انتخاب دکتر کاشت ریش در تهران می تواند یکی از موارد مهمی باشد که از نظر تمامی افراد بسیار حائز اهمیت و مورد توجه قرار می گیرد. شاید بسیاری از شما متوجه این موضوع شده باشید که اکثر آقایان از داشتن ریش کم پشت رنج زیادی می برند و به همین دلیل سعی می ‌کنند به روش‌ هایی مانند کاشت ریش که یک روش کاملا تضمینی و طبیعی و بدون بازگشت هست روی بیاورند.

اما برای انجام این کار به دنبال یک پزشک متخصص هستند. اولین نکته مهمی که برای انجام کاشت ریش در اولویت تمامی افراد قرار می ‌گیرد انتخاب پزشک بوده و در صورت هرگونه بی توجهی نسبت به آن ممکن هست ضررهای جبران ناپذیری برای شما به وجود آید.

نمونه تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

نمونه تصاویر قبل و بعد از کاشت ریش به روش FUT

 

در هر وضعیتی چنانچه قصد دارید برای کاشت ریش اقدام کنید یکی از معیارهای اصلی شما باید انتخاب پزشک با تجربه و حاذق باشد.قصد داریم برای شما در رابطه با دکتر کاشت ریش در تهران مطالبی را بیان کنیم که می تواند اطلاعات مناسبی جهت انتخاب باشد، دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه را همراهی بفرمایید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

با انتخاب یک پزشک مناسب شما می ‌توانید با خیال آسوده جهت درمان کم پشتی و کم مویی ریش صورت خود اقدام نمایید. به طور کلی در چندین سال گذشته کاشت ریش به عنوان یکی از بهترین روش های درمانی مورد توجه قرار گرفته و از همین رو نیز آقایان سعی می کنند به جای استفاده از روش های طبیعی که ممکن هست پس از قطع مصرف دارو، صورت مجددا به حالت اولیه خود باز گردد، به سراغ روش دائمی یعنی کاشت ریش بروند.

اما پیش از این کار باید تمامی اطلاعات لازم در رابطه با پزشک مورد نظر، کلینیک، روش های مورد استفاده و موارد مختلف دیگر به دست آورده و سپس برای انجام عمل اقدام نمایند که در بین موارد گفته شده تجربه پزشک می تواند تاثیر بسیار بیشتری نسبت به سایر نکات داشته باشد. دکتر کاشت ریش در تهران می تواند مشاوره های مناسبی را در این رابطه به شما ارائه دهد.

پزشک مناسب کاشت ریش

پزشک مناسب کاشت ریش

بهترین دکتر کاشت ریش در تهران

همانطور که گفته شد برخی از آقایان به دلایل مختلف و گوناگون با کم پشتی ریش و یا از بین رفتن آن مواجه خواهند شد، در چنین مواقعی اولین قدم آن ها برای کاشت ریش مراجعه به مطب پزشک متخصص می باشد، اما حتماً باید این نکته را بیان کنیم که اولویت آن ها باید مراجعه به بهترین دکتر کاشت ریش در تهران باشد و تنها از این سری پزشکان تقاضای کمک و درمان داشته باشند.

چرا که پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه در ابتدا دلایل مختلفی که باعث ریزش و کم پشتی ریش شما شده را به طور کامل تشخیص داده و پس از پشت سر گذاشتن این مرحله می تواند با روش ‌های کاملاً مناسب و به طور دقیق درمان را شروع کند.

با در نظر گرفتن موارد گفته شده دکتر کاشت ریش در تهران می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. هنگام مراجعه به کلینیک به خوبی متوجه برخورد بسیار مناسب پزشک می شوید و علاوه بر این مورد با انجام مشاوره از تجربه آنها در این زمینه به خوبی برخوردار خواهید شد که تمامی این موارد تنها جهت جلب اعتماد و آسودگی خاطر شما ارائه می شود.

لازم به ذکر هست این نکته را نیز بیان کنیم که کلینیک کاشت ریش در تهران با توجه به در اختیار داشتن جدیدترین دستگاه ها، از به روز ترین متدهای دنیا برای انجام عمل کاشت ریش استفاده کرده که پس از پایان یافتن عمل و پشت سر گذاشتن دوره نقاهت می ‌توانید شاهد نتیجه مثبت این عمل زیبایی باشید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

برخی از ویژگی های بهترین دکتر کاشت ریش در تهران

زمانی که آقایان به کلینیک کاشت ریش در تهران مراجعه می کنند طبیعی هست که انتظار داشته باشند دکتر کاشت ریش در تهران از یک سری ویژگی های منحصر به فرد برخوردار باشد که باعث ایجاد تمایز میان آن ها با سایرین شود. باید این اطمینان خاطر را به شما بدهیم پزشکان این کلینیک و کلینیک vip در هر شرایطی بهترین خدمات و سرویس دهی را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهند که برخی از آن ها عبارتند از:

دکتر کاشت ریش در تهران می تواند یک عمل کاشت ریش بسیار طبیعی و متناسب با چهره شما را انجام داده و در هر شرایطی نتیجه به دست آمده از عمل را با نظر بیماران خود مطابقت می دهد. علاوه بر این مورد پزشک در ابتدا جلسات مشاوره و معاینه را برای شما ارائه داده که در طی آن به طور کامل در رابطه با نحوه انجام عمل اطلاعات لازم و کافی را در اختیار بیمار قرار می‌ دهد که این مورد در کسب نتیجه مطلوب نقش بسیار چشمگیری به دنبال دارد.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد دکتر کاشت ریش در تهران داشتن رفتاری کاملا محترمانه و مودبانه می باشد. این امکان برای شما فراهم هست هنگام مراجعه به مطب تمامی سوالات احتمالی که ممکن هست ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد را از پزشک بپرسید و این اطمینان وجود دارد که پزشک با صبر و حوصله بسیار زیاد تمامی نکات ریز و درشت را در مورد کاشت ریش با دقت کافی پاسخ بدهد که از این طریق تمامی ابهامات ذهنی شما به طور کامل برطرف خواهد شد.

همان طور که قبلا ذکر کردیم انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران موضوع بسیار مهمی در نظر گرفته می شود؛ بنابراین به شما توصیه می کنیم پیش از هرگونه اقدام حتما در مورد شاخصه‌ های مهم و کلیدی پزشک مورد نظر تحقیق نمایید. همچنین با بررسی شرایط کلینیک از رعایت استاندارد های بهداشتی اطمینان حاصل کنید.

کاشت موی ریش برای مردان

معمولاً به عنوان روشی تلقی می شود که تعداد فزاینده ای از مردان جوان انتخاب می کنند تا با ظاهر ریش تراشیده یا ریش نشده ای که در حال حاضر مد شده هست، عمل کنند. با این حال، پزشکان نشان می‌دهند که حتی مردان مسن‌تر نیز این روش را انجام می‌دهند، زیرا می‌تواند اعتماد به نفس آنها را افزایش دهد و آنها را متمایزتر و پیچیده‌تر نشان دهد.

در سال 2012 در بریتانیا 12 درصد افزایش تقاضا برای کاشت ریش در تهران  صورت نسبت به سال قبل مشاهده شد. این به این معنی هست که 4500 مرد بریتانیایی واقعاً این روش را انجام می دهند. کاهش سالانه 10 درصدی در فروش تیغ و تیغ نشانه دیگری از محبوبیت این روش در کنار روند ظاهر ریش هست. کاشت ریش در تهران بی خطر و بدون درد هست و بین دو تا پنج ساعت طول می کشد و به ندرت نیاز به مراجعه مجدد به متخصص دارد. در طول عمل، موها از پشت ناحیه سر بیمار (که به عنوان “ناحیه اهدا کننده” نیز شناخته می شود) به صورت پیوند می شوند

بهبودی و نتایج حاصل از کاشت ریش در تهران

پس از جراحی، بیمار می تواند به خانه برگردد. دکتر گریفین توصیه می کند که بیمارانش پس از پیوند ریش حدود 24 ساعت استراحت کنند، اما پس از آن می توانند فعالیت های عادی خود را از سر بگیرند.

پوسته‌ها یا پوسته‌های کوچکی در اطراف هر یک از موهای کاشته‌شده ایجاد می‌شوند و حدود یک هفته اول پس از کاشت ریش در تهران وجود خواهند داشت.

به این ترتیب، برخی از مردان برای جلوگیری از ظاهر شدن در انظار، چند روز از کار خود مرخصی می گیرند. در حالی که دلمه ها وجود دارند، پیروی از دستورالعمل های بعد از عمل برای ارتقای بهبودی مناسب بسیار مهم هست.

تجربه برخی عوارض جانبی پس از پیوند ریش – از جمله کبودی خفیف، تورم و حساسیت – طبیعی هست، اما بیماران معمولاً درد زیادی احساس نمی کنند.

تا هفت روز آینده باید از انجام فعالیت های شدیدتر و ورزش خودداری شود. هنگامی که نواحی اهداکننده و گیرنده به طور کامل بهبود یافتند، برای جلوگیری از تغییر رنگ، مهم هست که از نواحی پیوند ریش در برابر نور خورشید محافظت شود. در حدود یک هفته، ممکن هست بتوانید اصلاح و نظافت را به طور معمول از سر بگیرید.

نتایج پیوند ریش فوراً دیده نمی شود. دو یا سه هفته پس از کاشت ریش در تهران، ساقه های مو می ریزند، در حالی که فولیکول های مو پیوند شده به بهبودی ادامه می دهند.

آنها در عرض سه ماه دوباره رشد می کنند و در 12 تا 18 ماه آینده ضخیم تر و طولانی تر می شوند. موهای کاشته شده در نهایت برای همیشه رشد می کنند.

هنگامی که تمام فولیکول ها شروع به رشد کردند، برای تمام عمر به رشد خود ادامه می دهند. موهای کاشت ریش را می توان دقیقاً مانند موهای معمولی صورت تراشید و مرتب کرد.

کاشت کامل ریش چقدر است؟

در اینجا، تعیین کننده ترین عامل برای هزینه کاشت ریش در تهران تعداد پیوندها هست. گرافت ساختاری هست که حاوی پوست و ریشه مو هست. به طور کلی، فولیکول مو به عنوان پیوند درک می شود، اما این دو به یک معنا نیستند. یک پیوند می تواند شامل 1 تا 4 فولیکول مو باشد. به طور کلی، قیمت یک ریش کامل در جهان به طور متوسط ​​به 10 هزار دلار می رسد

آیا کاشت ریش ارزش دارد؟

میزان رضایت بعد از پیوند می تواند بین 60 تا 80 درصد متغیر باشد. این میزان متاثر از پزشک، خدمات دریافتی از بیمارستان و روند بهبودی پس از عمل هست. با این حال، به طور کلی، کاشت ریش یک روش بسیار امیدوارکننده هست. پس از این فرآیند که حدود 3-6 ساعت طول می کشد، ریش ها پس از حدود 1 ماه شروع به رشد می کنند

انتخاب کلینیک و جراح کاشت ریش

زمانی که صحبت از پیوند و ترمیم ریش به میان می‌آید، رویکرد یکسانی وجود ندارد، در کلینیک‌های FUE ما طیف وسیعی از راه‌حل‌ها را ارائه می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم تا گزینه‌ای را انتخاب کنید که مناسب‌ترین گزینه برای شما و نیازهای شما باشد.

مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، وقتی کلینیک های FUE را برای پیوند ریش خود انتخاب می کنید، تجربه شما زندگی شما را تغییر خواهد داد.

به عنوان متخصص در کاشت و ترمیم ریش، ما می دانیم که احساس غرق شدن در آینه نگاه کردن و نارضایتی از ناحیه ریش خود را تجربه می کنیم و نگران ظاهر طاسی هستید. به همین دلیل هست که در کلینیک های FUE، ما متخصص ترمیم مو هستیم و خدمات کامل کاشت ریش را ارائه می دهیم، می توانیم به همه نگرانی های شما و موارد دیگر رسیدگی کنیم.

به عنوان متخصصان، در کلینیک های FUE، ما خانه تیمی از جراحان ماهر هستیم که قصد دارند طبیعی ترین نتایج را برای کاشت ریش به شما ارائه دهند، زمانی که نوبت به یافتن بهترین کلینیک برای شما می رسد.

در اینجا برخی از مواردی که ما به آن می پردازیم آورده شده است. توصیه می کنید در نظر بگیرید؟

مهارت ها و آموزش

همه جراحان معتبر کاشت موی ریش باید تحت آموزش کامل قرار گیرند تا اطمینان حاصل شود که می توانند جراحی را با بالاترین استاندارد ارائه دهند.

تجربه

کاشت ریش نیاز به مهارت زیادی دارد، ضروری هست که کلینیکی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در این نوع جراحی داشته باشد.

تکنیک ها

بسته به نوع جراحی که می خواهید، پیدا کردن جراح متخصص در این تکنیک پیوند ریش مهم هست.

متخصصان

جراحانی که فقط در جراحی ترمیم مو تخصص دارند، نسبت به کسانی که طیف وسیعی از جراحی های مختلف را ارائه می دهند، بیشترین تجربه و دانش را خواهند داشت.

شهرت

مهم هست که بررسی کنید که جراح شما عضوی از ارگان‌ها و سازمان‌های اهداکننده هست، این نشان می‌دهد که آنها به شایستگی شهرت دارند و با آخرین پیشرفت‌ها به سرعت عمل می‌کنند.

حرفه ای

علاوه بر یک جراح عالی، مهم هست که کلینیکی را انتخاب کنید که خانه کارکنان آگاه، دوستانه و تحصیل کرده باشد.

مشاوره

مطمئن شوید که کلینیک به شما مشاوره ارائه می دهد، این به رد هر گونه شرایط زمینه ای که ممکن هست بر رشد ریش شما تأثیر بگذارد کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که در بهترین حالت برای جراحی هستید. آنها باید موهای شما را از جمله تراکم آن بررسی و ارزیابی کنند، این به این دلیل هست که آنها می توانند تعداد فولیکول های اهدایی را که در دسترس دارید و همچنین تعداد پیوندهای مورد نیاز شما را محاسبه کنند.

نتایج کاشت ریش در تهران 

عکس های قبل و بعد از کاشت ریش مشتریان قبلی. در کلینیک های FUE خواهید دید که ما یک گالری کامل از کارهای کاشت ریش خود را داریم که نتایج موثری را از مشتریان خود نشان می دهد.

در این مرحله برخی از ویژگی‌ های لازم برای انجام عمل کاشت ریش توسط بهترین پزشک را خدمت شما عرض می کنیم:

پزشک باید در زمینه کاشت ریش از به روز ترین اطلاعات جهان برخوردار باشد. همچنین تا حد امکان بر تمامی تکنیک های جدید تسلط کافی داشته باشد.

به بیان ساده تر می توان گفت بهترین دکتر کاشت ریش در تهران باید علاوه بر آشنایی با جدیدترین روش های پیوند، از سرعت عمل مطلوبی نیز بهره مند باشد تا جلسه کاشت ریش در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شود.

لازم به ذکر هست تمام مراحل کاشت ریش تنها توسط پزشک متخصص انجام نمی شود بلکه فقط بخشی از عمل توسط پزشک متخصص انجام می‌ پذیرد.

در اصل برخی دیگر از مراحل کاشت توسط تیم پزشکی صورت می گیرد؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت علاوه بر بررسی سابقه کاری متخصص، بررسی میزان تجربه تیم پزشکی نیز موضوع مهمی در نظر گرفته می شود.

مراحل کاشت ریش

مراحل کاشت ریش

توجه فرمایید کیفیت وسایل و ابزارهای مورد استفاده در کاشت ریش نیز حائز اهمیت می باشد.  در اصل همه ابزارهای لازم برای انجام عمل پیوند ریش باید با بالاترین کیفیت در دسترس پزشک و تکنسین‌ ها قرار بگیرد.

به بیان ساده تر می توان گفت برای انجام به روز ترین متد های پزشکی به جدید ترین وسایل نیاز می باشد؛ بنابراین پزشک متخصص تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا حد امکان از بهترین وسایل پزشکی استفاده نماید.در نظر داشته باشید پزشک باید آرام و خوش برخورد باشد تا میزان استرس مراجعه کنندگان کاهش یابد.

معیار مهم برای انتخاب دکتر کاشت ریش در تهران

در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم یکی از موضوعات چالش برانگیزی که برای تمامی عمل زیبای کاشت ریش وجود دارد، انتخاب پزشک با تجربه هست که البته باید به توضیح این موضوع نیز بپردازیم این نکته موضوع آسانی نیست و یک مسئله حساس برای تمام آقایانی هست که قصد انجام این متد زیبای حساس را دارند.

توجه داشته باشید که اگر پزشک مورد نظر شما تخصص کاملی را در رابطه با انجام کاشت ریش نداشته باشد و به طور کلی اگر یک پزشک مناسب را برای این کار انتخاب کنید ممکن هست نتواند به خوبی از عهده این کار بر آمده و در نهایت شما به نتیجه مورد نظر خود نمی ‌رسید.

علاوه بر این موارد ممکن هست به دلیل نداشتن تخصص پزشک در این زمینه با یکسری خطرات و عارضه های بسیار خطرناکی نیز رو به رو شوید، به همین دلیل ما پیشنهاد می دهیم که حتماً دکتر کاشت ریش در تهران را برای این کار انتخاب نمایید.

این امکان برای شما فراهم هست تا جهت شناخت بیشتر دکتر کاشت ریش در تهران محتوای برخی از سایت ‌های اینترنتی را که در آن پزشک های معروفی را معرفی کرده‌اند به خوبی مطالعه کنید و از سوابق آن ها در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

به همین دلیل بسیاری از پزشکان سعی می کنند داخل سایت ها که بازدید کنندگان بسیار زیادی نیز دارد، تمامی تجربیات خود را در رابطه با کاشت ریش در میان بگذارند.

به طور کلی می ‌توان گفت امروزه فضای مجازی می تواند یک راهکار بسیار مناسب برای تمامی افرادی باشد که می خواهند اطلاعات لازم را در رابطه با پزشک مورد نظر خود را به دست آورند.

آیا باید کاشت ریش انجام دهم؟

چهره های مردانه با ریش کوتاه یا بلند جذاب تر از چهره های زنانه به حساب می آیند. بر اساس مطالعه‌ای که در مجله زیست‌شناسی تکاملی منتشر شده هست، زنان مردان با ته ریش را برای پرت‌های کوتاه‌مدت جذاب‌تر از مردان با ریش‌های پر می‌دانند که برای روابط طولانی‌مدت جذاب‌تر هستند.

موهای صورت ممکن هست به دلیل عوامل متعددی مانند ژنتیک، بیماری‌های خاص، عفونت پوست یا جای زخم از بین رفته یا کاهش یابد. این باعث می شود که بسیاری از مردان نسبت به ظاهر خود احساس عدم اعتماد به نفس کنند و به فکر انجام درمان برای ترمیم ریش و سبیل خود باشند. اگر از ریش های خود رنج می برید، این روش راه حل مناسبی هست.

روش کاشت ریش چگونه انجام می شود؟

کاشت ریش در تهران – یا کاشت موی صورت برای استفاده از اصطلاح کلی تر – شامل برداشتن گرافت مو از پوست سر بیماران و پیوند آنها بر روی نواحی صورت آنها با موهای نازک یا بدون مو هست. این روش معمولاً تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بسته به تکنیک مورد استفاده و تعداد گرافت هایی که باید پیوند زده شوند بین 7 تا 10 ساعت طول می کشد.

این روش مشابه کاشت موی معمولی هست. دو تکنیک اصلی برای پیوند ریش و سبیل عبارتند از FUT (پیوند واحد فولیکولی) و FUE (استخراج واحد فولیکولی).

(درباره تفاوت های بین FUT و FUE بیاموزید .) جراحان در مقایسه با برش های ایجاد شده برای کاشت مو روی پوست سر، برش های کوچک تری در نواحی گیرنده روی صورت ایجاد می کنند. بقیه مراحل مانند کاشت مو در تهران روی سر هست

مراقبت های بعد از کاشت ریش

موفقیت کاشت ریش نه تنها به انتخاب یک جراح خوب و یک کلینیک خوب برای ترمیم مو بستگی دارد . همچنین بستگی به مراقبت پس از پیوند ریش دارد که با موفقیت انجام شود و به معنای واقعی کلمه از توصیه های جراح پیروی شود.

از این نظر، ما می خواهیم بدانیم چه مراقبت هایی باید بعد از عمل انجام شود و همچنین برخی از سوالات متداول در مورد بهبودی شما.

آیا پیوند ریش خطرات واقعی دارد؟

خطرات مرتبط با هر عمل زیبایی، از جمله کاشت موی صورت یا کاشت ریش در تهران وجود دارد. با این حال، یک پزشک ماهر و هنرمند کاشت مو نتایج برجسته ای را با کاهش قابل توجه خطرات عفونت و عوارض بالقوه ارائه می دهد. مزایای انتقال ریش بسیار بیشتر از خطرات جراحی کم برای اکثر بیماران هست، زمانی که این روش توسط یک پزشک مجرب و واجد شرایط انجام شود.

خطرات کاشت ریش مانند هر عمل کاشت مو هست. احتمال ایجاد عوارض بسیار اندک هست و به ندرت پیش می آید که ناراحتی بیش از چند روز پس از جراحی طول بکشد. اکثر مردان می توانند مدت کوتاهی پس از جراحی کاشت ریش به سر کار بازگردند.

 1- ناحیه جراحی را تمیز نگه دارید

برای جلوگیری از عفونت و سایر عوارض جانبی احتمالی، تمیز نگه داشتن صورت و محل روی پوست سر تا حد امکان ضروری هست.

دستورالعمل های تمیز کردن ارائه شده توسط جراح خود را به عنوان بخشی از رژیم مراقبت پس از عمل خود دنبال کنید. پماد آنتی بیوتیک باید طبق دستورالعمل استفاده شود تا به روند بهبودی کمک کند.

برای چند روز آینده، پس از جراحی کاشت ریش در تهران، حتما به جای روی شکم یا پهلو، به پشت بخوابید. اطمینان حاصل کنید که سر خود را با چند بالش بلند کنید تا به روند بهبودی کمک کنید.

2- روزهای اول ریش خود را با دقت بشویید

یکی از مراقبت های بعد از کاشت ریش که باید رعایت شود این هست: نحوه شستن ریش . ابتدا باید 48 ساعت قبل از شستن ریش خود صبر کنید. البته می توانید قبل از آن دوش بدن بگیرید اما موها و ریش خود را خشک نگه دارید.

از روز 3 پس از پیوند، می توانید شستن مو و ریش خود را شروع کنید. هنگام شستن موهای خود در 5 روز اول بسیار ملایم باشید. شستن ملایم ریش به فولیکول های تازه کاشته شده آسیبی نمی رساند، اما مراقب باشید. اگر بیش از حد اسکراب کنید، می توانید پیوند را از جای خود جدا کنید.

در مورد ناحیه اهداکننده، اجازه ندهید سرتان مستقیماً زیر سر دوش برود. زیرا بارها فشار آب می تواند در ریکاوری مشکل ایجاد کند. حال روش صحیح استفاده از شامپو به شرح زیر هست:

 • ته فنجان کمی شامپو بریزید،
 • آن را با آب پر کنید و
 • سپس محلول حبابدار را روی سر خود بریزید و به آرامی سر خود را ماساژ دهید.

مقداری خارش برای چند روز پس از کاشت ریش در تهران شایع هست. ناحیه اهدا کننده، یعنی محلی که فولیکول ها برداشته شده اند، در ابتدا با نقاط قرمز کوچک پوشیده می شود. این بخیه ها بعد از جراحی شروع به پوسته زدن می کنند. اگر هر گونه خارشی شما را آزار می دهد، می توانید از نرم کننده به ناحیه اهدا کننده استفاده کنید. این به تسکین خارش کمک می کند.

اگر بعد از 7 روز دلمه باقی ماند، می توانید نرم کننده را به ناحیه دریافت کننده اعمال کنید. به آرامی با حرکات دایره ای ماساژ دهید تا پوسته ها از بین بروند.

 3- قبل از بازگشت به محل کار 3 روز صبر کنید

اگرچه کاشت ریش در تهران یک عمل سرپایی هست، اما می توانید همان روز به خانه بروید.

توصیه می شود قبل از بازگشت به محل کار حداقل 3 روز صبر کنید تا هم ناحیه اهدا کننده و هم ناحیه گیرنده به اندازه کافی بهبود یافته و مستقر شوند.

با این حال، توجه به این نکته ضروری هست که در سطح زیبایی، توصیه می شود حداقل 1 هفته صبر کنید، زیرا لکه های قرمز در هر دو ناحیه همچنان در روز سوم وجود دارند، هرچند با شدت کمتر.

تقریباً دو تا سه هفته پس از جراحی کاشت ریش، تمام موهای اهداکننده می ریزد. این طبیعی و موقتی هست. همان ریزش ناگهانی مو در جراحی سنتی کاشت مو رخ می دهد. در نهایت، موها دوباره رشد می کنند و به پر شدن ریش شما کمک می کنند.

حدود چهار ماه پس از پیوند ریش، فولیکول‌های پیوند شده دوباره شروع به رشد خواهند کرد. رشد طبیعی به نظر می رسد و ریشی پرپشت، پر و خوش طرح را برای شما فراهم می کند.

4- عوارض شایع و نحوه مدیریت آنها

اگرچه عوارض جانبی در جراحی کاشت مو و کاشت ریش نادر هست، اما گاهی اوقات ممکن هست رخ دهد.

در بیشتر مواقع این عوارض به این دلیل رخ می دهد که مراقبت های بعد از کاشت ریش در تهران به درستی انجام نمی شود. برخی از شایع ترین عوارض بعد از جراحی پیوند ریش عبارتند از:

 • خارش و سوزش
 • تورم در اطراف نواحی تحت درمان
 • درد در صورت و پوست سر.
 • قرمزی صورت و پوست سر
 • سفتی در صورت و پوست سر
 • بی حسی صورت و پوست سر
 • پوسته های موقت

بیماران باید روز به روز متوجه بهبود عوارض جانبی شوند و عوارضی مانند تورم و قرمزی که در پایان یک هفته ناپدید می شوند. بیماران نباید پوسته ها یا پوسته های ایجاد شده را لمس کنند زیرا بخشی طبیعی از بهبودی هستند.

 5- فعالیت هایی که پس از کاشت ریش باید از آنها پرهیز کرد

پس از انجام عمل جراحی پیوند ریش، تا زمانی که جراح خود دستور دیگری نداده باشد، حتما از فعالیت های زیر خودداری کنید:

 • دست زدن، مالش و خاراندن چانه و گونه ها
 • صورت یا پوست سر خود را در معرض نور مستقیم خورشید قرار دهید
 • فعالیت بدنی شدید
 • استفاده از داروهای ضد انعقاد یا داروهای مشابه.
 • استعمال دخانیات و مصرف دخانیات.
 • نوشیدن مشروبات الکلی.
 • شنا کردن
 • استفاده از جکوزی.
 • بازدید از اتاق های بخار یا سونا

همچنین امکان برای شما فراهم هست تا در طی جلسه مشاوره ای که توسط دکتر کاشت ریش در تهران برای شما برگزار می ‌شود، از پزشک این درخواست را داشته باشید که تمامی عکس های قبل و بعد عمل های کاشت و ریش را به شما نشان داده و بر این اساس می توانید تصمیم لازم را بگیرید که آیا کلینیک کاشت ریش در تهران انتخاب ایده ‌آلی هست یا خیر.

باید به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که هزینه کاشت ریش در تهران به عوامل متعدد و مختلفی مانند روش مورد نظر برای کاشت، کلینیک، دستگاه ها و سرویس ‌دهی های مختلفی که به متقاضیان ارائه می دهند بستگی دارد و این موارد نیز به طور کامل در طی یک جلسه مشاوره برای شما مشخص خواهد شد.

خطرات مرتبط با کاشت ریش در تهران چیست؟

این روش معمولاً بدون خطر و بدون درد هست. برخی از بیماران ممکن هست عوارض جانبی زیر را پس از عمل به طور موقت نشان دهند:

 • کبودی
 • سرخی
 • تورم
 • حساسیت
 • عفونت
 • موی فرورفته

در مورد کاشت ریش در تهران چه نکاتی را باید در نظر داشت؟

 • موهای کاشته شده معمولاً در عرض چند هفته می ریزند. با این حال، آنها به سرعت رشد می کنند.
 • در حالی که این روش حدود 2 تا 5 ساعت طول می کشد، توصیه می شود که بیمار یک روز مرخصی از محل کار و سایر تعهدات خود داشته باشد.
 • کاشت ریش در تهران می تواند به بسیاری از بیماران کمک کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند
 • در مواردی که رنگ موهای ریش و پوست سر متفاوت هست، تفاوت ها از طریق این روش برجسته می شود و ممکن هست توصیه نشود.
 • موهای ریش ویژگی های فیزیکی خود را برای مطابقت با موهای ناحیه گیرنده تغییر نمی دهند یا تطبیق نمی دهند.
 • اهداکنندگان ریش معمولاً به عنوان یک مفهوم تشویق نمی شوند.
 • مو/گرافت پیوند شده معمولاً در عرض سه هفته پس از جراحی می ریزد. سپس موها در نهایت به عنوان یک طرف کاملاً جدید ظاهر می شوند.

آیا در صورت سوختگی می توان کاشت ریش انجام داد؟

کاشت ریش در تهران فقط برای افراد کم ریش یا افراد بدون ریش مناسب نیست. علاوه بر این، برای افرادی که به دلیل مشکلاتی مانند سوختگی، اسکار و … ترشحات ناحیه ای دارند، روش مناسبی هست که چنین اسکاری در ناحیه ریش می تواند منجر به مشکلات زیبایی شود. برای افرادی که این مشکلات را دارند بهتر هست با مراجعه به پزشک متخصص در این زمینه و انجام معاینات لازم اقدام به پیوند ریش کنند.

افرادی که تحت عمل پیوند ریش قرار می‌گیرند، اسکارهای آشکار و آزاردهنده‌ای ندارند. تکنیک ها و وسایل مورد استفاده در این فرآیند از ایجاد زخم جلوگیری می کند. بلافاصله پس از پیوند ریش، قرمزی و اسکار موقتی ممکن هست ظاهر شود. این شرایط می تواند برای مدتی باعث ایجاد پوسته های کوچک روی پوست شود. با این حال، این در یک زمان بسیار کوتاه ناپدید می شود. در این زمان به بیمار توصیه می شود با توجه به نکات بهداشتی، در مواردی مانند شستن صورت و اصلاح با پزشک خود مشورت کند.

پس از کاشت ریش در تهران، مانند کاشت مو، حدود 2 هفته ریزش مو در موهای ریش رخ می دهد. در این مرحله نگران نباشید. زیرا فولیکول های مو با این کار آسیب نمی بینند. فقط موهای کاشته شده در ریش می ریزند، اما نه ریشه. 4 تا 8 ماه طول می کشد تا ریش دوباره رشد کند. در این مدت اثر کاشت ریش نیز محسوس می شود و ریشی با ظاهر طبیعی رشد می کند.

توصیه متخصصان این هست که بیمار بلافاصله پس از کاشت ریش، ناحیه ریش را لمس یا شستشو ندهد. همچنین به غیر از آب، از مصرف تمام لوازم آرایشی مانند عطر و ادکلن باید خودداری کرد. این ناحیه باید به مدت 10 روز خشک و تمیز نگه داشته شود. پوسته های کوچکی که روی پوست ایجاد می شوند در مرحله بهبودی خود به خود می ریزند. همچنین بیماران باید به مدت 1-2 روز به وضعیت خواب خود توجه کنند. وضعیت باید طوری تنظیم شود که روی ناحیه ریش بدون وزن دراز بکشد.

افراد در دوران نقاهت نباید ریش خود را کوتاه کنند. در این مدت باید از نظر پزشکی که ریش را پیوند زده هست، مشورت کرد. هنگام کاشت فولیکول های مو در ناحیه ریش و شروع به رشد، در طول فرآیند بهبودی باید مراقب بود. در صورت رعایت توصیه های پزشک، می توان به بهبودی آرام دست یافت. سپس می توان به یک ریش مطلوب دست یافت

در روز کاشت ریش چه انتظاری داریم؟

 • به بیماران توصیه می شود در صبح روز عمل از قهوه یا سایر نوشیدنی های کافئین دار استفاده نکنند زیرا ممکن هست باعث افزایش خونریزی و حساسیت به داروها شوند.
 • بیماران باید داروهایی که به طور معمول تجویز می شوند را بررسی کنند و آنها را مصرف کنند مگر اینکه دستور دیگری داده شود.
 • لنزهای تماسی باید قبل از آرامبخشی برداشته شوند

نتایج کاشت ریش در تهران

مانند هر روش جراحی یا پزشکی، بسیار مهم هست که توسط یک متخصص پزشکی بسیار ماهر با تجربه گسترده – و استعداد برای ایجاد نتایج طبیعی انجام شود. سال ها تجربه دکتر الکساندر، شهرت عالی در جراحی و رویکرد زیبایی او را به یکی از جراحان برجسته زیبایی و کاشت مو در تورنتو تبدیل کرده هست. او از نزدیک با هر بیمار همکاری می کند تا الگوی کامل ریش و ظاهری واقعا طبیعی ایجاد کند.

نتایج شما یک عمر ماندگار است. در ابتدا، موها می ریزند و تقریباً دو هفته پس از عمل اتفاق می افتد. این ریزش تاثیری بر رشد بلندمدت ندارد و قابل انتظار هست. طی چند ماه شاهد رشد قابل توجهی ریش در ناحیه پیوند شده خواهید بود. از آن نقطه به بعد، می توانید انتظار رشد طبیعی ریش را داشته باشید

کاشت ریش قبل و بعد از آن چیست؟

کاشت ریش قبل و بعد به طور کلی توسط پزشکان به عنوان ارائه نتایج موفقیت آمیز به شما، کاندیدای بیمار نامیده می شود. نتایج قابل توجه و موفقیت آمیزی بین کاشت ریش قبل و بعد از آن وجود دارد. این نتایج پس از 1 سال به صورت واقعی کاملاً درک می شوند.

مزایای کاشت ریش چیست؟

کاشت ریش در تهران نیاز به دوره نقاهت طولانی ندارد، بعد از عمل کمی قرمزی و تورم خفیف مشاهده خواهید کرد اما در روزهای بعد از بین می رود. کاشت ریش به جز این علائم جزئی عوارض دیگری ندارد.

کاشت موی صورت یک راه حل دائمی محسوب می شود.

کل فرآیند در عرض 5 ساعت تکمیل می شود. شما می توانید بلافاصله بعد از عمل ترک کنید، پس از آن باید چند روز در خانه/هتل خود استراحت کنید.

پس از انجام عمل، می توانید به طور طبیعی ریش خود را درآورید و آن را به دلخواه شکل دهید.

کاشت ریش چقدر طول می کشد؟

کاشت ریش در تهران مدت زمان محدودی ندارد مگر در شرایط شدید (سوختگی، جراحت). این یک عمل کاملا دائمی هست.

مزایای کاشت ریش در تهران

 • تقریباً بدون درد: وقتی صحبت از روش های مربوط به صورت می شود، نمی توان نگران درد بود. با این حال، می توانید مطمئن باشید. زیرا پیوند ریش یک عمل بدون درد هست. برش های ایجاد شده در محل گیرنده بسیار کوچک و با کمترین تهاجم هستند، بنابراین تنها چیزی که در طول عمل احساس خواهید کرد فقط یک احساس نیشگون گرفتن هست.
 • بهبودی سریع:  دوره نقاهت عمل کاشت ریش بسیار کوتاه هست و زمان استراحت کمتری دارد. بازگشت به زندگی روزمره زمان زیادی نمی برد. در حالی که ممکن هست بعد از عمل مقداری قرمزی و تورم روی صورت خود احساس کنید، اما در عرض چند روز از بین می روند.
 • بدون خطر در تراشیدن و مدل دادن: پس از عمل، می‌توانید ریش خود را به طور طبیعی رشد دهید، آزادانه ریش خود را بتراشید و به دلخواه خود حالت دهید، زیرا نتایج پیوند دائمی هست.
 • بدون جای زخم: تکنیک های پیوند FUE و DHI هیچ نوع زخم قابل مشاهده ای روی صورت شما باقی نمی گذارد که ممکن هست باعث ایجاد احساس ناامنی در آینده شود. می توانید بدون نگرانی در مورد جای زخم عمل را ادامه دهید.
 • محل اهدا کننده بزرگ: موهای پوست سر از قسمت پشت سر در هنگام کاشت ریش استفاده می شود و دارای ناحیه استخراج گسترده هست. بنابراین، اگر با شرایطی مانند طاسی پیشرفته مردانه دست و پنجه نرم نمی کنید، می توانید به اندازه دلخواه ریشی پرپشت و حجیم داشته باشید.
 • انتخاب های سبک: کاشت ریش به شما این امکان را می دهد که خط ریش جدید خود را با توجه به ترجیحات شخصی خود انتخاب کنید. حتی اگر مسائل مربوط به سازگاری همچنان از اهمیت بالایی برخوردار باشد، این واقعیت را تغییر نمی دهد که شما طیف گسترده ای از گزینه ها را انتخاب کنید.
 • یک طرز فکر مثبت: چندین مطالعه علمی نشان داده هست که مردانی که موهای ضخیم صورت دارند، به خود و همچنین قوی‌تر هستند و جذاب‌تر از همتایان خود با موهای کمتر صورت هستند

آیا هر پزشکی می تواند در کاشت ریش موفق عمل کند؟

در جواب این سوال باید خدمت شما عرض کنیم، خیر هر پزشکی قادر به کاشت ریش نمی باشد. به بیان ساده تر می توان گفت متخصص زیبایی در کاشت ریش به بهترین شکل ممکن عمل می نماید؛ زیرا به دلیل برخورداری از مهارت کافی از بهترین تکنیک های روز دنیا استفاده می کند.

لازم به ذکر هست متخصص کاشت ریش به دلیل انجام عمل های متعدد و تجربه فراوان به منظور انجام عمل پیوند ریش از روش هایی مانند FUE  وFUT  استفاده می نماید. همچنین به تمامی زیر مجموعه های این دو روش نیز مسلط می باشد؛ به طوری که مراجعه کننده با بهترین نتیجه ممکن روبه رو می شود.

در نظر داشته باشید برای انجام کاشت ریش مراجعه به کادر پزشکی مجرب و معتبر موضوع بسیار مهمی در نظر گرفته می شود؛ زیرا برای انجام کاشت ریش باید بهترین فولیکول با بالاترین قدرت مورد استفاده قرار بگیرد.

به بیان ساده تر می توان گفت فولیکول انتخاب شده باید تا حد امکان به تارهای ریش شباهت داشته باشند؛ به طوری که قسمت های کم پشت به طبیعی ترین حالت ممکن پوشش دهی شوند.

کادر پزشکی مجرب برای انجام کاشت ریش

کادر پزشکی مجرب برای انجام کاشت ریش

توجه فرمایید پیش از هرگونه اقدام حتما به دکتر کاشت ریش در تهران مراجعه نمایید تا علاوه بر کسب مشاوره های لازم از عملکرد پزشک نیز اطمینان حاصل نمایید.

عوامل ریزش ریش و دلیل مراجعه به بهترین دکتر کاشت ریش در تهران:

به طور کلی ریزش ریش در آقایان با توجه به دلایل مختلفی بروز می یابد؛ به طوری که از جمله دلایل ریزش ریش می توان دلایل ژنتیکی و ارثی، مشکلات هورمونی، برخی بیماری‌ ها از قبیل عفونت‌ های پوستی، افزایش استرس، وضعیت نا مساعد سلامت ،تغذیه نامطلوب و هرگونه آسیب‌ فیزیکی را نام برد.

لازم به ذکر هست تمامی موهای بدن، صورت و سر در انسان‌ ها مرتب در حال ریزش می باشند، اما توجه کنید این ریزش با رشد دوباره همراه می باشد.

به بیان ساده تر می توان گفت هر تار مویی که در بدن یا صورت قرار دارد از عمر معینی برخوردارست، به طوری که پس از پایان دوره معین ریش ریزش کرده و یک تار موی جدید مجدد در محل مورد نظر رشد می‌ کند؛ به همین دلیل به این عملکرد روند چرخه رشد مو گفته می شود

در اصل از دلایل مهم برای ریزش ریش می توان به عوامل خارجی و درونی اشاره کرد. به بیان ساده تر اگر یک عامل خارجی یا درونی در انجام چرخه رشد اختلال وارد کند موهای صورت علی الخصوص ریش ریزش کرده و مجدد رشد نمی کند. در چنین مواردی این احتمال وجود دارد میزان ریزش ریش و سبیل آقایان افزایش یابد.

لازم به ذکر هست در برخی موارد نیز ممکن هست بیماری‌ های پوستی یا عفونی بر ریزش ریش تاثیر گذار باشد؛ بنابراین باید عامل بازدارنده رشد به طور کامل برطرف شود در غیر این صورت کاشت ریش می تواند انتخاب مناسبی در نظر گرفته شود.

توجه فرمایید اگر ریزش ریش به دلایل ژنتیکی یا هورمونی انجام شود می توان به دکتر کاشت ریش در تهران مراجعه کرد تا با روش های مختلف کاشت ریش نواحی کم پشت را درمان کند.

عوامل ریزش ریش و دلیل مراجعه به بهترین دکتر

عوامل ریزش ریش و دلیل مراجعه به بهترین دکتر

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید تمامی مطالب لازم را در رابطه با دکتر کاشت ریش در تهران را برای شما بیان کردیم و در پایان نیز باید یادآور این نکته شویم که اولین اولویت شما برای انجام عمل زیبایی و کاشت ریش، پزشک حاذق و باتجربه می باشد.

شما با انتخاب کلینیک کاشت ریش در تهران می توانید به طور کامل اطمینان داشته باشید که پس از پایان یافتن عمل و پشت سر گذاشتن دوره نقاهت به هیچ عنوان دچار مشکل خاصی نخواهید شد و همچنین صورت شما کاملا یکدست و جذاب می شود.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ریش هستید یا خیر ؟

نتیجه کاشت مو

در رابطه با هزینه کاشت ریش در تهران نیز باید بیان کنیم که باید در ابتدا اولین قدم یعنی مراجعه به کلینیک را پشت سر گذاشته و پس از صحبت های لازم با پزشک هزینه آن به طور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. البته این اطمینان وجود دارد که کلینیک vip نیز مناسب ترین هزینه ممکن را از شما دریافت کرده و بهترین امکانات را نیز در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

قبل و بعد از کاشت ریش

قبل و بعد از کاشت ریش