ناحیه بالای پیشانی ما از جایی که موهای روی سر شروع به رشد می کنند یا ناحیه ای که پیشانی با موهای سر ترکیب می شود به نام “Hairline”.  به دلیل محبوبیت کاشت مو تهران ناحیه هیرلاین و پیشرفت های جدید در کیفیت تکنیک ها، امروزه بسیاری از افراد کاشت مو تهران را برای ترمیم خط مو در نظر می گیرند . ایجاد خط موی طبیعی از طریق جراحی کاشت مو کاملا امکان پذیر است. با این حال، آنها باید درک کنند که تغییر موقعیت خط مو با افزایش سن طبیعی است

ایجاد خط موی طبیعی احتمالاً یکی از حیاتی ترین مراحل یک کاشت مو موفق است و نشان دهنده شعله ور شدن زیبایی و هنری جراح است.طراحی خط مو قلب جراحی ترمیم مو است. هیچ بخش دیگری از این روش تاثیر زیادی بر ظاهر بیمار نخواهد داشت.

خط مو صورت را قاب می کند و ظاهر زیبایی از دست رفته در اثر طاسی را بهبود می بخشد. همچنین، بدون شک، این ناحیه از پوست سر است که مستقیم ترین بررسی های بصری را دریافت می کند.طراحی ضعیف خط مو یکی از دلایل اصلی نتایج بد و کار ترمیم است.

نمونه کاشت مو به روش ترکیبی در تهران

نمونه کاشت مو به روش ترکیبی در تهران

 

کاشت مو تهران ناحیه هیرلاین چگونه انجام می شود؟

برای کاشت مو هیرلاین روی ابرو بهتر است از روش میکرو FUE استفاده کنید. از آنجایی که گرافت ها یک به یک از ناحیه اهداکننده استخراج می شوند و یکی یکی پیوند می شوند، تعیین طبیعی ترین خط موی جلویی مناسب برای بیمار با استفاده از این روش بسیار آسان است. جدای از آن، کاشت مو روی پیشانی یکسان است. از نظر کاربرد، با کاشت مو در کل سر یکسان است.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

تعداد گرافت های مورد استفاده در کاشت مو در ناحیه پیشانی کمتر از حد متوسط ​​است. در نتیجه به نیروی کار کمتری نیاز خواهد داشت و در زمان کمتری تکمیل می شود. در نتیجه هزینه نیز کمتر است. همچنین به دلیل تعداد کم پیوندهای پیوندی، بیمار از بهبودی کوتاه‌تر و آسان‌تر بهره می‌برد.

 

در کلینیک کاشت مو VIP، سلامت بیماران ما اولویت اول ماست. ما به هر بیمار اطلاعات دقیقی در مورد این روش با توجه به نیازها و نیازهای خاص او و همچنین مشاوره در مورد نحوه مراقبت از بهبود کاشت مو ارائه می دهیم. می توانید از طریق تماس با ما اطلاعات کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های کاشت مو و هزینه کاشت مو، مشاوره رایگان کاشت مو را با تیم پزشکی متخصص ما رزرو کنید

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

فرآیند کاشت مو تهران ناحیه هیرلاین

قبل از انجام کاشت مو در تهران، احتمالاً می خواهید بدانید که دقیقاً چه اتفاقی در این عمل می افتد تا خود را برای عمل آماده کنید. مراحل کاشت مو در ترکیه برای زنان به صورت تفکیک شده به شرح زیر است:

 1. فولیکول های مو از مناطق اهداکننده (منطقه ای که ریزش مو رخ نمی دهد و رشد متراکمی وجود دارد) استخراج می شود.
 2. فولیکول های مو استخراج می شوند و فولیکول های برداشت شده پیوند می شوند.
 3. فولیکول های مو به روشی کم تهاجمی در نواحی ریزش مو کاشته می شوند و رشد پایدار مو را در نواحی مشکل بازسازی می کنند.
 4. این فرآیند بین 8 تا 10 ساعت طول می کشد.
 5. سرعت بهبودی سریع است و کمترین جای زخم، نتایج طبیعی و سطوح ناچیزی از ناراحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

پس از اتمام عمل، باید مراقب موهای خود باشید و مراقبت های بعدی را که در کلینیک ورا توصیه می کنیم، دنبال کنید. خوشبختانه، شما یک بسته مراقبت پس از عمل برای استفاده پس از عمل دریافت خواهید کرد.

 

مزایای کاشت موی زنانه

کاشت مو هیرلاین در کلینیک vip به دلیل مزایایی که نسبت به روش های دیگر مانند کاشت مو FUT دارد، در بین بیماران ما محبوبیت دارد . ماهیت این روش با خطرات بسیار کمتری نسبت به درمان‌های جایگزین و نتایجی که به همان اندازه مؤثر هستند همراه است. مزایا عبارتند از:

 • حداقل درد و ناراحتی پس از عمل شما.
 • عملاً جای زخم وجود ندارد و به شما خط مویی طبیعی می دهد.
 • اعتماد به نفس شما را با یک سر پر افزایش می دهد.
 • خرابی کمتر، به شما امکان می دهد در کمترین زمان به حالت عادی بازگردید.
 • نتایج طبیعی را بدون هیچ نشانه آشکاری از درمان FUE تضمین می کند.
 • حداقل خطر عوارض در مقایسه با سایر روش های جراحی
کاشت مو هیرلاین در کلینیک VIP

کاشت مو هیرلاین در کلینیک VIP

 

روش کاهش خط مو با کاشت مو تهران ناحیه هیرلاین

این می تواند افسرده باشد، داشتن پیشانی بزرگ و خط موی بالا. برای واجد شرایط بودن برای جراحی کاهش خط مو، باید:

 • در خط موی جلویی نازک شدن کمی داشته باشید
 • پوست سر انعطاف پذیری داشته باشید
 • برای انجام یک عمل جراحی که نیازهای زیبایی شما را برآورده می کند آماده باشید
 • خط موی جلویی ثابتی داشته باشید

برای اطلاع از اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی کاهش خط مو هستید یا خیر، جراح ما تعیین خواهد کرد که آیا این روش برای شما مناسب است و آیا شما واجد شرایط آن هستید یا خیر.

 

آیا کاشت مو هیرلاین روش تهاجمی است؟

کاشت مو در تهران، به ویژه تکنیک های مدرن فعلی، بسیار کم تهاجمی در نظر گرفته می شود . این بدان معناست که اگرچه روش‌های مورد استفاده نیاز به برداشت یا برداشتن گرافت‌های پوست سر در جایی که فولیکول‌های مو سالم هستند و کاشت در نواحی دائمی طاسی دارند، این روش نیازی به بیهوشی عمومی مانند جراحی‌های بزرگ ندارد. یا رویه ها

این بدان معنی است که شما می توانید بلافاصله پس از عمل به خانه بروید زیرا نیازی به اقامت طولانی مدت (مانند موارد بستری در بیمارستان) ندارد، نیازی به بانداژ طولانی مدت ندارد، و پوسته هایی که پس از عمل روی نواحی پیوند شده ایجاد می شوند خشک می شوند. در عرض یک روز و در عرض 7-10 روز ریخته می شود.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

 

بعد از کاشت مو چه انتظاری داریم؟

2 هفته اول پس از کاشت مو تهران ناحیه هیرلاین، معمولاً بهترین زمان برای مراقبت از پیوند مو است! اگرچه زندگی باید طبق معمول پیش برود، در اینجا موارد خاصی وجود دارد که هنگام بهبودی باید از آنها اجتناب کنید:

 • ورزش بدنی بیش از حد – اگرچه ورزش های سبک را می توان بعد از چند روز اول انجام داد (پیاده روی، دویدن سبک)، اما حداقل به مدت 2 هفته از انجام تمرینات بدنی جلوگیری می کنیم. بله، این شامل گلف نیز می شود! روغن و عرق بیش از حد باعث کاهش بهبودی و افزایش احتمال جدا شدن پیوند می شود.

 

 • تشدید بیش از حد – در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که روی پوست سر خود بمالید تا احساس کنید که آیا موها در حال رشد هستند یا خیر، از دست زدن یا مالیدن سر خودداری کنید. نه تنها پیوند بهبودی را مختل می کند، بلکه شانس انتقال باکتری به زخم ها را نیز افزایش می دهد.
لمس پوست سر بعد از کاشت مو

لمس پوست سر بعد از کاشت مو

 

 • فشرده سازی بیش از حد – بالا نگه داشتن سر با خوابیدن در یک تکیه گاه یا با حداکثر 2 تا 3 بالش برای 2 تا 3 روز اول به جلوگیری از خونریزی زخم های بهبود یافته کمک می کند و احتمال تشدید تصادفی پیوندها را در هنگام خواب کاهش می دهد. همچنین ممکن است لازم باشد در 2 روز اول از پوشیدن کلاه، هر چند گشاد، خودداری کنید، زیرا ممکن است پیوندها را از بین ببرد.

 

 • تماس با مواد شیمیایی – غوطه ور شدن در استخر، استفاده از اسپری های شیمیائی یا حالت دهنده، یا استفاده از رنگ مو در طول این مدت یک مشکل بزرگ است.

 

 • تماس با گرما – از قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید باید اجتناب شود زیرا پوست سر پس از عمل به اشعه ماوراء بنفش حساس می شود و ممکن است به پوست سر و فولیکول های مو آسیب برساند. گرما همچنین شامل اجتناب از دوش آب گرم یا حمام است.

 

 • جلوگیری از گردش خون – از مصرف الکل و تنباکو خودداری کنید. آنها بر گردش خون در پوست سر تأثیر می گذارند، که برای بهبودی حیاتی است.

 

 • 1-2 ماه پس از عمل – از اتاق‌های بخار، سونا، و استخرهای کلردار خودداری کنید تا مطمئن شوید پیوند مو به شدت به پوست سر شما نفوذ می‌کند