داشتن مو تنها برای خانم‌ها دارای اهمیت نیست. تاثیر داشتن مو بر چهره و زیبایی همه افراد انکارناپذیر هست. داشتن موهای طبیعی زیبایی چهره زنان و مردان را به‌خوبی نمایان می‌کند و روی اعتمادبه‌نفس آنها هم تاثیرگذار هست. البته این نکته شاید برای بیشتر خانم‌ها و آقایانی که از موهای پرپشت و طبیعی برخوردارند، موضوعی و عادی و طبیعی باشد.

اما همین مسئله می‌تواند از آغاز جوانی برای کسانی که سابقه ریزش موی ژنتیک در خانواده دارند به کابوسی تبدیل شود. خبر خوب این هست این مشکل درمان دارد. کلینیک‌های پیوند مو می‌توانند چهره شما را که دچار ریزش مو شده‌اید، به حالت طبیعی برگردانند و کلینیک کاشت مو غرب تهران یکی از بهترین آنها هست.

با کلینیک کاشت مو غرب تهران VIP  همراه باشید تا نگاهی به دلایل ریزش مو و درمان آن داشته باشیم.

کلینیک کاشت مو غرب تهران

کلینیک کاشت مو غرب تهران

آشنایی با کلینیک کاشت مو غرب تهران یا کلینیک کاشت مو VIP:

کلینیک کاشت مو غرب تهران یا کلینیک کاشت مو VIP یکی از کلینیک‌های باتجربه در زمینه پیوند مو در تهران هست. کلینیک VIP با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا به کار پیوند مو پرداخته است. چند گزینه مهم در کاشت مو در این کلینیک موردتوجه پزشکان جراح و تکنسین‌های پیوند مو قرار گرفته هست. طبیعی بودن کاشت مو و خط رویش مو نخستین هدف این کلینیک هست. هدف دوم ما دستیابی به بهترین تراکمی است که می‌توان به آن دست یافت. البته بیش از 7 هزار نمونه کاشت موی موفق نیز گواه ما در این ادعا هست.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

چرا انتخاب کلینیک کاشت مو غرب تهران در روند پیوند مو تاثیر مستقیم دارد؟

دلیل‌های مختلفی به شما می‌گوید چرا باید بهترین“کلینیک کاشت مو غرب تهران” را برای پیوند مو انتخاب کنید:

* می‌خواهم با کمترین ریسک به بهترین نتیجه مورد نظر برسم:

حق طبیعی شما هست که درمان کم‌مویی خود را در کلینیکی انجام دهید که بیشترین درصد موفقیت و کمترین ریسک را برای شما به همراه داشته باشد. همه درمان‌های پزشکی و زیبایی ممکن هست پیامدهایی به دنبال داشته باشند. به‌ویژه درمان‌هایی که با هدف زیبایی صورت می‌گیرند نباید نتیجه برعکس بدهند. همین یک دلیل کافی هست تا بهترین کلینیک کاشت مو غرب تهران را برای پیوند مو انتخاب کنید.

تاثیر انتخاب کلینیک داشتن مو در زیبایی چهره زنان و مردان:

موها یکی از تاثیرگذارترین بخش چهره در نشان دادن زیبایی و جذابیت همه افراد هست. همه افراد لزوم داشتن مو را برای خانم‌ها امری جدی و طبیعی می‌دانند. اما برخی دیگر آن‌طور که باید به اهمیتِ داشتن مو در جذابیت چهره و زیبایی مردان اهمیت نمی‌دهند. موی زیبا و پرپشت زیبایی و جذابیت آقایان را هم چندبرابر می‌کند. چهره جذابی که در کنار رفتار بزرگ‌منشانه، می‌تواند بیشترین تاثیر را در پیشبرد اهداف کاری و زندگی هر مردی داشته باشد.

همه افراد با موهایی سالم به دنیا می‌آیند، اما مسائل مختلفی همچون ریزش موی ژنتیک یا بیماری‌های مختلف باعث می‌شود تا در سال‌های بعدی زندگی، بخشی از موهای خود را از دست بدهند. این مشکل به‌ویژه برای کسانی که مجری، هنرپیشه، خواننده، ویزیتور و حتی معلم و استاد دانشگاه هستند، دارای اهمیت زیادی هست. تا چند سال پیش از دست دادن مو فقط با غصه و ناکامی، و پس از مدتی، عادت کردن به آن همراه می‌شد. اما امروزه مراکز معتبر زیادی در کشور برای پیوند مو وجود دارد که کلینیک کاشت مو غرب تهران یکی از بهترین آنها هست.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

دلایل ریزش مو در زنان و مردان و انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو غرب تهران:

هرکسی در طول زندگی خود، در زمان‌هایی با ریزش مو روبه‌رو می‌شود. ریزش‌هایی که به دلیل مشکلات عصبی، نرسیدن ویتامین‌های لازم به بدن، رژیم‌های لاغری سخت و موارد دیگر پیش می‌آید. البته بسیاری از این مشکلات با درمان‌های خوراکی و دارویی بهبود می‌یابد. اما برخی از انواع ریزش مو به خالی شدن بخش‌هایی از سر در زنان و مردان منجر می‌شود و نیاز به کاشت مو در کلینیک کاشت مو غرب تهران پیدا می‌کند. در ادامه به بررسی چند مورد از دلایل ریزش مو می‌پردازیم:

1- ریزش موی ژنتیک:

اصلی‌ترین دلیل از دست دادن موها در مردان، ریزش موی ژنتیک و ارثی هست. به این نوع ریزش مو، ریزش مو با الگوی مردانه گفته می‌شود. در ریزش مو با الگوی مردانه، خط رویش مو عقب می‌رود. همچنین بخش مرکزی سر موهای خود را از دست می‌دهد.

در زنانی که دچار ریزش موی ارثی می‌شوند، این الگو متفاوت هست. ریزش مو در زنان با کم‌پشت شدن و نازک شدن تارهای مو همراه هست. ریزش موی ارثی در زنان و مردن را می‌توان با پیوند مو جبران کرد و “کلینیک کاشت مو غرب تهران” VIP با همین هدف به فعالیت مشغول هست

علت اصلی ریزش مو

علت اصلی ریزش مو

2- ریزش مو در اثر بارداری و زایمان:

بیشتر خانم‌هایی که کودکی به دنیا آورده‌اند، با مشکل ریزش مو روبه‌رو شده‌اند. ریزش موی پس از زایمان در خانم‌ها به دلیل تغییرات هورمونی، کم‌خونی و کمبود‌ کلسیم و ویتامین‌ها اتفاق می‌افتد. موی بسیاری از خانم‌ها پس از زایمان، با تغذیه درست به حالت قبل بازمی‌گردد. اما موهای برخی نیز کم‌پشت‌تر از قبل باقی می‌ماند.

3- بیماری‌ها و آسیب‌های جسمی:

برخی بیماری‌ها مانند آنفلوانزا، جراحی‌های مختلف و حتی ضربه‌های حاصل از تصادفات رانندگی هم می‌تواند ریزش مو را به دنبال داشته باشد. ریزش مو در چنین مواردی به‌طور معمول بین سه تا شش ماه پس از بیماری یا حادثه روی می‌دهد.

4- کمبود پروتئین در رژیم خوراکی:

تخم‌مرغ و گوشت از مهم‌ترین منابع تامین پروتئین حیوانی هست. پروتئین در برخی مواد خوراکی مانند حبوبات، جو دوسر و شیر سویا نیز به‌مقدار زیاد پیدا می‌شود. یکی از عوارض کمبود این ماده برای بدن، ریزش مو هست. در کمبودهای تغذیه‌ای یک نکته را به خاطر داشته باشید. ریزش مو به‌طور معمول پس از دو ماه از شروع کمبود تغذیه‌ای در بدن شما اتفاق می‌افتد.

5- تغییرات هورمونی:

تغییرات هورمونی دلیل‌های مختلفی دارد و می‌تواند باعث ریزش موی سر شود. بارداری، یائسگی، برخی قرص‌های ضدبارداری، بیماری‌های مختلف هورمونی، اختلال در کارکرد غده تیروئید و موارد دیگر می‌توانند تغییرات هورمونی را در بدن شما به دنبال داشته باشند.

6- کم‌خونی:

کم‌خونی یک بیماری به شمار می‌آید و می‌تواند عامل بسیاری از بیماری‌های دیگر هم باشد. یکی از مهم‌ترین دلایل ریزش مو، به‌ویژه در زنان، فقر آهن هست. کمبود آهن در بدن زنان و مردان باعث می‌شود تا بدن نتواند به اندازه کافی هموگلوبین بسازد. هموگلوبین نقش مهمی در اکسیژن‌رسانی به بخش‌های مختلف بدن مانند پوست سر دارد.

همین نکته باعث ضعیف شدن تارهای مو و ریزش آنها می‌شود. کمبود آهن می‌تواند باعث ریزش مو با الگوهای زنانه و مردانه شود. در صورت دچار شدن به الگوهای ریزش موی زنانه و مردانه، با کلینیک کاشت مو غرب تهران مشاوره کنید.

7- کاهش شدید وزن:

تناسب اندام در زیبایی، اعتمادبه‌نفس و سلامتی انسان نقش اساسی دارد. اما خوردن به‌اندازه و هم‌زمان ورزش کردن و پیاده‌روی باید به روش معمول زندگی ما تبدیل شود. بسیاری از افراد در زمان خاصی از زندگی تصمیم به کاهش وزن می‌گیرند. این افراد چون حال و حوصله صرف وقت برای کم کردن وزن را ندارند، دوست دارند با عجله به اندامی متناسب دست پیدا کنند. از‌این‌رو رژیم‌های سختِ لاغری را امتحان می‌کنند.

این افراد کسانی هستند که کم‌خوری را به‌عنوان روش زندگی خود انتخاب نمی‌کنند و بعدها هم دوباره دچار چاقی می‌شوند و این روند را تکرار می‌کنند. یکی از نتیجه‌های این رژیم‌های سخت خوراکی، ریزش شدید موها هست. خبر خوب این هست که ریزش موی بیشتر این افراد با خوردن مکمل‌های خوراکی و بهبود وضعیت تغذیه آنها بهبود می‌یابد. اما خبر بدی هم وجود دارد. در برخی موارد، موهای این افراد دیگر به حالت پیشین خود بازنمی‌گردد و ممکن هست برای پیوند مو نیاز به کلینیک کاشت مو غرب تهران پیدا کنند.

* می‌خواهم سلامتی‌ام را حفظ کنم:

هر عمل جراحی اگر در شرایط نادرست، و به دست افراد کم‌تجربه انجام شود، می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد. خطر سرایت بیماری‌های مختلف و عفونت‌های پس از جراحی از مهم‌ترین دلیل‌ها برای انتخاب کلینیک کاشت مو VIP در تهران است.

* نمی‌خواهم وقت و پول خود را هدر دهم:

همه مراحل عمل پیوند مو فقط چند روز وقت شما را می‌گیرد. اما دوره بهبودی و مراجعه‌های بعدی آن را که به حساب بیاورید، زمان زیادی فکر و وقت شما مشغول این کار خواهد شد. این عمل جراحی بار مالی هم برای شما دارد که شامل هزینه جراحی، آزمایش‌های مختلف و هزینه داروها است. یکی دیگر از دلیل‌های انتخاب کلینیک کاشت مو VIP، استفاده درست از وقت و پول شما است.

از کجا بدانیم کدام کلینیک کاشت مو غرب تهران از بقیه بهتر است؟

مراکز زیادی در زمینه کاشت مو در تهران به فعالیت مشغول هستند. اما مراکز معتبر کاشت مو باید شرایط خاصی داشته باشند که برای آگاهی از آنها بهتر است ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو را بدانید. برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو از میان انبوه کلینیک‌ها، راه‌های مختلفی پیش روی شما است:

* سابقه کاری یک کلینیک را بررسی کنید:

یکی از مهم‌ترین اقدامات برای انتخاب بهترین “کلینیک کاشت مو غرب تهران”، بررسی سوابق کاری آن است. برای آگاهی از این مسئله، کاتالوگ‌ها، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت یک کلینیک را با دقت ببینید و بررسی کنید. در این شبکه‌ها و کاتالوگ‌ها، تصویرها و فیلم‌های نمونه‌های مختلف کاشت موی آن مرکز به اشتراک گذاشته شده است. دیدن نمونه‌های موفق پیوند مو در این شبکه‌ها کمک بزرگی به شما در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو می‌کند. نمونه‌های موفق کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP را ببینید.

کلینیک کاشت مو غرب تهران

کلینیک کاشت مو غرب تهران

* از نظرات افرادی که پیوند مو انجام داده‌اند، آگاه شوید:

امروزه راه‌های مختلفی برای آگاهی از نظرات مردم درباره موضوعات مختلف در وب‌سایت‌ها وجود دارد. وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی کلینیک‌های درمانی نیز یکی از همین راه‌ها است. برای آگاهی از نوع کارکرد و رضایت بیماران از پیوند مو در کلینیک کاشت مو غرب تهران VIP نیز می‌توانید از همین راه‌ها اقدام کنید.

* به‌صورت مستقیم با مراجعان کلینیک‌ها گفت‌وگو کنید:

این حق مسلم شما است که پیش از هرگونه هزینه کردن و اقدام برای کاشت مو، از سابقه کلینیک و رضایت مراجعان آنها مطمئن شوید. بهترین راه برای این کار، رفتن به کلینیک مورد نظر و گفت‌وگو با کسانی است که عمل پیوند مو را در آن کلینیک انجام داده‌اند. کلینیک کاشت مو VIP همواره آماده مشورت و همراهی با همه کسانی است که دغدغه انتخاب کلینیک و روش پیوند مو را دارند.

پرسش‌های متداول:

1- آیا دستیابی به بهترین تراکم پیوند مو در کلینیک کاشت مو غرب تهران برای موهای من امکان‌پذیر است؟
رسیدن به بهترین تراکم برای پیوند مو بستگی به دو عامل دارد که یکی کلینیک پیوند مو و دیگری بانک موی شما است. کلینیک پیوند مو VIP می‌تواند بهترین تراکم را برای شما رقم بزند، اما این نکته بستگی به گزینه دوم و بانک موی شما هم دارد.
2- مراحل کاشت مو چگونه است و برای این کار باید از کجا شروع کنم؟
اولین قدم برای کاشت مو، تماس با کارشناسان ما در کلینیک کاشت مو غرب تهران است. پس از اولین تماس، ما به‌صورت رایگان گستردگی سطح بی‌موی سر شما را بررسی می‌کنیم. همچنین با بررسی بانک موی شما، بهترین روش پیوند مو را به شما معرفی می‌کنیم.
3- آیا کاشت مو نیاز به بیهوشی دارد؟
روش قدیمی کاشت مو با برش گسترده‌ای روی پوست سر انجام می‌گرفت که بسیاری از مراکز از بیهوشی برای آن استفاده می‌کردند. در این روش نواری باریک از پوست و فولیکول‌های مو از روی سر برداشته می‌شد. اما روش‌های جدید با برداشت کرافت‌های مو انجام می‌شود و نیازی به بیهوشی ندارد.
4- آیا برای کاشت مو باید موهای سر من تراشیده شود؟
در روش‌های پیشین کاشت مو، مانند روش FUE، باید موهای سر تراشیده می‌شد. اما در کلینیک کاشت مو غرب تهران، با روش‌های جدید و پیشرفته به این کار پرداخته می‌شود. این روش‌ها مانند روش میکروفیت نیازی به تراشیدن موهای سر ندارد.
5- چرا کلینیک کاشت مو VIP یکی از بهترین کلینیک‌های پیوند مو در تهران است؟
یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی که بهترین کلینیک‌های کاشت مو را مشخص می‌کند، تجربه مرکز مورد نظر در انجام جراحی‌های پیوند مو است. مهارت پزشکان جراح و متخصصان کلینیک کاشت مو VIP بهترین دلیل برای انتخاب این کلینیک است.

سخن پایانی:

طبیعی است ریزش مو باعث نگرانی شما شود، اما نگران شدن درمان ریزش مو نیست. برای درمان ریزش مو باید از  راه‌های مناسب و درست اقدام کنید. پیوند مو اولین درمان برای هرکسی نیست که دچار ریزش مو شده است. بررسی دلایل ریزش مو و درمان آن ممکن است برای بسیاری از افراد نتیجه‌بخش باشد. اما اگر ریزش موی شما ژنتیک است و باعث کم‌مویی شما شده، پیوند مو بهترین درمان برای آن است. به این ترتیب درمان قطعی ریزش موی شما فقط کاشت مو در کلینیک VIP است. با کاشت مو در کلینیک کاشت مو غرب تهران زیبایی، اعتمادبه‌نفس و رضایت از زندگی را دوباره تجربه کنید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو