اگه شما هم در جستجوی جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران باشین، می‌دونین که با گذشت زمان و تغییر فرهنگ جامعه، زیبایی و داشتن ظاهر بی‌نقص در بین مردم اهمیت بیشتری پیدا می‌کنه. به‌همین‌خاطر در طول 70 سال پس از اختراع کاشت مو، این جراحی توسط جراحان خلاق به ده‌ها روش و تکنیک‌های جدید انجام میشه. هرکدوم از این جدیدترین روش‌های کاشت، باعث از بین رفتن یک یا چندتا از معایب کاشت مو میشن.


امروزه تکنیک‌های زیادی برای کاشت مو در دسترس جراحان هست. یکی از اون تکنیک‌هایی که اخیرا بسیار مورد توجه افراد مخصوصا خانم‌ها بوده کاشت مو بدون کوتاه‌کردن موی سره. افراد زیادی به‌خصوص خانم‌ها تمایل دارن تا همزمان با کاشت مو، موهای خودشون رو حفظ کنن و مجبور به تراشیدن موهای سرشون نشن.

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

[/fusion_text]

تصاویر کاشت مو در تهران

تصاویر کاشت مو در تهران

به‌همین‌خاطر روش‌های متفاوتی برای کاشت مو بدون تراشیدن و کوتاهی موی سر به وجود اومد تا این افراد هم بتونن از کاشتن موهاشون و برگشتن احساس جوانی خودشون لذت ببرن. اگه شما هم دوست دارین که با جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران آشنا شین و اطلاعات بیشتری در موردش به‌دست بیارین، پس ادامه مطلب رو به‌هیچ‌عنوان از دست ندین.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

چرا زمان کاشت مو سر بیمار تراشیده میشه؟

در روش هایی که پزشک باید گرافت های مو رو به‌صورت دونه ای از پوست سر بیمار خارج کنه، نیاز داره که بتونه به‌خوبی موقعیت گرافت هارو مشخص کنه و شلوغی اطراف گرافت باعث میشه دقت و تمرکز پزشک پایین بیاد. همچنین در قسمتی که بیمار نیاز داره تا موهای جدید کاشته شه، تراشیده نشدن سر ممکنه باعث شه تراکم و حجم موها در همه ناحیه یکسان به نظر نرسه.

به‌همین‌خاطر در روش‌های سنتی پزشکان ترجیح میدادن که سر بیمار رو قبل از کاشت مو بتراشن تا دقت و تمرکز زیادی روی برداشت گرافت ها و تعداد و مقدار مورد نیاز گرافت های کاشته شده داشته باشه. اما به‌وسیله استفاده از جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران افراد میتونن بدون تراشیدن سر دست به کاشت مو بزنن.

تراشیدن سر قبل از کاشت مو

تراشیدن سر قبل از کاشت مو

کاندید مناسب کاشت مو بدون کوتاهی

ممکنه از خودتون بپرسین که کاندیدهای مناسب جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران چه کسانی هستن و اصلا این جراحی برای چه کسانی انجام میشه؟ افرادی هستن که بنا بر ماهیت شغل یا فعالیت‌های اجتماعیشون دوست ندارن که کسی متوجه عمل کاشت مو در اونا بشه، همچنین افرادی که تمایل ندارن مردم اونارو با سر تراشیده و جای زخم در بیرون از منزل ببینن.

افراد زیادی مثل سلبریتی‌ها، مدیران و اشخاص با پست‌های مهم و در نهایت خانم‌ها! بیشترین متقاضی کاشت مو بدون کوتاهی هستن. معمولا در این روش توصیه میشه که بیمار موهای خودشو بلند نگه داره تا بتونه بعد از جراحی به‌وسیله اون موها جای زخم و محل نقاهت بعد از کاشت مو رو بپوشونه.

اما به‌صورت کلی فارغ از جنسیت و موقعیت شغلی و اجتماعی، کاشت مو بدون کوتاهی و تراشیدن موهای سر برای کسانی مناسب هست که مقدار طاسی کم یا محدودی داشته باشن. افراد با حجم طاسی گسترده کاندید مناسبی برای این نوع از کاشت مو نیستن. چون سرعت کاشت در این روش‌ها پایینه و بیمار با طاسی گسترده به نتیجه دلخواهش نمیرسه.

کاشت مو بدون کوتاهی به چندین روش مختلف قابل اجرا هست. اگه شما هم یکی از طرفداران کاشت مو هستین و به‌دلایل شخصی دوست ندارین موهاتون رو بتراشین، پس باید در مورد جدیدترین روش کاشت مو بدون کوتاهی در تهران اطلاعات زیادی به‌دست بیارین تا جراحی موفقیت‌آمیزی داشته باشین.

جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی و تراشیدن سر تهران چطوری انجام میشه؟

کاشت مو بدون کوتاهی توسط چندین تکنیک انجام میشه. که در ادامه به معرفی جدیدترین روش کاشت مو بدون کوتاهی در تهران و روش‌های متداول و به‌روز دیگه می‌پردازیم.

کاشت مو بدون کوتاهی به‌روش DHI

کاشت مو به‌روش DHI بدون تراشیدن سر متداول‌ترین تکنیک برای افرادیه که به حفظ موهاشون در طی فرایند کاشت مو علاقه دارن. این روش تا حدودی شبیه روش سنتی FUEانجام میشه اما در این روش گرافت های مو مستقیما به ناحیه کاشت منتقل میشن و عملیات برداشت و اهدا همزمان صورت میگیره.

به همین دلیل گرافت های مو در محیط بیرون قرار نمیگیرن، نیاز به شرایط نگهداری برای گرافت ها نیست و با کوتاه شدن فاصله دریافت گرافت ها و انتقال به ناحیه کاشت مو، کیفیت گرافت ها بالا تر رفته و درصد پیوند موفقیت آمیزشون بیشتر میشه. با استفاده از روش DHI بیمار تراکم بیشتری مو در پایان جراحی داره و احتمال آسیب رسیدن به فولیکول‌های موهاش نسبت به روش‌های دیگه خیلی کمه. معمولا در این روش ناحیه اهدا یا ناحیه اهدا و کاشت تراشیده میشه و بیمار می تونه با با استفاده از بقیه موهای سر خودش اون نواحی رو بپوشونه.

برای افرادی که موهای نسبتا بلندی دارن از جمله اکثر خانم‌ها، پوشیده شدن محل تراش ناحیه اهدا به‌صورت طبیعی توسط موهاشون انجام میشه و به‌دلیل زاویه رویش موها و افتادن موها به‌سمت پایین کاشت مو این افراد کاملا استتار میشه و میتونن با خیال راحت و دور از چشم همه به موهای پرپشت و زیبایی دست پیدا کنن.

کاشت مو بدون کوتاهی به‌روش میکروگرافت

در این روش پزشک از دستگاه‌های بسیار دقیق میکرومتری استفاده میکنه که با توجه به ابعاد، باعث کمترین عوارض میشه. این دستگاه‌های بسیار ریز و دقیق میتونه بدون جدا کردن قسمت‌های پوست، فولیکول موها رو به‌تنهایی از سر خارج کنه و آسیبی به پوست سر نزنه.

سرعت کاشت مو در این روش به نسبت اکثر روش‌ها بالاتره و کاندیدها میتونن با یک جلسه به تراکم موی دلخواهشون برسن. با استفاده از دستگاه‌های بسیار ظریف و میکرو این روش در صورت صلاحدید، پزشک میتونه بدون تراشیدن سر شما کاشت مو رو انجام بده و شما همزمان با طی کردن دوران نقاهت پس از کاشت، از داشتن موهای طبیعی خودتون هم لذت ببرین. میکرو گرافت یکی از روش های جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران هست.

کاشت مو بدون کوتاهی روش SUT

اگر به‌دنبال جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی در تهران هستین حتما SUT مناسب شماست. اما باید در نظر داشته باشین که همه کلینیک‌های کاشت مو تهران به این فناوری و دستگاه‌های مجهز جدیدترین روش کاشت مو یعنی SUT مجهز نیستند. به همین علت شما باید کلینیک و پزشکی رو برای انجام این جراحی در نظر بگیرین که جدیدترین تجهیزات دنیا رو برای کاشت به این روش داشته باشه.

کاشت مو بدون کوتاهی روش SUT

کاشت مو بدون کوتاهی روش SUT

در این روش کاشت مو با کمترین دخالت انسانی و به‌وسیله نظارت جراح انجام میشه. فولیکول‌های مو توسط دستگاه‌های بسیار مجهز از سر بیمار بیرون میان و در سوراخ‌های ریز ایجاد شده در ناحیه کاشت، به محل رویش جدیدشون می‌پیوندن. استفاده از این روش که با کمترین دخالت انسانی همراهه باعث کمترین ریسک عفونت و خطای انسانی میشه.

کاشت مو به‌روش SUT میتونه بالاترین تراکم کاشت رو در اختیار بیماران قرار بده. این روش کاشت مو با سرعت بالایی که به‌خاطر کارکرد اتوماتیک دستگاه‌های کاشت مو مخصوص SUT داره تعداد بسیار زیادی فولیکول رو در زمان محدود منتقل میکنه و بیشترین تراکم مو رو در بین سایر روش‌ها ایجاد میکنه.

قیمت جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی در سال 1401

اگه ذهنتون در مورد هزینه مورد نیاز برای جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران درگیره، باید بدونید که هزینه کاشت مو به عوامل متعددی بستگی داره. عواملی مثل حجم و منطقه طاسی، وضعیت بانک مو، روش کاشت مو، سن متقاضی کاشت مو، دستمزد پزشک و هزینه دریافتی کلینیک مواردی هستن که در هر نوع کاشت مویی باعث تغییر هزینه‌ها میشن.

اما در مورد کاشت مو بدون کوتاهی باید به یاد داشته باشین که به‌دلیل وجود موهای بیمار تمرکز پزشک در این روش‌ها کمتره و قطعا انجام این جراحی زمان خیلی بیشتری نسبت به کاشت مو عادی داره. با زیاد شدن زمان جراحی دستمزد عمل توسط پزشک بالا تر میره، هزینه‌های تیم اتاق عمل به‌اضافه کلینیک و ساعت‌های طولانی‌تر تحت بی‌حسی بودن همگی از عوامل افزایش هزینه کاشت مو بدون کوتاهی هستن.

به‌صورت کلی در کاشت مو بدون کوتاهی شما می‌تونین تعداد خیلی کمتری فولیکول در مقایسه با روش هایی با تراشیدن سر داشته باشین. به‌همین‌خاطر ممکنه برای رسیدن به تراکم مطلوبتون نیاز باشه تا بیش از یکبار این فرایند رو انجام بدین و کاشت موها رو به دو جلسه موکول کنین که این موضوع هم خودش هزینه کاشت موها رو خیلی بالاتر می‌بره.

اما از قدیم گفتن هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد! افرادی که حفظ موهاشون حین کاشت مو براشون اهمیت داره خودشون رو به آب و آتیش می‌زنن تا بتونن همزمان با بلند نگه‌داشتن موهاشون، به پرپشتی سابق اونا هم برسن بنابراین افزایش هزینه این جراحی رو به جون می‌خرند.

دستگاه اسکن 3 بعدی جدیدترین روش کاشت مو در تهران

بسیاری از افرادی که سال‌ها هست موهاشون تراکم نداره و به طاسی دچار شدن نسبت به انجام کاشت مو مردد هستن. چرا که نمی‌تونن تصور کنن که چهرشون بعد از کاشت مو به چه شکلی درمیاد. همچنین ممکنه از نتیجه نهایی کار اطمینان نداشته باشن و فکر کنن که داشتن خط رویش جدید ممکنه چهرشون رو از حالت طبیعی خارج کنه.

به همین دلیل پزشکان اقدام به ساخت دستگاهی به‌نام اسکن سه‌بعدی کاشت مو کردن که در این زمینه میتونه یه ابزار انقللابی به‌حساب بیاد. بیمار با استفاده از این وسیله میتونه در طراحی و خط رویش، حجم موهایی که قراره کاشته شده، جهت رویش مو ها و…. نقش داشته باشه.

همچنین این اسکن 3 بعدی باعث میشه که بیمار پیش از جراحی بدونه که چهرش قراره چه تغییری کنه و با خیال راحت اقدام به کاشت مو میکنه. استفاده از این اسکن سه‌بعدی در انواع دیگه جراحی‌های زیبایی هم کاربرد داره و بیماران میتونن نتیجه عمل رو قبل از انجام اون مشاهده کنن.

برتری جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران نسبت به کاشت مو FIT تهران

روش FIT یکی از روش‌های سنتی و بسیار مرسوم کاشت مو در تهران و تمام جهان هست. افراد زیادی برای کاشت مو این روش رو انتخاب می‌کنن چون هم بسیار متداوله و در همه کلینیک‌ها قابل اجرا هست و هم اکثر پزشکان فعال در حوزه کاشت مو بر این روش تسلط کافی دارن. یکی دیگه از عوامل استقبال زیاد مردم از این روش هزینه پایین این روشه که به خاطر متداول بودنشه.

اما استفاده از روش‌های جدید از جمله DHI میکرو گرافت و SUT برتری زیادی برای کاشت مو بدون کوتاهی داره. تورم و التهاب کمتر یکی از این مزایا هست که به‌دلیل استفاده از ابزار و وسیله‌های مکانیکی و هوشمند به کار رفته در این روش ها هست. برداشت سریع گرافت ها توسط دستگاه‌های پیشرفته تورم و التهاب کمتری در بیمار ایجاد میکنه.

استقبال از روش FIT برای کاشت مو

استقبال از روش FIT برای کاشت مو

دوران نقاهت در این روش‌ها کمتره و بیمار زودتر به شرایط عادی زندگی خودش برمی‌گرده. خطر عفونت به‌دلیل دخالت کمتر نیرو انسانی پایین تره. در این روش‌ها امکان نتراشیدن سر وجود داره ولی در روش FIT بیمار باید حتما ناحیه اهدا رو بتراشه. معمولا در روش‌های جدید به‌خاطر استفاده از ابزارهای پیشرفته سرعت کاشت مو بالا تره.

در جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران دلمه و برجستگی در ناحیه اهدا خیلی کمتر مشاهده میشه و ظاهر این ناحیه خیلی طبیعی تره. به‌صورت کلی استفاده از روش‌های جدید کاشت مو در تهران بدون کوتاهی نسبت به روش‌های سنتی مثل FIT برتری دارن و میتونن بیمار رو خیلی زودتر به نتیجه دلخواه و تراکم مورد نظر موهاش برسونن.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

سخن نهایی

اگه خانم هستین و خودتون رو کاندید کاشت مو می‌دونین، یا آقا هستین و به‌دلیل شغل یا موقعیت اجتماعی تمایل ندارید که برای کاشت موها، سرتون رو بتراشین پس استفاده از روش جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران مناسب شما هست. کلینیک‌های زیادی در حوزه کاشت مو فعالیت می‌کنن اما هر کلینیکی مجهز به مدرن ترین دستگاه‌های کاشت مو با روش‌های بدون کوتاهی نیست.

شما می‌تونین با مراجعه به کلینیک ما و استفاده از مشاوره رایگان در مورد کاشت مو، از سی تی اسکن سه‌بعدی کاشت مو استفاده کنین و مشاهده کنین که با انجام کاشت مو چه تغییری در چهرتون ایجاد میشه و چطور جوان و شاداب‌تر به نظر می‌رسید. شما می‌تونین همیشه سؤال‌های خودتون در مورد جدیدترین کاشت مو بدون کوتاهی تهران رو در قسمت کامنت‌ها بپرسین. ما همیشه پاسخگو شما خواهیم بود.

نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]