هست. در زمستان سر شما خیلی کمتر از بقیه فصول عرق میکنه و این احتمال عفونت پوست سر رو کاهش میده. همچنین افرادی که تمایل ندارن بقیه متوجه کاشت موهاشون شن با کلاه پوشیدن در بقیه فصل‌ها موجب تعرق بیشتر می‌شن که گاهی وقت باعث عفونت میشه. اما در فصل زمستان شما میتونین با خیال راحت کلاه بپوشید و خطری موهای جدید شما رو تهدید نمی‌کنه.

سن مناسب کاشت مو هیرلاین در تهران

کسانی‌که ریزش مو به‌صورت ژنتیکی رو تجربه میکنن بر اثر الگوی ریزش مو معمولاً اول دچار ریزش مو در هیرلاین میشن. در صورتی که پیش از توقف ریزش مو و تکمیل دوره ژنتیکی ریزش مو اقدام به کاشت مو در هیرلاین کنین ممکنه که در آینده با ریزش مو گسترده‌تری در نقاط دیگر مواجه شین.

در اون زمان به‌دلیل اینکه از حداکثر فولیکول‌های قوی بانک موها تون برای کاشت مو هیرلاین استفاده کردین نتونین مجدداً کاشت مو در قسمت وخیم دیگه رو به سرانجام برسونین. در واقع بانک مو ظرفیت محدودی برای برداشت داره و در صورت برداشت بیش از حد، این ناحیه تهدید به ضعیف شدن و طاسی میشه. به همین دلیل برای کاشت مو هیرلاین در تهران باید حداقل 30 ساله باشین تا پزشک مطمئن شه که الگو ریزش مو شما متوقف‌شده.

کاشت مو هیرلاین باید حتماً به همراهی کاشت سایر نقاط مو باشه؟

شما میتونین کاشت مو هیرلاین رو همراه یا بدون کاشت مو سایر نقاط سر انجام بدین. افراد زیادی هستن که فقط از زیبا نبودن خط رویش مو به‌دلیل ریزش و کم پشتی ناراضین و سایر نقاط سرشان دچار طاسی و کم پشتی نیست. همچنین افرادی هستن که به‌جز خط رویش مو دچار طاسی و ریزش مو در نقاط دیگر هم هستن. به همین دلیل انتخاب اینکه کاشت مو هیرلاین رو با یا بدون کاشت مو عادی انجام بدین فقط به خودتون و پزشکتان بستگی داره.

دلیل ریزش مو در قسمت هیرلاین

برای پیدا کردن زمان مناسب کاشت مو باید به الگو ریزش مو دقت کنیم. ریزش مو دلایل زیادی داره و بدون متوقف شدن اون الگو کاشت مو نتیجه خوبی به‌همراه ندارد. به همین دلیل در اولین مراجعه شما به متخصص کاشت مو در تهران، پزشک نوع و علت ریزش مو شما رو مشخص میکنه تا بتونین تصمیمی بگیرین که آیا کاندید مناسبی برای کاشت مو هستین یا نه. در ادامه به متداول ترین علل کاشت مو تهران می‌پردازیم.

• ژنتیک و وراثت
• بارداری و شیردهی
• کمبود مواد مغذی از جمله پروتئین و ویتامین
• کمبود آهن
• اختلالات هورمونی
• اختلالات تیروئید
• چند نوع از بیماری‌های خاص

برای ریزش هیرلاین باید چه اقدامی انجام بدیم؟

اولین قدم برای پاسخ به این سؤال مراجعه به کلینیک‌های کاشت مو تخصصی و مشاوره گرفتن برای درمان این مشکل. جراحان ما در کلینیک vip اطمینان میان که شما رو از تمام مواردی که باید قبل از عمل به اونا فکر کنین و همه تصمیم نهایی که مجبورین بگیرین راهنمایی کن.

ما ترجیح می‌دهیم که در کلینیک vip خط موهایی برای کاشت مو در تهران انتخاب کنیم که برای همیشه متناسب با چهره فرد باقی بمونه و برای سالیان طولانی طبیعی و همچنان زیبا به نظر برسد. خیلی از افراد دوست دارند خط رویش موهاشون پایین به یاد تا دوباره به چهره‌ای که در نوجوونی داشتن بر گردن اما خب به‌صورت کلی ایده چندان مناسبی نیست.

انجام این ایده با برداشت بیش از حد از بانک مو باعث تهدید موهای قسمت پشتی سر افراد میشه، همچنین معمولاً افراد بزرگسال و میانسال خط مویی به اون پایینی ندارد و با گذشت زمان و ریزش بیشتر موها ظاهرشون خیلی غیرطبیعی میشه. افرادی هیرلانشون رو به‌صورت غیر طبیعی پایین میارن در میان‌سالی و با عقب رفتن شقیقه ها، هیرلانی دارد که از بقیه سرشون جدا شده و از ادامه موهاشون فاصله می‌گیره.

بهترین روش کاشت مو هیرلاین در تهران

روش‌های زیادی برای کاشت مو در تهران وجود داره که هرکدوم با توجه به ویژگی‌های فرد از جمله میزان طاسی، الگوی ریزش مو، وضعیت بانک مو، هزینه و… می‌توان مناسب یا غیر مناسب باشن. اما باید به این نکته دقت کرد که بهترین روش کاشت مو از سمت جراحان برای منطقه هیرلاین معمولاً به‌روش FUE تعلق می‌گیره. در هر صورت شما باید برای تعیین بهترین روش کاشت مو در این ناحیه با پزشکتان مشورت کنین و براساس شرایط و ویژگی‌های خودتون دست به انتخاب بزنین.

 روش های کاشت مو هیرلاین در تهران

روش های کاشت مو هیرلاین در تهران

حرف آخر

اگه شما هم دچار ریزش مو در منطقه هیرلاین هستین، باید بدونین که تا نرسیدن به سن مناسب و متوقف شدن ریزش نمی‌تونین دست به این جراحی بزنین. در صورتی که خودتون رو کاندید مناسب کاشت مو هیرلاین میدونین از شما دعوت می‌کنیم تا با مراجعه به کلینیک VIP که به‌عنوان استاندارد ترین و مجهزترین مرکز کاشت مو تهران شناخته میشه، به‌صورت رایگان مشاوره دریافت کنین و در مسیر به‌دست‌آوردن مجدد زیبایی تون قدم بردارید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

در صورتی که در رابطه با کاشت مو هیرلاین در تهران سؤالی به ذهنتون می‌رسه کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به شما از طرق تماس با کلینیک VIP یا کامنت‌های همین پست هستن.

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو