پرسش مهمی ذهن بسیاری از افراد علاقه‌مند به کاشت مو را به خود مشغول کرده است. این سوال که درصد موفقیت عمل کاشت مو چقدر است، مهم‌ترین دغدغه فکری همه کسانی است که تصمیم به کاشت مو گرفته‌اند. پرسشی که پاسخ به آن تصمیم‌گیری برای پیوند مو در مرکز کاشت مو در غرب تهران را برای بسیاری از افراد آسان می‌کند.

با کلینیک کاشت مو VIP در بررسی عوامل موفقیت در کاشت مو همراه باشید.

 نمونه کاشت مو در غرب تهران

عوامل موفقیت کاشت مو در غرب تهران:

عوامل مختلفی در موفقیت کاشت مو دخالت دارند:

1- روش کاشت مو:

دو روش اصلی در کاشت مو وجود دارد:

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

* روش اول: جراحی و برداشتن نواری باریک از پوست سر:

در این روش که به نام FUT معروف است، نواری باریک از پوست سر برداشته می‌شود. سپس گرافت‌های مو از پوست جدا می‌شوند و در مایعی نگهدارنده قرار می‌گیرند.

پس از جدا شدن همۀ گرافت‌های مو، پیوند مو انجام می‌شود. روش پیوند FUT با برش پوست سر، و بخیه زدن پس از آن صورت می‌گیرد و طبیعی است خون‌ریزی داشته باشد.

روش FUT از قدیمی‌ترین روش‌های کاشت مو در غرب تهران است و خطی سرتاسری بر روی پوست پشت سر شما باقی می‌گذارد که با بقیه موها پوشانده می‌شود.

این روشِ پیوند مو درصد موفقیت بالایی دارد و پیوند موی ده‌ها هزار نفر در دنیا با این روش در کلینیک vip کاشت صورت گرفته است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FUT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

* روش دوم: جدا کردن فولیکول‌های مو از بافت پوست سر:

در روش دوم که به FUE معروف است، گرافت‌های مو یکی‌یکی از پوست سر جدا می‌شوند و به بخش بدون مو یا کم‌پشت سر پیوند زده می‌شوند.

در این روش زخم‌های کوچکی در بافت پوست سر پدید می‌آید که نیازی به بخیه زدن آنها نیست. این روش و روش‌های دیگری که با همین متد، یعنی جداسازی و پیوند فولیکول‌های مو صورت می‌گیرند، از روش‌های پیشرفته کاشت مو در غرب تهران هستند.

روش جداسازی پیازهای مو از بافت سر، عوارض پیوند مو به‌روش قبلی را ندارد. اما این روش نیازمند مهارت بالاتر و سرعت عمل بیشتر در جراحی است.

حتی ممکن است نیاز به بیش از یک جلسه درمان برای پیوند با این روش باشد. اما در صورت تجربه و مهارت پزشکان در روش پیوند فولیکولی مو، نتیجه آن شگفت‌انگیز است. این متد هیچ ردی از بخیه روی پوست سر شما باقی نمی‌گذارد.

کاش مو به روش fue

کاش مو به روش fue

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FUE هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

2- پیوند مو به‌وسیله جراحان متخصص و باتجربه:

دومین عامل موثر در موفقیت کاشت مو، مراجعه به یک پزشک متخصص و باتجربه است. داشتن تخصص در مسئله پیوند مو نکته‌ای است، و تجربۀ انجام کار نکته‌ای دیگر.

همان‌طور که اشاره شد، موفقیت پزشکان در برخی از روش‌های جراحی، مانند روش FUE به تخصص، تجربه و سرعت عمل آنها بستگی دارد. البته توانایی استفاده از ابزار پیشرفته مناسب این کار را هم نباید فراموش کنید.

3- مراجعه به کلینیک معتبر کاشت مو در غرب تهران:

سومین عامل مهم در موفقیت کاشت مو، کلینیکی است که به آن مراجعه می‌کنید. فضای استاندارد کلینیک، اتاق عمل استریل، وسایل و تجهیزات مدرن و البته توانایی کادر پزشکی در استفاده درست از همه این‌ها یکی دیگر از عوامل موفقیت کاشت موی شما است.

4- رعایت کردن موارد مختلف پیش از عمل کاشت مو:

برای موفقیت در پیوند مو، توصیه‌هایی از طرف پزشک به شما می‌شود که حدود دو هفته پیش از پیوند مو باید آنها را رعایت کنید. این موارد که شامل مصرف برخی ویتامین‌ها و موارد دیگر است، در نتیجه موفق پیوند مو موثر است.

5- مراقبت‌های پس از پیوند مو:

نکته دیگر در موفقیت کاشت مو در غرب تهران مراقبت‌های پس از عمل پیوند مو است. این بخش از عوامل موفقیت پیوند مو بستگی به عملکرد شما دارد.

از نمونه مراقبت‌های پس از کاشت مو در غرب تهران به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

* استفاده نکردن از نوشیدنی‌های الکلی تا مدتی پس از پیوند مو

* ترک سیگار و بقیه مخدرها برای مدتی مشخص

* نوشیدن آب فراوان

* مراقبت صحیح از فولیکول‌های کاشته‌شده

* استفاده نکردن از آب داغ برای شستن مو

* محافظت از موهای کاشته شده در برابر پرتوهای نور خورشید

* انجام ندادن ورزش‌های سنگین

* مراقبت‌هایی مانند نخاراندن کف سر

* رژیم خوراکی سالم و سرشار از ویتامین‌ها

6- شکل و نوع مو:

نوع و شکل مو هم یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در موفقیت پیوند مو است. موهای ضخیم در پیوند مو بهتر خود را نشان می‌دهند و به نظر می‌رسد که پیوند مو نتیجه موفق‌تری داشته است. اما پر کردن سطح بدون موی سر با موهای نازک کمی مشکل است.

7- استفاده از درمان‌های مکمل:

از دیگر گزینه‌های موثر در موفقیت کاشت مو در غرب تهران استفاده از درمان‌های مکمل است. در بعضی موارد پزشکان موفقیت عمل پیوند مو را با درمان‌های تکمیلی مانند پی آر پی یا پلاسمای سرشار از پلاکت بالاتر می‌برند.

تجربه نشان داده درمان پی آر پی علاوه بر بالاتر بردن درصد موفقیت پیوند مو، در تراکم بیشتر مو هم موثر است.

پیوند موی موفق به‌وسیله متخصص کاشت مو در غرب تهران:

از برتری‌های متخصصان کاشت مو در غرب تهران، تجربه موق و فراوان آنها در پیوند مو است. چند عامل مختلف در موفقیت پزشکان جراح در کلینیک کاشت مو VIP موثر بوده است.

عامل اول تخصص پزشکان این کلینیک است. دومین عامل تجربه آنها در پیوند مو، و سومین عامل در موفقیت پزشکان این کلینیک، همگام بودن با فناوری روز دنیا در پیوند مو بوده است.

برتری‌های متخصصان کاشت مو کلینیک vip در غرب تهران

برتری‌های متخصصان کاشت مو کلینیک vip در غرب تهران

 

دلیل ناموفق بودن عمل کاشت مو:

مهم‌ترین دلیل ناموفق بودن کاشت مو، عفونت است. در واقع عفونت تنها موفقیت کاشت مو به روش FUT را به خطر نمی‌اندازد. موفقیت هر روشی در کاشت مو می‌تواند با عفونت به خطر بیفتد.

کاشت مو در غرب تهران با چه روشی انجام می‌شود؟

تجربه نشان داده روش کاشت مو بر روی افراد مختلف را باید با توجه به ویژگی‌های بافت سر، بانک مو و مقدار ریزش موی هرکسی انتخاب کرد.

بدین ترتیب مهارت داشتن در یک یا دو روش از همه روش‌های موجود در کاشت مو نمی‌تواند بهترین نتیجه پیوند را برای همه متقاضیان به دنبال داشته باشد. به همین دلیل پزشکان مرکز کاشت مو در کلینیک VIP در غرب تهران در همه روش‌های پیوند مو دارای تخصص هستند.

این کلینیک بیش از 7 هزار تجربه موفق در کاشت مو داشته که آنها را با روش‌های مختلف انجام داده است. روش‌هایی مانند FUT، FIT، SUT، میکرو SUT، روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی پیوند مو، روش میکروگرافت و سوپر FUE روش‌های معمول کاشت مو در غرب تهران هستند.

مشاوره رایگان کاشت مو در کلینیک غرب تهران:

مهم‌ترین مرحله پیش از پیوند مو، جلسه مشاوره رایگان کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP است. در این جلسه، پوست سر شما با پیشرفته‌ترین ابزارها اسکن می‌شود و سطح بی‌مو و بانک موی شما مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در همین جلسه بهترین روش پیوند مو برای شما تعیین می‌شود تا در صورت موافقت شما، زمان پیوند مشخص شود. بهترین روش پیوند مو برای هرکس روشی است که بیشترین احتمال موفقیت را داشته باشد.

تاثیر مشاوره در نتیجه بهتر کاشت مو در غرب تهران:

مهم‌ترین تاثیر مشاوره در نتیجۀ پیوند مو، آشنایی شما با روش‌های مناسب پیوند مو برای شما، و دیدن نمونه‌های مشابه آن است. با مشاوره رایگان در کلینیک پیوند مو VIP، شما از نتیجۀ واقعی کاشت مو، با توجه به سطح بی‌مو و بانک موی خودتان آگاه می‌شوید.

این نکته باعث می‌شود تا به این عمل با دیدی واقع‌بینانه نگاه کنید و انتظاراتی به‌جا از آن داشته باشید.

پرسش‌های متداول:

1- آیا کاشت مو ظاهری طبیعی به موها می‌دهد؟
جدیدترین فناوری در زمینه کاشت مو زمینه‌ای فراهم کرده تا پیوند مو ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد، به شکلی که گویی اصلا موی خود را از دست نداده‌اید.
2- میزان موفقیت روش‌های کاشت مو چقدر است؟
آمار جهانی نشان داده موفقیت روش‌های FUT، FUE و میکرو FUE بین 50 تا 95 درصد است. روش میکرو FUE که یکی از پیشرفته‌ترین روش‌هایی است که تاکنون ابداع شده، بیش از 95 درصد احتمال موفقیت دارد.
3- ارزان ترین مرکز کاشت مو غرب تهران کدام است؟
یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری برای پیوند مو، هزینه کاشت مو است. برای مقایسه قیمت‌ها باید از کلینیک‌های مختلف کاشت مو قیمت بگیرید و آنها را با هم مقایسه کنید. در نتیجه شاید ارزان ترین مرکز کاشت مو غرب تهران را در کلینیک VIP بیابید.
4- آیا همه روش‌های کاشت مو موفقیت‌آمیز هستند؟
بله، همه روش‌های کاشت مو، اگر به دست متخصص باتجربه و در شرایط کلینیکی استاندارد انجام شوند، می‌توانند موفقیت‌آمیز باشند.
5- بهترین روش کاشت مو کدام روش است؟
بهترین روش کاشت مو می‌تواند برای هرکسی متفاوت از دیگری باشد. انتخاب بهترین روش کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP تنها پس از جلسه مشاوره رایگان با بیمار مشخص می‌شود.

سخن پایانی:

اگر شما هم همه درمان‌های ریزش مو را امتحان کردید، شاید به این نتیجه رسیده باشید که درمان قطعی ریزش موی شما فقط پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP است. با ما تماس بگیرید و وقت مشاوره رایگان خود را تعیین کنید.

یک نکته را هم به خاطر داشته باشید. کلینیک کاشت مو در غرب تهران در همه مراحل تصمیم‌گیری پیش از پیوند مو، انتخاب روش پیوند مو، در زمان پیوند و دوران پس از آن هم همراه و در کنار شما است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FUT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو