پیکرتراشی یکی از عمل‌های زیبایی است که جدیداً مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته و از آن برای از بین بردن چربی‌های ‌ موضعی بدن خودشان استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های که برای پیکرتراشی در نظر گرفته می‌شود عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر است.

کسانی که سینه‌های درشتی دارند و می‌خواهند تی‌شرت‌های تنگ و چسبان بپوشند معمولاً به سراغ عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر می‌روند. چون آقایان پس از دوران بلوغ و در دوران میان‌سالی و پیری ممکن است به خاطر عدم تنظیم هورمون‌ها، ابتلا به بیماری‌های خاص یا اضافه‌وزن بدن با بزرگی سینه‌ها مواجه شده باشند.

 

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

این موضوع می‌تواند خفیف یا شدید باشد و با توجه به اینکه میزان ژنیکوماستی چقدر است پزشک نوع عمل جراحی را مشخص خواهد کرد. در صورتی که قصد دارید که سینه‌هایتان را با عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر  تغییر حالت داده و به‌تناسب اندام برسید با این مطلب کلینیک VIP تهران همراه باشید. جهت دریافت مشاوره عمل ژنیکوماستی نیز می‌توانید از تیم متخصص کلینیک VIP تهران کمک بگیرید.

عمل زیبایی پیکرتراشی

عمل زیبایی پیکرتراشی

 

ژنیکوماستی با ویزر چیست؟

از جمله مشکلاتی که در پیکرتراشی با لیپوساکشن‌های معمولی وجود دارد می‌توان به آسیب رسیدن به عروق خون رسان پوست و مشکلات خارج کردن چربی‌های سطحی پوست اشاره کرد. چون در این روش‌ها لوله‌های که برای مکش چربی‌ها به درون بدن فرستاده می‌شوند در بافت‌های زیر جلدی، آسیب خفیف یا شدیدی به عروق خون رسان وارد می‌کنند و این آسیب‌ها می‌تواند مکش حجم چربی موردنظر را برای پزشک متخصص محدود کند.

 

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

هرچقدر میزان لیپوساکشن بیشتر باشد احتمال بالا رفتن آسیب‌ها به عروق خونی نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه پزشک نمی‌تواند همه چربی‌های زیرپوستی فرد را تخلیه کرده و او را به‌تناسب اندام برساند. ویزر دستگاهی است که لیپولیز را با کمک امواج فراصوتی انجام می‌دهد. در این روش پزشک از یک دستگاه کاملاً هوشمند برای شکستن بافت چربی‌ها و کِشش آن‌ها استفاده می‌کند.

 

نحوه انجام ژنیکوماستی با ویزر

در عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر مکش چربی‌ها با کمک لوله‌های ظریفی که وارد چربی‌های زیر پوست می‌شود انجام خواهد شد و کلیه چربی‌های سطحی هم توسط پزشک از بدن فرد خارج می‌شوند. ویزر برای فرم دهی و کاهش چربی‌های موضعی سرسخت اضافی بدن استفاده می‌شود و پزشکان می‌توانید از این روش برای ساق، ران‌ها، باسن، شکم، پشت، پهلوها، بازو، گردن، زیر چانه و سایر نواحی بدن که داری چربی موضعی هستند استفاده کنند.

نکته جالب‌توجه در مورد ژنیکوماستی با ویزر این است که پزشک می‌تواند چربی‌هایی که از بدن خارج‌شده را پس از خالص‌سازی مجدداً به نواحی که مشخص‌شده تزریق کند. به‌عنوان‌مثال در صورتی که چربی را از ناحیه شکم خارج کرده باشید می‌توانید با کمک چربی خالص‌شده مجدداً برای تزریق به ناحیه گونه‌ها، بدنتان را فرم داده و تناسب‌اندام پیدا کنید.

در آقایان نیز وقتی ژنیکوماستی انجام می‌شود و چربی از ناحیه سینه‌ها خارج می‌شود امکان تزریق این چربی به نواحی موردنیاز وجود دارد و فرد می‌تواند حتی از چربی‌هایی که برداشته‌شده استفاده کند. همچنین با توجه به اینکه در ژنیکوماستی با ویزر، پزشک محدودیتی جهت برداشت چربی‌ها ندارد، کلیه چربی‌های ناحیه سینه خارج می‌شود و فرد می‌تواند پس از انجام عمل زیبایی به‌تناسب اندام برسد.

 

عمل زیبایی پیکر تراشی با دستگاه های معمولی

عمل زیبایی پیکر تراشی با دستگاه های معمولی

 

مراحل انجام ژنیکوماستی با ویزر

 برای انجام عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر حتماً باید از یک پزشک متخصص و حرفه‌ای کمک بگیرید تا عمل زیبایی با بهترین نحو انجام شود. پس از انتخاب پزشک و کلینیک مناسب مراحلی که در ادامه ارائه‌شده جهت انجام این عمل زیبایی لازم خواهد بود. در قدم اول باید فرد برای دریافت خدمات مشاوره کلینیک اقدام کند و پزشک شرایط بدنی فرد و میزان افتادگی سینه‌ها و چربی ناحیه سینه را بررسی کند.

در مرحله بعد پزشک، قسمتی که قصد دارد چربی‌های آن‌ها خارج کند تحت بی‌حسی قرار می‌دهد و مایع ای به نام تاموسن به بافت چربی سینه تزریق خواهد شد. سپس جراح از طریق برش‌های کوچک، پروب های امواج اولتراسوند را وارد ناحیه سینه می‌کند و از آن‌ها برای شکستن بافت‌های چربی کمک می‌گیرد. پس‌ازاینکه بافت‌های چربی به حالت مایع درآمدند، پزشک آن‌ها را با کمک این لوله‌های ظریف از بدن فرد خارج می‌کند.

به‌ طور کلی در یک جلسه بیشتر از 3 تا 5 لیتر از چربی مایع‌شده که حدود 4 تا 5 درصد است وزن بدن می‌تواند از بدن فرد خارج شود و تخلیه چربی بیش از این مقدار مجاز نخواهد بود. در صورتی که نیاز به خارج کردن چربی نواحی دیگر بدنتان نیز دارید لازم است که جلسات دیگری را برای استفاده از دستگاه ویزر و کشش چربی‌های بدن رزرو کنید. 

پس از انجام ژنیکوماستی فرد می‌تواند به منزل مراجعه کرده و تحت مراقبت قرار بگیرد. در نهایت پس از چند روز می‌توانید نتیجه عمل زیبایی را مشاهده کرده و دوران نقاهت را به‌طور کامل پشت سر بگذارید.

 

مزایای ژنیکوماستی با ویزر

 برای انجام عمل ژنیکوماستی با ویزر حتماً باید مزایای این عمل زیبایی را بشناسید در ادامه برخی از این موارد را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 • ورم و کبودی کمتری در مقایسه با لیپوساکشن مرسوم یا تامسنت رخ می‌دهد.
 • در برداشت چربی با امواج صوتی هدف چرب‌های بدن است و بدون آسیب به بافت‌های اطراف مانند عروق خونی و اعصاب این کار انجام می‌شود.
 • نتیجه استخراج چربی لیپوساکشن با ویزر نشان دهنده یکنواخت‌تر و صاف‌تر شدن پوست است.
 • احتمال تخریب بافت اطراف محل درمان کمتر است و دوره نقاهت کوتاه‌تری خواهد شد.
 • نتیجه لیپوساکشن ویزر دائمی است، چون سلول‌های چربی به‌صورت هدفمند از بین می‌روند.
 • در این عمل زیبایی دوران نقاهت حدود یک هفته است و در نهایت پس از دو هفته فرد می‌تواند به زندگی طبیعی خودش برمی‌گردد.
 • با وجود استفاده از ویزر، ورم اولیه محل ژنیکوماستی در 2-3 هفته بعد از عمل از بین می‌رود.
 • این روش روشی کم تهاجمی بود و با کمک برش‌های کوچک انجام می‌شود.
 • این عمل زیبایی نیاز به بخیه و بیهوشی ندارد.
 • تورم و التهاب و میزان کبودی و خونریزی محل عمل کمتر است.
 •  این عمل نیاز به بستری ندارد و تسریع زمان بهبودی در آن بیشتر از روش‌های مشابه خواهد بود.
 • سفت و صاف کردن پوست بدن
 • از بین بردن نواحی سلولیت
 • کاهش میزان آسیب به عروق خون‌رسانی و سایر بافت‌های بدن
 • حفظ حالت الاستیک پوست و افزایش آن
 • کم بودن میزان عوارض و اثرات جانبی پس از عمل
 • این دستگاه در یک جلسه می‌تواند چند ناحیه را مورد هدف قرار دهد.
در عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر

در عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر

 

معایب ژنیکوماستی با ویزر

باوجوداینکه عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر به‌عنوان یکی از عمل‌های کم تهاجمی شناخته می‌شود اما انجام این عمل زیبایی نیز با چالش‌های زیادی برای افراد مختلف مواجه خواهد بود. در ادامه برخی از معایبی که ممکن است پس از انجام ژنیکوماستی با دستگاه ویزر با آن‌ها مواجه شوید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 • احتمال طولانی شدن تورم محل عمل تا 3- 6 ماه و عدم مشاهده نتیجه در مدت کوتاه
 • احتمال ایجاد بافت اسکار در محل لیپوساکشن ویزر به خاطر عدم تخصص پزشک
 • رشد سلول‌های چربی باقی‌مانده در صورت افزایش وزن
 • نیاز به استفاده از لباس‌های مخصوص و گن‌های تجویز شده به مدت طولانی در صورت انجام لیپو ویزر 360 درجه

 

کاندیدای مناسب ژنیکوماستی با ویزر

با توجه به اینکه آقایان زیادی با مشکل ژنیکوماستی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، افرادی که با بزرگی سینه‌هایشان مواجه هستند می‌خواهند بدانند که آیا می‌توانند از دستگاه ویزر برای رسیدن به‌تناسب اندام کمک بگیرند یا خیر؟ در ادامه شرایط کاندیداهای مناسب این عمل زیبایی را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 • افرادی که دارای چربی‌های موضعی هستند.
 • افرادی که مشکلات پوستی ندارند.
 • افرادی که سیگار و دخانیات مصرف نمی‌کنند.
 • افرادی که مشروبات الکلی مصرف نمی‌کنند
 • کسانی که وزنشان ثابت است و قصد کاهش یا افزایش وزن ندارند.
 • افرادی که نسبت به نتیجه نهایی این عمل زیبایی واقع‌بین هستند.

 

هزینه انجام ژنیکوماستی با ویزر

هر کلینیک زیبایی مبلغ مشخصی را برای هزینه عمل ژنیکوماستی با ویزر اعلام می‌کند. این مبلغ به مقدار چربی که قرار است حذف شود تا زمان لازم برای انجام عمل ژنیکوماستی، هزینه‌های بیهوشی یا تجویز بی‌حسی، اتاق عمل و غیره می‌شود.

معایب ژنیکوماستی با ویزر

معایب ژنیکوماستی با ویزر

 

همچنین هزینه ژنیکوماستی با ویزر به موقعیت جغرافیایی کلینیک، مهارت جراح و تیم پزشکی که در محل حضور دارند، بیمه درمانی که فرد دارد که هزینه عمل را پوشش می‌دهد یا نمی‌دهد و همچنین تعداد دفعاتی که فرد برای انجام ژنیکوماستی مراجعه می‌کند بستگی خواهد داشت.

 

آیا شما کاندید مناسب “ژنیکوماستی هستید یا خیر ؟

عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 چرا کلینیک وی آی پی برای عمل ژنیکوماستی؟

کلینیک زیبایی VIP تهران برای اینکه جراحی ژنیکوماستی به بهترین نحو انجام شود، تمام پزشکان حرفه‌ای و باتجربه را برای انجام عمل انتخاب کرده. همچنین این کلینیک زیبایی عمل ژنیکوماستی را در بهترین بیمارستان‌های تهران و در شرایط استریل کامل انجام می‌دهد، بنابراین با مشکلات رایج مانند عفونت و… پس از عمل مواجه نخواهید شد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

سخن پایانی

آقایانی با مشکل بزرگی سینه‌هایشان مواجه هستند می‌خواهند درباره عمل ژنیکوماستی با دستگاه ویزر و با کمک دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های جدید مانند دستگاه ویزر این مشکل را برطرف کنند. در این مطلب کلینیک زیبایی vip تهران نکاتی که باید درباره این عمل زیبایی بدانید را ارائه کرده‌ایم.در صورتی که تجربه یا سوالی درباره عمل ژنیکوماستی دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

سؤالات متداول+ جواب

1) احتمال بازگشت ژنیکوماستی بعد از عمل چقدر است؟
اگر کلیه چربی‌ها و بافت‌های بدن را با کمک جراحی ژنیکوماستی بردارید، احتمال بازگشت این عمل زیبایی بسیار پایین خواهد بود. مگر اینکه فرد مورد نظر مجدداً چاق شده باشد، یا سینه‌هایش در اثر بیماری و … بزرگ شده باشند.
2) درد بعد از عمل ژنیکوماستی چقدر است؟
با توجه به اینکه پزشک داروهای مسکن را برای پس از عمل تجویز می‌کند، احتمال شدید شدن درد ناحیه سینه بسیار کمتر خواهد شد. همچنین با کمک کمپرس یخ می‌توانید شدت درد ناحیه عمل را کاهش دهید.
3) عمل برداشتن چربي سينه مردان یا جراحی ژنیکوماستی چیست؟
جراحی ژنیکوماستی به عمل زیبایی گفته می‌شود که در آن پزشک جراح ناحیه سینه را با کمک تیغ باز کرده و چربی‌ها و پوست‌های اضافی این ناحیه را برمی‌دارد.
4) بهترین جراح ژنیکوماستی کیست؟
بهترین جراح ژنیکوماستی پزشکی است که تجربه و تخصص بالایی در این زمینه دارد و توانسته رضایت مشتریان خودش را جلب کند.
5) کوچک کردن سینه با لیزر چقدر موثر است؟
با توجه به شرایط بدنی فرد کوچک کردن سینه با لیزر می‌تواند مؤثر باشد.