هزینه کاشت موی سر را چطور باید محاسبه کنیم؟

هزینه کاشت موی سر را چطور باید محاسبه کنیم؟

هزینه کاشت موی سر در سال جدید چقدر است؟ این سوال را اغلب کسانی که قصد دارند برای پیوند مو اقدام کنند می‌پرسند. ریزش موی سر برای افراد مختلف در سنین مختلف رخ می‌دهد. بعضی از آقایان و خانم‌ها در همان جوانی به خاطر عوامل ژنتیکی، بیماری یا… دچار ریزش مو می‌شوند. برای بعضی دیگر از افراد این مشکل در سنین میان‌سالی به بالا دیده می‌شود و ریزش مو از یک نقطه شروع شده و به مرور شدیدتر می‌شود. این ریزش می‌تواند تا طاسی کامل فرد ادامه داشته باشد، یا اینکه فقط جلوی سر یا وسط سر را تحت تاثیر قرار دهد.

برای اینکه دوباره جای خالی موهای ریخته شده را پُر کنید، بهترین راه استفاده از کاشت مو طبیعی است. وقتی این عمل زیبایی را انجام می‌دهید مشکلاتی مانند مواقع استفاده از کلاه‌گیس یا موی مصنوعی به سراغتان نخواهند آمد. از جمله این مشکلات می‌توان به عفونت و پوسته شدن پوست سر و موقتی بودن موهای جدید سر اشاره کرد.

با توجه به اینکه کاشت مو می‌تواند همیشه متقاضی را صاحب موهای جدید و پرپشت کند، این روزها افراد زیادی برای انجام این عمل زیبایی اقدام می‌کنند. اگر شما هم جزء این گروه هستید و می‌خواهید برای همیشه با طاسی سر یا کم‌پشتی موهایتان خداحافظی کنید، با کلینیک زیبایی vip تهران همراه باشید و درباره هزینه انجام این عمل زیبایی اطلاعات به دست بیاورید.

هزینه کاشت موی سر چطور محاسبه می‌شود؟

کاشت مو سال‌ها است که انجام می‌شود و در طول گذر زمان روش‌های متنوع و تجهیزات جدیدی برای این عمل زیبایی در نظر گرفته شده است. هر کدام از این روش‌ها یک قیمت دارند و کسانی که می‌خواهند کاشت مو را در سال جدید انجام دهند باید با هزینه انواع روش‌های کاشت مو آشنایی کافی داشته باشند. برای دریافت قیمت دقیق روشی که برای کاشت مو در نظر گرفته‌اید می‌توانید از مشاورین کلینیک زیبایی vip تهران کمک بگیرید.

علاوه بر روش کاشت مو، عواملی مانند دستمزد پزشک متخصص هم می‌تواند قیمت نهایی کاشت مو را تحت تاثیر قرار دهد. اگر پزشکی که انتخاب می‌کنید تجربه زیادی در این زمینه دارد و نمونه کارهای متعدد موفق متعددی در زمینه کاشت مو سر ارائه کرده، باید قیمت بیشتری  برای دستمزد وی نسبت به یک پزشک مبتدی یا تازه‌کار در نظر بگیرید.

برای اینکه یک لیست کامل از مواردی که می‌تواند هزینه کاشت موی سر را زیاد یا کم کند داشته باشید و بتوانید مبلغ نهایی این عمل زیبایی را تخمین بزنید، در ادامه مهم‌ترین مواردی که می‌تواند روی قیمت کاشت مو تاثیر داشته باشد را برایتان آورده‌ایم. قیمت هر کدام از این موارد در کلینیک‌های مختلف و در سال‌های متوالی متفاوت است. با این وجود، با داشتن این لیست می‌توانید از چند کلینیک زیبایی درباره هزینه کاشت مو سوال کنید و در نهایت برای انجام دادن این عمل زیبایی تصمیم بگیرید.

 

برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید


  نوع خدمات درخواستی

   

  عواملی که روی تعیین قیمت نهایی کاشت موی سر موثر هستند عبارتند از:

  • نوع داروی بی‌حسی انتخابی و قیمت آن
  • روشی که برای کاشت مو انتخاب شده است
  • تجهیزاتی که پزشک متخصص از آن‌ها برای انجام کاشت مو استفاده می‌کند
  • دستمزد پزشک متخصص برای انجام کاشت مو
  • هزینه کلینیک انتخابی برای ارائه خدمات کاشت مو
  • تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای پیوند و میزان وسعت طاسی متقاضی
  • تعداد جلسه‌های مورد نیاز برای پیوند مو
  • میزان پیچیدگی کاشت مو برای متقاضی و وضعیت سلامتی وی
  دستمزد پزشک متخصص برای انجام کاشت مو در هزینه نهایی آن موثر است.
  قیمت-نهایی-کاشت-موی-سر

  تعداد گرافت‌ها در هزینه کاشت مو چقدر موثر است؟

  برای کاشت موی سر در هر جلسه بین 3 تا 4 هزار گرافت نیاز است و هزینه کاشت موی سر هم بر اساس این تعداد گرافت کاشت شده محاسبه می‌شود. اگر میزان وسعت طاسی متقاضی به اندازه‌ای باشد که با این تعداد گرافت پزشک بتواند فرایند کاشت مو را به طور کامل انجام دهد، مبلغ پیشنهادی عدد مشخصی خواهد بود. برای کسانی که نیاز به تعداد فولیکول‌های بیشتری مانند 5 هزار فولیکول دارند، معمولاً پیوند موی طبیعی در دو جلسه انجام می‌شود و هزینه کاشت هم بالاتر می‌رود.

  در نهایت میزان تراکمی که برای کاشت مو در نظر گرفته شده می‌تواند قیمت نهایی این عمل زیبایی را مشخص کند. اگر متقاضی تراکم کاشت بیشتری درخواست کند و این امکان برایش وجود داشته باشد، پزشک متخصص با کمک روش‌های ترکیبی یا نیمه ترکیبی پیوند مو را برای وی انجام می‌دهد. هزینه‌ای که برای این روش‌های کاشت وجود دارد نسبت به روش‌های تکی معمولاً بیشتر است.

   

  آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

  عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   

  آیا موقعیت جغرافیایی متقاضی در هزینه کاشت موثر است؟

  کاشت مو علاوه بر ایران در کشورهای دیگر هم انجام می‌شود؛ اما با توجه به اینکه پرداخت هزینه عمل‌های زیبایی در کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، اروپا و… با قیمت ارز محاسبه می‌شود، مبلغ نهایی که برای کاشت مو در ایران در نظر گرفته شده بسیار مناسب‌تر است. به همین خاطر است که اغلب کسانی که به پزشکان متخصص ایرانی دسترسی دارند با سفر کردن به تهران و شهرهای بزرگ ایران سعی می‌کنند که این عمل زیبایی را با مناسب‌ترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهند.

  برای کسانی که در شهرهای بزرگی مانند تهران زندگی می‌کنند انتخاب کلینیک زیبایی و محاسبه هزینه‌های مربوط به این عمل زیبایی ساده‌تر است؛ اما کسانی که شهرهای کوچک‌تر هستند و می‌خواهند برای کاشت کردن مو به شهرهای بزرگ‌تر بروند، باید علاوه بر مبلغ اصلی کاشت مو هزینه رفت و آمد و اقامت در دوران انجام این عمل زیبایی را هم در نظر بگیرند.

  برای افرادی که قصد دارند از خارج از کشور برای کاشت مو به ایران سفر کنند هم این موضوع صادق است و باید هزینه‌های سفر و اقامت هم جزء مبلغ نهایی که برای کاشت مو لازم است در نظر گرفته شود.

  هزینه‌های سفر و اقامت هم جزء مبلغ نهایی کاشت مو در نظر گرفته می‌شود.
  هزینه-کاشت-مو

  چرا سابقه کلینیک در هزینه‌های کاشت موثر است؟

  متقاضیان کاشت مو معمولاً برای انجام این عمل زیبایی قیمت تعداد زیادی از کلینیک‌های کاشت مو را جویا می‌شوند و در نهایت برای انجام پیوند مو به یکی از این مراکز مراجعه می‌کنند. آنچه باعث شده که اغلب متقاضیان کاشت مو موقع قیمت گرفتن برای این عمل زیبایی متعجب شوند تفاوت قیمت اعلام شده توسط کلینیک‌های مختلف است.

  اگر برای شما هم این موضوع جالب بوده و می‌خواهید درباره علت تفاوت قیمت کاشت در کلینیک‌های مختلف اطلاعات کسب کنید، باید بدانید که هر کلینیکی شرایط و امکانات خاصی را برای ارائه خدماتش در نظر گرفته است. بعضی از این مراکز صرفاً از تجهیزات سنتی که سال‌ها است خریدار شده استفاده می‌کنند و با چندین پزشک متخصص و مبتدی همکاری دارند. کاشت مو در این مراکز معمول طبق متدهای سنتی انجام می‌شود و هزینه آن هم با توجه به دستمزد پزشک و امکاناتی که کلینیک در اختیار متقاضی قرار می‌دهد محاسبه خواهد شد.

  یک سری کلینیک‌های زیبایی هم جدید و مدرن هستند و از آخرین تجهیزات و حرفه‌ای‌ترین پزشکان و کادر درمان برای ارائه خدمات پیوند مو، کاشت ریش، کاشت ابرو … کمک می‌گیرند. این مراکز نسبت به کلینیک‌های قبلی معمولاً تعرفه بالاتری برای کاشت مو دارند و کیفیت کاری که ارائه می‌کنند هم بالاتر است.

  با توجه به شرایطی که دارید می‌توانید کلینیک مد نظرتان را از بین کلینیک‌های سنتی یا مدرن و امروزی انتخاب کنید و هزینه کاشت مو را بپردازید. فقط به این موضوع توجه داشته باشید که کلینیک انتخابی‌تان باید حتماً پروانه وزارت بهداشت را داشته باشد. همچنین استفاده از پزشکان زبده برای انجام این عمل زیبایی ضروری است و می‌تواند جلوی مشکلات احتمالی مانند صدمه دیدن بانک مو و … را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

  سوالات متداول هزینه کاشت کردن مو + پاسخ‌های تخصصی

  1) تفاوت قیمت کاشت مو برای نواحی مختلف سر چقدر است؟

  برای انجام کاشت مو در نواحی مختلف سر قیمت متفاوتی توسط کلینیک‌های زیبایی در نظر گرفته نشده است. در حقیقت، مبلغی که برای کاشت مو ارائه می‌شود کلی است و با پرداخت آن پزشک کاشت مو را با بیشترین تراکم برای متقاضی انجام می‌دهد.

  2) قیمت کاشت مو در خانم‌ها و آقایان متفاوت است؟

  هزینه کاشت مو برای خانم‌ها و آقایان تفاوت زیادی با هم ندارد. با این وجود، به خاطر اینکه خانم‌ها معمولاً دچار طاسی نمی‌شوند و ریزش مو در آن‌ها منجر به کم پشت شدن موها و خالی شدن سر می‌شود، مبلغی که به عنوان هزینه پیوند مو برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود کمتر است؛ اما آقایان معمولاً وسعت طاسی زیادی دارند و پزشک متخصص برای کاشت مو باید تعداد فولیکول‌های بیشتری را برای پیوند انتخاب کند. همین موضوع می‌تواند روی افزایش هزینه کاشت کردن موها موثر باشد.

  3) آیا هزینه کاشت مو در ترکیه و سایر کشورها مناسب‌تر است؟

  با توجه به اینکه قیمت خدمات زیبایی در ایران به ریال و تومان حساب می‌شود، قیمت نهایی کاشت مو و سایر عمل‌های زیبایی در این کشور کمتر از کشورهای همسایه است؛ بنابراین اگر به دنبال این هستید که پیوند مو را با قیمت مناسب انجام دهید، ایران بهترین مقصد برای شما خواهد بود.

  آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو هستید یا خیر ؟

  عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

  کانال ما در اینستاگرام:


  16 نوشته
  کلینیک VIP مارال با مجوز رسمی از وزارت بهداشت با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با همکاری تیم پزشکی متخصص و مجرب در زمینه عمل های زیبایی ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش ، عمل جراحی زیبایی چشم ،لیفت شقیقه و ابرو بلفاروپلاستی . پیکرتراشی تزریق ژل و بوتاکس،عمل تزریق چربی و... فعالیت میکند ، ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات و مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و پزشک متخصص به شما ارائه کنیم،سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید تا مشاوران کلینیک به شما پاسخ دهند

  بدون دیدگاه

  پاسخ دهید

  فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند