پروتز سینه سایز 85 برای چه کسانی مناسب است؟ در حال حاضر پروتز سینه یکی از رایج ترین روش های جراحی زیبایی در بین بسیاری از خانم ها می باشد که برای زیبایی اندام استفاده می شود. دراین مطلب قصد داریم تا شما را ابتدا با عمل پروتز سینه آشنا کنیم و شما را برای انتخاب سایز مناسبتان برای پروتز سینه راهنمایی کنیم و از آنجایی که پروتز سینه سایز 85 یکی از محبوب ترین سایز ها برای پروتز سینه میباشد در این مقاله کاندیدا مناسب پروتز سینه سایز 85 و قیمت این سایز پروتز را بررسی میکنیم.

پروتز سینه 

پروتز سینه یکی از رایج‌ترین انواع جراحی زیبایی در میان بسیاری از زنان است. که به منظور بهبود ظاهر اندام استفاده می شود.طبق گزارش‌ها و آمارهای جهانی، اکثریت زنان متقاضی پروتز سینه در یکی از دو گروه زیر قرار دارند:

 1. زنان جوان با سینه‌های کاملاً رشد نکرده و اندازه سینه‌های کوچک.
 2. زنان میانسالی که ظاهر ایده آل سینه های خود را به دلیل عواملی مانند بارداری یا چاقی در گذشته از دست داده اند.

 

انواع شکل و فرم پروتز سینه

به طور کلی شکل و فرم پروتز به دو صورت است:

پروتز گرد: در صورتی که فرد بخواهد قسمت فوقانی و بالای سینه اش گرد و برجسته شود می تواند از پروتز سینه گرد استفاده کند. اکثر افراد مراجع برای پروتز سینه در ایران در این دسته قرار می گیرند.

پروتز آناتومیک یا همان پروتزهای اشکی: اگر فردی بخواهد فرم سینه ای کاملا طبیعی داشته باشد بالا سینه خالی تر و پایین سینه پر باشد و به فرم سینه طبیعی بسیار نزدیک باشد می تواند از فرم پروتز اشکی یا آناتومیک استفاده کند.

انواع شکل و فرم پروتز سینه

انواع شکل و فرم پروتز سینه

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

پروتز محبوب: پروتز سینه سایز 85

پروتز سایز 85 یکی از پرطرفدارترین پروتزهای موجود است زیرا حجم و دوام آن نسبت به سایزهای دیگر مناسبتر است. از طرفی پروتزهای سایز 85 در بین افرادی که پروتز سینه انجام داده اند محبوبیت بیشتری دارند. نکته دیگری که خوب است بدانید اندازه سینه است که عامل مهمی در انتخاب سایز پروتز سینه محسوب می شود.

در واقع، قبل از انجام جراحی پروتز سینه، پزشکان متخصص موارد زیر را به دقت اندازه گیری می کنند:

 1. فاصله از گردن تا نوک پستان
 2. فاصله بین نوک پستان و چین زیر سینه
 3. فاصله بین ترقوه و نوک پستان
 4. فاصله بین قطر بالا و پایین قفسه سینه

این اندازه‌گیری‌ها به پزشک کمک می‌کند اندازه مناسب پروتز سینه را برای بیمار انتخاب کند. انتخاب اندازه مناسب پروتز سینه یکی از مهمترین عوامل در افزایش زیبایی ظاهر و حفظ فرم طبیعی بالاتنه است. به عنوان مثال، برای ساخت پروتز سینه سایز 80 یا 85 بهتر است از پروتزهای حداقل 300 سی سی استفاده شود.

 

پروتز محبوب: پروتز سینه سایز 85

پروتز محبوب: پروتز سینه سایز 85

 

قیمت پروتز سینه سایز 85

به طور کلی، قیمت پروتز سینه 85 با توجه به عوامل زیر تعیین می شود: ولی در کلینیک vip این هزینه حدودا 70 تومن می باشد.

 1. هزینه مرکز پزشکی
 2. هزینه بیهوشی
 3. آزمایش قبل و بعد از جراحی پروتز سینه
 4. حقوق پزشک متخصص
 5. هزینه تجهیزات پزشکی
 6. هزینه دارویی که توسط متخصص تعیین می شود
 7. هزینه‌های تکنسین اتاق پزشکی

 

مضرات استفاده از پروتز بیش از حد بزرگ مثل پروتز سینه سایز 85

جراحان باتجربه معمولاً بیماران را در مورد انتخاب نامناسب سایز پروتز آگاه می کنند و به آنها توصیه می کنند از پروتزهای سینه متناسب با بدنشان استفاده کنند. استفاده از پروتز نامناسب برای متقاضیان، ممکن است باعث ایجاد وزن بر روی کمر و شانه ها شود.

یکی دیگر از عوارض استفاده نامناسب از پروتز سینه بزرگ این است که با گذشت زمان بافت اطراف سینه دیگر توانایی نگه داشتن از پروتز را ندارد و شل می شود. در نتیجه، پروتز خم می شود.

آيا پروتز سینه بايد تعويض شود؟ بعد از چند سال باید تعویض شود؟

 

خطرت احتمالی عمل پروتز سینه با سایز  85

لازم به ذکر است که پروتز سینه سایز 85  بسیار حساس است. پزشک متخصص باید در قرار دادن پروتز در داخل قفسه سینه بسیار مراقب باشد. احتمال جابجایی پروتز، افتادگی سینه در طول زمان، پاره شدن پروتز در داخل بدن و همچنین افزایش کمردرد به دلیل بزرگ شدن سینه و افزایش وزن از عوارض احتمالی پروتز سینه سایز 85 است. بنابراین، اگر قصد دارید پروتز سینه با سایز 85 داشته باشید، حتماً با مشاورین کلینیک vip در ارتباط باشید.

 

بهترین کاندید های عمل پروتز سینه سایز 85

بسیاری از خانم ها بعد از دوره شیردهی، مقداری از حجم سینه خود را از دست می دهند و شکل ظاهری سینه هایشان مورد پسندشان نیست. این خانم ها پس از مراجعه به جراح می توانند پروتز سینه مد نظر خود را  انتخاب کنند و پزشک پس از بررسی فاکتورهای ذکر شده در بخش پیشین، تعیین می کند که آیا این پروتز برای او مناسب است یا باید پروتز دیگری انتخاب کند.خانم هایی که هیکل معمولی یا کمی تپل تر دارند معمولا در انتخاب پروتز سینه سایز 85 مشکلی ندارند مگر اینکه یکی از فاکتورهای بالا برای او صدق نکند.

بهترین کاندید های عمل پروتز سینه سایز 85

بهترین کاندید های عمل پروتز سینه سایز 85

 

افرادی که سینه های کوچکی دارند

گروه بعدی، بهترین کاندیدهای جراحی پروتز سینه، زنانی هستند که سینه‌های کوچکی دارند و هیچ عامل خاصی باعث کوچک شدن آن نمی‌شود، اما سینه‌هایشان به دلیل ژنتیک یا اندازه بدنشان رشد نکرده است. این زنان میتوانند کاندیدهای خوبی برای پروتز سینه باشند.

ذکر این نکته ضروری است که وقتی خانمی با این عارضه به جراح مراجعه می کند، نمی تواند از پروتزهای بسیار بزرگ مانند سایز 85 یا بیشتر استفاده کند، زیرا این پروتزهای سایز بزرگتر برای افرادی که بافت سینه کمتری دارند مناسب نیستند.

افرادی که سایز سینه های معمولی دارند

گروه دیگری که مایل به پروتز سینه هستند افرادی هستند که اندازه سینه های خوب و طبیعی دارند اما خودشان می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند. اگرچه فرد در طول جلسه مشاوره با مضرات استفاده از پروتز بیش از حد بزرگ آشنا می شود،اما برخی از متقاضیان و جراحان این جراحی را می پذیرند.

کیفیت بافت های اطرافی سینه

کیفیت بافت اطراف سینه و کیفیت پوست فرد عامل مهمی است که بر افتادگی پروتز سینه تأثیر می گذارد. اگر بیمار پوست شل یا ضعیف داشته باشد، احتمال افتادن پروتز بیشتر است. پوست به دلایل مختلفی از جمله بارداری و نگه نداشتن پروتز سینه ممکن است آسیب ببیند. در نتیجه شل می شود. در نتیجه متقاضی باید از کیفیت پوست خوبی برخوردار باشد.

 

چگونه می توانم اندازه مناسب پروتز سینه را انتخاب کنم؟

انتخاب اندازه مناسب برای پروتز سینه می تواند یک موضوع حساس و مهم باشد. در زیر چند نکته در مورد انتخاب اندازه پروتز سینه آورده شده است:

1. اندازه دور سینه:دور سینه را اندازه بگیرید تا اندازه پروتز سینه را انتخاب کنید. این اندازه به شما کمک می کند اندازه مناسب را انتخاب کنید.

2. شکل و طرح پروتز: برخی از پروتزهای سینه دارای شکل و طرح خاصی هستند که ممکن است بسته به اندازه و شکل سینه شما مناسب باشد یا نباشد. به عنوان مثال، برخی از پروتزها قوس دار هستند و برخی دیگر برای افرادی که سینه های جدا شده دارند ترکیب می شوند.

3.  توصیه تخصصی: مشاوره با متخصص پروتز سینه می تواند به شما در انتخاب سایز مناسب کمک کند. آنها می توانند پروتز مناسب را بر اساس نیازها و انتظارات شما توصیه کنند.

سوالات متداول

1. چه سنی برای انجام پروتز سینه سایز 85 مناسب است؟
وقتی فرد به سن 18 سالگی می رسد و در پایان مرحله بلوغ خود قرار دارد، در صورتی که از فرم و سایز سینه خود رضایت نداشته باشد می تواند برای بزرگ کردن اندازه و یا اصلاح فرم سینه خود پروتز سینه را انجام دهد.
2. آیا باید بعد از مدتی پروتز ها را خارج کنم و پروتز جدید بگذارم؟
پروتز یک جسم خارجی است که به صورت دائمی در داخل بدن قرار می گیرد. در واقع این موضوع که پروتز یک کار موقتی است و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد یک باور غلط و اشتباه است. در واقع پروتز یک روش درمانی و زیبایی دائمی است اما امکان دارد که از هر 100 نفر، بدن 1 یا 2 نفر نسبت به پروتز به عنوان یک جسم خارجی واکنش نشان دهد و این موضوع سبب شود که پروتز سینه نیاز به تعویض داشته باشد.
3. انتخاب سایز پروتز با پزشک است یا بیمار؟
سایز پروتز را ترکیبی از این دو عامل تعیین می کند که نظر مراجع با مشورت پزشک به یک نتیجه نهایی منجر می شود. پزشک اندازه گیری های لازم را انجام می دهد و یک رنج عددی برای تعیین اندازه پروتز به فرد می دهد. با توجه به اندازه دور قفسه سینه و سینه شما می توانید از پروتزی از این سایز تا این سایز استفاده کنید.اگر شما پروتزی کوچک تر از اندازه تعیین شده انتخاب کنید عملا فایده ای ندارد و یا اگر بزرگتر از مقدار مورد نظر پزشک باشد، پروتز در قفسه سینه شما جا نمی شود و نمی توان از آن پروتز استفاده کرد.
4. آیا جای زخم برش پروتز روی سینه ام می ماند؟
بعد از جراحی، زخم پروتز قرمز است و مانند یک زخم معمولی قابل تشخیص است که بعد از چند ماه قرمزی و التهاب به طور کامل از بین می رود. بعد از یک یا دو سال می توان گفت که جای برش در سینه به سختی دیده می شود.

 

در این مقاله سعی کردیم هم شما را با عمل پروتز سینه آشنا کنیم و هم برای انتخاب سایز مناسب پروتز سینه راهنماییتان کنیم. همچنین در ارتباط با پروتز سینه سایز 85 توضیحاتی را در اختیارتان گذاشتیم تا بتوانید سایز مناسب خود را برای انجام این عمل پیدا کنید. امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.

اگر در مورد هریک از عمل های جراحی سینه سوالی داشتید میتوانید در واتساپ به ما پیام بدید و یا فرم مشاوره تکمیلی را پر کنید. اگر تجربه جراحی سینه داشتید برای ما بنویسید که چه سایزی از پروتز سینه را استفاده کردید و چند سال از عمل شما میگذره.

آیا شما کاندید عمل پروتز سینه هستید یا خیر؟ سوالی دارید بپرسید

واتساپ