تاثیر شادابی و زیبایی چشم‌ها در ارتباطات انسانی بر هیچ کسی پوشیده نیست. بی‌دلیل نیست که هم‌زمان با پیشرفت دانش ارتباطات، افراد زیادی به برطرف کردن نقص‌های ظاهری چهره خود می‌پردازند. در حال حاضر راه‌های مختلفی برای درمان افتادگی پلک در دسترس قرار گرفته است. بعضی از این راه‌ها خانگی و سنتی هستند و تأثیر آنها را در بلندمدت می‌توانید ببینید. نتیجه برخی نیز زودتر خود را نشان می‌دهد و بیمار بلافاصله یا چند روز پس از به‌کارگیری آن روش، علائم بهبود را در چهره خود می‌بیند. درمان افتادگی پلک در تهران با نخ یکی از راه‌های برطرف کردن این ناهنجاری هست که نتیجه آن خیلی زود در چهره فرد دیده می‌شود.

با بررسی مزایای لیفت پلک‌ها با نخ و روند درمانی آن در کلینیک  VIP  همراه شوید.

لیفت با نخ چیست؟

پوست صورت و بدن انسان در گذر زمان دچار افتادگی و چروک می‌شود. مهم‌ترین عامل در چروک و شل شدن پوست، کمبود کلاژن ساخته‌شده در بدن انسان هست. با بالا رفتن سن، ساخته شدن کلاژن در بدن کم و کمتر می‌شود و بر چروک‌های پوستی افزوده می‌شود. لیفت با نخ روشی درمانی در برطرف کردن چروک‌ها و افتادگی پوست هست. در این روش، پزشک از نخ بخیه برای کشیدن پوست استفاده می‌کند.

این کار روی تولید کلاژن پوست هم تاثیرگذار هست. لیفت با نخ سلول‌های پوستی را تحریک کرده، به فعالیت وادار می‌کند. سلول‌هایی که در اثر بالا رفتن سن فعالیت آنها کم شده است. متخصصان با کمک لیفت با نخ، پوست چروک‌شده صورت یا پوستی که دچار افتادگی شده را جمع می‌کنند. در نتیجۀ این عمل، پوست صورت کشیده و صاف می‌شود. ساختن کلاژن به وسیله این سلول‌ها باعث شاداب‌تر و زیباتر شدن پوست صورت می‌شود. در درمان افتادگی پلک در تهران با نخ، لیفت بر روی پلک‌ها انجام می‌شود.

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

درمان افتادگی پلک با نخ چیست؟

منظور از درمان افتادگی پلک‌ها با نخ، لیفت یا جمع کردن و سفت کردن پلک‌های شل و افتاده، به‌گونه‌ای هست که ظاهر جوان چشم‌ها را دوباره بازگرداند. لیفت با نخ چروک‌های پلک بالا و روی هم افتادن آنها را برطرف می‌کند و پلک‌ها را به بالا می‌کشد. البته درمان با نخ فقط روی پلک بالایی انجام نمی‌شود. افتادگی پلک پائین را هم می‌توان با نخ برطرف کرد. لیفت زیر پلک‌های پائین پف و چروک‌های زیر پلک را هم برطرف می‌سازد.

شماره تماس: 09120634472

برای کسانی که علاقه‌ای به جراحی پلک ندارند، درمان افتادگی پلک در تهران با نخ راه‌حلی جایگزین و مناسب است. لیفت پلک‌ها با نخ روشی ساده و ایمن هست. البته یک نکته را درباره این روش درمانی در نظر داشته باشید. این روش همیشگی نیست و تاثیر خود را حدود دو تا پنج سال در چهره شما حفظ می‌کند.

لیفت با نخ در پلک بالا، زیر چشم، گوشه چشم و گودی زیر چشم صورت می‌گیرد. چشم گربه‌ای نیز در نتیجه لیفت گوشه‌های چشم با نخ ایجاد می‌شود.

درمان افتادگی پلک در تهران با نخ

درمان افتادگی پلک در تهران با نخ

مزایای درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

1- سرعت درمان:

برتری این روش درمانی سرعت بالای آن هست. درمان افتادگی پلک در تهران با نخ به حدود 45 دقیقه زمان نیاز دارد و کل روند درمان در کمتر از یک ساعت پایان می‌پذیرد.

2- دوران استراحت کوتاه:

درمان افتادگی پلک در تهران با نخ نیاز به استراحت طولانی در خانه ندارد. رعایت اصول بهداشتی که پزشک جراح زیبایی به شما توصیه می‌کند کافی است تا دوره بهبودی را به خوبی پشت سر بگذارید.

3- بی‌ضرر بودن نخ‌های مورد استفاده:

نخ‌های استانداردی که در این روش درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیست‌پذیری بالایی دارند و ضرری برای بدن و پوست فرد ایجاد نمی‌کنند. این نخ‌ها از موادی ساخته شده‌اند که مورد تأیید سازمان‌های بهداشت جهانی هست.

4- نیاز نداشتن به برش و بخیه پلک‌ها:

در عمل جراحی بلفاروپلاستی، پلک بیمار باید برش زده شود، در صورتی که لیفت پلک‌ها با نخ نیازی به برش زدن پلک ندارد. به این ترتیب بخیه‌ای هم در کار نیست.

5- جابه‌جا نشدن نخ:

لیفت پلک با نخ با جایگزینی کامل نخ در پلک صورت می‌گیرد. به این ترتیب امکان جابه‌جایی نخ در پلک وجود ندارد.

معایب درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

مهم‌ترین مشکل این روش درمانی، موقتی بودن آن است. غیر از عمل جراحی پلک، روش‌های دیگر در درمان افتادگی پلک موقتی هستند. نتیجۀ لیفت با نخ هم از یک تا پنج سال در چهره شما نمایان هست و پس از آن نیاز هست تا دوباره تجدید شود.

موقتی بودن درمان افتادگی پلک با نخ

موقتی بودن درمان افتادگی پلک با نخ

نتایج درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

لیفت پلک‌ها با نخ هدف‌های مختلفی را دنبال می‌کند که یکی از آنها رفع افتادگی پلک هست. از کارکردهای دیگر آن به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم.

1- زیبایی:

زیبایی مهم‌ترین هدف بیشتر افراد داوطلب این کار هست. نخستین نتیجۀ لیفت با نخ نیز زیباتر شدن چشم‌ها و صورت هست.

2- جوان‌سازی پوست:

لیفت پلک‌ها با نخ چین‌های اضافی روی پلک را حذف می‌کند و پوست پلک را از حالت پیری و افتادگی به شادابی و جوانی تغییر می‌دهد.

3- از بین بردن چین‌وچروک دور چشم:

لیفت پلک‌های بالا افتادگی پلک‌ها را برطرف می‌کند و لیفت پلک‌های پائین هم چروک‌های زیر چشم را از بین می‌برد.

4- دید بهتر:

برای کسانی که افتادگی پلک باعث شده تا دید خوبی نداشته باشند، این کار دید طبیعی و خوبی برایشان رقم می‌زند.

5- برطرف کردن پف بالا و زیر پلک‌ها:

پف پشت پلک بالا و زیر پلک‌های پائین که به‌دلیل جمع شدن چربی در زیر پوست پلک پدید آمده، در این روش درمانی برطرف می‌شود.

تاثیرات دیگر درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

* صاف کردن بافت زیر چشم‌ها

* روشن شدن و بهتر شدن رنگ پوست دورو بر چشم

* سفتی پوست اطراف چشم.

* بر جای نماندن جای زخم، بخیه و اسکار

مراحل درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

لیفت پلک‌ها با نخ مراحل مختلفی دارد:

1- اقدامات پیش از لیفت با نخ:

پیش از جلسه درمان، از خوردن خوراکی‌هایی که باعث ایجاد التهاب می‌شوند، خودداری کنید. یک روز پیش از لیفت با نخ نیز بهتر هست مصرف سیگار و نوشیدنی الکلی را فراموش کنید. نخوردن داروهای رقیق‌کننده خون در یک هفتۀ پیش از لیفت با نخ هم روند بهبودی شما را سرعت می‌بخشد.

مصرف دخانیات بعد از لیفت با نخ

مصرف دخانیات بعد از لیفت با نخ

2- پاک کردن چشم از هرگونه آرایش و آلودگی:

مرحله اول در درمان افتادگی پلک در تهران با نخ، پاک‌سازی پوست پلک و اطراف چشم‌هاست. با پاک کردن و ضدعفونی کردن دوروبر چشم از آلودگی‌‌ها، امکان عفونت‌های پس از عمل کاهش می‌یابد.

3- قرار دادن نخ :

اکنون پزشک متخصص با سوزن‌های ریزی نخ را وارد پوست شما می‌کند. نخ‌هایی که برای لیفت پلک‌ها استفاده می‌شوند، بسیار نازک و ظریف هستند. قرار دادن نخ در بالای پلک بالا یا زیر پلک‌های پائین نیاز به بیهوشی ندارد و تنها با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. پزشک نخ را در زیر پوست قرار داده، آن را به‌اندازه لازم می‌کشد تا افتادگی پلک برطرف شود. نهایت زمانی که این کار می‌برد یک ساعت است.

4- دوران بهبود پس از درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

خوشبختانه لیفت پلک‌ها با نخ روشی غیرجراحی هست و نیاز به استراحت ندارد. داوطلب این اقدام زیبایی پس از انجام این کار به‌راحتی کلینیک پزشک را ترک می‌کند و می‌تواند به زندگی عادی خود بازگردد. البته این کار هم همانند هر عمل زیبایی دیگر نیاز به مراقبت‌های ویژه خود دارد.

روش‌های مختلف در درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

دو نوع نخ استاندارد در رفع افتادگی پلک مورد استفاده قرار می‌گیرد که هر دوی آنها مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا است.

* درمان افتادگی پلک در تهران با نخ نووآ:

نخ نووآ از نمونه نخ‌هایی است که مدتی پس از کار گذاشتن در بدن فرد، جذب بدن می‌شود. نخ نووآ با بدن انسان تطابق بالایی داشته و چهار تا شش ماه پس از لیفت پلک‌ها با نخ، جذب می‌شود. ماندگاری درمان با نخ نووآ تا دو سال تضمین‌ شده است. نخ نووآ بافت و سلول‌های زیر پوست را تحریک می‌کند و در اثر این تحریک، پوست شروع به ساخت کلاژن می‌کند. لیفت پلک‌ها با نخ نووآ نیاز به حدود 30 تا 40 دقیقه زمان دارد.

* درمان افتادگی پلک با نخ سیلوئت:

نوع دیگری از نخ که در درمان افتادگی پلک استفاده می‌شود، نخ سیلوئت است. نخ سیلوئت هم تطبیق‌پذیری زیادی با پوست انسان دارد. البته کلاژن‌سازی این نخ در مقایسه با نخ نووآ کمتر هست. از عوارض لیفت پلک‌ها با نخ سیلوئت، درد چشم پس از کار گذاشتن نخ در پلک است که باید برای رفع آن مسکن خورده شود.

شماره تماس: 09120634472

مراحل کار گذاشتن نخ سیلوئت در پلک مانند نخ نووآ هست و پزشک برای کار گذاشتن آن به حدود 35 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد. اثر لیفت با نخ سیلوئت حدود یک تا سه سال بر روی صورت شما پدیدار می‌ماند. از نخ سیلوئت در بالا کشیدن گونه‌ها و شقیقه‌ها هم استفاده زیادی می‌شود.

بهبودی بعد از لیفت پلک با نخ

بهبودی بعد از لیفت پلک با نخ

درمان افتادگی پلک در تهران با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

لیفت پلک‌ها با نخ محدود به سن خاصی نیست و همه کسانی که دچار ناهنجاری افتادگی پلک شده‌اند می‌توانند با لیفت با نخ، پلک‌های خود را درمان کنند. به‌طور معمول افرادی که سن آنها بالای 30 سال هست و به افتادگی پلک دچار شده‌اند، این روش درمانی و زیبایی را برای درمان انتخاب می‌کنند. این روش درمانی نیاز به بیهوشی ندارد و بهترین روش برای کسانی هست که به دیابت یا فشار خون مبتلا هستند.

عوارض درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

لیفت پلک‌ها با نخ مانند هر اقدام زیبایی دیگر عوارضی دارد:

* پدید آمدن ورم، التهاب و کبودی در اطراف چشم

* احساس درد و سوزش در اطراف چشم، و در محل کار گذاشتن نخ

* بی‌حسی موقت پوست دوروبر چشم

* در برخی موارد، امکان دچار شدن به عفونت

* ایجاد قرمزی و لخته‌های خون در دوروبر چشم

عوارض غیرطبیعی درمان افتادگی پلک در تهران با نخ:

برخی از عوارضی که ممکن هست پس از لیفت پلک‌ها دیده شوند، طبیعی نیستند:

* ترشحات رنگی در محل وارد شدن نخ

* ورم بیش از 48 ساعت در اطراف چشم

* سردردهای مداوم

* تب

روش‌های دیگر درمان افتادگی پلک:

علاوه بر درمان افتادگی پلک در تهران با نخ، روش‌های درمانی دیگری نیز برای درمان این ناهنجاری پوستی وجود دارد:

1- درمان افتادگی پلک با عمل جراحی:

یکی از روش‌های ماندگار درمان افتادگی پلک، جراحی بلفاروپلاستی پلک هست. این روش جراحی با بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود و نیاز به مراقبت‌های بیشتری نسبت به روش‌های دیگر درمانی دارد. جراحی بلفاروپلاستی با برش پلک‌ها انجام می‌شود و در پایان عمل، پلک‌ها بخیه می‌شوند یا با لیزر به یکدیگر وصل می‌شوند. درباره جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا بیشتر بدانید.

2- درمان افتادگی پلک بدون عمل جراحی:

روش‌های مختلفی در درمان افتادگی پلک بدون عمل جراحی وجود دارد که درمان افتادگی پلک در تهران با نخ یکی از آنها است. از دیگر روش‌های درمان افتادگی پلک بدون عمل جراحی می‌توانیم به درمان با لیزر، درمان با بوتاکس، تزریق ژل، هایفوتراپی، پلاسماتراپی و استفاده از قطره‌های چشمی اشاره کنیم. اطلاعات بیشتر درباره درمان افتادگی پلک با بوتاکس را اینجا بخوانید.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

3- درمان‌های خانگی افتادگی پلک:

از درمان‌های خانگی هم می‌توانید برای درمان افتادگی پلک استفاده کنید. درمان‌های خانگی شامل ماسک‌های مختلف، خوراکی‌ها و روغن‌های مختلف است.

پرسش‌ های متداول:

1- ماندگاری لیفت پلک‌ها با نخ چقدر است؟
این روش درمانی از یک تا سه، و در بعضی موارد حتی تا پنج سال ماندگار است. این زمان بستگی به نوع نخ، سن بیمار و موارد مختلف دیگر دارد.
2- قیمت لیفت پلک‌ها با نخ چقدر است؟
هزینه این روش درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها نوع مواد و تجهیزاتی است که مورد استفاده پزشک قرار می‌گیرد. دستمزد پزشک و هزینه‌های کلینیک هم در قیمت این روش درمانی تاثیرگذار است.
3- هزینه لیفت پلک‌ها با نخ بالاتر است یا هزینه عمل جراحی بلفاروپلاستی؟
به‌طور معمول هزینه درمان با نخ پائین‌تر از هزینه عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی است.
4- برای درمان افتادگی پلک‌هایم با این روش درمانی به کجا مراجعه کنم؟
اگر پزشک مورد اعتمادی را می‌شناسید و نمونه‌های کار او را دیده‌اید، می‌توانید با خیال راحت به او مراجعه کنید. در غیر این صورت، با جست‌وجو در سایت‌های اینترنتی پزشکان می‌توانید پزشک مورد نظر خود را پیدا کنید. پرس‌وجو و تحقیق در سایت انجمن جراحان پلاستیک ایران خیال شما را از بابت بودن نام پزشک مورد نظرتان در لیست سازمان نظام پزشکی راحت می‌کند.
سخن پایانی:

برای کسانی که به فکر درمان افتادگی پلک خود هستند، پرسش‌های زیادی مطرح می‌شود که دانستن پاسخ آنها می‌تواند انتخاب روش درمانی را برایشان آسان‌تر کند. اگر شما هم افتادگی پلک‌های خود را دوست ندارید و داوطلب درمان افتادگی پلک در تهران با نخ یا روش درمانی دیگری هستید، با مشاوران ما در کلینیک VIP گفت‌وگو کنید.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ