سانترال لب یا جراحی لیفت لب

توسط باتجربه ترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دکتر امیر نصیری با بیش از ۷۰۰۰ نمونه عمل موفق و ۱۳ سال تجربه

جراحی سانترال لب بدون بیهوشی در یک جلسه دو ساعته با بی حسی موضعی

مشاوره رایگان جراحی لیفت سانترال لب

جراحی لیفت سانترال لب برای افرادی مناسب است که از روش های تزریقی و موقتی خسته شده اند و دنبال روشی دائمی برای برجسته کردن لب ها و کاهش فاصله لب بالا تا بینی هستند.
اگر قصد انجام جراحی لیفت لب را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی فرم مشاوره ما را تکمیل کنید کارشناسان ما باتوجه به فاصله لب بالا و بینی و فرم لب شما مناسب ترین و بهترین روش را برای بالاکشیدن لب به شما پیشنهاد خواهند داد.

نمونه کارها و و فیلم و عکس قبل و بعد عمل های انجام شده و رضایت مراجعین ما را در اینستاگرام بررسی کنید

 لیفت دائمی لب
عمل جراحی سانترال لب در یک جلسه دکتر خوانساری
لیفت لب به صورت دايمی در یک جلسه دکتر خوانساری

8 کاربرد جراحی لیفت سانترال لب

1- کم کردن فاصله لب و بینی
کاربرد اصلی جراحی بالا کشیدن لب ، کاهش فاصله بین لب و بینی و در نتیجه جوانسازی لب است
2- ضخیم سازی لب
برای برجسته سازی لبها می توان از جراحی لیفت لب بالا استفاده کرد. از کاربرد های مهم عمل سانترال لب که می توان به آن اشاره کرد، ضخیم کردن مخاط لب و خود لبهاست، به طوری که گویا لبها برجسته شده است. این برجسته سازی فقط در قسمت مرکزی لب انجام میشود و قسمتهای کناری لبهای بالا هیچ تغییری نخواهد کرد.
3- هالیوودی کردن لبخند (نشان دادن دندانهای پیشین)
هالیوودی کردن لبخند به این معناست که لبها به گونه ای باشند که مقداری از دندان ها دیده شود.
در واقع کاری که سانترال لب برای شما انجام می دهد، این است که لب را به سمت بالا می کشد و باعث نمایش دندانها میشود. هدف نشان دادن دندان های پیشین است و دندان های کناری زیاد دیده نمی شود.
4- افزایش پروجکشن لب
در برخی از افراد، فک بالا عقب تر از فک پایین است. عمل لیفت دائمی لب می تواند به این افراد کمک کند تا پروجکشن لب زیاد شود.
5- افزایش زاویه بین لب و بینی
در افرادی که زاویه بین بینی و لب آنها زیاد است میتوان با استفاده از عمل لیفت سانترال لب، علاوه بر برجسته سازی، زاویه بین لب و بینی را هم اصلاح کرد.
6- رفع اسکار زیر بینی
از لیفت سانترال لب می توان برای رفع اسکار نیز استفاده کرد. افرادی که زیر بینی­شان جای زخم و اسکار دارند میتوانند با کمک لیفت سانترال لب، دوباره زیبایی و حس خوب را تجربه کنند.
7- اصلاح چین افقی بین لب و بینی
افرادی که هنگام خندیدن دچار چین افقی بین لبشان و بینی می شوند کاندید مناسبی برای جراحی لیفت سانترال لب هستند. برای حل این مسئله از جراحی سانترال لب استفاده می­شود
8- جوانسازی لب
هنگامی که عمل لیفت سانترال لب انجام می شود، فاصله بینی تا لب کم می شود، قسمت مرکز لب ضخیم تر می شود، زیبایی صورت چند برابر شده و صورت را جوانتر نشان می دهد. این جراحی برای اشخاصی که فاصله بین لب و بینیشان زیاد شده و سنشان را بیشتر نشان می دهد، بسیار مناسب است.

مشاوره رایگان جراحی لیفت سانترال لب

8 کاربرد مهم جراحی سانترال لب را برایتان توضیح دادیم و اشاره کردیم که چه کسانی برای انجام این عمل مناسب هستند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و مشاوره تخصصی، می­توانید با مشاوران زیبایی مرکز جراحی زیبایی vip در تماس باشید.

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا ۲۴ ساعت آینده کارشناس پزشکی برای مشاوره و پاسخگویی به سوالاتتان با شما تماس میگیرد.