بوتاکس چشم گربه‌ای چیست و چه کسانی این عمل زیبایی را انجام می‌دهند. بوتاکس چشم گربه‌ای برای افرادی مناسب است که به دنبال داشتن چشم‌های کشیده و زیبا هستند. البته روش‌های دیگری نیز برای اصلاح حالت چشم‌ها به سمت گوشه وجود دارد اما اغلب افرادی که به دنبال یک روش آسان و سریع هستند می‌توانند از تزریق بوتاکس برای تغییر حالت چشم‌های خودشان کمک بگیرند. 

در این مطلب کلینیک vip تهران درباره این روش بوتاکس مزایا و معایب آن و هزینه و ماندگاری که دارد نکاتی که باید بدانید را ارائه کرده‌ایم. درصورتی‌که برای عمل چشم‌گربه‌ای و سایر عمل‌های زیبایی نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید با تیم متخصص کلینیک vip تهران در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

بوتاکس چشم‌گربه‌ای چیست؟

اگر چشم‌های گربه‌ها را نگاه کنید، تفاوت آن‌ها را با سایر جانداران متوجه می‌شوید. چشم‌های کشیده و زیبایی که این حیوانات دارند. آن‌ها را در دسته زیباترین جانداران قرار می‌دهد و همین موضوع باعث شده کشیدگی چشم‌ها و تغییر آن‌ها به‌عنوان عمل چشم‌گربه‌ای یا بوتاکس چشم گربه‌ای شناخته شود. 

بوتاکس چشم‌گربه‌ای علاوه بر تغییر حالت چشم‌ها می‌تواند برای رفع عیوبی مانند چین‌وچروک‌ها یا افتادگی پلک نیز موثر باشد. بنابراین درصورتی‌که متقاضی علاوه بر تغییر حالت چشم‌هایش می‌تواند عیوبی که در اطراف چشم‌ها وجود دارد را نیز برطرف کند می‌تواند از این عمل زیبایی کمک بگیرد.

قبل و بعد عمل چشم گربه ای

قبل و بعد عمل چشم گربه ای

تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای چطور انجام می‌شود؟

برای انجام تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای ابتدا پزشک شرایط متقاضی را بررسی می‌کند و درصورتی‌که او کاندیدای مناسبی برای این عمل زیبایی باشد انجام عمل بوتاکس چشم‌گربه‌ای را برای او در نظر خواهد گرفت. 

قبل از اینکه عمل بوتاکس را برای تغییر حالت چشم‌های خودتان انجام دهید، حتماً لازم است که خدمات مشاوره را از پزشک متخصص و کلینیک زیبایی انتخابی‌تان دریافت کنید. قبل از مراجعه به کلینیک دوش بگیرید و خودتان را تمیز کنید. صورت تمیز داشته باشید و هیچ‌گونه آرایش و داروی خاصی روی صورتتان نباشد. 

پس از ورود به مطب پزشک کمی داروی بوتاکس جهت سنجش میزان حساسیت فرد به بدن او تزریق خواهد کرد. پس‌ازاینکه مشخص شد کاندیدای عمل زیبایی هیچ واکنشی نسبت به این ماده ندارد، نواحی که برای بوتاکس انتخاب‌شده‌اند بی‌حس شده و سپس بوتاکس به‌وسیله سوزن مخصوص در این قسمت‌ها تزریق خواهد شد. به‌محض تزریق بوتاکس می‌توانید شاهد تغییر حالت چشم‌هایتان و رفع چین‌خوردگی‌های این ناحیه باشید.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

مراقبت‌های پس از تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای

پس‌ازاینکه متوجه شدید بوتاکس چشم گربه‌ای چیست و چطور باید این عمل زیبایی را انجام دهید، لازم است که حتماً توصیه‌هایی که برای دوران نقاهت این عمل زیبایی در نظر گرفته‌شده را نیز مدنظر قرار دهید. چون بدون رعایت این موارد ممکن است عمل بوتاکس برایتان نتیجه مطلوبی نداشته باشد و نتوانید از تغییر حالت چشم‌های خودتان نهایت استفاده را ببرید. در ادامه مواردی که پس از بوتاکس چشم‌گربه‌ای باید در نظر داشته باشید را جهت شناخت بیشتر ارائه کرده‌ایم.

 • تا 48 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از حمام کردن خودداری کنید.
 • از انجام ورزش‌های سنگین خودداری کنید.
 • تا 4 الی 5 ساعت پس از تزریق نخوابید.
 • از مصرف الکل و دخانیات حداقل تا 1 هفته خودداری کنید.
 • ورزش‌هایی که پزشک توصیه کرده است را انجام دهید.
 • در صورت داشتن درد از مسکن و کمپرس سرد استفاده کنید.
 • از لمس بی‌مورد محل تزریق اجتناب کنید.
 • تا 24 ساعت فقط به پشت بخوابید و زیر سرخود دو بالش بگذارید.
 • تا 24 ساعت در معرض نور خورشید قرار نگیرید.
قبل و بعد از عمل چشم گربه ای

قبل و بعد از عمل چشم گربه ای

مزایا تزریق بوتاکس چشم گربه ای

هر عمل زیبایی با مزایا و معایبی خاصی همراه است در مورد بوتاکس چشم‌گربه‌ای نیز این موارد وجود دارد. بنابراین قبل از اینکه برای این عمل زیبایی اقدام کنید لازم است مزایایی که تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای دارد را بشناسید.

 • جهت از بین بردن افتادگی ناحیه گوشه چشم‌ها
 • جهت رفع افتادگی دم ابرو
 • جهت رفع چین‌وچروک اطراف چشم
 • جهت درمان افتادگی پلک‌ها
 • جهت افزایش جذابیت چشم‌ها و در نتیجه بالا رفتن اعتمادبه‌نفس
 • نتیجه تزریق بوتاکس برای ایجاد چشم‌گربه‌ای به‌سرعت خود را  نشان میدهد و فرد پس از یک هفته تا ده روز شاهد بهبود وضعیت پوست خودش خواهد بود.
 • این عمل زیبایی دوران نقاهتی ندارد و بلافاصله پس از خروج از مرکز درمانی می‌توانید به زندگی عادی برگردید.
 • این روش تهاجمی نیست و برش پوست در آن رخ نمی‌دهد، در نتیجه عوارض پس از درمان بسیار محدودی دارد.
 • خطر عفونت در این روش بسیار ناچیز است.
 • این روش علاوه بر ایجاد شکل چشم‌گربه‌ای در چشم‌ها، می‌تواند باعث جوان‌سازی پوست و رفع افتادگی و چین‌وچروک اطراف چشم نیز گردد.

معایب و عوارض بوتاکس چشم گربه ای

با وجود اینکه بوتاکس چشم گربه ای یکی از کم عارضه ترین عمل های زیبایی است اما این روش نیز با معایبی همراه خواهد بود. بنابراین متقاضیانی که قصد دارند عمل بوتاکس چشم گربه ای را انجام دهند. لازم است که عوارض آن را نیز بشناسند. در ادامه برخی از این موارد را جهت شناخت بهتر ارائه کرده ایم.

 • تورم
 • کبودی
 • سوزش
 • التهاب
 • درد
 • حالت تهوع
 • سرگیجه
 • افتادگی پلک
 • تیک عصبی
 • خونریزی و عفونت

 

عوارض عمل چشم گربه ای

عوارض عمل چشم گربه ای

تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای چقدر ماندگاری دارد؟

میزان ماندگاری تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای با توجه به عوامل مانند کیفیت و نوع بوتاکس، توجه به نکات و توصیه‌های دوران نقاهت مشخص خواهد شد. همچنین شرایط بدنی فرد می‌تواند ماندگاری بوتاکس را تحت تاثیر قرار دهد. 

به‌طورکلی با توجه به سازگاری بدن، شیوه و مهارت پزشک و نوع ماده بوتاکس تزریق‌شده معمولاً تزریق بوتاکس چشم‌گربه‌ای حدود ۳ تا ۶ ماه ماندگاری خواهد داشت. برای مشاهده نتیجه نهایی این عمل زیبایی حداقل باید ۲ هفته صبر کنید و پس‌ازآن می‌توانید در بازه زمانی مشخص‌شده برای تمدید بوتاکس اقدام کنید.

 کاندیداهای مناسب بوتاکس چشم‌گربه‌ای

افرادی که چشم‌های بی‌حالت یا چشم‌های رو به پایین دارند و کسانی که دارای چین‌وچروک در اطراف چشمشان هستند را می‌توان جزو کاندیدای مناسب تزریق بوتاکس چشم گربه‌ای در نظر گرفت. همچنین تمام کسانی که وضعیت جسمانی مناسبی دارند و سلامتی کامل برخوردار هستند می‌توانند برای خوش‌فرم شدن چهره خودشان از این عمل زیبایی استفاده کنند. 

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تزریق بوتاکس برای خانم‌های باردار و مادران شیرده و افراد زیر ۱۸ و افرادی که به بیماری‌های خاصی مانند بیماری‌های خود ایمنی مبتلا هستند توصیه نمی‌شود.

قیمت بوتاکس چشم گربه‌ای چقدر است؟

هزینه بوتاکس چشم گربه‌ای با توجه به عوامل مختلفی مشخص می‌شود از جمله این عوامل می‌توان به نوع برند بوتاکس، میزان تزریق، حجم و میزان استفاده از بوتاکس، مهارت پزشک متخصص، تعرفه‌های مربوط به کلینیک و موارد مشابه اشاره کرد. 

با توجه به اینکه هزینه‌های انجام عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند. لازم است مبلغی که برای بوتاکس چشم‌گربه‌ای در نظر گرفته‌شده را شخصاً بپردازید. بنابراین قبل از اینکه این عمل زیبایی را انجام دهید، لازم است که حتماً از کلینیک مدنظرتان درباره هزینه‌های آن پرس‌وجو کنید.

ماندگاری تزریق بوتاکس چشم گربه ای

ماندگاری تزریق بوتاکس چشم گربه ای

 چرا کلینیک وی آی پی تهران برای عمل چشم گربه‌ای؟ 

کلینیک وی آی پی تهران به عنوان یکی از مجهزترین کلینیک‌های زیبایی کشور شناخته می‌شود. پزشکانی که در این مرکز حضور دارند دارای تجربه و تخصص بالایی در زمینه انجام عمل‌های زیبایی هستند. همچنین وجود کادر مجرب، پروانه وزارت بهداشت و امکانات و تجهیزات به روز دنیا نیز در انتخاب این کلینیک به عنوان بهترین مرکز زیبایی موثر هستند.

 

جهت مشاوره رایگان و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

سخن پایانی

اگر از حالت چشم‌های خودتان راضی نیستید، یا به خاطر اینکه پلک‌هایتان دچار افتادگی شده و حالت چشم‌هایتان تغییر کرده، با کمک عمل‌های زیبایی مانند عمل چشم گربه‌ای می‌توانید حالت پلک‌های خودتان را تغییر دهید. اگر تجربه یا سوالی درباره عمل بوتاکس چشم گربه‌ای دارید، نظرات خودتان را در بخش کامنت‌ها را با ما در میان بگذارید.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

سؤالات متداول+جواب

1) بوتاکس چشم گربه‌ای نی نی سایت نتیجه مناسبی داشته است؟
 با توجه به دوران نقاهت کوتاه و ساده بودن عمل بوتاکس چشم گربه‌ای، اغلب کاربران نی نی سایت از انجام این عمل زیبایی راضی بوده‌اند.
2) قیمت بوتاکس چشم گربه‌ای چقدر است؟
هزینه این نوع بوتاکس همانند دیگر بوتاکس ها به عوامل مختلفی مانند حساس بودن محل تزریق بوتاکس دور چشم، مقدار چین و چروک اطراف چشم‌ها و… بستگی دارد.
3) آیا آموزش بوتاکس چشم گربه‌ای برای تمام مراکز ارائه دهنده این خدمات ضروری است؟
با توجه به اینکه در کلینیک‌های زیبایی معتبر این عمل توسط پزشک متخصص انجام می‌شود، خیالتان از بابت اینکه فردی که تزریق بوتاکس را انجام می‌دهد تخصص کافی دارد راحت خواهد بود.
4) عوارض بوتاکس چشم گربه‌ای چیست؟
التهاب، درد، تورم و حساسیت نشان دادن به ماده تزریق شده را می‌توان از جمله عوارض بوتاکس چشم گربه‌ای دانست.
5) کشیدن گوشه چشم با بوتاکس نی نی سایت نتیجه خوبی داشته است؟
کسانی که لیفت چشم گربه‌ای با نخ یا بوتاکس چشم گربه‌ای و عمل چشم گربه‌ای را در مراکز معتبر انجام داده‌اند از نتیجه آن راضی بوده‌اند.
6) چند وقت بعد از بلفارو میشه بوتاکس کرد؟
پس از سپری شدن دوران نقاهت و رفع عوارض بلفاروپلاستی امکان بوتاکس طبق صلاحدید پزشک برای متقاضیان وجود خواهد داشت.
7) عوارض بوتاکس بعد از چند سال ادامه دارد؟
با توجه به شرایط بدنی فرد، ماده انتخابی بوتاکس و تخصص پزشک مدت زمان ماندگاری عوارض بوتاکس متغیر خواهد بود.