چگونه بهترین دکتر جراحی پلک را بشناسیم ؟ عمل پلک به عنوان یکی از عمل‌های زیبایی حساس شناخته می‌شود، کسانی که می‌خواهند این عمل را انجام دهند باید جراح باتجربه و حاذقی را انتخاب کنند. سپس فرد می‌تواند با مراجعه به پزشک متخصص وضعیت پلک‌های خودش را بررسی کند. در نهایت پزشک شرایط عمل جراحی پلک یا بلفارو را برای متقاضی توضیح می‌دهد و فرد می‌تواند برای انجام عمل پلک تصمیم نهایی خودش را بگیرد. 

با توجه به اینکه عمل زیبایی جراحی پلک روی ظاهر فرد تاثیر قابل توجهی دارد، افرادی که مشکل افتادگی پلک دارند با انتخاب بهترین دکتر جراحی پلک تهران می‌توانند این مشکل خودشان را اصلاح‌کرده و چهره‌شان را زیبا و جذاب کنند.

در این مطلب درباره نحوه انتخاب بهترین دکتر جراحی پلک نکاتی که باید بدانید را ارائه کرده‌ایم همچنین روش‌های شناخت جراحان متخصص و حاذق را برایتان بیان کردیم .در صورتی که برای انجام جراحی پلک نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید از طریق واتساپ و فرم تماس می‌توانید با مشاورین کلینیک وی آی پی تهران در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

روش‌های شناخت بهترین جراح زیبایی پلک در تهران

با توجه به اینکه چشم یکی از اعضای حساس و حیاتی بدن است، برای انجام جراحی پلک حتماً باید تحقیقات لازم را قبل از انجام این عمل زیبایی انجام دهید. تا بتوانید تحت نظر بهترین پزشک جراحی پلک بلفاروپلاستی را انجام دهید. مواردی که کمکتان می‌کند تا بهترین دکتر جراحی پلک در تهران را انتخاب کنید در ادامه برایتان ارائه کرده‌ایم.

  • از دوستان و آشنایان خودتان درباره پزشکان متخصص این حوزه پرس و جو کنید.
  • نام پزشک را در گوگل و صفحات مجازی وارد کرده و اطلاعات پزشک و مراکزی که در آن فعالیت می‌کند را بررسی کنید.
  • نمونه کارهای پزشک مورد نظر را مشاهده کرده و درباره کیفیت کار او اطمینان حاصل کنید.
  • برای مشاوره می‌توانید به مطب پزشک یا کلینیک محل فعالیت او مراجعه کنید.
  • میزان رضایت مراجعه‌کنندگان قبلی پزشک مورد نظر را بررسی کنید.
نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک چیست؟

جراحی پلک که به عنوان بلفاروپلاستی نیز شناخته می‌شود و به افرادی که دچار افتادگی پلک بالا یا برآمدگی زیر پلک پایین هستند کمک می‌کند تا دوباره بتوانند زیبایی خودشان را به دست بیاورند.یعنی کسانی که به دلیل بالا رفتن سن بیماری و غیره دچار مشکلات مانند افتادگی پلک و چین چروک در ناحیه پلک شده‌اند می‌توانند با کمک این روش چهره خودشان را مجدداً جوان کنند. پزشکان در این عمل زیبایی چربی‌ها و پوست اضافی ناحیه چشم را بر می‌دارند. به همین دلیل است افرادی که بلفارو را انجام می‌دهند، شاهد کاهش چین و چروک‌های اطراف چشم خواهند بود.

 

روش‌های جراحی زیبایی پلک

به طور معمول روش‌های مختلفی برای انجام جراحی زیبایی پلک وجود دارد. در ادامه برخی از این موارد را جهت شناخت بیشتر معرفی کرده‌ایم.

 

جراحی پلک با بیهوشی کامل

جراحی پلک با بیهوشی کامل پزشک متخصص هر دو پلک بالا و پایین را به طور همزمان جراحی می‌کند. این عمل زیبایی برای کسانی که دچار افتادگی در هر دو پلک خودشان هستند گزینه مناسبی خواهد بود.

 

جراحی پلک با نیمه بیهوشی

در این روش در پزشک ناحیه مورد نظر را بی‌حس کرده و داروهای ضد اضطراب با استرس را برای بیمار تزریق می‌کند. همچنین داروهای ضد درد تزریق شده به فرد کمک می‌کند، تا به خواب برود و در حین جراحی اضطرابی نداشته باشد.

پیچ اینستاگرام نمونه های عمل بلفاروپلاستی

 

جراحی پلک با بی‌حسی موضعی

در جراحی پلک با بی‌حسی موضعی، پزشک فقط بی‌حس‌کننده را به اطراف پلک تزریق می‌کند، تا بی‌حس شود و بدون درد عمل بلفاروپلاستی را برای متقاضی انجام می‌دهد.

 

موارد مهم انتخاب و مراجعه به بهترین جراح پلک

برخی از افراد تصور می‌کنند با توجه به اینکه تعداد پزشکانی که در زمینه جراحی پلک فعالیت می‌کنند زیاد است، انتخاب پزشک برای انجام این عمل زیبایی چندان اهمیتی ندارد. در صورتی که انتخاب بهترین پزشک و متخصص بلفاروپلاستی کمکتان می‌کند تا نتیجه مناسبی از این عمل زیبایی بگیرید. یا با عوارض ناشی از عمل مانند کوتاهی پلک، عفونت شدید در محل عمل، آسیب به بینایی و …. مواجه نشوید. در ادامه برخی از مواردی که موقع انتخاب بهترین دکتر جراحی پلاک تهران باید به آن‌ها توجه داشته باشید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

 

بهره‌مندی از تکنیک‌های به روز و معتبر

پزشک متخصص و حرفه‌ای که تجربه و مهارت زیادی در زمینه انجام این جراحی دارد و از تکنیک‌های پیشرفته و به روز برای عمل استفاده می‌کند. در نتیجه کسانی که تحت نظر این پزشکان عمل‌های زیبایی خودشان را انجام می‌دهند می‌توانند چهره زیباتر و جذاب‌تر از قبل از عمل داشته باشند.

 

تضمین دستیابی به نتایج ایده آل

پزشکان حرفه‌ای و متخصص با دقت و حساسیت بالایی جراحی پلک را انجام می‌دهند. در نتیجه احتمال دستیابی به نتایج مطلوب برای فرد بیشتر خواهد بود. 

 

اطمینان از ایمنی و سلامت متقاضی

پزشکان حرفه‌ای و متخصص جهت اطمینان از ایمنی و سلامت فرد ابتدا آزمایش‌های لازم را برای وی تجویز می‌کنند. سپس در صورتی که فرد شرایط انجام عمل را داشته باشد نسبت به انجام این عمل زیبایی برای او اقدام می‌کنند. در صورتی که پزشکان غیرحرفه‌ای ممکن است این عمل را برای افرادی انجام دهند که کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی نیستند.

آیا جراحی پلک و عمل زیبایی پلک نیاز به ترمیم دارد؟

 

برگزاری جلسات مشاوره حرفه‌ای با متقاضی

بهترین جراحان پلک خدمات مشاوره حرفه‌ای را به مراجعان خودشان ارائه می‌دهند و با دقت به نیازها و خواسته‌های بیماران گوش می‌دهند. تا بهترین روش جراحی را برای فرد انتخاب کنند.

 

فعالیت در مراکز معتبر

پزشکان حرفه‌ای و متخصص عمل بلفاروپلاستی را در مطب‌های عادی انجام نمی‌دهند. بلکه مراکز معتبری مانند کلینیک وی آی پی تهران یا بیمارستان‌های مجهز را برای انجام عمل انتخاب می‌کنند. چون در این شرایط فرد می‌تواند از بهترین امکانات برای انجام بلفاروپلاستی بهره‌مند شود. در نتیجه عمل زیبایی بهترین نتیجه را برای متقاضی خواهد داشت.

جراحی پلک درتهران

جراحی پلک درتهران

 

سخن پایانی

در صورتی که قصد دارید عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک را انجام دهید، حتماً باید بهترین دکتر جراحی پلک تهران را برای خودتان انتخاب کنید؛ زیرا پزشکان حرفه‌ای و مطرح در این زمینه خدمات مشاوره را در اختیار فرد قرار می‌دهند و عمل پلک را با توجه به شرایط سنی شرایط جسمانی و وضعیت پلک‌های فرد برای او انجام خواهند داد.

 در نتیجه به جای اینکه متقاضی چندین بار عمل انجام دهد می‌تواند در همان بار اول نتیجه مناسبی بگیرد. همچنین انجام عمل زیبایی توسط پزشکان حرفه‌ای متخصص مشکلاتی مانند کوتاه شدن پلک و غیره را برای فرد در پی نخواهد داشت.

جهت انتخاب پزشک متخصص لازم است که ابتدا نتایج  عمل‌های قبلی او را بررسی کرده و سپس محل فعالیت پزشک را چک کنید. در صورتی که همه مواردی که برای انتخاب یک پزشک متخصص در نظر دارید درباره دکتر مد نظرتان صدق می‌کند، می‌توانید عمل بلفاروپلاستی را تحت نظر او انجام داده و نتیجه مناسبی از عمل پلک بگیرید.

 

 

سؤالات متداول+ جواب

دکتر خوب برای افتادگی پلک نی نی سایت کیست؟
بهترین جراح پلک در تهران نی نی سایت فردی است که تجربه و تخصص بالایی در این زمینه دارد.
بهترین دکتر برای افتادگی پلک چه مشخصاتی دارد؟
بهترین دکتری که برای درمان افتادگی پلک انتخاب می‌کنید باید دارای سابقه درخشانی در این زمینه باشد و از فناوری‌های جدید در این زمینه استفاده می‌کند.
هزینه جراحی پلک دکتر خوب چقدر است؟
برای تخمین هزینه جراحی پلک دکتر لازم است که ابتدا خدمات مشاوره را از مرکز زیبایی انتخابی‌تان دریافت کنید.

نتیجه گیری

در این مطلب موارد مهم را برای انتخاب بهترین جراح برای انجام عمل زیبایی پلک را مورد بررسی قرار دادیم.امیدواریم این مطلب برایتان مفید واقع شده باشد .در صورتی که تجربه‌ای درباره انجام عمل بلفاروپلاستی دارید، از طریق کامنت‌ها آن را مطرح کنید. تا متقاضیان این عمل زیبایی، درباره نحوه کاهش درد عمل، داروهای لازم برای مصرف و راهکارهایی که برای این عمل زیبایی مناسب هستند اطلاعات کافی به دست بیاورند.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ