دستیابی به چهره‌ای زیباتر، نخستین هدف جراحی پلک در دنیا است. این مسئله شاید دغدغه بسیاری از آدم‌ها باشد، اما نمی‌دانند چگونه باید بهترین متخصص جراحی پلک در تهران را پیدا کنند و درمان خود را به دست او بسپارند. البته شاید نتوان به‌صورت مطلق از پزشکی با عنوان بهترین متخصص در رشته جراحی پلاسیتک نام برد. اما بسیاری عوامل و گزینه‌ها دست‌به‌دست هم می‌دهند تا برخی از پزشکان در شمار بهترین متخصصان در رشته خود قرار بگیرند. همانند بسیاری مسائل دیگر، پیدا کردن متخصص جراحی پلک هم راهکارهای خود را دارد. با ما در کلینیک vip همراه باشید تا از این راهکارها با شما گفت‌وگو کنیم.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

چرا پیدا کردن بهترین متخصص جراحی پلک دارای اهمیت است؟

شاید اصلا نیازی به توضیح نباشد که چرا باید برای جراحی پلک‌های خود یا عزیزانمان به دنبال بهترین متخصص جراحی باشیم. بسیاری از جراحی‌ها بدون هیچ‌گونه پیامدی انجام می‌شوند، اما گاهی بدن یک بیمار واکنش خاصی، مانند خون‌ریزی یا عفونت نسبت به یک جراحی ساده نشان می‌دهد. در واقع فقط متخصصان باتجربه می‌توانند از عوارض نادر عمل‌های جراحی پیشگیری کنند یا عوارض پدیدآمده در بدن بیماران را کنترل کنند. کلینیک VIP با بهره بردن از بهترین متخصص جراحی پلک در تهران و حرفه‌ای ترین تیم پزشکی احتمال بروز عوارض نادر در جراحی‌ها را به صفر نزدیک کرده است.

جراحی پلک یعنی سپردن پلک‌ها و از آن مهم‌تر، سلامتی چشم‌ها به دست پزشکی که به او اعتماد داریم. به‌ویژه اینکه هدف اصلی از جراحی بلفاروپلاستی زیباتر شدن چشم‌ها و چهره است. در واقع سپردن این عمل جراحی به دست افراد کم‌تجربه یا غیرمتخصص به‌معنای به خطر انداختن زیبایی چهره و حتی بینایی چشم‌ها است.

جهت مشاوره رایگان کلینیک VIP و تماس کارشناسان ما با شما لطفا فرم زیر را پر کنید

 

بهترین متخصص جراحی پلک در تهران را چگونه می‌توانیم پیدا کنیم؟

ملاک‌های مختلفی برای انتخاب بهترین متخصص جراحی پلک در تهران وجود دارد که برخی از آنها تخصصی است و بعضی نیز توجه به نکته‌هایی خاص است. با توجه به این نکته‌ها افراد عادی هم می‌توانند متخصص جراحی پلک کارآزموده و باتجربه را انتخاب کنند.

شماره تماس: 09120634472 

 

ملاک‌های تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران:

ملاک‌‌های مهم در تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران را در چند مورد مختلف بررسی می‌کنیم:

1- تحصیلات و تخصص پزشک جراح:

جراح پلک در درجه اول باید تخصص خود را در زمینه جراحی پلاستیک گرفته باشد. اگر بخواهیم دوره درسی یک پزشک فوق تخصص را مرور کنیم باید بگوییم بهترین متخصص جراحی پلک در تهران:

*  هفت سال در دوره پزشکی عمومی تحصیل کرده است.

* چهار سال بعدی تحصیل پزشک در دوره تخصصی جراحی عمومی بوده است.

* پس از آن پنج سال در دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک تحصیلات خود را کامل کرده است.

البته پزشکانی که در رشته جراحی چشم تحصیل کرده‌اند هم می‌توانند جراحی بلفاروپلاستی را انجام دهند. در واقع پزشکانی که دارای مدرک تخصص و فوق تخصص در رشته جراحی چشم و جراحی پلاستیک و زیبایی هستند می‌توانند عمل جراحی موفقیت‌آمیزی برای شما رقم بزنند.

تخصص پزشک تنها با داشتن مدارک تخصصی از دانشگاه‌های معتبر دنیا ثابت می‌شود. با ارائه این مدارک به وزارت بهداشت، اجازه تاسیس یا مجوز کار کردن در کلینیک و بیمارستان برای پزشکان صادر می‌شود. بسیاری از پزشکان در دوره‌های مختلف و پیشرفته آموزشی نیز شرکت می‌کنند تا دانش خود را در زمینه پیشرفت‌های جراحی پلاستیک در دنیا به‌روز نگه دارند. گواهینامه معتبری که در نتیجه گذراندن موفقیت‌آمیز این دوره‌ها به پزشک داده می‌شود، مدرکی نشانگر بهترین متخصص جراحی پلک در تهران است.

ویژگی متخصص جراحی پلک

ویژگی متخصص جراحی پلک

برخی پزشکان یا جراحان عمومی با گذراندن دوره‌هایی شروع به جراحی پلاستیک می‌کنند. تجربه و تخصص این پزشکان در آزمون و خطا بر روی بیماران مختلف به نتیجه می‌رسد. برخی از داوطلبان جراحی بلفاروپلاستی برای کمتر هزینه کردن ممکن است جراحی خود را به دست این پزشکان بسپارند. نکته‌ای که کلینیک VIP توجه شما را به آن جلب می‌کند این است که مدل آزمون و خطا برای این گروه از پزشکان نباشید.

2- عضویت در انجمن جراحان ایران و انجمن‌های تخصصی دیگر:

طبیعی است بهترین متخصص جراحی پلک در تهران باید عضو انجمن جراحان و انجمن جراحان پلاستیک ایران باشد. دقت در این نکته و اینکه پزشک مورد نظر شما عضو کدام‌یک از انجمن‌های تخصصی دیگر پزشکی است هم راه دیگری برای تشخیص متخصص خوب جراحی پلک در تهران است.

3- تجربه و مهارت پزشک:

نکته بعدی که بهترین متخصص جراحی پلک در تهران را مشخص می‌کند، تجربه و مهارت پزشک است. تجربه و مهارت پزشک از دو راه به دست می‌آید.

* راه نخست تحصیل در رشته تخصصی جراحی پلاستیک است. در این دوره، جراحان همواره در کنار استادان خود حضور دارند و ابتدا ناظر بر عمل‌های جراحی هستند و بعدها در حضور استادان به جراحی می‌پردازند.

* راه دوم تعداد جراحی‌هایی است که پزشکان پس از گذراندن دوران تخصص و فوق تخصص خود انجام داده‌اند. جراحانی که در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های حرفه‌ای و معتبر کار کرده‌اند، همواره با موارد بیشتری از عمل‌های جراحی سروکار داشته‌اند. این نکته نقش چشمگیری در افزایش مهارت و تجربه پزشکان متخصص بازی کرده است.

اما یک نکته در اینجا مورد پرسش قرار می‌گیرد. از چه راهی می‌توانیم از میزان تجربه پزشک در کار خود باخبر شوید؟

تجربه و مهارت پزشک در انتخاب بهترین کلینیک

تجربه و مهارت پزشک در انتخاب بهترین کلینیک

4- کلینیک  و محل کار پزشک:

عامل مهم دیگر در تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران، دقت در درمانگاه، بیمارستان و کلینیک محل کار پزشک است. در ملاحظه محل کار پزشک می‌توانید چند نکته را در نظر داشته باشید:

 مکان و موقعیت قرارگیری کلینیک:

اینکه مکان کلینیک در کدام بخش شهر قرار گرفته هم یکی از نکته‌هایی است که می‌تواند استقبال از آن را آشکار سازد. کلینیک‌های پرمتقاضی بیشتر در ساختمان پزشکان، یا در مناطقی قرار دارند که پزشکان زیادی به درمان مشغول هستند. اگرچه محل قرارگیری کلینیک تنها ملاک انتخاب نیست، اما می‌تواند استقبال مردم از آن را آشکار کند.

 تیم پزشکی:

نکته بسیار مهم بعدی در تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران، تیم پزشکی حاضر در کلینیک است. همان‌طور که می‌دانید موفقیت یک عمل جراحی تنها به کارکرد پزشک وابسته نیست. افراد زیادی در یک کلینیک در نتیجه یک جراحی نقش بازی می‌کنند. از این نمونه افراد می‌توان به تکنسین‌های اتاق عمل و پرستاران اشاره کرد. البته زمانی که نیاز به بیهوشی باشد، پزشک بیهوشی نیز باید در روند جراحی حضور داشته باشد. موفقیت یک تیم پزشکی وابسته به همه این عوامل در یک کلینیک تخصصی است. از برتری‌های کلینیک VIP تیم پزشکی متخصص آن است که توانسته صدها جراحی موفق بلفاروپلاستی را مدیریت کند.

پرسنل اداری و پذیرش کلینیک:

حتی پرسنل اداری و پذیرش یک کلینیک حرفه‌ای هم بر اساس اخلاق پزشکی فعالیت می‌کنند. برخورد خوب پرسنل یک کلینیک با مراجعه‌کنندگان و پاسخ به پرسش‌های آنها هم از موارد مهم در گزینش یک کلینیک خوب و حرفه‌ای است.

 تجهیزات کلینیک:

جراحی‌های زیبایی در درجه نخست، همانند هر عمل جراحی دیگر به اتاق عمل مجهز و در درجه بعد، به تجهیزات مناسب نیاز دارد. یکی از این تجهیزات دستگاه‌های لیزر برای برش پلک است. در واقع می‌توان گفت تخصص پزشکان زیبایی در کنار تجهیزات مدرن و به‌روز، بهترین نتیجه را در جراحی‌های زیبایی به دنبال دارد.

5- اخلاق پزشکی و رفتار پزشک:

یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران، اخلاق پزشکی و رفتار پزشک با داوطلب جراحی است. خیلی از افراد ممکن است برای مشاوره درباره جراحی پلک نزد پزشک بروند. در جلسه‌های مشاوره و معاینه، پزشک مقدار افتادگی یا پف پلک داوطلب را معاینه می‌کند. همچنین با گفت‌وگو با داوطلب جراحی، متوجه توقعات او از این عمل می‌شود.

گاهی اوقات توقع فرد از نتیجه عمل جراحی غیرواقعی است و ذهنیتی از از این عمل در تصور خود دارد که انجام‌شدنی نیست. گاهی نیز پلک‌ها و چهره فرد نیاز مبرم به این جراحی ندارد. پزشکان با اخلاق تا زمانی که نیاز واقعی به جراحی نباشد، یا دستیابی به نتیجه مورد نظر فرد ممکن نباشد فرد را به انجام جراحی بلفاروپلاستی تشویق نمی‌کنند.

از طرف دیگر، گاهی که نیاز به جراحی بلفاروپلاستی در فرد متقاضی دیده می‌شود، ممکن است بیمار به جراحی‌های تکمیلی هم نیاز داشته باشد.در صورت نیاز به جراحی‌های تکمیلی مانند لیفت ابرو، پزشک این موارد را نیز برای بیمار توضیح می‌دهد. توضیح اینکه با انجام جراحی تکمیلی فرد می‌تواند چهره زیباتری داشته باشد، می‌تواند از جراحی‌های بعدی پیشگیری کند. البته پزشک متخصص و اخلاق‌مدار راهنمایی را انجام می‌دهد و تصمیم‌گیری آزادانه را به‌عهده بیمار می‌گذارد.

از همه مهم‌تر اینکه اخلاق پزشکی متخصص جراحی پلک را بر آن می‌دارد تا درصد موفقیت جراحی و خطرها و عوارض آن را با بیمار در میان بگذارد. در یک کلام، بهترین متخصص جراحی پلک در کلینیک VIP به شغل خود تنها به‌عنوان محل درآمد نگاه نمی‌کند. در واقع نخستین هدف بهترین پزشکان درمان مشکلات چشمی، و پس از آن زیبایی بیشتر بیماران است تا زندگی بهتری داشته باشند.

اخلاق پزشکی و رفتار پزشک

اخلاق پزشکی و رفتار پزشک

6- هزینه متناسب جراحی بلفاروپلاستی:

توجه به نکته دیگری هم برای تشخیص بهترین متخصص جراحی پلک در تهران دارای اهمیت زیادی است. بهترین متخصص جراحی بلفاروپلاستی به شغل خود تنها به دید یک منبع درآمد مادی نگاه نمی‌کند. این شغل در درجه اول باری از ذهن انسان‌ها برمی‌دارد و زندگی را برای آنها لذت‌بخش‌تر می‌کند. بهترین متخصصان جراحی پلک هزینه این جراحی‌ها را به‌گونه‌ای در نظر می‌گیرند تا افراد با درآمد متوسط هم بتوانند از عهده هزینه این عمل‌های جراحی برآیند.

آنچه بهترین متخصص جراحی پلک در جراحی بلفاروپلاستی انجام می‌دهد:

پزشکان متخصص جراحی بلفاروپلاستی را روی پلک‌های بالا و پایین انجام می‌دهند. هدف اصلی از هرکدام از این عمل‌های جراحی، برداشتن پوست اضافه پلک‌ها، درمان پف پلک‌ها و جوان‌سازی و زیباتر کردن چهره فرد است. این کار در جراحی هریک از پلک‌های بالا یا پائین به‌صورت خاصی انجام می‌شود:

1- جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا:

در جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا، بهترین متخصص جراحی پلک در تهران و همچنین بیماران به دنبال دستیابی به چند هدف هستند:

* اولین هدف، کوتاه کردن پلک‌ها است که دچار افتادگی شده و چین‌وچروک پشت آنها زیاد شده است. این کار با برش پلک‌ها و برداشتن پوست اضافه آنها صورت می‌گیرد.

* دومین کارکرد بلفاروپلاستی، برطرف کردن پف پلک‌ها است که با برداشتن چربی اضافه پشت پلک‌ها و مایعات جمع‌شده زیر آنها صورت می‌گیرد.

در نتیجۀ اقداماتی که گفته شد، چروک اضافه پلک‌های بالا برطرف می‌شود و چشم‌ها بازتر و بزرگ‌تر می‌شوند. همچنین پف پشت پلک‌ها برطرف می‌شود و حالت خسته و خواب‌آلود افراد به حالت طبیعی تبدیل می‌شود. زیبایی و شادابی بیشتر چهره، نتیجه نهایی این عمل جراحی است.

2- جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین:

بالا رفتن سن در بیشتر افراد با افتادگی پلک‌های پائین هم همراه است. پوست زیر چشم‌ها در اثر بالا رفتن سن افتاده و شل می‌شود. لایه‌های چربی جمع‌شده در زیر پلک‌ها هم همچون غده‌ای خودنمایی می‌کند و پف زیر پلک‌ را به وجود می‌آورد.

در جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین، بهترین متخصص جراحی پلک در تهران پوست اضافه پلک‌های پایین را جدا می‌کند که باعث می‌شود از چروک زیر پلک‌ها و افتادگی آنها کاسته شود. برداشتن چربی زیر پلک نیز پف غده‌مانند زیر پلک‌ها را برطرف می‌کند.

برش پلک‌های بالا فقط روی سطح بیرونی پلک‌ها زده می‌شود، اما برش پلک‌های پایین می‌تواند از داخل یا از بیرون باشد. بخیه‌های برش‌ داخلی پلک‌های پایین هرگز دیده نمی‌شوند.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

نتیجه جراحی بلفاروپلاستی به‌وسیله بهترین متخصص جراحی پلک:

جراحی بلفاروپلاستی که بهترین متخصص جراحی پلک در تهران روی پلک‌های بالا و پایین شما انجام می‌دهد، نتیجه‌های مختلفی برای شما به ارمغان می‌آورد:

* افتادگی پلک‌های بالای شما برطرف می‌شود.

* چربی و مایعات پشت پلک‌های بالا خارج می‌شوند و در نتیجه پف پشت پلک‌های بالا برطرف می‌شوند.

* فرم چشم‌های شما بازتر و زیباتر می‌شود.

* چین‌های زیر پلک‌های پایین شما کمتر می‌شود.

* پف زیر پلک‌های پایین شما برطرف می‌شود.

* در یک کلام، زیباتر و جذاب‌تر می‌شوید.

هزینه جراحی بلفاروپلاستی به‌وسیله بهترین متخصص جراحی پلک در تهران چقدر است؟

هر جراحی پلکی با دیگری متفاوت است و جراحی پلک شما ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد. بهترین راه برای مشخص کردن هزینه‌های درمانی، مراجعه حضوری به کلینیک بهترین متخصص جراحی پلک در تهران است. البته یک نکته را همواره به خاطر داشته باشید. ارزان بودن دلیل خوب بودن، و گران بودن دلیل بد بودن نیست. برعکس این مورد هم صادق است. یعنی هر قیمت بالایی نشانه خوب بودن و هر قیمت متعادلی نشانه بد بودن پزشک و کلینیک نیست.

بهترین متخصص جراحی پلک در تهران را هزینه جراحی مشخص نمی‌کند، بلکه تخصص و تجربه پزشک مشخص می‌کند.

هزینه جراحی پلک در تهران

هزینه جراحی پلک در تهران

پرسش‌های متداول:

1- آیا بهترین متخصص جراحی پلک در کلینیک VIP می‌تواند به من اطمینان دهد که جراحی بلفاروپلاستی موفقیت‌آمیزی داشته باشم؟
پیش از عمل جراحی، شما به‌وسیله پزشک متخصص در کلینیک VIP معاینه می‌شوید و پزشک از شما درباره بیماری‌های احتمالی شما سوال می‌کند. پس از آن آزمایش‌های مورد نیاز را باید انجام دهید تا پزشک اجازه عمل جراحی بلفاروپلاستی را بدهد. همه این مراحل در راستای نتیجه مطلوب و مورد نظر پزشک صورت می‌گیرد و تا زمانی که پزشک صلاح نداند، اجازه عمل داده نمی‌شود.
2- آیا پس از جراحی به دست متخصص جراحی پلک، تغییرات چهره من محسوس خواهد بود؟
اولین تغییر پس از جراحی در زیباتر شدن چشمان شما خود را نشان می‌دهد. خود شما بهترین کسی هستید که می‌توانید متوجه این تغییرات بشوید. حتما دقت کردید که گاهی تغییرات زیادی در موها یا چهره خود داده‌اید، اما کسی متوجه آنها نشده است.
3- چقدر طول می‌کشد تا پس از عمل جراحی بلفاروپلاستی تغییرات چهره من خود را نمایان کند؟
مشخص شدن تغییرات پلک‌ها و چهره شما پس از برطرف شدن تورم و کبودی پلک‌ها ممکن می‌شود. در این زمان کم‌کم زیبایی چشم‌های شما نمایان می‌شوند.
4- آیا پس از بلفاروپلاستی بریدگی روی پلک‌های بالا یا پائین من دیده می‌شود؟
اساس مراجعه شما به بهترین متخصص جراحی پلک در تهران بر این نکته است که چهره شما زیباتر شود، نه اینکه خط برش و بخیه روی پلک‌های شما نمایان باشد. متخصص جراحی پلک جای برش و بخیه پس از آن را به شکلی انتخاب می‌کند که در زمان باز بودن چشم‌های شما، در بین چین پلک‌ها پنهان شود. البته در صورت بسته بودن چشم‌ها، خط جای برش مشخص می‌شود که در گذر زمان کم‌رنگ‌تر خواهد شد.
5- آیا کلینیک VIP می‌تواند اشکال پلک‌های مرا که در جای دیگری جراحی کرده‌ام و از آن راضی نیستم را برطرف کند؟
در اینجا توجه شما را به نکته مهمی جلب می‌کنیم. اصلاح جراحی قبلی شاید سخت‌تر از جراحی برای بار اول باشد. در چنین شرایطی شما باید به‌وسیله بهترین متخصص جراحی پلک در کلینیک VIP معاینه شوید تا پس از آن برای اصلاح جراحی قبلی تصمیم گرفته شود.
سخن پایانی:

شاید برای شما که تصمیم گرفته‌اید تا درمان قطعی افتادگی و پف پلک‌های خود را با بلفاروپلاستی انجام دهید، انتخاب بهترین پزشکان متخصص کاری سخت باشد. اما معاینه و مشاوره در کلینیک VIP تصمیم‌گیری را برایتان آسان‌تر می‌کند. برای گرفتن وقت مشاوره و معاینه حضوری با شماره تلفن 02144158011 با ما تماس بگیرید. در جلسه حضوری مشاوره و معاینه، بهترین متخصص جراحی پلک در تهران هرآنچه درباره جراحی پلک شما باید گفته شود را با شما در میان می‌گذارد.

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ