هزینه کاشت مو در تهران فکر برخی از مردم که دچار ریزش مو شده‌اند را به خود مشغول کرده هست. دراین‌باره نکته مهمی را باید بدانید. هزینه کاشتن مو قیمت ثابتی ندارد و به عوامل مختلفی بستگی دارد که در پیوند موی هر فرد می‌توانند دخالت داشته باشند. یکی از مهم‌ترین این عوامل روشی هست که برای پیوند مو انتخاب می‌شود. اما برای دانستن همه عوامل موثر در قیمت نهایی پیوند مو با ما در کلینیک کاشت مو VIP همراه باشید.

آیا هزینه کاشت مو در تهران خیلی گران است؟

نکته جالبی درباره هزینه جراحی‌های زیبایی در ایران وجود دارد و آن هم قیمت مناسب‌تر این جراحی‌ها در مقایسه با بیشتر کشورهای دنیا هست. با وجود اینکه مشکلات اقتصادی و تورم در ایران از بیشتر کشورهای دنیا بالاتر و بیشتر هست، اما باز هم هزینه این نوع جراحی‌ها در کشور ما پایین‌تر از سایر نقاط دنیا هست. کمتر بودن هزینه کاشت مو در تهران و ایران نکته‌ای هست که مهارت متخصصان پیوند مو در ایران را به دنبال داشته هست.

کاشت مو در بهترین زمان کاشت مو در تهران

در واقع پائین بودن قیمت کاشت مو در ایران باعث شده ایرانیان بسیاری برای این جراحی زیبایی اقدام کنند. استقبال ایرانی‌ها از پیوند مو به‌اندازه‌ای هست که کلینیک‌های زیادی در بسیاری از شهرهای ایران به این کار مشغول هستند. همین نکته تجربه جراحان پیوند مو را به‌قدری بالا برده که شاید متخصصان کاشت مو در بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی در تمام مدت عمر نتوانند به آن دست پیدا کند.

شاید نکته دیگری این مسئله را برای شما آشکارتر کند. کشور ترکیه در بین سایر کشورهای دنیا مناسب‌ترین قیمت پیوند مو را دارد. اما هزینه کاشتن مو در این کشور باز هم نسبت به ایران بالاتر هست.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

هزینه کاشت مو در تهران و روش‌های مختلف پیوند مو:

روش‌های مختلف پیوند مو با یکدیگر متفاوتند. این تفاوت در چند مورد مختلف چشمگیر هست. در بررسی اینکه چه عواملی باعث تفاوت قیمت کاشتن مو در روش‌های مختلف می‌شود، باید به چند گزینه مهم اشاره کنیم:

* هزینه کاشت مو در تهران با توجه به قدیمی‌تر یا جدیدتر بودن روش پیوند مو:

روش قدیمی کاشت مو یا روش FUT روشی معمول هست و همه متخصصان پیوند مو در این روش مهارت خوبی دارند. این روش چند سال هست که رواج دارد و نیاز به تجهیزات مدرن و پیشرفته پیوند مو ندارد. به همین دلیل، هزینه کاشتن مو در تهران با روش اف یو تی ارزان‌تر از روش‌های دیگر پیوند مو هست.

هزینه کاشت مو در تهران با روش fut

هزینه کاشت مو در تهران با روش fut

 

* هزینه کاشت مو در تهران با در نظر گرفتن ابزار و تجهیزات مورد استفاده در پیوند مو:

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت کاشت مو، ابزار و تجهیزاتی هست که هر متد پیوند مو نیاز دارد. روش‌های جدیدتر کاشتن مو نیاز به ابزار و تجهیزات مدرن‌تر و پیشرفته‌تر دارند. طبیعی هست ابزار دقیقی که برخی شبیه ربات‌های بسیار کوچک هستند، هزینه بیشتری به جراحی پیوند مو تحمیل می‌کند. برخی از این ابزار برداشت و کاشت مو را اتوماتیک ساخته‌اند. همین مسئله باعث شده تا هزینه روش‌های جدیدتر پیوند مو بیشتر از روش‌های قدیمی باشد.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

هزینه کاشت مو در تهران با روش fut

* هزینه کاشت مو در تهران با توجه به مهارت متخصص کاشت مو در به‌کارگیری از روش‌های جدید پیوند مو:

نکته سوم و تاثیرگذار در قیمت پیوند مو، مهارت متخصصان کاشت مو در روش‌های جدیدتر هست. چنانچه پزشکان کاشت مو با همان روش‌های قدیمی به این کار اقدام کنند، نه زمانی برای یادگیری روش‌های جدید گذاشته‌اند و نه هزینه‌ای برای این کار پرداخت کرده‌‌اند. لازمه یادگیری هر روش جدیدی گذاشتن وقت و گذراندن دوره‌های تخصصی مربوط به آن هست. هزینه یادگیری و قیمت تجهیزاتی که برای هر روش باید هزینه شود را هم به این مسئله اضافه کنید. این مسئله تاثیر روش‌های جدید را در هزینه پیوند مو توضیح می‌دهد.

 

عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت مو در تهران:

عوامل زیادی در هزینه کاشت مو در تهران تاثیرگذار هستند. از میان این عوامل به چند گزینه مهم‌تر آن اشاره داشته‌ایم.

1- تعداد گرافت‌هایی مویی که نیاز است تا به سر شما پیوند زده شود:

اینکه ریزش موی شما در حد یک سکه هست یا اینکه بخش زیادی از سر شما را گرفته باشد، تاثیر مستقیم در هزینه کاشتن مو برای شما دارد.

در ادامه بالاترین کیفیت کاشت مو در ایران با تراکم بسیار بالا

در بسیاری از کلینیک‌ها هزینه کلی کاشتن مو بر اساس تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند مشخص می‌شود. طبیعی هست نیاز به تعداد گرافت‌های کم، زمان کمتری را هم برای پیوند نیاز دارد. در نتیجه هزینه کاشت مو در تهران با هر روشی که باشد، بستگی به نیاز شما به تعداد گرافت‌های مو هم دارد.

 

2- تعداد جلسه‌هایی که شما برای پیوند مو نیاز دارید:

پیوند مو در روش اف یو تی فقط در یک جلسه صورت می‌گیرد. اما در روش‌های دیگر پیوند مو ممکن هست به دو یا سه جلسه برسد. در واقع مقدار نیاز شما به گرافت‌های مو، یا مقدار گستردگی سطح بدون موی سر شما مشخص می‌کند به چند جلسه پیوند مو نیاز دارید. نیاز به ساعت‌های طولانی‌تر، یا نیاز به دو یا سه جلسه برای پیوند مو هزینه‌های درمان را هم بالاتر می‌برد. در یک نتیجه‌گیری کلی، هزینه کاشت مو در تهران با توجه به تعداد بیشتر جلسه‌های پیوند مو افزایش پیدا می‌کند.

 

3- منطقه قرار گیری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید:

درست یا غلط، منطقه قرارگیری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید هم در برآورد هزینه کلی کاشتن مو موثر هست. این هزینه در تهران با هزینه‌ای که در شهرستان‌های دیگر دریافت می‌شود هم متفاوت هست. البته دلایل منطقی هم برای این مسئله وجود دارد که یکی از آنها متفاوت بودن هزینه ملک، مالیات و موارد دیگر در شهرهای دیگر در مقایسه با تهران هست. کلینیک VIP در غرب تهران قرار دارد و هزینه کاشت مو در تهران، و در این مرکز به‌صرفه‌تر از بسیاری از کلینیک‌های دیگر هست.

 

4- مهارت و سابقه پزشکی که پیوند موی شما را به‌عهده دارد:

گاهی اوقات نام یک پزشک به‌عنوان یک برند مطرح می‌شود. معروفیت، مهارت و تجربه بالای یک متخصص پیوند مو نیز ممکن هست هزینه پیوند به دست او را بالاتر ببرد. توجه داشته باشید که دستان هنرمند برخی از پزشکان و متخصصان پیوند مو ممکن هست هزینه کاشت مو در تهران را برای شما کمی بالاتر ببرد. اما پیوند مو به دستان همین پزشکان، مانند پزشکان کلینیک VIP تهران تضمینی برای کاشت موفق موی شما هست.

 

5- کیفیت، استاندارد و تجهیزات مدرنی که کلینیک پیوند مو در اختیار دارد:

هر زمان که برای پیوند مو به کلینیکی مراجعه کردید، به فضای آن کلینیک و رعایت استانداردهای پزشکی در آن هم دقت کنید. کلینیک‌های دارای مجوز و استاندارد فضایی استریل به محل کاشت مو اختصاص داده‌اند. از طرف دیگر، کاشت مو با روش‌های پیشرفته نیاز به تجهیزات پیشرفته هم دارد. برخی از این تجهیزات ابزار بسیار دقیق، میکرومتری و اتوماتیک برای سالم درآوردن فولیکول‌های مو هست. برخی نیز ابزاری برای پیوند بدون آسیب به فولیکول‌های مو هست.

نمی‌توان به‌صورت لفظی از روشی پیشرفته در کاشتن مو صحبت کرد، اما در عمل از ابزار پیشرفته آن استفاده نکرد. بهره‌مندی از این ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته در پیوند مو به‌طور مستقیم روی هزینه کاشت مو در تهران تاثیرگذار هست. ابزار و تجهیزات مورد استفاده در کلینیک VIP جزو پیشرفته‌ترین تجهیزات پیوند مو در دنیا به شمار می‌رود.

 

6- شرایط سنی و جسمی که شما در زمان پیوند مو دارید:

عامل دیگری هم در قیمت پیوند مو تاثیرگذار هست و آن شرایط سنی و جسمی شما هست. درباره این مسئله دو موضوع مهم مطرح هست. سن زیر 50 سال به‌طور معمول سنی آسان‌تر و بی‌دردسرتر برای پیوند هست. در این سن شرایط پیوند مو مهیا هست، پوست سر آمادگی دارد و نیاز زیادی به داروهای تقویتی که هزینه کاشت را بالاتر می‌برد، دیده نمی‌شود.

عامل دیگر شرایط جسمی شما هست و آن هم ارتباط مستقیم به بانک موی شما دارد. هرچقدر بانک موی پرتر و بهتری داشته باشید، شرایط پیوند مو نیز برای شما آسان‌تر می‌شود. در واقع بانک موی پرپشت یا کم‌پشت هم عاملی موثر در برآورد هزینه کاشت مو در تهران هست.

 

7- هزینه‌های جانبی که کاشت مو به دنبال دارد:

هر جراحی کوچک یا بزرگ پزشکی هزینه‌های جانبی هم به دنبال دارد. از هزینه‌های جانبی کاشتن مو می‌توان به هزینه آزمایش‌های پیش از پیوند، و همچنین هزینه داروهای پس از پیوند مو اشاره کرد. پیش از کاشتن مو، شما باید آزمایش‌هایی مانند PTT، PT، CBC و… انجام دهید. از هزینه‌های پس از کاشت نیز می‌توانیم به هزینه‌های دارو مانند داروهای مسکن، آنتی بیوتیک و پمادهای ترمیم‌کننده اشاره کنیم. هزینه شامپو و موارد دیگری هم در این میان دخالت دارند. هریک از این موارد روی هزینه کاشت مو در تهران تاثیرگذار هست.

 

8- روشی که پیوند موی شما با آن صورت می‌گیرد:

در پایان به مهم‌ترین عامل تعیین هزینه کاشت مو در تهران می‌رسیم. همان‌طور که پیش از این اشاره شد، متد پیوند مو یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه آن هست. برای بررسی این گزینه باید نگاهی به روش‌های مختلف کاشتن مو داشته باشیم:

 

1- هزینه پیوند مو با روش FUT:

روش FUT از قدیمی‌ترین روش‌های پیوند مو هست. برای پیوند مو به‌روش اف یو تی باید بافتی نواری که دارای فولیکول‌های مو هست، از روی پوست سر شما جدا شود و جای آن با بخیه دوخته شود. پس از جداسازی این بافت از پوست سر، متخصص کاشت مو با دقت آن را به واحدهای فولیکولی ریز تقسیم می‌کند.

پس از آن، روی بخش بدون موی سر شما با ابزار مخصوص سوراخ‌هایی ایجاد می‌شود و این فولیکول‌ها در آنها کاشته می‌شوند. پیوند زدن مو با این روش جای زخمی خطی در پشت سر شما باقی می‌گذارد که با موهای دوروبر آن پوشیده می‌شود. هزینه کاشت مو در تهران با روش اف یو تی جزو ارزان‌ترین روش‌های کاشتن مو به شمار می‌رود.

هزینه پیوند مو با روش اف یو تی در کلینیک VIP تنها با یک جلسه مشاوره برای شما مشخص می‌شود.

 

2- هزینه پیوند مو با روش FIT یا FUE:

پیشرفت در زمینه پیوند مو باعث ابداع روش FIT شد. این روش در مقایسه با روش پیوند موی اف یو تی روشی غیرجراحی به شمار می‌رود. روش FIT نیازی به برش دادن پوست سر و بخیه آن ندارد و جای زخمی هم بر روی سر شما باقی نمی‌گذارد. در کاشتن مو با روش اف آی تی، فولیکول‌های مو به‌صورت یک‌به‌یک، با دقت و با ابزار بسیار دقیق از بانک موی شما جدا شده، در قسمت بدون موی سر شما کاشته می‌شوند.

این متد پیوند مو در چند مرحله صورت می‌گیرد که مرحله نخست آن درآوردن فولیکول‌های مو هست. جداسازی فولیکول‌های مو از پوست سر در این متد بسیار دقیق و ظریف هست. کمترین بی‌دقتی یا نداشتن مهارت کامل در جداسازی فولیکول‌ها، عمل پیوند را با شکست روبه‌رو می‌کند. هزینه کاشت مو در تهران با روش اف آی تی با توجه به نیاز به دقت بسیار در این روش، بالاتر از روش اف یو تی هست.

مرحله آماده‌سازی فولیکول‌ها و کاشت آنها با این روش هم نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. روش FIT پایه‌گذار روش‌های بسیاری در کاشتن مو شده که اصل و اساس همه آنها جداسازی گرافت‌های مو از بافت سر هست. اما تفاوتی هم بین این روش و روش‌هایی که پس از آن به وجود آمدند، دیده می‌شود و آن هم پیشرفت در زمینه ساخت ابزار در متدهای بعدی پیوند مو هست.

این روش هم از روش‌های معمول در کلینیک کاشت مو VIP هست.

 

3- هزینه پیوند مو با روش میکروفیت:

همان‌طور که اشاره شد، روش FIT در کاشتن مو، پایه‌گذار روش‌های بسیار دیگر شد. یکی از این روش‌ها متد میکروفیت هست. هزینه کاشت مو در تهران به‌روش میکروفیت بالاتر از روش فیت هست. در واقع آنچه هزینه این روش را از روش قبلی بیشتر می‌کند، دو نکته مهم هست. در درجه اول تجهیزاتی که میکروفیت به آنها نیاز دارد، و در درجه دوم مهارت مورد نیاز برای استفاده از این ابزار هست که هزینه آن را بالاتر می‌برد.

واژه میکرو به‌معنای بسیار ریز هست و تفاوت این روش با روش FIT در دقت و ظرافت انجام پیوند در آن هست. کاشتن مو در متد میکروفیت با کمک ابزاری به نام ایمپلنتر مینیاتوری انجام می‌شود. این وسیله سوراخ‌های بسیار ریزی در بافت سر پدید می‌آورد تا فولیکول‌های مو را بتوان از آن خارج کرد. برداشت فولیکول‌ها در متد میکروفیت با کمک نیروی مکش انجام می‌شود. بهره‌مندی از این ابزار پیشرفته، هزینه کاشت مو در تهران با این متد را هم بالاتر برده هست.

 

4- هزینه پیوند مو با روش BHT:

روش BHT از جدیدترین روش‌های پیوند مو برای آقایان هست. در روش BHT از موی بخش‌های مختلف بدن مانند ریش، سینه، بازوها، شکم، پشت گردن و حتی موهای کمر برای پیوند استفاده می‌شود. برداشت مو در متد BHT به‌صورت دستی، یا با استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک صورت می‌گیرد. کاشت موها نیز به‌صورت دانه‌به‌دانه و روی بافت سر شما انجام می‌شود.

افرادی که بانک موی خوبی در پشت سرشان ندارند، گزینه‌های مناسبی برای پیوند مو با متد BHT هستند. سخت‌تر بودن پیوند مو با این روش، و زمان‌بر بودن آن در مقایسه با روشی مانند اف یو تی، هزینه کاشت مو در تهران با روش BHT را بیشتر از روش‌های دیگر ساخته هست.

 

5- هزینه کاشت مو با روش SUPER FUE:

اساس کار روش SUPER FUE هم شبیه روش FUE یا FIT هست. تفاوتی که در این دو روش دیده می‌شود، استفاده از دستگاه‌های هوشمند برای برداشت و کاشت موست. بهره‌مندی از این دستگاه‌ها بسیاری از اشکالات کاشتن مو با روش‌های پیشین را برطرف ساخته هست. البته در مقابل، هزینه کاشت مو در تهران را هم بالاتر برده هست.

 

6- هزینه کاشت مو با روش SUT:

روش SUT نیز روشی شبیه به روش FIT هست که در انجام آن از ابزار دقیق‌تری نسبت به روش اف آی تی استفاده می‌شود. استفاده از این ابزار خطای انسانی در پیوند مو با روش SUT را کاهش داده هست. همچنین استفاده از ابزار پیشرفته احتمال آسیب به گرافت‌های مو را به کمترین مقدار رسانده هست.

 

7- هزینه کاشت مو با روش میکروگرافت:

اساس روش پیوند در متد میکروگرافت هم مانند روش FIT هست. برداشت مو در این متد با مدد از هولدرهای میکرومتری صورت می‌گیرد. کاشت موها نیز با ایجاد سوراخ‌های بسیار ریزی که با استفاده از ابزاری به نام میکروایمپلنتر ایجاد می‌شود، ممکن می‌گردد. روش میکروگرافت دوره بهبودی کوتاهی دارد و احتمال موفقیت کاشت گرافت‌های مو در آن به بیش از 80 درصد می‌رسد. هزینه کاشت مو در تهران با استفاده از روش میکروگرافت نیز بالاتر از روش‌های قدیمی‌تر هست.

 

هزینه کاشت مو در تهران در سال 1401 چقدر است؟

با توجه به همه گزینه‌های موثر در هزینه کاشت مو، می‌توان رقمی میانگین را به‌عنوان هزینه کاشت مو در تهران مطرح کرد. البته تعیین قیمت نهایی پیوند مو برای شما نیازی به گمانه‌زنی ندارد و بسیار آسان هست. جلسه مشاوره رایگان شما با متخصصان پیوند موی ما، این هزینه را به‌طور دقیق برای شما مشخص می‌کند.

 

هزینه کاشت مو در تهران در بهترین کلینیک کاشت مو یا کلینیک VIP چقدر است؟

شاید دانستن یک نکته برایتان جالب باشد. درست است که هدف هر شغلی در درجه نخست، به دست آوردن درآمد است. اما در کلینیک VIP در درجه اول رضایت داوطلبان پیوند مو اهمیت دارد. کاشت موفق مو با هزینه متناسب آن، بهترین تبلیغ برای کلینیک ما به شمار می‌رود. شاید به‌دلیل همین نکته است که داوطلبان پیوند موی این کلینیک فقط تهرانی‌ها نیستند. افراد زیادی از شهرهای مختلف ایران برای کاشتن مو به کلینیک VIP مراجعه می‌کنند. جالب است که رضایت آنها افراد دیگری را روانه این مرکز پیوند مو کرده است. افتخاری که فقط تلاش پزشکان ما برای دستیابی به پیوندی موفق با هزینه‌ای متعادل برای این کلینیک به دنبال داشته است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

هزینه کاشت مو در تهران با روش fut

برای کاشت مو حدودا چقدر باید هزینه کرد؟

با توجه به همه مواردی که گفته شد، یعنی متد پیوند مو و عوامل موثر دیگر در هزینه کاشت مو در تهران، قیمت پیوند مو در کلینیک VIP، در سال 1401 رقمی بین * تا * میلیون تومان است.

پرسش‌های متداول:

1- آیا دوران بهبودی پس از کاشت مو نیز هزینه دارد؟
بله، در دوران بهبودی باید داروهای مختلفی مصرف شود که برخی مسکن و برخی دیگر برطرف‌کننده التهاب هستند. آنتی بیوتیک‌ها هم داروهایی هستند که برای پیشگیری از عفونت باید استفاده شوند. در کنار داروها، شامپوها و داروهای تقویتی هم از مواردی هستند که باید به آنها توجه داشت.
2- از کجا بدانم هزینه کاشت مو در تهران برای من چقدر می‌شود؟
بهترین راه برای محاسبه هزینه کاشت موی شما، مشاوره شما با متخصصان ما در کلینیک VIP است. برای این کار کافی است پیامی از راه واتس اپ به همکاران ما بدهید تا نوبت مشاوره و معاینه رایگان شما در این مرکز تعیین شود. در جلسه مشاوره، با بررسی نیاز شما به گرافت‌های مو، روش مناسب پیوند مو و قیمت آن هم مشخص خواهد شد.
3- آیا کاشت مو با زخم سر و بخیه همراه است؟
قدیمی‌ترین روش کاشتن مو یا روش FUT با برش پوست سر و در نتیجه زخم و بخیه همراه است. اما بقیه روش‌های پیوند مو نیازی به برش و بخیه ندارند.
4- کدام روش پیوند مو از سایر روش‌های آن ارزان‌تر است؟
هزینه کاشت مو در تهران در متد اف یو تی یا FUT ارزان‌تر از دیگر روش‌های پیوند مو است. این روش جزو روش‌های قدیمی پیوند مو نیز به شمار می‌رود و بسیاری از پزشکان و تکنسین‌های پیوند مو برای آن آموزش دیده‌اند. اشکال این متد پیوند مو خط برش پوست و بخیه‌ای است که روی سر شما باقی می‌گذارد. البته این خط با موهای اطراف پوشانده می‌شود، اما باز هم به‌عنوان نقطه‌ضعف این روش مطرح می‌شود.
5- چگونه می‌توانم به یک کلینیک کاشت مو اعتماد کنم و پیوند موی خود را به آن بسپارم؟
بهترین راه برای انتخاب کلینیک پیوند مو، دیدن نمونه‌های کار آن کلینیک است. در اینجا توجه شما را به یک نکته مهم جلب می‌کنیم. ممکن است یک کلینیک عکس‌هایی از سایت‌های خارجی یا کلینیک‌های دیگر را به‌عنوان نمونه کار خود ارائه دهد که قابل‌اطمینان نیستند. اما می‌توانید به فیلم‌هایی که افراد با زبان خود صحبت می‌کنند و نام کلینیک و نام پزشک را بر زبان می‌آورند، اعتماد کنید. همچنین عکس قبل و بعد پیوند آنها نمونه‌های خوبی برای کسب اطمینان شما هستند. با مراجعه به شبکه‌های اجتماعی کلینیک VIP نمونه‌های بسیاری از این موارد را ببینید.

 

سخن پایانی:

دانستن هزینه پیوند مو شاید برای شما هم اهمیت زیادی داشته باشد. بسیاری از افرادی که دوست دارند ریزش موهای خود را با پیوند مو درمان کنند، نگران هزینه آن هستند. در بیشتر موارد، نگرانی و هراس ما از روبه‌رو شدن با یک مسئله بزرگ‌تر از خود آن مسئله است. اگر شما هم دچار ریزش مو شده و در پی درمان آن با یکی از روش‌های پیوند مو هستید، راه آسانی برای دانستن هزینه آن در دسترس شما است. برای درمان قطعی ریزش موی خود با ما در کلینیک کاشت مو VIP تماس بگیرید و از هزینه کاشت مو در تهران باخبر شوید.

کاشت مو 3 بعدی

کاشت مو 3 بعدی