آیا افتادگی پلک دارید؟ بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران برای رفع افتادگی پلک کجاست؟ اگر بخواهید افتادگی پلک‌هایتان برطرف شود باید از روش بلفاروپلاستی استفاده کنید،این روش بر روی یکی از پلک ها یا در صورت لزوم بر هر دو پلک انجام می‌شود. عمل بلفاروپلاستی هم جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی دارد و بیشتر متقاضیان برای رفع افتادگی پلک خود از این روش استفاده می کنند.

اگر به بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران مراجعه کنید به وسیله بلفاروپلاستی، پوست اطراف چشم شما را سفت و چهره شما را جوان تر می کنند.
گاهی اوقات افتادگی پلک در بینایی اختلال ایجاد می‌کند، “بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران” از روش بلفاروپلاستی برای درمان استفاده می کند؛ به همین منظور هر گونه پوست اضافه یا ماهیچه و بافت چربی از روی پلک برداشته می‌شود. همانطور که گفتیم از بین رفتن چربی های پلک و بالا رفتن آن باعث رفع برخی مشکلات بینایی و در نهایت بهبود آن می شود و موجب جوانسازی می‌شود در واقع با برداشتن این چربی ها و بالا رفتن پلک ، پوست سفت می شود و این سفتی پوست بهتر هست بدانید که این روش بهترین روش برای درمان افتادگی پلک و پف زیر چشم است.

بلفاروپلاستی بیشتر برای زیبایی انجام می‌‌شود. همچنین راه مؤثری برای بهبود بینایی افراد سالمندی که افتادگی پلک آنها به قدری‌ هست که جلوی دیدشان را می‌گیرد، محسوب می‌شود. اما باید درنظر بگیرید که بلفاروپلاستی باعث از بین رفتن گودی زیر چشم، خطوط پنجه کلاغی و سایر چین و چروک‌های روی صورت نمی‌شوند. برای رفع این عوارض متقاضی باید این عمل را با جراحی‌های دیگری نظیر تزریق چربی، لیفت پیشانی و غیره انجام دهد.
کلینیک زیبایی مارال که یکی از بهترین مراکز برای عمل جراحی بلفاروپلاستی هست، انتخاب بسیار خوبی برای شما محسوب می‌شود.

 

جراحی پلک-کلینیک-مارال

جراحی پلک-کلینیک-مارال

 

عمل بلفاروپلاستی مناسب چه افرادی است؟

بهترین کاندیدها افرادی هستند که سلامت عمومی خوبی دارند و انتظارات واقع‌ گرایانه از این عمل جراحی دارند. بیشتر متقاضیان بلفاروپلاستی بالای ۳۵ سال سن دارند، اما درصورتی‌که افتادگی و پف کردن پلک در خانواده‌ی شما وجود دارد، شاید بهتر باشد این عمل جراحی را زودتر انجام دهید.
بلفاروپلاستی ظاهر زیبایی به شما می‌بخشد واعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد. پیش از اینکه اقدامی برای این جراحی انجام دهید، درمورد اهداف و خواسته‌های خود بیشتر فکر کرده و با پزشک متخصص نیز مشورت کنید.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

انتخاب یکی از بهترین کلینیک ها برای عمل بلفاروپلاستی

با توجه به مطالب عنوان شده در بالا و خواسته‌های خود، می‌توانید برای عمل جراحی بلفاروپلاستی، اقدام کنید. اولین مرحله انتخاب یک کلینیک مناسب است که شاید مهم‌ترین مرحله باشد، زیرا درصورت انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر و با کادر پزشکی مجرب و متخصص در این زمینه، می‌توانید از نتایج کاملاً راضی‌کننده برخوردار شوید. در تحقیقات خود دقت کنید که کلینیک موردنظر از چه روش‌ها و متدهایی برای بلفاروپلاستی استفاده می‌کنند و چقدر تکنولوژی آنها بروز است.
یکی از معیارهای انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران، رتبه‌بندی انجمن پزشکان زیبایی در ایران است که مراکز مختلف را با توجه به سوابق پزشکان متخصص، رضایت مشتریان، تکنولوژی‌های استفاده شده و روش انجام جراحی، رتبه‌بندی کرده و برترین کلینیک‌ها را معرفی می‌کند. کلینیک مارال یکی از بهترین کلینیک‌های کشور برای بلفاروپلاستی است با انتخاب این مرکز، علاوه بر کسب بهترین نتایج، می‌توانید تا حد امکان از عوارض احتمالی این عمل جراحی نیز دوری کنید.

کلینیک مارال با تکنیک های جراحی پلاستیک در یک جلسه ،افتادگی پلک و پف پلک های شما را برای همیشه درمان می‌کند!
اگر بخواهید بهترین نتیجه را از جراحی پلک یا عمل “بلفاروپلاستی” بگیرد، باید نزد بهترین متخصص جراحی پلک عمل خود را انجام دهید.

 

معیار انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران

معیار انتخاب بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران

 

مراحل عمل بلفاروپلاستی برای پلک بالا و پایین

بلفاروپلاستی عملی هست که موجب بهبود وضعیت ظاهری پلک‌های بالا یا پلک‌های پایین یا هر دو می‌شود ودر نتیجه این عمل چهره بیمار شاداب‌تر می‌شود. دوره بهبودی بلفاروپلاستی برای هر فرد متفاوت است.

اگر شما در خصوص ظاهر پوست اطراف چشمهایتان نگرانی دارید، بلفاروپلاستی روشی است که نگرانی ایجاد شده شما را  برطرف می‌کند.درعمل بلفاروپلاستی پوستها و چربی‌های اضافه و ناخواسته ناحیه اطراف چشم برداشته می‌شود. با افزایش سن ساختار حمایتی پوست به تدریج ضعیف می‌شود و برجستگی‌ها وچروکیدگی در اطراف چشم وافتادگی پلکها مشاهده می‌شود. جراحان زیبایی باتجربه خواسته و نتیجه دلخواه  شما را بررسی می‌کنند و شما را به بهترین گزینه‌ای که برای چهره شما در دسترس است راهنمایی می‌کنند.

بسته به نتیجه دلخواه شما ممکن هست برای جراحی پلک بالایی یا پایینی واجد شرایط باشید. برای برخی بیماران تصحیح هر دو پلک بالایی و پایینی سودمند هست و به آنها ظاهری جوانتر می‌دهد.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

دلیل انجام عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی موجب رفع یا ترمیم افتادگی پلک می شود و هم چنین پف زیر چشم که موجب بیشتر نشان دادن سن شما وکاهش دید می‌شود را رفع می‌کند. با انجام جراحی بلفاروپلاستی تمامی مشکلات شما که ناشی از افتادگی پلک هست، برطرف می‌شود. چربی های اضافی دور چشم ازبین می‌رود،بینایی بیمار بهتر می‌شود و چهره بیمار جوانتر می‌شود.

 

جراحی پلک موارد زیر را درمان کند:

 • پوست شل و آویزان که باعث ایجاد چین و چروک یا ایجاد اختلال در کانتور طبیعی پلک بالا می‌شود و گاهی بینایی را مختل می‌کند.
 • رسوبات چربی اضافی که به صورت پف در پلک‌های بالا ظاهر می‌شوند.
 • کیسه‌های زیر چشم
 • افتادگی پلک پایین که باعث می‌شود زیر عنبیه (قسمت رنگی چشم) سفید دیده شود
 • پوست اضافی و چین و چروک‌های ریز پلک پایین

همانطور که گفته شد با افزایش سن پوست اطراف چشمها افتاده و شل می‌شود،این امر سبب بروز برجستگی‌های چشم یا چشمهای نیمه بسته و سنگین شود. برخی افراد غده‌های چربی اضافی در اطراف چشمهای خود دارند که باعث خستگی ظاهر چشم و افتادگی پلکها می شود.

پوست اضافه اطراف چشم می‌تواند به دلیل حساسیت یا عفونت طولانی مدت پوست یا به دلیل مصرف سیگار یا به مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گرفتن، ایجاد شده باشد.
در هر صورت، به عملی که برای برداشتن پوست یا چربی اضافه اطراف پلکها انجام می‌شود، عمل بلفاروپلاستی می‌گویند که یا به دلایل پزشکی و یا به دلیل زیبایی و یا هر دو مورد انجام می‌شود.

 

مراحل جراحی پلک بالا با لیزر و پلک پایین + روش سنتی

بلفاروپلاستی می‌تواند برای پلک بالایی، پلک پایینی یا هردو انجام شود.در طی جراحی، برش‌هایی همسو با خطوط طبیعی پلک در زیر شکاف پلک فوقانی و کمی پایین‌تر از مژه‌های پلک پایینی ایجاد می‌شود. نحوه‌ی ایجاد برش‌ها به شکلی هست که بعد از بهبودی کامل، به هیچ عنوان قابل مشاهده نیست. قبل از ایجاد برش‌ها، زمانی که روی تخت جراحی دراز کشیده‌اید، جراح به دقت محل‌هایی که باید پوست اضافی یا بالشتک‌های چربی‌شان برداشته شود را مشخص می‌کند.

برش به کمک ابزار جراحی دقیق انجام می‌شود و سپس محل زخم با استفاده از بخیه‌های بسیار ظریف یا چسب بافتی به نحوی بسته می‌شود. این که چه مقدار از پوست اضافی، چربی‌ها یا عضلات پیرامون چشم باید حذف شوند، به نظر پزشک در حین جراحی و معاینات قبل از عمل بستگی دارد. مواردی نظیر ساختار عضلانی صورت، ساختار استخوانی و تقارن ابروهای شما از جمله عوامل تعیین کننده هستند.

در صورت نیاز در عمل بلفاروپلاستی با لیزر جراح از لیزر کربن دی اکسید برای بهبود نتایج و جوانسازی لایه‌های سطحی پوست استفاده می‌کند تا چین و چروک‌های ظریف باقی مانده هم نباشند.

 

مدت زمان عمل بلفاروپلاستی

مدت زمان عمل بلفاروپلاستی

 

مراحل انجام بلفاروپلاستی به شرح زیر است:

بی هوشی: بی هوشی به سه روش انجام می‌شود: بی هوشی کامل، نیمه آگاه و بی حسی موضعی. جراح با توجه به شرایط شما یک روش را انتخاب می کند.

بلفاروپلاستی معمولاً به صورت سرپایی انجام می‌شود. جراح شما داروهای بی حس کننده را به پلک های شما تزریق می کند.

در حین جراحی : اگر در هر دو قسمت پلک خود یعنی پلک های بالایی و پایینی خود جراحی دارید، معمولاً جراح ابتدا بر روی پلک بالایی شما کار می کند. پزشک بصورت طولی پلک را برش می دهد و مقداری از پوست، عضله و چربی را برداشته و ناحیه بریده شده را بخیه می زند.

پزشک در هنگام جراحی، برشی دقیق و صحیح در زیر مژه ها یا داخل پلک پایینی ایجاد می کند تا چربی های اضافی، عضلات و افتادگی پوست را برداشته تا پلک به سمت بالا قرار گیرد،سپس ناحیه برش داده شده را بخیه می زند.

اگر پلک بالایی شما در ناحیه مردمک چشم باشد، جراح ممکن هست بلفاروپلاستی را با روش پتوز انجام دهد.

در مورد جراحی پلک بالا، برش در شکاف طبیعی پلک بالایی زده می شود.

در مورد جراحی پلک پایین، برش یا دقیقا زیر خط مژه و یا داخل پلک پایین زده می شود.

سپس تغییرات لازم در پلک های بالا و پایین اعمال می شوند. تغییرات شامل موارد زیر می باشند:

 • برداشتن بافت چربی اضافه در پلک های بالا و پایین
 • برداشتن پوست اضافه در پلک های بالا و پایین
 • برداشتن عضلات اضافه

با برش داخل پلک پایینی، تنها چربی اضافه در پلک پایین برداشته می شود.

 

بلفاروپلاستی پلک بالا

بلفاروپلاستی بالا روی پلک بالا انجام می‌شود تا به هماهنگی و استحکام پوست بین ابروها و بالای مژه‌ها کمک کند. این جراحی کمک خواهد کرد تا پوست اضافه‌ای که می‌تواند سبب سنگین و چروکیده به نظر رسیدن پلکها‌ شود را به حداقل برسد.

جراح یک شکاف کوچک در پلک بالایی جایی که پوست به شکل طبیعی چین خورده است ایجاد می‌کند جای زخم را به حداقل برساند.سپس او قبل از بستن شکاف با استفاده از بخیه‌های بسیار کوچک، بافت اضافه‌ای که سبب سنگین شدن پلکها شده را برمی‌دارد. این بخیه‌ها برای جذب شدن یا افتادن پس از سپری شدن دو هفته بعد از جراحی، ساخته شده‌اند. جراحی پلک بالایی حدودا یک ساعت طول می‌کشد.

 

 بلفاروپلاستی پلک پایین

درجراحی پلک پایین، جراح شکاف کوچکی در خود پلک یا درست زیر خط مژه پایین ایجاد کرده و چروکیدگی پوست و بافتهای چربی را که سبب افتادگی در پلک‌های پایینی شده‌ است را برمی‌دارد.

برای شروع عکس از افتادگی پلک یا پف پلک خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.*

 

بهترین متخصص جراحی پلک

وقتی به دنبال بهترین جراح پلک هستید به دو موضوع فکر کنید،اول معیارهای تخصصی و پارامترهای پزشکی متخصصان جراحی پلاستیک و انجمن‌های تخصصی را در نظر بگیرید و دوم به نکاتی که بیماران و افراد عادی نیز با توجه به آن‌ها می‌توانند بهترین جراح پلک را مشخص کنند،توجه کنید.
تمام فاکتورهای علمی، تخصصی و عملکردی یک جراح پلک را می‌توان در ۳ دسته کلی قرار داد.

 

برای یافتن بهترین جراح پلک باید همه این موارد را بررسی کرد:

 •  تحصیلات و تخصص جراح پلک
 • تجربه و مهارت
 •  اخلاق و محل طبابت

جراحی‌های زیبایی، با هدف زیباتر شدن انجام می‌شوند؛ هر چند، جراحی پلک نوعی جراحی درمانی-زیبایی است. پس سعی کنید در انتخاب پزشک جراح بلفاروپلاستی، دقت کنید تا موفق به یافتن بهترین پزشک جراحی پلک شوید. مطمئن باشید، صرف وقت برای پیدا کردن بهترین متخصص جراحی پلک، در نتیجه جراحی، تاثیر بسیار زیادی دارد. پس با پشتکار و دقت به نکاتی که گفته شد، این‌کار را انجام دهید.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

برای جراحی‌هایی که در ناحیه صورت انجام می‌شود، علاوه‌ بر تخصص و مدارک تحصیلی پزشک، ذوق و شوق هنری و زیبایی شناسی، نقش مهمی در نتیجه عمل دارد. اگر پزشک باتجربه و متخصصی، اقدام به جراحی پلک نماید و بدون درنظرگرفتن عناصر زیبایی شناسی چهره، این عمل را انجام دهد، نتیجه آن در عین بی‌نقص بودن، زیبایی ندارد. در واقع، عمل به‌گونه‌ای انجام شده‌است که هیچ ایرادی نمی‌توان از آن گرفت، اما زیبایی که انتظار داشتیم، محقق نمی‌شود. به‌همین‌دلیل، بهتر هست با بررسی دقیق‌تر نمونه‌کارهای قبل و بعد پزشک موردنظرتان، از درک زیبایی شناسی او مطلع شوید.

 

درک جراح پلک از زیبایی

درک جراح پلک از زیبایی

چرا باید به بهترین متخصص جراحی پلک برای عمل بلفاروپلاستی مراجعه کرد؟

چشم، یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین اعضای بدن انسان است. با چشم‌ها، قدرت بینایی که یکی از حواس مهم بدن انسان است، ارضا می‌شود. اگر آسیبی به چشم‌ها وارد شود، جبران آن، به‌سختی امکان‌ پذیر است.
پس بهتر است، برای انجام جراحی‌های مختلف، خصوصاً زیبایی، پزشک مطمئن و قابل اعتمادی انتخاب کنید. بهترین پزشک جراح بلفاروپلاستی، ضمن درنظرگرفتن استانداردهای جراحی زیبایی، سلامتی و بینایی چشم شما را در اولویت قرار می‌دهد.

بدین ترتیب، چین و چروک پلک بالا یا پایین، برداشته‌ می‌شود و در عین‌حال، هیچ آسیبی از نظر بینایی به چشم شما وارد نخواهد شد. اگر قادر به پیدا‌کردن بهترین پزشک جراحی پلک شوید، سلامتی و زیبایی در نتیجه نهایی بلفاروپلاستی، قطعی است؛ زیرا پزشک معتمد، ضمن دارا بودن تخصص کافی و مهارت در جراحی، سلامتی  چشمان شما را که مهم‌ترین علائم حیاتی هست در نظر می‌گیرد.

 

بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک

 

آیا عمل بلفاروپلاستی دردناک است؟

اگرچه این جراحی بخش ظریفی از بدن را درگیر می کند، بلفاروپلاستی در واقع دردناک نیست و بهبودی بعد از بلفاروپلاستی معمولاً کاملاً ساده است.

خود این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود، بنابراین شما نمی توانید چیزی را احساس کنید یا از آنچه در طول جراحی اتفاق می افتد آگاه باشید.

مانند هر جراحی زیبایی دیگر، ممکن هست در حین بهبودی کمی ناراحتی همراه با مقداری کبودی و تورم وجود داشته باشد. این باید ظرف چند روز فروکش کند.

در صورت نیاز می توان با مصرف مسکن های بدون نسخه، هر گونه ناراحتی را کاهش داد. با این حال بسیاری از بیماران متوجه می شوند که پس از انجام بلفاروپلاستی به هیچ وجه نیازی به تسکین درد ندارند.

این روش دوران نقاهت بسیار کمی دارد و شما می توانید چند روز پس از بلفاروپلاستی به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

چشم های خشک، تحریک شده یا آبریزش از عوارض جانبی رایج بلفاروپلاستی است. اگر بعد از جراحی احساس شن در چشم ها وجود داشت، می توان آن را با پماد چشمی که در زمان بلفاروپلاستی به شما داده می شود، درمان کرد. مهم است که این پماد را طبق دستور جراح خود بمالید.

شما باید تمام دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی را که توسط جراح برای شما صادر شده است، دنبال کنید تا به روند بهبودی بعد از بلفاروپلاستی کمک کنید و احتمال بروز هر گونه ناراحتی را کاهش دهید. این شامل خوابیدن به پشت در وضعیتی مرتفع و استفاده دقیق از کیسه های یخ برای کمک به کاهش تورم هست.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

آیا بعداً به جراحی بیشتری نیاز خواهم داشت؟

افرادی که مایلند نتیجه اولین عمل خود را بهبود بخشند، می توانند از طریق انجام بلفاروپلاستی ترمیمی، که یک عمل زیبایی اضافی در تاریخ بعدی برای بهبود نتایج اولین طراحی شده است، جراحی بیشتری را در تاریخ بعدی انجام دهند.

برخی از بیماران ممکن است پس از یک دهه یا بیشتر نیاز به جراحی مجدد داشته باشند، اگرچه نتایج بلفاروپلاستی اولیه مدت زمان قابل توجهی باقی خواهد ماند.

 

چرا کلینیک مارال بهترین کلینیک بلفاروپلاستی در تهران است؟

کلینیک مارال 15 سال سابقه در زمینه های مختلف زیبایی از جمله عمل بلفاروپلاستی را دارد، که از این بابت ضمانت 100 درصدی به مراجعین خود می دهد که در صورت رعایت نکات گفته شده توسط جراحان و متخصصان پلک این کلینیک، هیچ گونه مشکلی برای شما عزیزان پیش نیاید و نتیجه مطلوب خود را بگیرید و از جراحی پلک خود در این کلینیک مجهز و به روز لذت ببرید و ماندگاری آن برای شما مادام العمر باشد.

 

کلینیک مارال دارای امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته در زمینه زیبایی و سلامت است. برخی از ویژگی های کلینیک ما:
 • تمیز و استریل بودن کلینیک و دارا بودن پروانه وزارت بهداشت
 • حضور پزشکان متبحر و باتجربه
 • دارا بودن امکانات امروزی و مجهز بودن کلینیک
 • ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان
 • پشتیبانی مناسب پس از جراحی پلک

کلینیک مارال همه این امکانات را در اختیار متقاضیانی که درخواست جراحی پلک دارند قرار می‌دهد. برای تجربه بهترین عمل زیبایی عمرتان آماده هستید؟ همین الان با واتساپ ما ارتباط بگیرید.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ