شاید شما هم از داوطلبان کاشت مو هستید و به دنبال بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران می‌گردید. در این صورت باید خصوصیات بهترین متخصص پیوند مو را بشناسید تا بازسازی و پیوند موهای خود را به دست او بسپارید. خوشبختانه کشور ایران و شهر تهران دارای پزشکان متخصص زیادی است که عمل کاشت مو را در بهترین و ایدئال‌ترین شرایط در کلینیک‌ها انجام می‌دهند. جراحی‌هایی که با هدف دستیابی به تراکم بالای موی طبیعی انجام می‌شوند و کلینیک کاشت مو VIP یکی از بهترین آنها است.

اهمیت مراجعه به بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران:

اصولا پرسشی در اینجا مطرح می‌شود که چرا باید برای کاشت مو به بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران مراجعه کنیم؟ در پاسخ این پرسش به نکته‌های مهمی باید اشاره کنیم که ریشه در پیوند موی موفق شما دارد. با  کلینیک کاشت مو VIP همراه باشید تا دلیل این پرسش را بدانیم.

بهترین متخصص کاشت مو در تهران

بهترین متخصص کاشت مو در تهران

چرا باید پیوند موی خود را به دست بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران بسپاریم؟

پیوند مو درمانی است که برای بازگرداندن زیبایی چهره به حالت پیش از ریزش مو صورت می‌گیرد. طبیعی است در صورتی باید اقدام به این کار شود که درصد موفقیت آن بالا باشد. بالا بودن احتمال موفقیت عمل کاشت مو به موارد مختلفی بستگی دارد که در ارتباط مستقیم با مهارت‌ها و تخصص پزشک متخصص کاشت مو قرار می‌گیرد. در ادامه نگاهی به این موارد می‌اندازیم:

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

1- نیاز به تخصص، مهارت و تجربه در کاشت مو:

پیوند مو رشته‌ای در جراحی است که در مرحله اول نیاز به تخصص دارد. یعنی کسانی باید در این زمینه فعالیت کنند که دوره‌های لازم را گذرانده باشند و مهارت مورد نیاز را به دست آورده باشند. در مرحله بعد نیز تجربه کافی را، ابتدا در کنار استادان خود، و پس از آن به‌تنهایی کسب کرده باشند. بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران همه این مراحل را گذرانده است.

2- نیاز به دقت و ظرافت در پیوند مو:

پیوند یا ایمپلنت مو کاری ظریف و ذره‌بینی است. متخصص کاشت مو در غرب تهران پیازهای مو را یک‌به‌یک از بافت سر جدا می‌کند و یکی‌یکی در بخش بی‌موی سر می‌کارد. یک پزشک متخصص می‌داند چگونه باید با ظرافت و دقت فولیکول‌های مو را از بافت سر جدا کند و به بخش دیگر سر پیوند بزند تا نتیجه پیوند موفقیت‌آمیز باشد.

3- نیاز به سرعت در ایمپلنت مو:

پیاز مو مانند ریشه یک گیاه است که عمر کوتاهی در خارج از بافت سر، و به دور از رگ‌های خونی دارد. فولیکول‌هایی هم که از بخش پرموی سر جدا می‌شوند، یا باید به‌سرعت پیوند زده شوند، یا کارایی خود را از دست می‌دهند و جای قبلی آنها هم خالی می‌ماند. تنها راه موفقیت پیوند موی شما آن است که این کار را به دست متخصصی بسپارید که تجربه و سرعت عمل را در کنار هم دارد.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

ویژگی‌های بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران:

اکنون که لزوم سپردن کاشت مو به دست بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران مشخص شد، بد نیست ویژگی‌های بهترین متخصص کاشت مو را هم بدانیم.

1- داشتن گواهی تخصص در زمینه کاشت مو از ویژگی های بارز متخصص کاشت مو در غرب تهران است:

پزشکان و تکنسین‌ هایی که کار پیوند مو را انجام می‌دهند باید دوره‌های آموزش کاشت مو را با موفقیت پشت سر گذاشته و گواهی شرکت در این دوره‌ها را دریافت کرده باشند. دوره‌های ایمپلنت مو شامل کسب مهارت در بخش‌های مختلف در روند پیوند مو است.

2- داشتن تجربه و مهارت و سرعت عمل:

پس از گرفتن گواهینامه معتبر شرکت در دوره‌های پیوند مو، پزشک یا تکنسین پزشکی باید مهارت و تجربه مورد نیاز را در این زمینه پیدا کرده باشد. بهترین تجربه زمانی به دست می‌آید که پیش از شروع به کار انفرادی، پزشک مورد نظر در کنار یک متخصص به کارآموزی پرداخته باشد. تجربه و مهارت بیشتر، سرعت بالاتر را هم در پیش دارد.

همان‌طور که پیش از این هم اشاره شد، یکی از رمزهای موفقیت پیوند مو، سرعت عمل متخصص کاشت مو در غرب تهران است. جالب است بدانید پزشکان و تکنسین‌های کلینیک کاشت مو VIP تاکنون بیش از 10 هزار جراحی موفق پیوند مو داشته‌اند.

عمل های موفق کاشت مو vip

عمل های موفق کاشت مو vip

3- داشتن تعهد و اخلاق حرفه‌ای:

پس از تخصص و تجربه، اخلاق حرفه‌ای برتری یک پزشک کاشت مو را نسبت به دیگران نشان می‌دهد. بهترین پزشک پیوند مو پیش از توصیه به شما درباره پیوند مو، همه جوانب کار را در نظر می‌گیرد. در واقع پزشک تنها در صورت احتمال بالای موفقیت عمل پیوند مو، آن را توصیه می‌کند. متعهدترین متخصص کاشت مو در غرب تهران پس از معاینه و اسکن پوست سر شما، درصد موفقیت پیوند مو برای شما را برایتان توضیح می‌دهد.

توجه داشته باشید که جلسه معاینه و مشاوره با متخصص کاشت مو در کلینیک VIP رایگان است.

4- تسلط بر روش‌های نوین کاشت مو:

تسلط بر یک یا دو روش از روش‌های کاشت مو برای یک متخصص کاشت مو در غرب تهران کافی نیست. روش‌های نوین کاشت مو نیاز به مهارت بیشتری در پیوند مو دارند و نتیجه بسیاری از این روش‌ها نیز موفقیت‌آمیزتر است. همچنین پیوند مو با این روش‌ها نیاز به تجهیزات مدرن و پیشرفته‌تری‌ هم دارد. مراکز درمانی پیشرفته، مانند کلینیک کاشت مو VIP، از تیم پزشکی بهره می‌برند که در روش‌های پیشرفته پیوند مو مهارت کامل دارند. تجهیزات پیشرفته کلینیک هم نتیجه پیوند مو را تضمین می‌کند.

5- برگزاری جلسه مشاوره و معاینه:

بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران، پیش از هرگونه تصمیم‌گیری و تشویق داوطلبان به کاشت مو، برای آنها جلسه مشاوره و معاینه ترتیب می‌دهد. در این جلسه بخش بی‌مو و بانک موی شما با دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن روش‌های مناسب برای پیوند موی شما برایتان بازگو می‌شود. در صورت تمایل شما به انجام پیوند، مراحل بعدی پیوند موی شما آغاز می‌شود.

6- کاشت مو با تراکم بالا در بهترین کلینیک کاشت مو در غرب تهران:

پس از انجام مقدمات، نوبت به مراحل اصلی کاشت مو می‌رسد. نکته مشترک و مهم در نظر مراجعان و متخصصان پیوند مو، دستیابی به بالاترین تراکم در ایمپلنت مو است. توجه داشته باشید دستیابی به بالاترین تراکم در پیوند مو نسبی است. یعنی بانک موی برخی از افراد اجازه کاشت مو با تراکم بالا را در اختیار پزشکان پیوند مو قرار می‌دهد. اما برخی افراد نیز دارای بانک موی کافی و پرپشت نیستند تا بتوانند به بالاترین تراکم در پیوند مو دست پیدا کنند.

در همه روش‌های پیوند مو، پیازهای مو از بخش پرموی سر شما جدا می‌شود. پس اگر تعداد زیادی از فولیکول‌های مو از این بخش سر برداشته شود، بانک موی شما دچار کم‌مویی خواهد شد. یک نکته دیگر را هم در این زمینه در نظر داشته باشید. نتیجه پیوند همه فولیکول‌هایی که از بانک موی شما برداشته می‌شوند، موفقیت‌آمیز نیست.

بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران و در کلینیک VIP با توضیح چگونگی عمل پیوند مو برای شخص شما، چشم‌انداز واقعی نتیجه پیوند را برایتان مشخص می‌کند. دیدن بهترین نمونه کار کاشت مو با تراکم بالا می‌تواند راهنمای شما در این زمینه باشد.

کاشت مو با تراکم بالا

کاشت مو با تراکم بالا

* نمونه کار کاشت مو با تراکم بالا:

روش‌های نوین و پیشرفته کاشت مو امکان کاشت مو با بالاترین تراکم را در اختیار متخصصان پیوند مو قرار داده‌اند. میکروفیت یکی از این روش‌ها است که درصد موفقیت کاشت مو را از روش‌های پیشین بیشتر کرده است. متخصص کاشت مو در غرب تهران در روش میکروفیت، با استفاده از ابزارهای مدرنِ کاشت مو، با دقت بسیار، پیازهای مو را از بانک موی شما جدا می‌کند. پس از آن، در بخش بی‌مو یا کم‌موی سر شما روزنه‌هایی ایجاد می‌کند و این پیازها را در آنها قرار می‌دهد.

این روش ایمپلنت مو با جداسازی فولیکول‌های مو و کاشت فوری آنها در بخش پیوندی صورت می‌گیرد و درصد موفقیت بسیار بالایی دارد. کلینیک کاشت مو VIP با استفاده از روش میکروفیت و روش‌های دیگر ایمپلنت مو توانسته به بالاترین تراکم موی ممکن برای هر فرد دست پیدا کند. دیدن نمونه کار کاشت مو با تراکم بالا در این کلینیک، شاید تصمیم‌گیری در انتخاب بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران را برای شما آسان‌تر سازد. برای دیدن نمونه‌های پیوند مو با تراکم بالا کلیک کنید.

انجام کاشت مو زیر نظر متخصص کاشت مو در غرب تهران با نتیجه عالی:

بیشترین تراکم کاشت مو فقط با انجام پیوند مو در نزد بهترین متخصصان کاشت مو برای شما ممکن می‌شود. تراکم کاشت مو به تعداد فولیکول‌هایی بستگی دارد که در یک سانتی‌متر مربع از سطح پوست شما پیوند زده می‌شود. تراکم بالا در واقعیت، به پیوند مویی گفته می‌شود که ظاهر پر و طبیعی برای موی سر شما به وجود بیاورد. همه هدف پزشکان ما در کلینیک کاشت مو VIP اهدای طبیعی‌ترین حالتی است که می‌توان برای موهای شما پدید آورد.

 

پرسش‌های متداول:

1- آیا کلینیک VIP می‌تواند کاشت موی موفقیت‌آمیز را برای من تضمین کند؟

پزشکان ما در کلینیک VIP تنها زمانی کاشت مو را به شما توصیه می‌کنند که بدانند شما ویژگی پیوند مو را دارید و نتیجۀ کاشت مو شما موفقیت‌آمیز است. اصولا کاشت مو ناموفق اعتبار یک کلینیک را هم به خطر می‌اندازد.

 

2- آیا برای کاشت مو باید موهای سرم را بتراشم؟

اگر کاشت موی شما با روش‌های قدیمی پیوند مو صورت بگیرد، باید موهای سر شما تراشیده شود. اما روش‌های جدید مانند FUT و DHI که فولیکول‌های مو یکی‌یکی از بافت سر جدا می‌شوند، نیازی به تراشیدن مو ندارند.

 

3- تا چه مدت پس از کاشت مو نباید موها را شست؟

در ابتدای پیوند مو، گرافت‌های موی کاشته شده هنوز در پوست سر محکم نشده‌اند و احتمال جدا شدن آنها از بافت سر شما وجود دارد. به‌طور معمول پزشکان توصیه می‌کنند تا سه روز پس از کاشت مو نباید سر و موها شسته شوند.

 

4- روش شست‌وشوی موها پس از کاشت مو باید به چه صورتی باشد؟

شست‌وشوی موها تنها زمانی باید انجام شود که متخصص کاشت مو در غرب تهران اجازه آن را داده باشد. دقت کنید که فقط با شامپوهای تجویز شده و با آب ولرم موهای خود را بشویید. شستن موها باید بسیار آرام باشد و نباید ناخن‌های شما با کف سرتان برخورد کند. خشک کردن موها هم باید به آرامی و با احتیاط صورت گیرد. سشوار کردن پس از حمام نیز ممنوع است.

 

5- پس از کاشت مو چگونه بخوابیم که آسیبی به موهای کاشته‌شده وارد نشود؟

نکته مهمی که باید زمان خوابیدن رعایت کنید این است که روی بخش کاشته‌شده مو نخوابید. بهترین حالت خوابیدن برای شما، خوابیدن به پشت و به‌اصطلاح طاق‌باز است. گذاشتن دو بالش زیر سرتان نیز از ورم و التهاب پوست سر شما کم می‌کند.

 

سخن پایانی:

ریزش مو درمان‌های زیادی دارد و بسیاری از ما در مرحله‌ای از زندگی برخی از آنها را امتحان کرده‌ایم. اما زمانی که ریزش موها دیگر هیچ راه درمانی ندارد، یک راه پیش پای شما قرار می‌گیرد و آن پیوند مو در کلینیک کاشت مو VIP است. برای مشاوره و معاینه رایگان با ما در این کلینیک با شماره تلفن @@@ تماس بگیرید یا به شماره واتس اپ @@@ پیام دهید. جلسه مشاوره شما با بهترین متخصص کاشت مو در غرب تهران مقدمات پیوند موی شما را با بالاترین تراکم فراهم می‌کند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو