بسیاری از افرادی که در اثر عوامل ژنتیک و برخی بیماری‌ها، بخشی از موهای خود را از دست داده‌اند، دوست دارند زیبایی پیشین خود را بازیابند. اگر شما هم تصمیم به پیوند مو گرفته‌اید، اما نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید و به کجا مراجعه کنید، با مراکز کاشت مو غرب تهران آشنا شوید و بهترین آنها را بشناسید. البته برای شناخت بهترین مرکز کاشت مو، ابتدا باید ویژگی‌های استاندارد این مراکز را بدانید.

با کلینیک کاشت مو VIP در نگاهی به ویژگی‌های این مراکز و همچنین معرفی ارزان ترین مرکز کاشت مو همراه باشید.

ویژگی‌های استاندارد مراکز کاشت مو غرب تهران:

برای انتخاب یک کلینیک کاشت مو به چه نکته‌هایی باید توجه کرد؟ مطالبی که در ادامه گفته می‌شود، راهکاری برای شناخت بهترین مراکز کاشت مو در تهران است.

 

نتیجه کاشت مو کلینیک vip

نتیجه کاشت مو کلینیک vip

1- داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت:

اولین ویژگی هر کلینیکی، داشتن مجوز از وزارت بهداشت است. روال معمول این است که این مجوزها، همانند مجوز کلینیک کاشت مو VIP، باید به دیوار کلینیک و در جایی که شما بتوانید ببینید، نصب شده باشد. داشتن مجوز از وزارت بهداشت به معنای آن است که:

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

* تیم پزشکی کلینیک دارای مدرک تخصصی پوست و مو و مجوز کار هستند.

* فضای کلینیک دارای شرایط استاندارد یک مرکز درمانی تخصصی است. یعنی کلینیک دارای فضای مناسب برای اتاق عمل، تهویه، سیستم ایمنی، اتاق معاینه، سالن انتظار و تجهیزات مناسب است.

 

2- وجود پزشکان متخصص در مرکز مورد نظر:

مسلم است یک کلینیک درمانی بدون وجود متخصصان زبردست راه به جایی نمی‌برد. اما پس از تخصص، تجربه پزشک حرف اول را می‌زند. پیوند مو کار ظریفی است و تجربه پزشکان امکان موفقیت پیوند را بالاتر می‌برد.

3- داشتن امکانات مناسب و تجهیزات مدرن:

مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، در کنار توانایی انجام کار با آنها یکی دیگر از خصوصیات بهترین کلینیک کاشت مو غرب تهران است. با اینکه تخصص و مهارت پزشک در اقدامات زیبایی حرف اول را می‌زند، بدون توانایی استفاده از تجهیزات پیشرفته نمی‌تواند بهترین نتیجه را داشته باشد.

4- آشنایی با روش‌های مختلف پیوند مو:

از دیگر گزینه‌های موثر در انتخاب بهترین مراکز کاشت مو غرب تهران، آشنایی با روش‌های مختلف پیوند مو است. هرکدام از روش‌های پیوند مو دارای برتری‌ها و معایبی است و هرکدام نیز می‌تواند بهترین روش پیوند برای بعضی افراد باشد. آشنایی پزشکان متخصص یک کلینیک پیوند مو به روش‌های مختلف کاشت مو، امکان انتخاب بهترین روش پیوند را برای هر فرد ممکن می‌سازد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FUT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

لیست مراکز کاشت مو غرب تهران:

خوشبختانه کشور ما دارای پزشکان متخصص زیادی در زمینه زیبایی است. شما می‌توانید نام کلینیک‌های زیادی را در لیست مراکز کاشت مو غرب تهران ببینید. اما اگر به دنبال بهترین و ارزان ترین مرکز کاشت مو در تهران می‌گردید، نام کلینیک VIP را در میان آنها خواهید دید.

کلینیک کاشت مو vip

کلینیک کاشت مو vip

بهترین مراکز کاشت مو غرب تهران دارای چه ویژگی‌هایی هستند؟

با پرسه‌ای در جست‌وجوی بهترین کلینیک تخصصی پیوند مو، نام یکی از مراکز کاشت مو غرب تهران را زیاد خواهید شنید. اما چرا کلینیک کاشت مو VIP به‌عنوان بهترین و ارزان ترین مرکز کاشت مو به شما معرفی می‌شود:

1- بهره‌مندی از بهترین و باتجربه‌ترین پزشکان متخصص در زمینه پیوند مو:

بدون وجود پزشک متخصص و تیم پزشکی کاردان، پیوند مویی هم در کار نیست. وجود تیم تخصصی شامل پزشکان و تکنسین‌های کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP تهران، انجام موفق‌ترین جراحی‌های پیوندهای مو را در این کلینیک ممکن ساخته است.

2- کاشت مو بدون جراحی:

در روش قدیمی کاشت مو، نوار باریکی از پوست سر و فولیکول‌های مو برداشته می‌شود و جای آن بخیه می‌خورد. این روش با خون‌ریزی و خطر عفونت همراه است. پزشکان کلینیک VIP، یکی از مراکز کاشت مو غرب تهران، علاوه بر روش‌های قدیمی، با روش‌های جدید کاشت مو عمل پیوند را انجام می‌دهند. این روش‌ها نیاز به مهارت بیشتری دارند و بدون برش پوست سر، و بدون بخیه انجام می‌شوند.

البته روش‌های پیشرفته کاشت مو نیاز به مهارت بیشتری در سالم نگه داشتن پیازهای مو، از زمان برداشت تا زمان پیوند هم دارند. در واقع روش‌های جدید پیوند مو جراحی به حساب نمی‌آیند. این روش‌ها تنها زخم‌های سطحی بر روی پوست سر باقی می‌گذارند و خون‌ریزی و بخیه به دنبال ندارند.

3- مجهز بودن به جدیدترین تجهیزات کاشت مو در دنیا:

کاشت موی موفق بدون دسترسی به جدیدترین تجهیزات پیوند مو در دنیا امکان‌پذیر نیست. اگر فولیکول‌های مو در روند پیوند دچار آسیب شوند، کاشت آنها موفق نخواهد بود. پیشرفته‌ترین تجهیزات پیوند مو امکان کاشت فولیکول‌های مو را با کمترین آسیب فراهم می‌کنند. بهترین مراکز کاشت مو غرب تهران با مدرن‌ترین تجهیزات کاشت مو بیشترین موفقیت را در زمینه پیوند مو داشته است.

دستگاه پیشرفته کاشت مو

دستگاه پیشرفته کاشت مو

4- آشنایی با پیشرفته‌ترین روش‌های پیوند مو در دنیا:

هر روز دنیای دانش و پزشکی با پیشرفت جدیدی روبه‌رو می‌شود. رمز موفقیت در جراحی‌های زیبایی، در دنیای امروز هم همگام شدن با دانش و پیشرفت در دنیا است. تازه‌ترین پیشرفت‌های علمی در زمینه پیوند مو، درصد موفقیت کاشت پیازهای مو را بیشتر کرده است. همه تلاش تیم پزشکی در کلینیک کاشت مو VIP آن است که همگام با پیشرفت‌های روز دنیا حرکت کند.

کلینیک VIP روش‌های مختلف پیوند مو را در این مرکز درمانی به کار می‌گیرد. روش‌های کاشت مو FUT، FIT، SUT، میکرو SUT، سوپر FUE، روش‌های ترکیبی و فوق ترکیبی و میکروگرافت از نمونه روش‌هایی هستند که در این کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

5- دستیابی به بهترین تراکم در پیوند موی داوطلبان:

یکی از مهم‌ترین هدف‌های تیم پزشکی در کلینیک کاشت مو VIP، دستیابی به بالاترین تراکم در پیوند مو است. البته این مسئله به با بانک موی شما هم بستگی دارد. در صورتی که بانک موی شما این امکان را در اختیار پزشکان کلینیک قرار دهد، دستیابی به بالاترین تراکم در پیوند مو هدف نهایی این کلینیک است.

6- مشاوره تخصصی رایگان با متقاضیان پیوند مو:

پیش از عمل کاشت مو، باید سطح پوست، مقدار گستردگی بخش بدون مو یا کم‌پشت سر و بانک موی شما مورد بررسی متخصصان پیوند مو قرار گیرد. تنها پس از این بررسی در مراکز کاشت مو غرب تهران است که بهترین روش پیوند مو برای شما مشخص می‌شود.

خبر خوب این است که مشاوره تخصصی درباره نیاز به پیوند مو و انتخاب روش مناسب آن برای شما در کلینیک VIP رایگان است.

7- پیگیری وضعیت پیوند موی داوطلبان، پس از پیوند مو:

کار کلینیک کاشت مو VIP با تمام شدن عمل پیوند موی شما پایان نمی‌یابد. قدم بعدی این کلینیک پیگیری فرایند پیوند مو، پس از عمل کاشت است. پیگیری کلینیک پس از پیوند مو با این هدف است تا در صورت نیاز، معاینه دوباره‌ای انجام شود و اقدامات لازم برای تسریع بهبودی شما صورت گیرد.

8- داشتن نمونه‌های بسیار از کاشت موی موفق و پرتراکم:

شاید مهم‌ترین نکته‌ای را که بتوان به‌عنوان مدرکی برای بهترین بودن ارائه کرد، ارائه بیشترین مورد کاشت موی موفق باشد. آمار بیش از 7 هزار مورد پیوند موی موفق در کلینیک کاشت مو VIP گواه این ادعا است.

9- هزینه ارزان ترین مرکز کاشت مو غرب تهران:

یک ویژگی دیگر را هم باید به خصوصیات کلینیک VIP اضافه کنیم. آن هم ارزان ترین مرکز کاشت مو در بین کلینیک‌های غرب تهران است. تنها هدف بهترین مراکز درمانی زیبایی سود مادی نیست. البته که کلینیک‌های زیبایی نقش بنگاه‌های خیریه را بازی نمی‌کنند. اما نخستین هدف بهترین مراکز کاشت مو غرب تهران، رضایت بیماران و استقبال سایر متقاضیان پیوند مو است.

ارزان ترین مرکز کاشت مو غرب تهران:

مهم‌ترین نکته در هر عمل جراحی، ابتدا تخصص و تجربه پزشک، و سپس تخصص کادر پزشکی و همچنین فضای استاندارد مرکز درمانی است. اما هزینه جراحی‌های زیبایی هم نکته‌ای است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. ارزان بودن تنها ملاک انتخاب یک کلینیک پیوند مو نیست. اما در بین باسابقه‌ترین مراکز کاشت مو در تهران هم می‌توانید ارزان ترین مرکز کاشت مو غرب تهران را پیدا کنید.

کلینیک کاشت مو VIP برای پایین آوردن هزینه کاشت موی شما، در قدم اول، مشاوره و معاینه اولیه را به‌صورت رایگان ترتیب داده است. پس اگر به هر دلیلی از انجام عمل پیوند مو پشیمان شدید، اسکن و مشورت اولیه برای شما هزینه‌ای در بر نخواهد داشت. پس از آن هم بهترین کلینیک کاشت مو غرب تهران تلاش دارد تا با کاستن از هزینه درمان، رضایت متقاضیان بیشتری را به دست بیاورد.

پایین اوردن هزینه کاشت مو وی آی پی

پایین اوردن هزینه کاشت مو وی آی پی

کاشت مو در غرب تهران با مشاوره رایگان کاشت مو:

همان‌طور که اشاره شد، کلینیک VIP از مراکز کاشت مو غرب تهران است که مشاوره کاشت مو را رایگان انجام می‌دهد. در جلسه مشاوره و معاینه، اسکن و آنالیز پوست سر در بخش موهای ریخته‌شده و بانک موی شما با استفاده از دستگاه اتوماتیک لیزری مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن خط رویش مو برای شما طراحی شده، بهترین روش پیوند مو برای شخص شما انتخاب می‌شود.

در جلسه رایگان مشاوره، چند موضوع مهم مورد بررسی قرار می‌گیرد. گرافت‌های مو، درصد چربی، مقدار کشش و رطوبت پوست سر و همچنین رنگدانه‌های موی شما از جمله مواردی است که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پرسش‌های متداول:

1- آیا خانم‌ها هم دچار الگوی ریزش موی مردانه می‌شوند؟
بله، برخی خانم‌ها هم این نوع ریزش مو را تجربه می‌کنند و بخش جلو یا عقب سر آنها دچار ریزش مو می‌شود.
2- در کاشت مو در مراکز کاشت مو غرب تهران، موی پیوندی از کجا تهیه می‌شود؟
موی پیوندی از بدن خود فرد تهیه می‌شود. بخش پشت سر در همه افراد مقاوم‌ترین موها را دارد که در کاشت مو از آنها استفاده می‌شود. در برخی از روش‌های کاشت مو هم از موی ریش یا بخش‌های دیگر بدن برای پیوند استفاده می‌شود.
3- آیا بیمه هزینه‌های پیوند مو را پرداخت می‌کند؟
پیوند مو جزو جراحی‌های زیبایی به شمار می‌رود، پس بیمه‌های مختلف هزینه آن را پرداخت نمی‌کنند.
4- آیا امکان این هست که پوست سر موی کاشته‌شده را قبول نکند و به‌اصطلاح پس بزند؟
پس زدن پیوند در مواردی است که بخش پیوندی از بدن فرد دیگری گرفته شده باشد. در پیوند مو، پیازهای مو از سر و بدن خود فرد برداشته می‌شود و دوباره به بدن او پیوند زده می‌شود. به این ترتیب احتمال پس زدن پیوند وجود ندارد.
5- آیا نتیجه کاشت مو دائمی است؟
فولیکول‌هایی برای کاشت مو از سر و بدن شما برداشته می‌شود که در برابر ریزش مو مقاوم بوده‌اند. بنابراین امکان ریزش آنها کم است. اما در صورت دیده شدن ریزش محدود مو، روش‌های مکمل درمانی هم وجود دارد.

سخن پایانی:

تصمیم‌گیری برای پیوند مو ممکن است با تردیدها و اما و اگرهای فراوانی روبه‌رو باشد. اما مشاوره با یک متخصص در کلینیک تخصصی کاشت مو می‌تواند به تردیدهای شما پایان دهد. پس اگر شما هم موهای خود را از دست داده‌اید، بد نیست به فکر بازیافتن زیبایی و جذابیت پیشین خود باشید. اکنون که می‌دانید درمان قطعی ریزش موی شما فقط پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP است، برای مشاوره رایگان با یکی از بهترین مراکز کاشت مو غرب تهران، با ما تماس بگیرید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  به روش FUT هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو