هرکدام از ما در زندگی گاهی در برابر ریزش موهای خود دچار ترس از دست دادن موها شده‌ایم. ترسی که در بسیاری از مردان و برخی از زنان به حقیقت می‌پیوندد و آنها بخشی از موهای سر خود را برای همیشه از دست می‌دهند. خوشبختانه با پیشرفت درمان‌های پزشکی، فناوری کاشت مو هم پیشرفت بسیاری کرده است. این تکنولوژی‌ها، در کنار تخصص پزشکان، شرایط پیوند مو را برای چنین افرادی فراهم کرده تا چهره آنها به حالت زیبای پیشین بازگردد. انواع جراحی‌های کاشت مو در هر کلینیک کاشت مو تهران انجام می‌شود. اما با وجود تعداد زیاد کلینیک‌های زیبایی و کاشت مو، چگونه باید بهترین آنها را انتخاب کنیم؟

با ما در کلینیک VIP همراه باشید تا ویژگی‌های یک کلینیک برتر کاشت مو را بررسی کنیم.

نتیجه قبل و بعد از کلینیک کاشت مو تهران

نتیجه قبل و بعد از کلینیک کاشت مو تهران

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

ویژگی‌های کلینیک کاشت مو تهران:

پیوند مو باید در یک کلینیک مجهز انجام شود، اما ویژگی‌های یک کلینیک خوب مثل کلینیک کاشت مو vip و مجهز چیست؟

1- داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت:

نخستین ویژگی هر کلینیک کاشت مو تهران داشتن مجوز از وزارت بهداشت هست. این مجوز باید در کلینیک نصب شود و در دیدرس همگان قرار گیرد. توجه داشته باشید که این مجوز به کلینیک‌هایی داده می‌شود که همه کادر پزشکی آن دارای مدرک تخصصی مرتبط باشند. همچنین فضای کلینیک باید دارای استانداردهای مورد قبول وزارت بهداشت باشد. این استانداردها شامل سیستم تهویه، ایمنی، اتاق جراحی، اتاق معاینه، سالن انتظار و موارد مشابه دیگر هست.

 

2- امکانات و تجهیزات پیشرفته:

هر کلینیک کاشت مو تهران” نیاز به تجهیزات مدرن، به‌روز و پیشرفته دارد. جراحی‌های زیبایی در صورتی با بیشترین موفقیت همراه هستند که از بهترین وسایل و تجهیزات بهره‌مند باشند. کاشت مو در برخی روش‌های پیشرفته و کارساز نیاز به جدیدترین ابزار دارد. البته کلینیک VIP در تهران تنها تجهیزات مدرن را برای موفقیت در کار ضروری نمی‌داند. موفقیت این کلینیک وابسته به تخصص پزشکان و کادر پزشکی هست که دارای مهارت لازم، تجربه و توانایی استفاده از این تجهیزات هستند.

3- پزشکان و تکنسین‌های باتجربه و زبردست:

مجهزترین کلینیک کاشت مو تهران” بدون وجود پزشکان و تکنسین‌های کاشت مو راه به جایی نمی‌برد. تجربه و مهارت پزشکان کلینیک حرف اول را در این زمینه می‌زند. کاشت مو کاری بسیار تخصصی، دقیق و با جزئیات فراوان هست. هرگونه بی‌تجربگی دراین‌باره می‌تواند گرافت‌های مو را نابود کند و امکان پیوند مو را، حتی در آینده، از بین ببرد.

از طرف دیگر بهره بردن از برخی تجهیزات کاشت مو هم نیاز به تجربه و مهارت دارد. به این ترتیب می‌بینیم تنها پزشکانی می‌توانند در این زمینه موفق باشند که جراحی‌های بسیاری را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند.

4- مهارت در روش‌های مختلف کاشت مو:

کلینیک و پزشکانی با فناوری روز پیش می‌روند که جدیدترین تکنیک‌های کاشت مو را آموخته باشند. همچنین در کنار آن، از ابزارهای جدید کاشت مو هم بتوانند استفاده کنند. بعضی از کلینیک‌ها و پزشکان همچنان فناوری‌های قدیمی را به کار می‌گیرند که عوارض بیشتری نسبت به روش‌های جدید دارند. روش‌های جدید کاشت مو نه‌تنها عوارض خاصی به دنبال ندارد، بلکه درصد اثرگذاری پیوند مو را هم بیشتر کرده است.

5- راهنمایی درست مراجعان:

از مهم‌ترین ویژگی‌های کلینیک کاشت مو تهران راهنمایی درست مراجعه‌کنندگان است. این کار نیز تنها با دیدن وضعیت ریزش موی فرد، بررسی بانک موی او و شنیدن خواسته‌های او امکان‌پذیر هست. تعهد پزشکی کلینیک VIP را بر آن می‌دارد تا در انتخاب روش درمان و پیوند مو، ابتدا خواست و نظر بیمار را در نظر داشته باشد. مشخص کردن درصد نتیجۀ روش درمانی انتخاب‌شده برای بیمار، بخش دیگری از تعهدات کلینیک هست.

عوامل موثر در هزینه‌های کاشت مو در کلینیک کاشت مو تهران:

موارد مختلفی در تعیین هزینه کاشت مو در تهران تاثیرگذار هست:

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

برداشتن مو از قسمت بی مو

1- مقدار ریزش مو و بی‌مویی فرد:

یکی از مهم‌ترین گزینه‌های موثر در هزینه کاشت مو، کم یا زیاد بودن بخش‌های بی‌موی سر شما است. برای کاشت مو باید گرافت‌های مو از بخش مودار سر شما برداشته و به بخش بی‌مو پیوند زده شود. پس هرچقدر بخش خالی سر شما کمتر باشد، نیاز به پیوند موی کمتری هست. در نتیجه، این جراحی وقت کمتر، انرژی کمتر و هزینه کمتری نیز در بر خواهد داشت.

برداشتن مو از قسمت بی مو

برداشتن مو از قسمت بی مو

2- روش کاشت مو:

با نگاهی به روش‌های کاشت مو، خواهید دید این روش‌ها تفاوت‌های زیادی با هم دارند. در بعضی از این روش‌ها نیاز به دستگاه‌های پیشرفته‌تر و تخصص بالاتری هست. همین نکته‌ها هزینه متفاوت پیوند مو در کلینیک کاشت مو تهران” را به دنبال خواهد داشت.

3- تعرفه متفاوت کلینیک‌ها:

تجربه یک کلینیک نام آن مرکز پیوند مو را بر سر زبان‌ها می‌اندازد و مشتریان آن کلینیک را بیشتر می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود تا شما با یک سبک درمان، و حتی با یک پزشک در یک کلینیک هزینه بیشتری نسبت به کلینیک دیگر بپردازید. از دیدگاه دیگری هم می‌توان به این موضوع نگاه کرد. برخی کلینیک‌ها با وجود سرشناس بودن، قیمت‌ها را پائین نگه می‌دارند تا رضایت بیشتر مراجعان را به دست بیاورند.

4- منطقه قرارگیری کلینیک:

جالب هست که حتی منطقه قرار گرفتن کلینیک در یک شهر هم روی تعیین هزینه‌های آن موثر هست. دو عامل تعیین‌کننده در این موضوع، سطح مالی بیشترین افراد ساکن در آن منطقه و مقدار مالیات کلینیک هست.

 

بالاترین رتبه کلینیک کاشت مو تهران مربوط به کدام کلینیک است؟

یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای انتخاب کلینیک کاشت موی تهران، تعداد جراحی‌های موفق کاشت مو در آن کلینیک هست. گزینه بعدی، رضایت مراجعان است. این دو گزینه نیز وابسته به تجهیزات مدرن یک کلینیک هست که بدون وجود پزشکان و کادر پزشکی باتجربه و موفق راه به جایی نمی‌برد. همه این نکته‌ها رتبه بالای یک کلینیک پیوند مو در تهران را مشخص می‌کنند.

البته دانستن این نکته‌ها نیاز به تحقیق دارد. به دست آوردن آگاهی درباره کلینیک‌ها و انتخاب برترین آنها کار سختی نیست. دیدن وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی کلینیک‌های مختلف یکی از راه‌های رسیدن به اطمینان در این باره است. راه دوم آگاهی از نظر کسانی هست که در کلینیک مورد نظر جراحی شده‌اند. مراجعه به کلینیک و دیدن فضا، کادر پزشکی و گفت‌وگو با افرادی که مورد جراحی پیوند مو قرار گرفته‌اند، شما را به این هدف می‌رساند. البته در هر جست‌ و جو و تحقیقی، با نام کلینیک کاشت مو VIP به‌عنوان رتبه برتر برخورد خواهید کرد.

بهترین تیم پزشکی در کدام کلینیک کاشت مو تهران مستقر است؟

پیش‌تر اشاره کردیم که مجهزترین تجهیزات کاشت مو بدون داشتن کادری متخصص و کاربلد، توان پیوند موی موفق را ندارند. بهترین تجهیزات کلینیکی در زمینه کاشت مو تنها به دست عوامل متخصص منجر به نتیجه مطلوب می‌شوند. برای شناخت تیم پزشکی یک کلینیک نیز راه‌های مختلفی وجود دارد که پیش‌تر به آنها اشاره شد. مهم‌ترین راه شناخت تیم پزشکی در کلینیک کاشت مو در تهران آگاهی از سوابق کاری آنها هست. بررسی تعداد تجربه‌های موفق کلینیک VIP باز هم شما را به این کلینیک می‌رساند.

کلینیک VIP ، بهترین کلینیک کاشت مو تهران:

مهم‌ترین گواه یک کلینیک موفق، تعداد جراحی‌های پیوند موی آن است. بیش از هفت هزار جراحی موفق در کلینیک پیوند موی VIP، نام این کلینیک را صدرنشین همه کلینیک‌های پیوند مو در تهران ساخته است. یک نکته را به خاطر داشته باشید. معاینه، مشاوره و تعیین روش جراحی در این کلینیک برای شما رایگان هست.

مراحل کاشت مو از تصمیم‌گیری تا پایان:

1- انتخاب بهترین کلینیک و بهترین تیم پزشکی کاشت مو:

نخستین قدم برای کاشت مو، انتخاب بهترین کلینیک هست. بهترین کلینیک کاشت مو را هم دو گزینه مهم مشخص می‌کند که یکی تجهیزات پیشرفته، و دوم پزشکان و کادر پزشکی متخصص و باتجربه هست.

2- جلسه مشاوره و تصمیم‌گیری:

مرحله بعد، تعیین زمان برای جلسه مشاوره در کلینیک کاشت مو تهران است. در این جلسه، ریزش مو، بخش‌های خالی سر شما، بانک مو و همه موارد مربوط به پیوند موی شما بررسی می‌شود. در صورت مناسب بودن روش پیوند مو برای شما، راه‌های پیوند و بهترین راه برای پیوند موهای شما مشخص می‌شود. پس از مشخص شدن هزینه، در صورت تمایل شما، زمان جراحی تعیین می‌شود.

توجه داشته باشید که جلسه مشاوره زمانی هست تا شما پرسش‌ها، دغدغه‌ها و انتظارهای خود از جراحی را با پزشک خود مطرح کنید.

راه‌های پیوند و بهترین راه برای پیوند مو

راه‌های پیوند و بهترین راه برای پیوند مو

3- آمادگی پیش از کاشت مو:

در جلسه مشاوره توصیه‌هایی به شما می‌شود که انجام آنها پیش از جلسه پیوند مو، کاشت موی موفق‌تری برای شما به همراه خواهد داشت. آزمایش‌هایی هم پزشک برای شما می‌نویسد که پیش از جراحی باید انجام دهید.

4- جراحی و کاشت مو:

اکنون نوبت جراحی است. این مرحله، خود شامل سه مرحله هست. جدا کردن پیازهای مو از بانک موی شما نخستین قدم است. نگهداری پیازهای مو در مایع نگهدارنده، مرحله بعدی است. در پایان نیز نوبت به کاشتن آنها در بخش بی‌موی سر شما می‌رسد.

پرسش‌های متداول:

1- چه کسانی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نیستند؟

افرادی که بانک موی کافی ندارند، کسانی که دچار زخم‌های گوشتی می‌شوند و کسانی که ریزش موهای آنها به‌دلایلی مانند شیمی‌درمانی یا مصرف داروهای خاص است، مناسب پیوند مو نیستند.

2- آیا کاشت مو عوارض خاصی دارد؟

بیشترین عوارض کاشت مو مربوط به روش FUT است. روش‌های دیگر کاشت مو عوارضی مانند قرمزی و ورم کردن در بخش‌های بانک مو و گیرنده را دارند. این عوارض طبیعی هست و با توصیه‌های پزشک درمان می‌شود.

3- نتیجه کاشت مو چه زمانی مشخص می‌شود؟

حدود یک ماه پس از کاشت مو، موهای کاشته‌شده می‌ریزند. سه ماه پس از آن، رویش دوباره موها شروع می‌شود و پس از 9 ماه بیشتر موها رشد کرده‌اند. نتیجه نهایی کاشت مو پس از ماه نهم آشکار می‌شود.

سخن پایانی:

مشاوره رایگان در “کلینیک کاشت مو تهران” این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ریزش موی شما مورد بررسی قرار گیرد و بهترین روش درمانی برای شما مشخص شود. با کاشت موی طبیعی اعتمادبه‌نفس خود را بازیابید و زندگی را زیباتر از قبل بببینید و تجربه کنید. در صورت داشتن هر پرسشی با ما در کلینیک VIP تماس بگیرید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

برداشتن مو از قسمت بی مو