کاشت ریش در تهران یکی از متدها و روش های کاملاً جدید جهت پیوند و کاشت ریش است و می‌ تواند یک راهکار کاملا مناسب و درمان قطعی برای آن دسته از افرادی باشد که به هر دلیلی دچار ریزش مو شده اند. البته لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که شما حتماً باید به کلینیکی مراجعه کنید که بتواند فرم ایده آل شما را اجرا نماید.


لازم به ذکر است بیان کنیم کاشت ریش در تهران نیز تقریباً شباهت زیادی به کاشت موی سر دارد و در طی انجام این روش نیز پزشک متخصص و تیم او سعی می ‌کنند فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده مورد نظر را جدا کرده و با دقت فوق العاده بالایی در قسمت های خالی ریش که کم پشت و یا دچار ریزش شده بکارند.

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

در ادامه قصد داریم مطالب کامل تری در رابطه با کاشت ریش در تهران بیان کنید و دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اطلاعاتی در رابطه با کاشت ریش در تهران

قطعاً زمانی که می خواهید برای کاشت ریش در تهران اقدام کنید نیاز به یک سری اطلاعات در این رابطه دارید و می خواهید از این موضوع مطلع شوید که نحوه کاشت ریش به چه صورت است و اصلاً در چه مواقعی باید برای کاشت ریش اقدام کنید، همچنین یک سری موارد مهم دیگر مانند پشت سر گذاشتن دوره نقاهت، مراقبت ‌ها و غیره وجود دارد که لازم است حتماً از تمامی آن ها مطلع شوید.

کاشت ریش سه بعدی

کاشت ریش سه بعدی

اما پیش از توضیح در رابطه با سوال های مطرح شده باید بگوییم که ممکن است برای بسیاری این سوال ایجاد شود که اصلاً دلایل ریزش موی ریش در آقایان چیست و در پاسخ باید بیان کنیم بسیاری از عوامل مربوط به ریزش موهای ریش با ریزش موی سر تقریباً یکسان و شباهت زیادی دارند از جمله مهمترین عامل ریزش موهای ریش عبارتند از استرس و فشارهای روحی، زخم، عفونت ریشه مو، سوختگی، خارش شدید، مشکلات هورمونی، ارثی و غیره است.

کاشت ریش در تهران به چه روشی انجام می شود؟

همانطور که به خوبی مطلع هستید در هر بازه زمانی یکسری پیشرفت‌ های فوق‌العاده چشمگیر در حوزه عمل های زیبایی به وجود می‌آید که این مورد شامل کاشت ریش در تهران نیز می ‌شود و با مراجعه به کلینیک vip که به عنوان یکی از مرکز های فوق العاده تخصصی نیز شناخته شده امکان کاشت ریش با جدیدترین متدها و دستگاه های روز دنیا برای شما وجود دارد که در ادامه قصد داریم چندین مورد آن را نام ببریم.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

کاشت ریش در تهران به روش FIT

طی انجام این روش در ابتدا فولیکول‌های مو را از قسمت اهدا کننده که معمولاً سعی می شود بانک مو از قسمت پوست سر باشد برمی دارند، سپس گرافت ها را در ناحیه مورد نظر می کارند. پس از پشت سر گذاشتن این مرحله پزشک یک سری برش های کاملاً ریز و دایره ای شکل را روی ناحیه صورت ایجاد می کند. توجه داشته باشید که برای ایجاد این برش ها باید پزشک از تخصص بالایی برخوردار باشد چرا که یک فرایند فوق العاده ظریف و ماهرانه است و با انجام درست آن جهت تراکم و زاویه رشد تعیین می شود.

از جمله مزایای فوق العاده مهم کاشت ریش به روش FIT عبارتند از:

• باقی نماندن جای زخم در این روش

• از دوره نقاهت کوتاه تری نسبت به سایر روش ‌های سنتی برخوردار است.

• می توانید این موضوع را مشاهده کنید که نتیجه عمل به سرعت مشخص شده البته این مورد زمانی امکان‌پذیر است که عمل توسط پزشک با تجربه انجام شود.

کاشت ریش به تهران به روش FUT

پیش از توضیح در رابطه با نحوه انجام کاشت ریش به روش FUT باید بیان کنیم که نسبت به سایر روش ها کمی قدیمی تر بوده و البته در سال های اخیر به عنوان پر استفاده ترین روش برای کاشت مو و کاشت ریش شناخته شده و به عنوان یک روش غیر تهاجمی می باشد که دارای مزایا و معایب خاص خود است.

کاشت ریش به روش fut

کاشت ریش به روش fut

در این روش پزشک متخصص کاشت ریش یک نوار از روی پوست شما که منظور همان بانک مو می باشد و دارای فولیکول مو است را با استفاده از تیغ جراحی برش داده و بر می دارد. در این روش جهت مخفی کردن نوار از بخیه استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است بیان کنیم با توجه به برداشت گرافت و فولیکول به صورت نواری مدت زمان زیادی پیوند طول نمی کشد و از بی حسی موضعی نیز استفاده خواهد شد.

از جمله مزایای کاشت مو به روش FUT عبارتند از:

• به کمک این روش امکان برداشت حجم بیشتری از مو در ناحیه ریش وجود دارد.

• در حین انجام کاشت ریش فقط یک اسکار خطی کوچک به وجود می آید.

• زمانی که پزشک با استفاده از روش fut برای شما کاشت ریش در تهران را انجام دهد از منطقه میانی ناحیه برداشت استفاده کرده که در نهایت تعداد گرافت ها افزایش پیدا می‌ کند و در نتیجه عمل طبیعی تر است.

کاشت ریش در تهران به روش FUE

روش نام برده شده شباهت بسیار زیادی به اف آی تی دارد تا حدی که می توان اینگونه بیان کرد که روش fit به عنوان یکی از نسخه جدید و به روز روش FUE است.

در این روش نیز گرافت ها را همراه فولیکول های مو جهت ادامه رشد مو از ناحیه اهدا کننده برمی دارند، سپس آن را در ناحیه مورد نظر می کارند. البته دو روش‌ نام برده شده دارای یک تفاوت نیز می باشند که آن هم در ابزار جراحی آن ها می باشد.

در حالت کلی می توان اینگونه بیان کرد که تفاوت میان این دو روش آنقدر کم است که تنها یک متخصص متوجه آن خواهد شد.

از جمله نکات مهمی که در رابطه با کاشت مو به روش fut وجود دارد این است که بیشتر برای افرادی که دچار طاسی بسیار شدیدی نیستند انتخاب مناسبی می باشد، چراکه در طی این روش علاوه بر درد و دوران نقاهت کمتری که به دنبال دارد با سرعت عمل فوق‌العاده بالایی نیز انجام خواهد شد.

کاشت ریش در تهران به روش sut

با توجه به روش های فوق و نحوه کاشت آن ها احتمالا تا الان متوجه این موضوع شده باشید که تفاوت مهم میان تمامی روش های نام برده شده، نحوه برداشت فولیکول ‌ها است.

روش sut به عنوان یکی از جدیدترین روش های کاشت ریش در تهران محسوب می شود و این امکان را فراهم کرده تا در تمامی مناطق متفاوت و مختلف صورت که شامل چانه، پشت لب و خط ریش می شود، پیوند صورت بگیرد.

کاشت ریش به روش SUT

کاشت ریش به روش SUT

در روش sut با استفاده از دستگاه های فوق العاده جدید و پیشرفته برداشت فولیکول به صورت خودکار انجام خواهد شد. پزشک متخصص نیز به صورت کامل روی فرایند برداشت نظارت خواهد کرد. در مرحله بعد که شامل کاشت گرافت ها می شود نگه دارنده های دستگاه به این فرآیند کمک می کنند.

در حالت کلی می ‌توان بیان کرد روش sut با کمترین دخالت دست برای افراد انجام خواهد شد و به همین دلیل نیز شانس سالم ماندن فولیکول‌ ها تا درصد قابل توجهی افزایش پیدا می ‌کند، همچنین اثرات جانبی آن نیز بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد.

از جمله مزایای مهم کاشت ریش به روش sut عبارتند از:

• انجام این عمل با استفاده از دستگاه های خودکار و بدون هرگونه دست و استرسی انجام خواهد شد.

• دوره نقاهت در نظر گرفته شده برای این روش بسیار کوتاه است.

• روش sut تراکم بسیار مناسبی را در ناحیه دلخواه شما ایجاد خواهد کرد.

• با توجه به این مورد که برداشت فولیکول و کاشت آن به کمک یک دستگاه پیشرفته انجام می شود، پس طبیعی است که تار موهای کاشته شده از دوام و کیفیت بالاتری برخوردار باشند.

بهترین روش کاشت ریش در تهران کدام یک است؟

شاید برای بسیاری این سوال به وجود آمده باشد که کدام یک از روش‌های نامبرده شده می تواند برای آن ها مناسب تر از دیگری باشد، اما در یک بیان کلی باید بگوییم که به هیچ عنوان بهترین روش کاشت ریش برای شما وجود ندارد چرا که ممکن است بهترین هر فرد با دیگری متفاوت باشد.

با در نظر گرفتن موارد گفته شده باید بیان کنیم مناسب ترین روش کاشت ریش در تهران روشی است که بتواند استرس و چالش کمتری را برای شما به وجود آورد و در نهایت بهترین نتیجه برای شما رقم بخورد.

جهت شناسایی بهترین روش کاشت ریش در تهران در وهله اول باید به کلینیک vip مراجعه کنید تا پزشک متخصص بتواند پس از انجام مشورت های لازم و معاینه روش مورد نظر را برای شما انتخاب کند. عواملی چون شرایط جسمی، شرایط بانک مو و سایر مسائل مهم از مواردی هستند که در انتخاب روش کاشت ریش تهران تاثیر خاص خود را به دنبال دارند.

آیا کاشت ریش در تهران درد دارد؟

به خوبی از این موضوع اطلاع دارید که برای کاشت ریش در تهران یا هر عمل زیبایی دیگری یک سری مراحل وجود دارد که باید به ترتیب انجام شود و برای کاشت ریش باید بیان کنیم مرحله ای که ممکن است کمی درد داشته باشد مرحله تزریق داروی بی حسی به ناحیه مورد نظر است.

سایر مراحلی که توسط پزشک متخصص انجام می ‌شود تحت بی حسی موضعی قرار دارد و به همین دلیل شما دردی را احساس نخواهید کرد.

لازم به ذکر است بیان کنیم با در نظر گرفتن این مورد که پوست از قدرت التیام فوق‌العاده بالایی برخوردار است آسیب های ایجاد شده جزئی نیز به سرعت ترمیم پیدا خواهد کرد و معمولا پس از گذشت ۳ الی ۴ روز بعد از کاشت ریش در تهران پوست صورت ترمیم خواهد شد.

یک سری عوارض موقتی و طبیعی برای شما ایجاد می شود که شامل خارش و التهاب، ورم نواحی گیرنده، قرمزی پوست صورت و ناحیه بانک مو، تشکیل شدن و ریختن دلمه ها یا لخته های خون ریز که البته تمامی این موارد به صورت موقت بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز از بین خواهند رفت. البته در این مدت شما باید بتوانید به درستی تمامی نکات بیان شده توسط پزشک را رعایت فرمایید.

مراحل کاشت ریش در تهران

مراحل کاشت ریش در تهران

سخن پایانی

همان طور که ملاحظه کردید در رابطه با کاشت ریش در تهران مواردی را در اختیار شما قرار دادیم و لازم است بیان کنیم تمامی عمل های زیبایی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند چراکه موفقیت‌آمیز بودن آن ها در افزایش اعتماد به نفس افراد نقش قابل توجه و به سزایی به دنبال دارند.

پس با در نظر گرفتن تمامی موارد گفته شده باید به این موضوع دقت داشته باشید که حتما جهت انجام کاشت ریش در تهران به یک کلینیک معتبر و شناخته شده مراجعه فرمایید‌.

البته کلینیک مورد نظر شما باید بتواند با توجه به در اختیار گذاشتن خدمات مناسب و به روز هزینه مناسبی را نیز از شما دریافت کند که در این رابطه ما دعوت می ‌کنیم حتماً به کلینیک vip مراجعه فرمایید و پس از کسب اطلاعات دقیق و صحبت با افرادی که در این مرکز تخصصی به کاشت ریش پرداخته اند نسبت به انجام آن اقدام نمایید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

این اطمینان برای شما وجود دارد کلینیک کاشت ریش با استفاده از بهترین دستگاه ها تحت نظر پزشک متخصص کاشت و عمل پیوند را برای شما انجام دهد. از اینکه با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

آیا کلینیک کاشت ریش دارای اهمیت است؟
بله شما با انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده می توانید بهترین نتیجه دلخواه را از عمل کاشت ریش به دست آورید.
دوره نقاهت کاشت ریش در تهران به چه صورت است؟
با توجه به این موضوع که روش های مختلفی برای کاشت ریش در تهران وجود دارد ممکن است برای هر یک روش متفاوتی انتخاب شود پس نمی ‌توان زمان مشخصی را بیان کرد.
هزینه کاشت ریش در تهران چگونه است؟
برای مشخص شدن این موضوع در ابتدا باید به کلینیک vip مراجعه فرمایید تا با در نظر گرفتن تمامی موارد پزشک بتواند هزینه را در اختیار شما قرار دهد.
چگونه روش مناسب کاشت ریش انتخاب می شود؟
این کار توسط پزشک متخصص با در نظر گرفتن عواملی مانند شرایط جسمی، شرایط بانک مو، میزان تراکم و چندین مورد مختلف دیگر مشخص خواهد شد.
آیا کاشت ریش در تهران یک درمان قطعی است؟
بله، اگر استفاده از داروهای مختلف نتیجه ای برای شما نداشته است با کاشت ریش در تهران می توانید برای همیشه صاحب ریش های یکدست و خوش فرمی شوید.