آدرس کلینیک:سعادت آباد، چهار راه قیصر امین پور، بلوار جوریکی ، کوچه ی داوود حسینی ، بن بست یکم ، برج تشریفات شمالی ، طبقه هفتم، واحد ۲۸
کاشت مو2024-01-04T20:45:15+03:30
عکس نمونه کاشت مو کلینیک vip

کاشت مو با دستگاه اسکن 3D

بهترین کلینیک کاشت مو در کشور با جدیدترین متد روز دنیا

کاشت مو کاملا طبیعی متناسب با خط رویش مو با موی زنده قابل رشد

طراحی چهره قبل از عمل با هوش مصنوعی

مشاوره اسکن سه بعدی و آنالیز بانک مو

طراحی سه بعدی انواع خط مو قبل از عمل

?تکنولوژی هوشمند سه بعدی کاشت مو
3D scanner for hair transplant

بعد از حدود یکسال و نیم تلاش تیم تحقیق و توسعه vip شامل بهترین پزشکان و برنامه نویسان و مهندسین در زمینه ابداع دستگاه طراحی سه بعدی خط مو و اسکن چهره بالاخره این تکنولوژی برای اولین بار در دنیا به بهره برداری رسید?
تلفیق تکنولوژی آلمان و دانش متخصصین ایرانی????
به صورت انحصاری در vip kasht ⭐️

مجهزترین کلینیک کاشت مو تهران

 • خط موی کاملا طبیعی

 • کاشت مو بدون کوتاهی

 • ضمانت نامه کتبی مادام العمر

طراحی چندین مدل خط مو با هوش مصنوعی
طراحی خط مو بر مبنای میمیک صورت
خط مو دلخواه با اسکنر سه بعدی

مراحل کاشت مو سه بعدی

 • 1

  چهره و سر متقاضی توسط پیشرفته ترین دستگاه اسکنر سه بعدی با بالاترین کیفیت اسکن می شود.

 • 2

  متقاضی پس از انجام اسکن، خط موی دلخواه خود را از بین انواع مختلف خط مو انتخاب میکند

 • 3

  پزشک بر اساس آنالیز های به دست آمده اقدام به کاشت مو در محل های مشخص شده میکند

تنها کلینیک مجهز به دستگاه اسکن و آنالیز سر

 • بالاترین تراکم کاشت با ظرافت لیزری

 • کاشت مو با خط رویش کاملا طبیعی و موی زنده قابل رشد

 • بدون نیاز به تراشیدن سر ،کوتاهی مو و جراحی

 • طراحی خط مو با دستگاه سه بعدی لیزری

 • توسط تیم پزشکی متخصص و مجرب با مجوز رسمی از وزارت بهداشت

 • محیط کاملا استریل شده و VIP

عکس کاشت موهای موفق انجام شده در کلینیک VIP

جناب اقای عزیزی بعد از 2 سال نتیجه کاشت مو
کاشت مو بدون کوتاهی و در ناحیه هیرلاین
جناب اقای محمدی یک سال بعد از کاشت مو
نتیجه کاشت مو با طاسی وسیع و تراکم بالا
جناب اقای شهروزیان با خط مو کاملا طبیعی
نتیجه کاشت مو

کاشت مو با اسکن سه بعدی

با استفاده از تکنولوژی هوشمند کاشت مو ، قبل از انجام پیوند مو ، ابتدا از سر و صورت شما اسکن سه بعدی گرفته می شود. با این اسکن خط مویی که مناسب چهره تون هست رو شما انتخاب میکنید، محدوده کاشت و تعداد گرافت مورد نیاز با آنالیز دستگاه مشخص میشه و کمک میکنه قبل از کاشت تصویر بهتری از نتیجه عمل تون داشته باشید تا بهترین تصمیم رو بگیرید.

انواع روش های کاشت مو طبیعی

انجام انواع روش های کاشت مو SUT-FIT-FUT ترکیبی و فوق ترکیبی ، میکروگرافت ، سوپر FUE.. با توجه به میزان طاسی و بانک مو

کاشت مو به روش میکرو Micro

جدیدترین روش کاشت مو طبیعی

کاشت مو با روش میکرو SUTجدیدترین روش کاشت مو است که بدون جراحی انجام می گیرد، و متقابلا بدون هیچ گونه درد، خونریزی و یا جای زخمی است.
در این روش موها با دستگاه اتوماتیک در سایز میکرو از ناحیه بانک مو بدون دخالت دست برداشت می شود و بعد از تفکیک گرافت ها و طراحی لیزری خط مو در ناحیه طاسی با دقت میلی متری کاشت می شود.
این روش یکی از بهترین روش های کاشت موی طبیعی می باشد که تیم پزشکی می تواند این عمل پیوند را در یک جلسه به اتمام برساند.

مزایای روش میکرو (Micro)

 • حداکثر تراکم ممکن
 • خط رویش کاملا طبیعی
 • کاشت بر اساس حالت و زاویه خواب مو
 • بدون درد ، جراحی و خونریزی
 • دوره نقاهت کمتر نسبت به روش های دیگر
 • در یک جلسه ۸ ساعته

کاشت مو بدون کوتاهی

کلینیک کاشت مو VIP

یکی از بیشترین دغدغه های افرادی که کاشت مو انجام میدهند تراشیدن موها است که انحصارا در کلینیک VIP کاشت مو برای طاسی شقیقه و هیرلاین بدون کوتاهی انجام میشود.

کاشت مو بدون کوتاهی

طراحی خط مو با دستگاه سه بعدی لیزری

کلینیک کاشت مو VIP

مهم ترین ویژگی کاشت مو طبیعی خط رویش مو است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز اروپا ابتدا خط رویش مو با سلیقه خود متقاضی با بهره گیری از دستگاه لیزری طراحی می شود ، سپس با تکنیک های منحصر به فرد به صورت طبیعی پروسه کاشت شروع می شود.

کاشت مو لیزری کلینیک کاشت مو vip کلینیک هیرلاین کاشت مو

اسکن و آنالیز سر در بهترین کلینیک کاشت مو تهران

کلینیک کاشت مو VIP

در مراجعه های حضوری و ویزیت قبل از کاشت این امکان فراهم شده است که از بانک مو فرد اسکن و آنالیز رایگان صورت گیرد و مشاوره بهتری نسبت به وضعیت بانک مو متقاضی و نتیجه کاشت داده شود.
ویژگی های اسکن مو:

 • بررسی گرافت های بانک مو
 • از نظر ضخامت و تعداد تار مو
 • درصد چربی پوست ، رطوبت ، کشش پوستی و رنگدانه های مو

احتمالا میپرسید که ….؟

هزینه کاشت مو با توجه به روش کاشت مو و میزان وسعت طاسی سر مشخص میشود. برای تعیین هزینه دقیق کاشت مو خود میتوانید یا از طریق واتساپ عکس ارسال کنید یا فرم زیر را برای مشاوره رایگان تکمیل کنید.
بهترین سن برای کاشت مو بالای 22 سال است ولی همان طور که گفته شد متناسب با شرایط فرد متقاضی و عوامل ژنتیکی این عمل انجام میشود امامهم تر از سن , الگوی طاسی و علت ریزش مو ها است . البته اگر سن شما کمتر از ۲۲ سال است با مشورت پزشک متخصص ممکن است امکان کاشت مو وجود داشته باشد.
برخی از بیماران از درد در حین تزریق اولیه شکایت دارند. این را می توان با روش های مختلفی مانند استفاده از مخلوط یوتکتیک لیگنوکائین و پریلوکائین 45 دقیقه تا 1 ساعت قبل از تزریق انجام داد. اگر پانسمان انسدادی در ناحیه استفاده از این مخلوط انجام شود، اثربخشی این روش افزایش می‌یابد. برخی از جراحان نیز تزریق بی حسی موضعی را بافر می کنند که ممکن است به کاهش درد و احساس سوزش کمک کند. روش موثر دیگر نفوذ با سرعت بسیار آهسته است که به کاهش ناراحتی ناشی از تزریق بی حسی موضعی نیز کمک می کند.

در حین عمل معمولاً دردی وجود ندارد، زیرا بی حسی موضعی به پوست سر نفوذ می کند که باعث بی حس شدن ناحیه می شود. برای ایجاد احساس راحتی در بیمار و کاهش اضطراب ناشی از این روش، ممکن است برخی از داروهای اولیه تجویز شود. در صورت نیاز، بی حسی موضعی ممکن است در طول عمل انجام شود. استفاده از ماساژور یا ویبره ممکن است اثربخشی بیهوشی را افزایش دهد.

پس از عمل، ممکن است برای یک یا دو روز کمی ناراحتی وجود داشته باشد که به راحتی توسط مسکن ها برطرف می شود

در کلینیک تخصصی کاشت موی VIP چون تیم پزشکی “متخصص خدمات کاشت مو” را انجام میدهد ، کاشت مو به مدت 5 الی 12 ساعت انجام میشود که بخشی از آن مربوط به برداشت مو از محل مورد نظر می باشد و بخشی دیگر مربوط به کاشت مو در منطقه پیوند است.

10 روز اول بعد از عمل برای ما زمان بسیار مهمی است. در این مدت باید از موها محافظت کرد، به وضعیت دراز کشیدن توجه کرد، از فضاهای بسته مانند حمام، استخر، دریا، سونا که باعث تعریق پوست سر می شود دوری کرد و از ورزش های سنگین پرهیز کرد.

علاوه بر اینها باید از آمیزش جنسی خودداری کرد زیرا موهای کاشته شده نباید آسیب ببینند و باید در برابر اثرات خارجی محافظت شوند. فولیکول های مو نباید در معرض تعریق قرار گیرند. به همین دلیل توصیه می کنیم حداقل به مدت ۱۰ روز از رابطه جنسی خودداری کنید.

الکل همچنین بر روی خون تأثیر می گذارد. این می تواند باعث رقیق شدن خون شود و همچنین بر توانایی خون شما برای لخته شدن تأثیر بگذارد.

این می تواند در روز کاشت مو شما مشکل ساز باشد، زیرا حتی زخم های کوچک روی سر پس از کاشت مو می توانند به دلیل تعداد زیادی رگ های خونی موجود در پوست سر، خونریزی زیادی داشته باشند. پزشک از شما می خواهد که مصرف هر چیزی را که می تواند خون را رقیق تر کند محدود کنید (به همین دلیل است که باید پزشک خود را در مورد داروهای رقیق کننده خون یا ویتامین هایی که مصرف می کنید نیز مطلع کنید). الکل همچنین می تواند بر بی حسی موضعی که قبل از کاشت مو انجام می شود تأثیر بگذارد.

این سوال بسیار اساسی است که ذهن همه کسانی را که برای جراحی کاشت مو برنامه ریزی می کنند، به خود مشغول می کند. کاشت مو یک روش جراحی است و از این رو تصور عمومی این است که اگر موهای کوتاهی داشته باشم، جای زخم قابل مشاهده ای باقی می ماند که ممکن است ظاهر خوبی نداشته باشد.

با این حال، قابل مشاهده بودن جای زخم بستگی به تجربه جراح و روش کاشت مو دارد.

با استفاده از تکنیک FUE، ممکن است در ناحیه اهداکننده جای زخم‌های بسیار کوچک مشاهده شود که در عرض چند روز پس از جراحی بهبود می‌یابند و از این رو هیچ جای زخمی قابل مشاهده نخواهد بود.

با FUT، که شامل استخراج نوار از ناحیه اهداکننده است، ممکن است یک اسکار خطی از جایی که نوار استخراج شده است، مشاهده شود. در اینجا این مهارت جراح است که تصمیم می گیرد. در مرکز ما بستن زخم با دقت و با استفاده از تکنیک های بستن تریکوفیتیک انجام می شود به طوری که موها بین اسکار رشد می کنند
در کلینیک VIP کاشت مو بدون زخم درد و خونریزی انجام میشود و متخصصان کاشت مو در این کلینیک همگی دارای تجربه و تبحر بالا در عمل کاشت مو هستند که این امر عوارض و عفونت های عمل را کاهش میدهد.

احتمالاً به شما توصیه می شود که نه تنها برای چند هفته بلکه چندین ماه پس از کاشت مو از سر خود در برابر نور خورشید محافظت کنید. یکی از نگرانی ها عرق کردن است. تعریق باعث تجمع باکتری بر روی پوست می شود و اگر به درستی تمیز نشود می تواند منجر به عفونت شود.

کاشت مو و عرق کردن با هم مخلوط نمی شوند، زیرا پس از کاشت باید سر خود را بشویید، اما می خواهید تا حد امکان لمس ناحیه پیوند شده خود را محدود کنید (بنابراین مالش یا مالش دادن قابل بحث نیست).

نگرانی دیگر آفتاب سوختگی است. همانطور که قبلا ذکر شد، شما هزاران برش کوچک روی سر خود خواهید داشت. پوست اطراف این زخم ها زمان می برد تا نوع سلول های پوستی را که تیره می شوند تا از ما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کنند، بازسازی کند. اگر زخم‌ها را قبل از اینکه سلول‌های پوستی زمان لازم برای بازسازی پیدا کنند، در معرض نور خورشید قرار دهید، می‌تواند روند بهبودی را مختل کند و همچنین منجر به ایجاد جای زخم اضافی شود.

خورشید همچنین ممکن است بتواند به لایه‌های بافت عمیق‌تر نفوذ کند که نسبت به بافت سطحی پوست برای بهبودی طولانی‌تر طول می‌کشد. اگر قبل از اینکه لایه عمیق تر فرصت التیام پیدا کند، پوست سر خود دچار آفتاب سوختگی شده اید، بافت ها همراه با فولیکول مو آسیب می بینند.

پس حتما توصیه های پزشک خود را دنبال کنید و قرار گرفتن در معرض نور خورشید را محدود کنید، کلاه بپوشید یا زمانی که مدت طولانی در آفتاب هستید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

خیر، شما نمی توانید موهای اهدایی را از شخص دیگری بگیرید زیرا توسط بدن شما پذیرفته نمی شود. شما اهداکننده خود برای کاشت مو هستید یا اگر یک دوقلو همسان هستید، می توانید موهای اهدا کننده را در نظر بگیرید
بستن تریکوفیتیک روشی برای بستن محل زخم در ناحیه اهدا کننده پس از برداشت نوار در کاشت مو FUT است . این امر دید اسکار خطی را به حداقل می رساند.
کاشت مو از آن نوع جراحی نیست که نتیجه آنی داشته باشد، در عوض، یک پروسه طولانی است و زمان می برد. در این مدت باید صبر و حوصله به خرج داد. پس از حدود 3-4 هفته ریزش اتفاق می افتد که در آن ساقه موهای کاشته شده می ریزد. معمولا رشد فولیکول های موی کاشته شده از ماه سوم به بعد شروع می شود. تفاوت قابل مشاهده رشد مو از 5 تا 6 ماه مشاهده می شود و رشد کامل مو با نتیجه نهایی 10 تا 12 ماه بعد از عمل قابل مشاهده است

نوبت اسکن 3D رایگان

قبل از عمل از چهره شما اسکن و تصویر برداری سه بعدی انجام میشه و باتوجه به چهره شما تصویرسازی و طراحی خط رویش کاشت مو انجام میشه. از بین 23 مدل خط مو به سلیقه و انتخاب شما روی صورت خودتون طراحی و اجرا میشود که میتوانیدخط مو دلخواهتون رو انتخاب کنید. برای رزرو نوبت اسکن سه بعدی فرم زیر را تکمیل کنید

Go to Top