دکتر خوب برای پروتز سینه کیست؟ یکی از عمل‌های زیبایی که در سالیان اخیر در ایران بسیار محبوبیت پیدا کرده است، عمل پروتز سینه است. در مورد این عمل همیشه سوالات بسیار زیادی مطرح بوده است و افراد در مورد انجام دادن یا ندادن این عمل و انتخاب بهترین دکتر برای انجام آن، شک و تردیدهایی داشته اند. ما در این مقاله از مقالات کلینیک VIP تهران سعی داریم در مورد این عمل شفاف سازی‌هایی انجام دهیم و چندین تن از بهترین دکترهای پروتز سینه را به شما معرفی کنیم تا بتوانیم شما را برای انتخاب دکتر خوب برای پروتز سینه راهنمایی کنیم.

پروتز سینه چیست؟

عمل پروتز سینه یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در بین بانوان است. این عمل به منظور تغییر شکل سینه خانم‌ها انجام می‌شود. معمولا چاقی و لاغری‌های مکرر، ژنتیک، بارداری و شیردهی و … باعث می‌شود که فرم سینه خانم‌ها دفرمه شود و بانوان به این عمل نیاز پیدا کنند. در برخی از موارد نیز به علت خالی کردن سینه به دلیل سرطان، بانوان نیازمند این عمل خواهند شد.

نحوه انتخاب دکتر خوب برای پروتز سینه

جدای از انتخاب پروتز مناسب و موارد مراقبتی، مهم‌ترین نکته در انجام این عمل، انتخاب یک دکتر خوب برای پروتز سینه است. برای انتخاب یک جراح مناسب، به چند نکته باید توجه کنید:

  1. سوابق تحصیلی و تجربه پزشک
  2. رضایت مراجعه کنندگان پزشک
  3. انجام جلسات مشاوره تخصصی قبل از عمل

این 3 نکته، موارد حداقلی است که باید برای انتخاب پزشک خود در نظر بگیرید. قطعا سابقه تحصیلی پزشک که در چه محلی تحصیل کرده است، موضوع بسیار مهمی است و بر حاذق بودن یا نبودن آن می‌تواند تاثیر بگذارد. اما از آن موضوع مهم‌تر، تجربه کافی پزشک برای انجام این عمل است. بهتر است که پزشک بالای 100 بار چنین عملی را انجام داده باشد تا بتواند مهارت کافی در انجام آن بدست آورد.

انواع برند پروتز سینه در کلینیک vip + انتخاب جراح خوب برای پروتز سینه

پس از این موضوعات، اگر یک پزشک سوابق تحصیلی مناسبی داشته باشد و تجربه کافی نیز در این زمینه پیدا کرده باشد اما مراجعین آن از عمل‌های انجام شده رضایت نداشته باشند و یا آن‌ که پس از عمل با عوارضی خطرناک مواجه شده باشند، قطعا هیچکدام از موارد گفته شده مهم نخواهد بود. بنابراین قبل از انتخاب یک پزشک حتما با مراجعین قبلی آن صحبت کنید و در مورد فرآیندهای قبل از عمل، حین عمل و بعد از عمل از آن‌ها سوال بپرسید. این موضوع را اصلا دست کم نگیرید.

یکی از مهم‌ترین مواردی که یک پزشک باید در دستور کار خود قرار دهد، انجام جلسات مشاوره قبل از عمل است. اگر پزشکی این مورد را رد کرد و یا بدون دقت از آن گذشت، به معتبر بودن یا نبودن او شک کنید، زیرا یک پزشک حاذق قبل از عمل تمامی جوانبی را که باید بررسی کند در نظر می‌گیرد و پس از آن برای انجام عمل اقدام می‌کند. اگر تمامی این موارد را به دقت بررسی کنید، می‌توانید یک انتخاب خوب در این زمینه داشته باشید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

دکتر خوب برای پروتز سینه

برای راحتی شما عزیزان، 10 نفر از بهترین دکترهای پروتز سینه در ایران را برای شما آورده ایم تا با بررسی سوابق آن‌ها بتوانید یک نفر را برای عمل خود انتخاب کنید. تمامی این پزشکان از تجربه و مهارت کافی برخوردار بوده و در سال‌های فعالیت خود در این حوزه توانسته اند رضایت مراجعین خود را جلب کنند.

 

دکتر مهدی قلیچ خانی

دکتر قلیچ خانی، بهترین جراح پروتز سینه در ایران است. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیم است و در حال حاضر، عضو انجمن جراحان پلاستیک است. دکتر قلیچ خانی با سابقه 8 ساله خود، توانسته‌اند بیش از 1000 عمل موفق زیبایی داشته باشند و در طی این مدت رضایت مراجعه کنندگان خود را به دست آوردند. دقت و ظرافت ایشان در انجام عمل پروتز سینه، باعث شده است که به یکی از بهترین جراحان این حوزه بدل شوند.

 

دکتر مهدی قلیچ خانی

دکتر مهدی قلیچ خانی

دکتر فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر حسینی زادگان از برترین جراحان پروتز سینه در ایران هستند. بیش از هزاران عمل موفق در کارنامه ایشان ثبت شده است. همچنین به عنوان بهترین جراح پلاستیک در ایران معرفی شده بودند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند. در حال حاضر تمامی عمل‌های ایشان در بیمارستان‌های خصوصی انجام می‌شود.

 

فاطمه حسینی زادگان شیرازی

فاطمه حسینی زادگان شیرازی

دکتر علیرضا صابری

دکتر صابری، از پزشکان و جراحان حاذق در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران است. ایشان دارای 10 سال سابقه جراحی و مدرک فوق تخصص پلاستیک از دانشگاه بهشتی است. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند.

دکتر علیرضا صابری

دکتر علیرضا صابری

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی است. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند و در حال حاضر در چندین مرکز جراحی من جمله بیمارستان 15 خرداد مشغول به کار هستند. رضایت مراجعه کنندگان ایشان، نشان از اعتبارشان دارد.

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر عطاالله حیدری

دکتر حیدری از جمله پزشکان و جراحان عمومی با تخصص زیبایی پلاستیک در ایران است. ایشان مدارک تخصصی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نمونده اند. ایشان توانسته اند در سالیان فعالیت خود رضایت مراجعین خود را در اولویت قرار دهند و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند.

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر علی جاودانی

دکتر جاودانی از جراحان حاذق پروتز سینه هستند که فوق تخصص حراجی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی دارند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند و توانسته اند بیش از صدها عمل موفق انجام دهند.

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

دکتر پیمان صدری

دکتر صدری دارای تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و جراحی عمومی در ایران هستند. یکی از خدمات دکتر صدری که او را به یکی از محبوب‌ترین جراحان پروتز سینه بدل کرده است، مشاوره‌هایشان است. دکتر صدری به مراجعین خود، امکان داشتن مشاوره رایگان را نیز می‌دهند.

دکتر پیمان صدری

دکتر پیمان صدری

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده، از دیگر جراحان حاذق ایران است که دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک، ترمیم و زیبایی است. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند.

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر صلاحی، یکی دیگر از جراحان پلاستیک در ایران است که عضو انجمن جراحان پلاستیک در اروپا و آمریکا هستند. دکتر صلاحی برای انجام عمل‌های خود از بروزترین دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و به همین دلیل توانسته حجم بالایی از رضایت مراجعین خود را به دست آورد.

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر رجب پور از متخصصین جراحی پلاستیک و زیبایی در ایران با بورد تخصصی جراحی پلاستیک هستند. ایشان در سال 92، رتبه یک بورد تخصصی را کسب کرده اند. همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند.

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

نحوه انجام عمل پروتز سینه

معمولا نحوه انجام پروتز سینه با توجه به نوع پروتز سینه تعیین می‌شود. اگر پروتز سینه از نوع سالین باشد، برش‌های کوچک 2 الی 3 سانتی در زیر سینه یا بغل سینه، از جایی که مشخص نباشد، زده می‌شود و پروتز از این ناحیه داخل می‌شود. اگر پروتز از نوع سیلیکوی باشد، نیاز است که برش‌های 4 الی 5 سانتی در زیر خط افقی سینه زد شود و از آن ناحیه پروتز وارد بدن شود. اگر اندازه سینه‌ها نیز بزرگ باشد، لیفت سینه به همراه آن انجام می‌شود.معمولا عمل پروتز سینه بین 45 دقیقه تا 2 ساعت، بسته به نوع پروتزی که انجام می‌دهید طول می‌کشد.

سوالات متدوال:

دکتر خوب برای پروتز سینه در تهران چه کسی است؟
پزشکان حاذق زیادی در این حوزه وجود دارند که این عمل را انجام می‌دهند اما یکی از بهترین جراحان پروتز سینه، دکتر مهدی قلیچ خانی است.
چگونه یک دکتر را برای عمل خود انتخاب کنیم؟
با توجه به سوابق پزشک و میزان رضایت مراجعین، بهترین دکتر برای پروتز سینه را می‌توانید پیدا کنید.
تنها نوع پروتز سینه، پروتز سیلیکونی است؟
خیر، غیر از پروتز سیلیکونی، پروتز سالین یا همان آب نمک نیز وجود دارد.
عمل پروتز سینه چند ساعت طول می‌کشد؟
معمولا عمل پروتز سینه بین 45 دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد.

نتیجه گیری

عمل پروتز سینه، یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی در ایران و در بین بانوان است. انتخاب یک دکتر خوب برای پروتز سینه، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افراد برای انجام این عمل است. ما در این مقاله از کلینیک VIP تهران، سعی کردیم بهترین دکتر پروتز سینه را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید برای مشاوره در مورد پروتز سینه و انجام جلسات قبل از عمل، با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاورین مجرب مجموعه صحبت کنید تا شما را در این امر، راهنمایی کنند.

اگر تجربه انجام این عمل زیبایی را داشتید با ما در میان بگذارید تا دیگران هم از تجربیات شما استفاده کنند.

 

آیا شما کاندید عمل پروتز سینه هستید یا خیر؟ در واتساپ به ما پیام بدید

واتساپ