کاشت مو ترکیبی در تهران روشی پیشرفته در پیوند مو هست که در آن از دو روش پرکاربرد کاشت مو استفاده می‌شود. روش ترکیبی در کاشت مو بیشتر برای کسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که دچار ریزش گسترده مو شده‌اند. در واقع می‌توان گفت کاشت موی ترکیبی در تهران بهترین درمان برای کسانی هست که بیشتر موهای خود را از دست داده‌اند.

با ابداع کاشت موی ترکیبی، افرادی با ریزش موی گسترده هم می‌توانند دارای موهای طبیعی شوند. کاشت موی ترکیبی در تهران پیچیده‌تر از روش‌های غیرترکیبی پیوند مو هست و همۀ متخصصان در آن مهارت ندارند. البته کاشت موی ترکیبی از روش‌های معمول پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP هست و پیوند موی شما را به یک جلسه محدود می‌کند.

آشنایی با روش کاشت مو ترکیبی در تهران:

دو روش پرکاربرد در کاشت مو وجود دارد که یکی از آنها روش FUT یا اف یو تی، و دیگری روش FIT یا اف آی تی هست. برای شناخت کاشت مو با روش ترکیبی در تهران، ابتدا باید این دو روش پیوند مو را بشناسیم.

در کاشت مو به روش FUT، نواری از بافت پوست سر شما جدا می‌شود. پس از آن، فولیکول‌های مو از این بافت جدا شده، به بخش دیگر سر شما پیوند زده می‌شود.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

در روش کاشت موی FIT فولیکول‌های مو به‌صورت تک‌تک از بانک موی شما بیرون آورده می‌شود. پیوند زدن این فولیکول‌ها به قسمت بدون موی سر شما هم پیوند را در این روش کاشت مو کامل می‌کند.

کاشت موی ترکیبی به این معنا هست که در یک جلسه، از هر دوی این روش‌ها برای کاشت موی شما استفاده می‌شود.

نمونه کاشت مو به روش ترکیبی در تهران

نمونه کاشت مو به روش ترکیبی در تهران

بهترین کاندیدهای کاشت مو ترکیبی در تهران چه کسانی هستند؟

افراد مختلفی که خواهان موهای طبیعی هستند می‌توانند از روش کاشت موی ترکیبی در تهران استفاده کنند:

* کسانی که نیاز به تعداد بالای گرافت‌های مو دارند. اگر سر شما نیاز به بیش از 4 هزار گرافت مو داشته باشد، بهتر هست از روش ترکیبی برای کاشت موی شما استفاده شود.

* افرادی که هر دو روش کاشت موی FUT و FIT را بشناسند و با عوارض آنها مشکلی نداشته باشند. برای مثال این افراد باید بدانند موهای آنها باید تراشیده شود. همچنین باید بدانند بافت پوست سر آنها باید برش زده شود و جای زخم و بخیه آن بر روی پوست سر آنها باقی خواهد ماند.

* کسانی که بانک موی خوبی، بین 7 تا 10 سانتی‌متر داشته باشند. بانک مویی که امکان برداشت نواری دو سانتی از پوست سر را در اختیار جراحان قرار دهد. همچنین بتوان فولیکول‌های مو را از بخش‌های دیگر آن برای پیوند جدا کرد.

کاشت مو ترکیبی در تهران برای چه کسانی مناسب نیست؟

* کسانی که به‌دلایل مختلف نمی‌توانند بیش از یک ساعت روی شکم دراز بکشند، مانند افراد مبتلا به آسم یا افراد خیلی چاق.

* افرادی که با بهره‌گیری از روش های FUT یا FIT می‌توانند به تراکم خوبی دست یابند هم نیازی به کاشت مو در تهران با روش ترکیبی ندارند.

* کسانی که بانک موی آنها برای این کار کافی نیست.

* افراد بالای 70 سال و کسانی که به بیماری‌های قلبی، دیابت و دیگر بیماری‌های زمینه‌ای دچار هستند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو به ترکیبی هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

دلیل‌های کاشت مو ترکیبی در تهران:

دلیل‌های زیادی برای کاشت مو در تهران به روش ترکیبی وجود دارد که از میان آنها به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

1- روشی کارآمد و پیشرفته در پیوند موی گسترده:

پزشکان تا پیش از ابداع روش‌های ترکیبی و سوپرترکیبی نمی‌توانستند در یک جلسه پیوند مو، سطح گسترده ریزش موی فرد را بپوشانند. در صورت استفاده از روش‌های غیرترکیبی کاشت مو، فرد می‌بایست در فاصله‌های زمانی یک‌ساله دوباره جراحی شود و پیوند موی بیشتری بر روی او صورت بگیرد. روش ترکیبی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین روش‌های پیوند مو هست که توانسته ریزش موی گسترده را در یک جلسه درمان کند.

مزیت روش ترکیبی در یک جلسه پیوند مو

مزیت روش ترکیبی در یک جلسه پیوند مو

2- دستیابی به نتیجه مطلوب در یک جلسه درمان:

کاشت مو با روش‌های غیرترکیبی برای ریزش موی گسترده، نیاز به جلسات درمانی در فاصله زمانی یک‌ساله دارد. از برتری‌های کاشت مو به‌روش ترکیبی آن هست که آنچه قرار هست شما در فاصله زمانی یک یا چندساله به آن برسید، در یک جلسه برای شما قابل‌دستیابی هست.

3- صرف زمان کمتر از روش FIT:

یکی دیگر از دلیل‌‌های کاشت مو ترکیبی در تهران، نیاز به زمان کمتری از روش FIT، و دستیابی به نتیجه بسیار خوب هست. کاشت مو در تهران با روش ترکیبی ابتدا با روش FUT شروع می‌شود.

پیوند مو با روش FUT سریع‌تر پیش می‌رود. پس از آن برای پوشاندن بقیه نقاط بدون موی سر از روش FIT استفاده می‌شود. روش FIT روشی زمان‌بر هست، اما چون به‌عنوان کامل‌کننده روش FUT استفاده می‌شود، کاشت مو با روش ترکیبی در یک جلسه به پایان می‌رسد.

4- مناسب برای کاشت بیش از 4000 گرافت مو:

با بهره‌گیری از کاشت مو با روش ترکیبی می‌توان بیش از 4000 گرافت مو را در یک جلسه پیوند زد که معادل حدود 10 هزار تار مو هست. به همین دلیل هست که این روش از بهترین روش‌ها برای پوشش ریزش موی گسترده به شمار می‌رود.

نمونه کار کاشت مو تهران با تراکم بالا

5- به‌صرفه‌تر از روش‌های دیگر کاشت مو:

کاشت مو ترکیبی در تهران به‌صرفه‌تر از روش‌های FUT و FIT هست. روش ترکیبی از دو روش FUT و FIT استفاده می‌کند و مزایای هر دو روش را در خود دارد. این نکته باعث می‌شود تا کاشت موی داوطلب پیوند مو در زمان کمی انجام شود و او از مزایای هر دو روش پیوند مو بهره‌مند شود.

به صرفه بودن روش ترکیبی نسبت به روش های دیگر

به صرفه بودن روش ترکیبی نسبت به روش های دیگر

6- دستیابی به بیشترین تراکم مو در یک جلسه:

کاشت مو با هرکدام از روش‌های FUT و FIT نمی‌تواند در یک جلسه، بیشترین تراکم مو را در ریزش موی گسترده به شما بدهد. در صورتی که کاشت مو در تهران با روش ترکیبی بیشترین تراکم مو را برای شما به ارمغان می‌آورد.

7- استفاده هم‌زمان از برتری‌های روش FUT و FIT در پیوند مو:

کاشت مو ترکیبی در تهران یک روش پیوند مو به حساب می‌آید، اما نکته جالب آن هست که از دو روش کاشت مو به‌صورت هم‌زمان در آن استفاده می‌شود. به‌عبارتی، کاشت مو با روش ترکیبی مزایای هم‌زمان هر دو روش را با هم جمع کرده هست. یعنی هم یک نوار از گرافت‌های باکیفیت مو را برمی‌دارد و از آن استفاده می‌کند، و هم از فولیکول‌های جداگانه مو بهره می‌برد.

8- استفاده از موی ریش و سینه برای پرتر نشان دادن پیوند مو:

جنس موهای ریش و سینه مردان با موهای سر متفاوت هست. اما در روش ترکیبی، از موهای ریش و سینه هم می‌توان برای پرتر نشان دادن موها استفاده کرد.

9- قابل‌استفاده برای همه افراد:

کاشت مو ترکیبی در تهران را می‌توان برای آقایان و خانم‌ها مورد استفاده قرار داد. این نکته هم از برتری‌های این روش کاشت مو به حساب می‌آید.

10- داشتن نتیجه طبیعی:

همه افرادی که به کاشت مو رو می‌آورند، دوست دارند پیوند موی آنها مشخص نباشد و چهره‌ای طبیعی پیدا کنند. از مهم‌ترین مزایای کاشت موی ترکیبی، طبیعی بودن نتیجه پیوند مو هست.

روش طبیعی پیوند مو

روش طبیعی پیوند مو

معایب کاشت مو ترکیبی در تهران:

معایب کاشت مو به‌روش ترکیبی همان معایب کاشت مو با روش FIT و FUT هست. از این معایب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

* جای زخم و بخیه بر روی پوست سر باقی می‌ماند.

* برداشتن بافت پوستی با روش FUT، خون‌ریزی به دنبال دارد.

* احتمال عفونت در این روش کاشت مو همانند روش FUT هست.

* دوره بهبودی روش ترکیبی هم مانند دوره بهبودی روش FUT طولانی هست.

* هزینه کاشت مو ترکیبی گران‌تر از روش‌های FUT و FIT هست.

آزمایش‌های مورد نیاز کاشت مو ترکیبی در تهران:

پیش از کاشت مو ترکیبی در تهران نیاز به انجام آزمایش‌های مختلفی هست که از بین آنها می‌توان به چند مورد اشاره کرد:

* قند خون ناشتا.

* شمارش گلبول‌های خون یا CBC.

* بررسی وضعیت انعقاد خون یا INR و Prothrombin Time.

* آزمایش بیماری‌های مختلفی مانند ایدز، هپاتیت و…

آیا کاشت مو ترکیبی در تهران گران‌تر از روش‌های دیگر است؟

همان‌طور که اشاره شد، در کاشت مو به روش ترکیبی باید از دو روش مختلف کاشت مو بر روی یک داوطلب پیوند مو استفاده شود. یعنی هم پوست سر باید برش بخورد، و هم فولیکول‌های مو به‌صورت تکی از بافت سر بیرون آورده شوند. این نوع جراحی هزینه پیوند مو را بالاتر می‌برد. به همین دلیل کاشت مو ترکیبی در تهران از روش‌های انفرادی مانند FUT و FIT گران‌تر هست. البته روش‌های گران‌تر از روش ترکیبی هم وجود دارد. از نمونه این روش‌های پیوند مو می‌توانیم به روش میکروفیت و روش سوپرترکیبی اشاره کنیم.

هزینه کاشت مو ترکیبی در تهران:

هزینه کاشت مو ترکیبی در تهران کلینیک VIP و هر کلینیک دیگری در درجه اول به تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پوشش سر شما بستگی دارد. طبیعی هست هرچقدر تعداد گرافت‌های بیشتری در این روش کاشت مو در تهران مورد نیاز باشد، هزینه آن هم بالاتر خواهد بود.

دومین گزینه موثر در هزینه کاشت مو ترکیبی، تعرفه کلینیک مورد نظر شما هست. این روش کاشت مو در مراکز کاشت مو گران‌تر از روش‌های غیرترکیبی هست. اما جای نگرانی برای شما وجود ندارد! کلینیک کاشت مو VIP این روش کاشت مو را هم با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد تا شما که بیشتر موی خود را از دست داده‌اید هم بتوانید از نعمت داشتن مو برخوردار شوید.

سومین گزینه در محاسبه هزینه کاشت مو ترکیبی دستمزد پزشک هست. با توجه به اینکه این روش کاشت مو نیاز به مهارت بیشتری از روش‌های دیگر کاشت مو دارد، دستمزد پزشک جراح آن هم بالاتر هست.

پرسش‌های متداول:

1- آیا همه کلینیک‌های پیوند مو می‌توانند کاشت مو ترکیبی را انجام دهند؟
کاشت مو در تهران به روش ترکیبی از روش‌های بسیار تخصصی در پیوند مو است و تنها تعداد کمی از بهترین متخصصان، در بهترین کلینیک‌های کاشت مو این کار را انجام می‌دهند. خوشبختانه کلینیک کاشت مو VIP با داشتن بهترین متخصصان کاشت مو، این روش را هم در کاشت موی داوطلبان مورد استفاده قرار می‌دهد.
2- از کجا بدانم بهترین روش برای من، روش ترکیبی کاشت مو است؟
تنها در مشاوره و معاینه حضوری با متخصصان ما در کلینیک VIP می‌توانید به این نکته پی ببرید که شما گزینه مناسبی برای این روش کاشت مو هستید یا خیر. ممکن است هریک از روش‌های ساده‌تر و غیرترکیبی در کاشت مو هم برای پیوند موهای شما کافی باشد.
3- کدام پزشک می‌تواند کاشت مو در تهران را به‌روش ترکیبی انجام دهد؟
پزشکانی می‌توانند از روش کاشت مو ترکیبی در تهران استفاده کنند که مهارت کامل در دو روش کاشت موی FUT و FIT داشته باشند. متخصصانی که عوارض هردوی این روش‌ها را می‌دانند و تجربه کاشت موی موفق در هردوی این روش‌ها، و همچنین در روش ترکیبی داشته‌اند. خوشبختانه کلینیک کاشت مو VIP با داشتن پزشکانی متخصص، ماهر و باتجربه این روش پیوند مو را به آسانی انجام می‌دهد.
4- کاشت مو در تهران با روش ترکیبی چقدر طول می‌کشد؟
حدود 8 تا 10 ساعت زمان نیاز است تا کاشت مو با این روش انجام شود.
5- آیا کاشت مو با روش ترکیبی بهترین روش کاشت مو است؟
بهترین روش کاشت مو برای هرکسی متفاوت از شخص دیگر است. ممکن است روش ترکیبی برای فردی بهترین روش باشد و برای شخص دیگری روش FIT، FUT، میکروفیت یا سوپرترکیبی بهترین روش باشد. بهتر است تشخیص بهترین روش پیوند مو را به پزشکانی بسپارید که در همه روش‌های پیوند مو مهارت دارند و بهترین آنها را به شما پیشنهاد می‌دهند.
سخن پایانی:

چنانچه شما هم دچار ریزش مو شده و بخشی از موهای خود را از دست داده‌اید، قطعا درمان ریزش موی شما با پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP گره خورده هست. اما اینکه کدام روش کاشت مو برای شما بهترین هست را بهتر هست به پزشکان باتجربه ما بسپارید. پس از معاینه و مشاوره در کلینیک VIP، متخصصان ما بهترین روش پیوند مو را به شما پیشنهاد می‌کنند. پس اگر بهترین روش پیوند مو برای شما، کاشت مو ترکیبی در تهران باشد، خود را برای داشتن چهره‌ای زیباتر و تیپی جذاب‌تر آماده کنید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش ترکیبی هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

کاشت مو 3 بعدی

کاشت مو 3 بعدی