یکی از نگرانی‌هایی که ذهن بسیاری از مردان جوان و حتی برخی زنان را به خود مشغول ساخته است، ریزش موی غیرطبیعی آنها هست. درمان‌های مختلفی برای ریزش مو وجود دارد، اما گاهی این درمان‌ها نتیجه‌ای در بر ندارد و افراد بخش‌هایی از موهای خود را از دست می‌دهند. خوشبختانه با پیشرفت فناوری‌های زیبایی، روش‌های مختلفی در کاشت مو ابداع شده که یکی از آنها می‌تواند برای شما هم کارساز باشد. با شناخت متخصصان و بهترین کلینیک کاشت مو تهران از جمله کلینیک کاشت مو vip می‌توانید زیبایی و اعتماد به‌ نفس گذشته خود را بازیابید.

با ما با کاشت مو به‌ وسیله بهترین تیم پزشکی و در بهترین کلینیک‌های تهران همراه شوید.

نتیجه کاشت مو کلینیک vip کاشت تهران

نتیجه کاشت مو کلینیک vip کاشت تهران

 

کاشت مو چیست و روش‌های آن کدام است؟

به جدا کردن ریشه‌های مو از بخشی از سر و کاشتن آن در بخش بی‌ موی سر کاشت مو گفته می‌شود.

در روش‌های مختلف کاشت مو، ریشه‌ها یا فولیکول‌ های مو از بخشی از سر که دارای تراکم موی خوبی هست، جدا می‌شود و به بخش بی‌مو پیوند زده می‌شود.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

در روند کاشت مو تهران پیازها یا فولیکول‌های مو که از دسته‌های یک تا پنج‌ تایی تار مویی تشکیل شده‌اند و گرافت نامیده می‌شوند،از بانک مو جدا شده، به بخش دیگر سر پیوند زده می‌شوند.

کاشت مو روش‌های مختلفی در کلینیک کاشت مو vip دارد که آشنایی با آنها تصمیم‌گیری شما را برای پیوند مو آسان‌تر می‌کند.

 

آشنایی با چند روش کاشت مو:

1- کاشت مو به‌روش FUT:

در روش کاشت موی FUT متخصصان کاشت مو تهران نواری از پوست پشت سر را برمی‌دارند و جای آن را بخیه می‌زنند.

این بخش از سر با موهای طبیعی دوروبر آن پوشیده می‌شود. پس از آن با دقت فولیکول‌ های مو را برش می‌زنند و پس از ایجاد سوراخ‌های ریز در پوست سر، پیازهای مو را داخل آن قرار می‌دهند.

این روش به‌دلیل برشی که با چاقوی جراحی روی پوست سر می‌خورد، خون‌ریزی دارد و با خطر عفونت نیز همراه است. روش‌هایی که خون‌ ریزی دارند و سخت به نظر می‌رسند، تهاجمی نامیده می‌شوند. کاشت موی FUT روشی تهاجمی است.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو به روش FIT هستید یا خیر ؟

کاشت مو نوعی ایمپلنت است که روی موهای شما انجام می‌شود

2- روش کاشت موی FIT:

کاشت مو به روش FIT، خون‌ریزی و بخیه زدن پوست سر را به همراه ندارد. در کاشت مو تهران با روش FIT پیازهای مو از بخش بانک مو جدا می‌شوند.

این فولیکول‌ها مدت کوتاهی در محلول‌های نگهدارنده نگهداری می‌شوند، تا زمانی که همه گرافت‌های مو از بخش بانک مو خارج شوند.

پس از آن نوبت به پیوند زدن موها در بخش کم‌مو یا بی‌موی سر می‌رسد. این روند چند ساعت به طول می‌انجامد. طولانی شدن مرحله برداشت تا زمان کاشت در این روش ممکن هست سلامت ریشه‌های مو را به خطر بیندازد.

 

3- روش کاشت موی SUT:

کاشت مو تهران با روش SUT یکی از بهترین روش‌های کاشت مو هست. این روش شبیه روش FIT است، اما جداسازی پیازهای مو با کمک دستگاه‌های پیشرفته‌ای انجام می‌شود که سرعت کار را بالا می‌برند.

همان‌طور که اشاره شد، سرعت عمل در جداسازی و پیوند پیازهای مو بسیار مهم است. این دستگاه‌ها کمک می‌کنند تا درصد موفقیت پیوند گرافت‌های مو بیشتر شود.

 

آیا دکتر کاشت مو و کلینیک در روند کاشت مو تاثیرگذارند؟

کاشت مو نوعی ایمپلنت هست که روی موهای شما انجام می‌شود. همان اندازه که مهارت و تجربه پزشک ایمپلنت دندان می‌تواند روی نتیجه کار تاثیرگذار باشد، تجربه و مهارت دکتر کاشت مو تهران هم در پیوند مو موثر هست.

اگر با روش‌های کاشت مو آشنایی داشته باشید، متوجه می‌شوید هرکدام از این روش‌ها نوعی جراحی به شمار می‌روند. جراحی‌هایی که ممکن هست با عوارض کم یا زیادی همراه باشند.

کاشت مو نوعی ایمپلنت است که روی موهای شما انجام می‌شود

کاشت مو نوعی ایمپلنت است که روی موهای شما انجام می‌شود

 

عوارض جراحی کاشت مو از خون‌ریزی تا عفونت، و موارد دیگری هست که در نهایت به رشد نکردن موهای کاشته شده منجر می‌شود. در صورت بی‌تجربگی یا غیرقانونی بودن کلینیک‌های کاشت مو، ممکن هست با این عوارض روبه‌رو شوید.

 

عوارض جراحی کاشت مو:

مراجعه به پزشک و کلینیک غیرمتخصص می‌تواند عوارض مختلفی مانند ورم کردن پوست سر، عفونت، پوسته‌ پوسته شدن کف سر، خارش سر و کبودی روی پوست سر را به همراه داشته باشد.

 

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]

 

برتری کاشت مو تهران نسبت به شهرهای دیگر ایران در چیست؟

هر شهری در ایران می‌تواند دارای بهترین کلینیک کاشت مو باشد. اما در تهران تمرکز بخش‌های درمانی زیبایی، و حتی درمان بیماری‌ها بیشتر از شهرستان‌ها است. تعداد کلینیک‌های زیبایی و کاشت مو هم در تهران بیشتر از شهرهای دیگر است.

در بسیاری از شهرها کلینیک‌های زیادی برای کاشت مو وجود ندارد که بتوان به مقایسه بین آنها پرداخت. برخلاف آنها، شهر تهران با داشتن کلینک‌های بسیار در زمینه کاشت مو امکان انتخاب را پیش روی شما قرار می‌دهد.

 

از برتری‌های کاشت مو تهران به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

* مجهز بودن کلینیک‌ها به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا:

بیشترین امکانات درمانی در تهران جمع شده است و پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی و درمانی را نیز در تهران می‌توانید پیدا کنید. شاید بتوان گفت در بیشتر موارد تجهیزات مناسب و به‌روز در زمینه کاشت مو نیز ابتدا وارد تهران می‌شود.

همین دلیل کافی است تا شما در جست‌و جوی بهترین کلینیک درمانی در تهران باشید. البته یک نکته را هم به خاطر داشته باشید. مکان و ظاهر ساختمان یک کلینیک ضامن کارکرد خوب آن نیست.

تخصص و تجربه پزشک و کادر پزشکی، در کنار تجهیزات مدرن، اولین حرف را در این زمینه می‌زند.

البته پزشکان و کلینیک‌های مجهز را در بعضی از شهرهای دیگر ایران هم می‌توانید پیدا کنید کلینیک کاشت مو vip تهران سعی دارد تا با مجهز ترین تجهیزات ممکن و بهترین روش ها نتیجه کاشت مو عالی به شما بدهد.

* تعداد بیشتر مراجعان برای کاشت مو تهران و تاثیر روی تجربه و مهارت پزشکان:

تهران شهری با جمعیت بسیار است که پذیرای متقاضیان پیوند مو از شهرهای دیگر ایران هم هست. در بیشتر موارد تعداد مراجعان تهرانی و شهرستانی به همه کلینیک‌های این شهر بیشتر از شهرستان‌ها است.

این نکته تجربه بیشتر پزشک و کادر پزشکی و مهارت بالاتر آنها را به دنبال دارد. نکته‌ای که در موفقیت جراحی‌های زیبایی بسیار تاثیرگذار است.

بهترین دکتر کاشت مو تهران در کدام کلینیک است؟

یک کلینیک خوب وابسته به پزشکانی هست که جراحی‌های کاشت مو را در آن به عهده دارند.

برای یافتن بهترین پزشک کاشت مو تهران بهتر هست ابتدا ویژگی‌های یک پزشک خوب کاشت مو، و پس از آن ویژگی‌های یک کلینیک خوب مثل کلینیک vip کاشت تهران پیوند مو را بدانیم.

بهترین دکتر کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو

ویژگی‌های بهترین دکتر کاشت مو تهران:

* نخستین و مهم‌ترین ویژگی پزشک کاشت مو، تخصص او در این زمینه هست که تنها با گذراندن دوره‌های خاصی به دست آمده است. گواهی تخصص پزشک در این زمینه گویای این مطلب است.

* فولیکول‌های مو باید پس از جدا شدن از بخش پرموی سر و بدن، در زمان کوتاهی در بخش بی‌موی سر کاشته شوند. دومین ویژگی بهترین دکتر کاشت مو تهران سرعت عمل او است.

* بهترین پزشک باید با روش‌های مختلف کاشت مو مانند FUT، SUT، FIT و روش‌های ترکیبی آشنایی کامل داشته باشد و تجربه او هم گویای این نکته باشد.

* آشنایی با روش‌های جدید کاشت مو، پیشرفت‌هایی که در این زمینه صورت گرفته و تجهیزات مدرنی که وارد بازار شده یکی دیگر از ویژگی‌های یک پزشک خوب کاشت مو است.

* هر کلینیک دارای یک تیم پزشکی هست که پزشک آن را مدیریت می‌کند. اعضای این تیم هم باید داری تخصص کافی باشند.

* تجربه پزشک و تیم پزشکی در پیوندهای موفق مو یکی دیگر از مهم‌ترین گزینه‌ها برای شناخت پزشک و کلینیک خوب کاشت مو تهران است.

* بهترین دکتر کاشت مو پیش از جراحی، با گذاشتن جلسه‌های مشاوره، شما را به‌صورت درست راهنمایی می‌کند و بهترین راه درمان را پیش پای شما قرار می‌دهد. آنگاه انتخاب را به عهده شما می‌گذارد.

* اخلاق پزشکی و احترام متقابل بین پزشک و بیمار، و پاسخ‌گویی باحوصله به پرسش‌های بیمار ویژگی دیگر یک دکتر خوب پیوند مو هست.

کاشت مو تهران در کلینیک VIP با بهترین تیم پزشکی:

کلینیک‌ها و تیم‌های پزشکی زیادی در تهران به کار پیوند مو مشغول هستند. با انتخاب بهترین کلینیک و بهترین تیم پزشکی کاشت مو تهران می‌توانید روند کاشت مو را با بهترین نتیجه به پایان برسانید.

در کلینیک کاشت مو VIP شما با دو بخش مختلف کادر درمان و تجهیزات کلینیک سروکار دارید. ویژگی‌های دکتر کاشت مو گفته شد، اما کلینیک هم باید شرایط خاصی داشته باشد.

کلینیک کااشت مو vip تهران

کلینیک کااشت مو vip تهران

ویژگی‌های کلینیک VIP کاشت مو تهران:

1- محیط بهداشتی:

کلینیک‌های تخصصی کاشت مو محیطی بهداشتی دارند. محیط تمیز و بهداشتی مقدار آسیب‌ها و عفونت‌های پس از عمل جراحی را در افراد به کمترین اندازه ممکن می‌رساند.

توجه داشته باشید که رعایت نکردن اصول بهداشتی می‌تواند به عفونت در بخش‌های گیرنده و بانک موی فرد منجر شود.

2- کادر پزشکی متخصص و باتجربه:

بسیاری از مراحل روند کاشت مو در اتاق عمل به دست تکنسین‌ها و عوامل تیم پزشکی انجام می‌شود.

هر کلینیک معتبر کاشت مو تهران دارای کادر درمان و تیم پزشکی هست که مدیریت آنها را یک پزشک متخصص به عهده دارد. تخصص این تیم نیز یکی دیگر از گزینه‌های مهم در انتخاب بهترین کلینیک در تهران است.

3- جدیدترین ابزار و تجهیزات کاشت مو:

هرچه پیش‌تر می‌رویم، تجهیزات پزشکی پیشرفته‌تر می‌شوند و دستگاه‌ها و ابزارهای جدیدی وارد بازار می‌شوند.

وسایلی که استفاده از آنها کمترین آسیب و بیشترین موفقیت را در کاشت مو به دنبال دارد. بهترین کلینیک VIP کاشت مو در تهران خود را همواره به‌روز نگه می‌دارد تا بتواند رضایت داوطلبان کاشت مو را به دست بیاورد.

4- آشنایی با جدیدترین روش‌های کاشت مو:

روش‌های مختلفی در کاشت مو وجود دارد که برخی از آنها با خون‌ریزی همراه است و احتمال عفونت بیشتری دارد.

بعضی روش‌های دیگر هم پیشرفته‌تر هستند و درد و خون‌ریزی ندارند. احتمال موفقیت در روش‌های گوناگون کاشت مو هم تا حدود زیادی مشخص شده است. پزشکان و تیم پزشکی در یک کلینیک VIP با همه این روش‌ها آشنا هستند.

ویژگی‌های دیگر بهترین کلینیک کاشت مو در تهران:

5- دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند.

6- دارای استانداردهای جهانی هستند.

روند کاشت مو:

1- برداشت موها از بانک مو:

در مرحله اول، موهای مورد نیاز برای کاشت از بانک موی فرد که در بخش پشت سر او قرار گرفته، برداشته می‌شود. در بعضی روش‌ها موی پشت گردن، سینه یا صورت فرد هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تعداد گرافت‌های مو که از بانک موی شما جدا می‌شود، بستگی به پرپشتی آن دارد. گرافت‌های مو دسته‌های یک تا پنج‌تایی مو هست که همگی یک ریشه دارند.

برای جداسازی گرافت‌های مو، بخش بانک موی شما در بخش بین دو گوش بی‌حس می‌شود. جای موهای برداشته‌شده نیز با بقیه موهای سر شما پوشیده می‌شود.

موهای مورد نیاز برای کاشت از بانک موی فرد که در بخش پشت سر او قرار گرفته، برداشته می‌شود

موهای مورد نیاز برای کاشت از بانک موی فرد که در بخش پشت سر او قرار گرفته، برداشته می‌شود

2- کاشت مو در بخش بدون مو یا کم‌پشت سر:

پس از برداشت مو، نوبت به کاشت آن در بخش بی‌موی سر می‌رسد. این بخش سر نیز بی‌حس می‌شود و روی پوست سر با ابزار جراحی سوراخ می‌شود.

پس از آن گرافت‌های مو یک‌به‌یک داخل این سوراخ‌‌ها کاشته می‌شوند. زمانی که مرحله برداشت و کاشت مو نیاز دارد، با توجه به نوع روش کاشت مو متفاوت است.

3- ریزش موهای پیوندی:

پس از کاشت مو، فولیکول‌های مو وارد مرحله استراحت می‌شوند. این پیازهای مو دو تا چهار هفته پس از کاشت مو شروع به ریزش می‌کنند.

4- رشد موهای جدید:

موهای جدید از ماه سوم به بعد شروع به رشد می‌کنند، اما تغییرات اساسی را می‌توانید در ماه دوازدهم ببینید.

روند رشد موها شامل دو مرحله ظهور و بلوغ است. در مرحله ظهور، موهای پیوندی شروع به جوانه زدن می‌کنند و سر آنها از پوست بیرون می‌آید. در مرحله بعد موها ضخیم و تیره می‌شوند و ظاهری طبیعی به خود می‌گیرند.

پرسش‌های متداول:

1- چه کسانی داوطلبان مناسب برای کاشت مو هستند؟

برای اینکه بدانید شرایط مناسب برای کاشت مو را دارید، به چند نکته مهم توجه کنید. ریزش موی شما باید متوقف شده باشد.

بانک مو به اندازه کافی داشته باشید تا از آن برداشت شود. نکته سوم اینکه درمان‌های دیگر غیر از جراحی را انجام داده و نتیجه‌ای نگرفته باشید.

البته یک نکته را نیز به یاد داشته باشید. ریزش مو نباید به دلیل مصرف داروهای خاص یا شیمی‌درمانی باشد.

2- سن مناسب برای کاشت مو چه سنی است؟

شاید نتوان سن خاصی را برای پیوند مو مشخص کرد. اما مشخص کردن چند نکته می‌تواند کمک کند تا ویژگی‌های افراد مناسب برای پیوند تشخیص داده شود.

نخستین ویژگی داوطلبان، متوقف شدن ریزش موها و تثبیت بی‌مویی آنها است. پس از آن بانک موی فرد اهمیت پیدا می‌کند.

3- آیا کاشت مو برای زنان هم امکان‌پذیر است؟

کاشت مو برای زنانی موثر هست که الگوی ریزش موی مردانه داشته باشند. برخی از زنان هم که خط رویش موی آنها به‌طور طبیعی بالاتر از حد معمول هست، می‌توانند از کاشت مو بهره ببرند.

ریزش مو در اثر زخم، بسته شدن سفت موها با کش و بی‌مویی به‌دلیل بیماری کندن مو نیز زنان را مناسب پیوند مو می‌سازد.

سخن پایانی:

همه افرادی که برای کاشت مو به کلینیک پزشکان مراجعه می‌کنند، به‌دنبال داشتن چهره‌ای نرمال یا ایدئال هستند.

در پی داشتن ظاهر زیبا، اعتمادبه‌نفس افراد هم بالا می‌رود و زندگی بهتری را تجربه می‌کنند.

کاشت مو تهران با کادر متخصص پزشکی همراه شما هست تا زمانی که موهایی طبیعی و سالم داشته باشید و از زندگی خود لذت بیشتری ببرید.

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو  هستید یا خیر ؟

کاشت مو نوعی ایمپلنت است که روی موهای شما انجام می‌شود