میل به زیبایی و زیبا بودن ویژگی ذاتی همه انسان‌ها است. ما آدم‌ها خودمان را از ابتدا با موهای سرمان شناخته‌ایم و زمانی که این موها را به‌دلایل مختلف از دست می‌دهیم، نگرانی‌های مختلفی به سراغمان می‌آید. این مسئله زمانی بیشتر می‌شود که شغل ما در ارتباط با مردم دیگر قرار می‌گیرد و تاثیرگذاری چهره ما روی آنها دارای اهمیت بیشتری می‌شود. به همین دلیل و دلایل مشابه، افراد زیادی به فکر پیوند مو می‌افتند، اما شاید ندانستن هزینه کاشت مو تهران باعث تردید آنها در تصمیم‌گیری شود.

اگر شما هم دوست دارید با عوامل موثر در هزینه کاشت مو در تهران و قیمت نهایی آن آشنا شوید، با ما در کلینیک کاشت مو VIP همراه باشید.

 

نتیجه کاشت مو یک سال بعد از عمل

نتیجه کاشت مو یک سال بعد از عمل

 

چه عواملی در هزینه کاشت مو تهران تاثیر دارد؟

1- مقدار کم‌مو یا بی‌مو بودن سر شما که نیاز آن را به تعداد گرافت‌های مو آشکار می‌کند:

تعداد تار مو یا گرافت‌های مو که شما نیاز دارید تا سرتان حالت نرمال پیدا کند، یکی از مهم‌ترین موارد در تعیین هزینه کاشت مو تهران است. اگر با تعداد کم گرافت‌های مو، کم‌مو بودن شما درمان شود، نیاز به زمان، امکانات و کار کمتری است. به این ترتیب هزینه آن هم کمتر می‌شود. برعکس این مورد هم هزینه را بالاتر می‌برد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

2- روش کاشت مو که برای شما در نظر گرفته می‌شود:

یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت مو تهران” روشی است که برای کاشت موی شما در نظر گرفته می‌شود. برخی از روش‌های کاشت مو نیاز به دستگاه‌های مخصوص و همچنین تخصص خاص دارد. شاید نخستین موردی که در مراجعه به کلینیک توجه شما را جلب کند، تفاوت قیمت در روش‌های مختلف پیوند مو باشد.

3- دانشی که مورد نیاز روش کاشت موی مورد نظر است:

پزشکان و تکنسین‌های کاشت مو روش‌های قدیمی‌تر را پیش‌تر آموخته‌اند و آنها را به آسانی انجام می‌دهند. اما فرا گرفتن روش‌های جدید نیازمند فراگرفتن دوره‌های مختلف و خریدن تجهیزات مخصوص آن است. هرچقدر روش کاشت مو جدیدتر باشد و نیاز به دانش جدیدتری داشته باشد هم می‌تواند هزینه پیوند مو را افزایش دهد.

4- هزینه کاشت مو تهران با توجه به تجهیزاتی که مورد نیاز آن است:

بعضی از روش‌های کاشت مو نیازمند ابزار ویژه هستند. برای نمونه روش Fit نیاز به پانچ و پنس‌های مخصوص دارد که تهیه و بازتهیه آنها برای کلینیک دارای هزینه است. روش Micro Fit هم تجهیزات گران‌قیمتی نیاز دارد که نمی‌توان آنها را در همۀ کلینیک‌های پیوند مو پیدا کرد. طبیعی است این روش‌ها که نیاز به تجهیزات خاص و گران‌قیمتی دارند، هزینه بیشتری برای کاشت مو نیاز طلب کنند.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

5- پزشکی که کاشت مو را انجام می‌دهد:

تخصص در روش‌های مختلف کاشت مو و تجربه پزشک در این کار نیز یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در تعیین هزینه کاشت مو تهران است. برخی پزشکان در پیوند مو دارای تخصص، تجربه و آوازه‌ای خاص هستند.

 

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو

6- وضعیت بانک موی شما که پشت سرتان قرار گرفته است:

دارا بودن ذخیره موهای کافی هم یکی دیگر از موارد موثر در “هزینه کاشت مو تهران” است. با داشتن بانک موی مناسب، پیوند مو آسان‌تر می‌شود. در این شرایط نیازی نیست تا با روش‌های دیگر، و از بخش‌های دیگر بدن مو برای پیوند برداشته شود.

 

7- سنی که متقاضی در زمان پیوند مو دارد:

جالب این است که سن افراد هم بر روی هزینه پیوند مو تاثیرگذار است. موفقیت پیوند موی جوانان که از نظر بدنی سالم‌تر هستند، بیشتر است. به همین نسبت، بدن افراد در سن بالاتر ممکن است به‌راحتی پیوند مو را قبول نکند. در چنین شرایطی ممکن است داروهای مختلف تقویتی برای موفقیت پیوند مو مورد استفاده قرار گیرد. این موارد نیز می‌تواند هزینه کاشت مو تهران را بالاتر ببرد.

 

8- هزینه‌های دیگری که کاشت مو به همراه دارد:

آزمایش‌های پیش از کاشت مو، داروهایی مانند مسکن، آنتی بیوتیک، داروهای تقویت‌کننده، پمادهای ترمیم‌کننده و موارد دیگر هم در هزینه کاشت مو موثر هستند. البته برخلاف کاشت مو که شرکت‌های بیمه هزینه آن را نمی‌پردازند، هزینه آزمایش‌های پیش از پیوند مو، به‌طور کامل بیمه هستند.

 

9- کلینیکی که کاشت مو را در آن انجام می‌دهید:

در شرایط یکسان، تعرفه کلینک‌های مختلف در تعیین هزینه کاشت مو تهران” با یکدیگر فرق می‌کند. در بسیاری موارد کلینیک‌ها برای جلب و رضایت مشتری هزینه‌ها را پائین می‌آورند. ما در کلینیک کاشت مو VIP بر این باوریم تخفیف‌های ما و رضایت مشتریان ما باعث جلب مشتریان بعدی ما خواهد شد.

 

10- شهر و منطقه‌ای که کاشت مو را در آن انجام می‌دهید:

مطلب ما درباره هزینه کاشت مو تهران است. اما یک نکته را باید بدانید که هزینه کاشت مو در شهرهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. این نکته دلایل مختلفی دارد که باید در مجال دیگری به آن پرداخته شود. اما قیمت کاشت مو در کلینیک‌های مختلف تهران هم با یکدیگر متفاوت است. عوامل مختلفی در این تفاوت قیمت موثر است که منطقه قرارگیری کلینیک یکی از آنها است.

آیا تعداد گرافت‌ها در هزینه کاشت مو تهران تاثیرگذار است؟

ریزش مو در افراد مختلف با هم متفاوت است. بعضی در قسمت پیشانی و خط مو دچار ریزش مو شده و پیشانی آنها کمی بلند شده است. برخی هم بخشی از موهای پشت سر خود را از دست داده‌اند. البته بعضی افراد هم بیشتر موهای خود را از دست داده‌اند. طبیعی است تعداد گرافت‌های مو که هرکدام از این افراد نیاز دارند، با دیگری متفاوت است.

گاهی 2000 گرافت مو برای یک نفر کافی است. اما زمانی دو برابر این مقدار هم نمی‌تواند بی‌مویی یک نفر را درمان کند. هرچقدر تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت مو بیشتر باشد، نیاز به زمان بیشتری برای پیوند مو است. در مواردی که مقدار بی‌مویی زیاد است، ممکن است نیاز به بیش از یک جلسه پیوند مو باشد. همۀ این موارد بر “هزینه کاشت مو تهران” موثر است.

 

تعداد گرافت های کاشت مو در هزینه کاشت مو

تعداد گرافت های کاشت مو در هزینه کاشت مو

 

*کانال ما در اینستاگرام:

هزینه کاشت مو تهران در برخی از روش‌های کاشت مو:

1- هزینه کاشت مو با روش FUT در کلینیک کاشت مو VIP:

در روش کاشت موی FUT، بخشی از پوست سر و فولیکول‌های روی آن به شکل نواری جدا می‌شود. سپس پیازهای مو از روی این نوار جدا شده، به بخش بی‌موی سر پیوند زده می‌شود. این روش از نمونه روش‌های قدیمی‌تر در کاشت مو است و هزینه آن نیز نسبت به روش‌های دیگر پائین‌تر است.

 

2- هزینه کاشت مو تهران با روش FIT در کلینیک کاشت مو VIP:

در روش FIT، گرافت‌های مو به‌صورت تک‌تک، و با دقت زیادی از سر جدا می‌شوند. سپس این گرافت‌ها با حساسیت و دقت در بخش بدون موی سر کاشته می‌شوند. نسبت به روش FUT، زمان بیشتری برای پیوند مو با این روش مورد نیاز است. همچنین این روش نیاز به دقت بسیار و ریزبینی بالا دارد. تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای کاشت مو با این روش ممکن است به بیش از یک جلسه برسد. همۀ این موارد هزینه کاشت مو با روش FIT را نسبت به روش FUT بالاتر می‌برد.

هزینه کاشت مو با روش FIT در کلینیک کاشت مو VIP در سال 1401، با 02144158011 تماس بگیرید.

 

3- هزینه کاشت مو با روش SUT در کلینیک VIP:

برداشت پیازهای مو به دست انسان کاری دقیق و وقت‌گیر است. در روش کاشت موی SUT، برداشت موها با کمک دستگاهی خودکار انجام می‌شود که کمترین آسیب را به موها می‌رساند. کاشت مو با این روش نیازمند تجهیزات مختلفی است. قلم‌های مخصوص ایمپلنتر برای برداشت فولیکول‌های مو و همچنین ابزار ویژه برای کاشت مو با کمترین صدمه، هزینه این روش کاشت مو را بیشتر از روش FUT کرده است.

تفاوت کاشت مو به‌روش SUT با روش FIT در خودکار بودن تجهیزات این روش است. روش SUT نسبت به روش FIT زمان کمتری برای پیوند نیاز دارد. دقت این روش هم کمتر از روش FIT است. در بسیاری از کلینیک‌ها هزینه این روش پیوند مو کمتر از روش FIT است.

هزینه کاشت مو با روش SUT در کلینیک کاشت مو VIP تهران در سال 1401، با 02144158011 تماس بگیرید

 

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

 

4- هزینه کاشت مو تهران با روش MFIT در کلینیک کاشت مو VIP:

روش MFIT از جدیدترین روش‌های کاشت مو در دنیا است. برداشت مو در این نوع پیوند با روش FIT انجام می‌شود. یعنی پیازهای مو با دقت فراوان و به‌صورت دستی از بانک موی شما جدا می‌شود. دقت و ظرافت در روش MFIT بالاتر از روش‌های قبلی، و عوارض کاشت مو در این روش کمتر از روش‌های پیشین است. بهبودی در این روش نیز با سرعتی بیشتر از روش‌های قبلی صورت می‌گیرد. در جدیدترین روش انجام این نوع کاشت مو که UFIT نامیده می‌شود، کاشت مو بدون تراشیدن سر صورت می‌گیرد.

هزینه کاشت مو با روش MFIT در کلینیک کاشت مو VIP تهران در سال 1401، با 02144158011 تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو تهران در سال 1401 چقدر است؟

به گزینه‌های مختلفی که در هزینه کاشت مو در تهران موثر است، اشاره کردیم. البته همه این موارد در جلسه معاینه و مشاوره مورد بررسی دقیق قرار می‌گیرند و قیمت نهایی به شما ارائه می‌شود.

بسیاری از کلینیک‌ها هزینه کاشت مو را با توجه به تعداد گرافت مو برای شما مشخص می‌کنند. یعنی هزینه به‌صورت کاشت هر گرافت مو در هر روش برای شما مشخص می‌شود. به‌طور کلی می‌توانیم بگوییم میانگین هزینه کاشت مو در کلینیک کاشت مو VIP در سال 1401، با 02144158011 تماس بگیرید.

کلینیک VIP، بهترین کلینیک لاکچری کاشت مو تهران:

از مهم‌ترین عوامل در انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو در تهران، فضای مناسب آن است. این نکتۀ مهم را در مرحله اول، بهداشت کلینیک و پس از آن، آرامش کلینیک برای شما فراهم می‌کند. کلینیک لاکچری VIP نه‌تنها فضای بهداشتی و آرامی برای شما فراهم کرده است، بلکه فضایی دوستانه به وجود آورده است. فضایی که با خیال راحت سوال‌های خود را از پزشکان ما بپرسید و از دغدغه‌ها و خواسته‌های خود درباره کاشت مو با ما سخن بگویید. کلینیک کاشت مو VIP با بیش از 7 هزار پیوند موی موفق، یکی از پرچم‌داران کاشت مو در ایران است.

پرسش‌های معمول درباره کاشت مو:

1- آیا روش کاشت مو برای جوانان زیر 25 سال مناسب است؟
پیش از کاشت مو باید ریزش مو به‌طور کامل متوقف شده باشد. درباره جوانان زیر 25 سال، در بیشتر موارد این شرط عملی نشده و ریزش موها همچنان ادامه دارد. چنین افرادی ابتدا باید دنبال روش‌های دیگر درمان ریزش مو و رشد دوباره موها باشند.

 

2- ارزان‌ترین روش کاشت مو کدام است؟
روش FUT ارزان‌ترین روش کاشت مو است. در این روش پیوند مو، نواری باریک از پوست سر برداشته می‌شود و فولیکول‌های مو از روی آن جدا شده، به بخش‌های دیگر سر پیوند زده می‌شوند. این روش با خون‌ریزی همراه است و عوارض آن هم بیشتر از روش‌های دیگر کاشت مو است.

 

3- چگونه یک کلینیک خوب کاشت مو پیدا کنم؟
از راه جست‌وجو در گوگل می‌توانید کلینیک دل‌‌خواهتان را پیدا کنید. اما پیش از قطعی کردن پیوند مو در کلینیک مورد نظر، صفحه‌های کلینیک را در شبکه‌های اجتماعی ببینید و با نظرهای بیماران آشنا شوید. همچنین به کلینیک مورد نظر بروید و از نزدیک با پزشکان و کسانی که پیوند موی خود را در آن مرکز انجام داده‌اند، گفت‌وگو کنید.

 

سخن پایانی:

کاشت مو درمانی برای زیباتر شدن است و هزینه کاشت مو تهران یکی از اولین پرسش‌های هرکسی است که به فکر پیوند مو می‌افتد. برای آگاهی دقیق از هزینه کاشت مو در کلینیک VIP با شماره تلفن 02144158011 ما تماس بگیرید

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

تجربه پزشک در هزینه کاشت مو