هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو چقدر است و چه عواملی روی تعیین این مبلغ تاثیرگذار خواهد بود؟ کسانی که قصد دارند تغییر جدی در حالت چشم‌ها و ابروهای خودشان ایجاد کنند با این سؤال در ذهنشان مواجه هستند چون هزینه عمل زیبایی بخشی مهمی از انتخاب آن برای متقاضیان محسوب می‌شود و کسانی می‌توانند لیفت آندوسکوپی ابرو را انجام دهند که بتوانند مبلغ مورد نیاز برای آن را بپردازند.

با توجه به اینکه عوامل متعددی در تعیین قیمت لیفت ابرو به روش آندوسکوپی تأثیرگذار است، در ادامه برخی از مهم‌ترین گزینه‌هایی که می‌تواند قیمت این عمل را تحت تاثیر قرار دهد جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

عوامل مؤثر بر هزینه لیفت ابرو

هر کلینیک زیبایی شرایط خاصی را برای انجام لیفت آندوسکوپی ابرو در نظر دارد و با توجه به شرایط کلینیک و امکاناتی که ارائه می‌کند هزینه‌ای که برای انجام این عمل زیبایی باید بپردازد متفاوت خواهد بود. در ادامه برخی از مواردی که می‌تواند در تعیین هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو ‌در کلیه کلینیک‌های زیبایی مدنظر قرار بگیرد را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 

تصاویر قبل و بعد از لیفت ابرو

تصاویر قبل و بعد از لیفت ابرو

1) انجام عمل لیفت ابرو هم‌زمان با جراحی‌های دیگر

داشتن چهره زیبا و حالت ابروها و چشم‌های فرد موجب می‌شود که متقاضی اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشد و ارتباطات اجتماعی موفقیت‌آمیزتری برقرار کند. همچنین در روحیه فرد و آرامش او تأثیرگذار خواهد بود.

با توجه به اینکه عوامل ارثی و ژنتیکی، بالا رفتن سن و مواردی مانند بیماری‌ها و غیره می‌تواند موجب تغییر حالت چهره و ابروهای فرد شود، حتماً لازم است که عمل‌های زیبایی در سنین بالا یا شرایطی که متقاضی نیاز به تغییر چهره دارد برای او انجام شود.

با توجه به اینکه تغییر چهره فرد آیا انجام عمل لیفت ابرو به آندوسکوپی با جراحی‌های دیگر برای او انجام شود یا خیر؟ هزینه لیفت ابرو برای متقاضی متفاوت خواهد بود. در واقع درصورتی‌که فرد نیاز به بلفاروپلاستی لیفت صورت، تزریق چربی، رفع غبغب و غیره داشته باشد، مبلغ این عمل زیبایی برای او بیشتر خواهد شد.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیفت آندوسکوپی ابرو هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

2) استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های لیفت ابرو

لیفت آندوسکوپی ابرو مراحل مشخصی دارد و توسط کلینیک‌های حرفه‌ای که امکانات انجام این عمل زیبایی را دارند ارائه می‌شود. با این‌ وجود، در طی مراحل مختلف و به لطف پیشرفت تکنولوژی، امکاناتی که برای انجام لیفت ابرو در اختیار کلینیک‌های مختلف قرار می‌گیرد متفاوت خواهد بود.

با توجه به اینکه کلینیک مدنظرتان تکنیک‌ها و دستگاه‌های نوین را استفاده می‌کند، یا اینکه تنها به روش‌های سنتی قصد انجام لیفت ابرو را دارد، هزینه‌ای که برای لیفت ابرو به روش آندوسکوپی یا سایر عمل‌های زیبایی در نظر گرفته می‌شود متفاوت خواهد بود.

3) انتخاب جراح لیفت ابرو

با توجه به اینکه پزشک چند سال است در این زمینه فعالیت می‌کند و چقدر تجربه و تخصص در زمینه انجام جراحی لیفت ابرو و عمل‌های زیبایی مرتبط با آن را دارد، مبلغ این عمل مشخص می‌شود. در واقع با توجه به تخصص پزشک، هزینه‌ای که باید برای او در نظر بگیرید، ممکن است بسیار بیشتر یا کمتر از مبلغی که سایر پزشکان برای این عمل زیبایی اعلام می‌کنند باشد. در نتیجه تجربه پزشک متخصص نیز در تعیین قیمت نهایی این عمل زیبایی تاثیرگذار خواهد بود.

 

تصاویر قبل و بعد از لیفت ابرو

تصاویر قبل و بعد از لیفت ابرو

4) کلینیک و بیمارستان انتخابی فرد

کلینیک‌های زیبایی زیادی عمل لیفت ابرو به روش آندوسکوپی را ارائه می‌کنند و هرکدام از آن‌ها امکانات خاصی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. بعضی از این کلینیک‌ها به‌تازگی فعالیت خودشان را در این زمینه شروع کرده‌اند و امکاناتی که ارائه می‌کنند، محدود به گذر زمان و مواردی است که مدت‌ها است پزشکان برای انجام عمل‌های زیبایی در این مراکز استفاده می‌کنند.

برخی دیگر از کلینیک‌های زیبایی امکاناتی که برای انجام لیفت ابرو در نظر می‌گیرند جدید و نوین است و همین موضوع موجب شده است که کلینیک‌هایی که امکانات جدیدی داشته باشند مبلغ بیشتری را برای انجام این عمل زیبایی از متقاضیان دریافت کنند.

5) بازه زمانی انجام لیفت ابرو

بعضی از مواقع تعداد متقاضیانی که برای انجام عمل زیبایی اقدام می‌کنند نسبت به همیشه بیشتر است. معمولاً در ایام قبل از عید روزهای تابستان و شرایطی که متقاضیان در مراسمات خاصی شرکت می‌کنند یا زمان آزاد آن‌ها برای عمل زیبایی بیشتر است، پیک کسانی که نیاز به عمل لیفت ابرو و آندوسکوپی دارند بیشتر خواهد شد. همین موضوع موجب می‌شود که هزینه‌ای که متقاضیان باید برای انجام این عمل زیبایی بپردازند افزایش پیدا کند.

6) کلینیک و بیمارستان انتخابی

پزشکان زیادی در زمینه لیفت ابرو و سایر عمل‌های زیبایی فعال هستند. برخی از این پزشکان مدت‌ها است در این زمینه فعالیت می‌کنند و دقت و مهارت زیادی در زمینه عمل زیبایی مدنظر دارند. برخی دیگر از پزشکان ممکن است تازه‌وارد فیلد جراحی لیفت ابرو به روش آندوسکوپی شده باشند و متقاضی جزء اولین نفراتی باشد که قصد دارد این عمل زیبایی را نزد پزشک انجام دهد.

7) امکانات مورد نیاز

برای انجام لیفت ابرو با آندوسکوپی باید یکی از موارد را متقاضی رعایت کند. از جمله این موارد می‌تواند به انجام آزمایش‌های قبل از عمل و تشخیص وضعیت سلامتی جسمانی متقاضی و تجویز داروهای پزشک برای دوران بعد از عمل جهت پیشگیری از درد و مواردی مانند عفونت اشاره کرد. 

درصورتی‌که متقاضی قصد انجام این عمل زیبایی را داشته باشد، باید آزمایش‌های ارائه‌شده را انجام داده  و داروهای تجویز شده و توسط پزشک را تهیه کند؛ بنابراین مواردی مانند این امکانات نیز می‌تواند در قیمت نهایی عمل آندوسکوپی ابرو موثر باشد.

کلینیک های زیبایی عمل لیفت ابرو

کلینیک های زیبایی عمل لیفت ابرو

چرا کلینیک وی آی پی تهران برای عمل لیفت ابرو

حضور پزشکان متخصص و حرفه‌ای، امکانات به روز ومدرن، نتایج موفق عمل‌های لیفت ابرو و وجود پروانه وزارت بهداشت موجب شده که کلینیک زیبایی VIP تهران به عنوان یکی از بهترین مراکز تهران برای انجام لیفت ابرو غبغب در نظر گرفته شود.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

سخن پایانی

اگر از حالت چشم‌ها و ابروهایتان ناراضی هستید می‌توانید با کمک عمل لیفت ابرو و جراحی چشم‌گربه‌ای ظاهر چشم‌های خودتان را تغییر دهید. انتخاب کلینیک زیبایی مناسب کمکتان می‌کند که با کمترین عارضه و مشکل بتوانید چهره خودتان را تغییر دهید و احساس بهتری از دیدن خودتان در آینه داشته باشید.

اگر تجربه یا سوالی درباره عمل لیفت ابرو مخصوصاً لیفت ابرو غبغب و میزان درد آن دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

آیا شما کاندید مناسب “لیفت آندوسکوپی ابرو هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

سؤالات متداول+ جواب

1) هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو نی نی سایت چقدر است؟
هزینه لیفت ابرو و هزینه لیفت شقیقه یا هزینه لیفت آندوسکوپی ابرو با توجه به شرایط متقاضیان، پزشکی که برای انجام عمل زیبایی انتخاب کرده‌اند، کلینیک زیبایی مد نظرشان و… متفاوت بوده است.

2) لیفت اندوسکوپیک چیست؟

لیفت آندوسکوپی صورت یک نوع عمل زیبایی است که برای جوان‌سازی چهره افراد استفاده می‌شود.
3) هزینه جراحی پیشانی ناندرتال چقدر است؟
هزینه جراحی پیشانی ناندرتال برای کسانی که در کلینیک‌های معتبر و نزد پزشکان حرفه‌ای این عمل زیبایی را انجام داده‌اند بیشتر بوده است.
4) نتیجه لیفت شقیقه با نخ نی نی سایت چه بوده است؟
با توجه به اینکه لیفت شقیقه با نخ دائمی نیست، کسانی که این روش را نسبت به لیفت اندوتاین نی نی سایت یا سایر روش‌ها انتخاب کرده‌اند رضایت کمتری دارند.