کاشت مو به روش FUE چیست و چطور انجام می‌شود؟

کاشت مو به روش FUE چیست و چطور انجام می‌شود؟

08:0072.7K1

کاشت مو به روش FUE مخفف عبارت Follicular Unit Extraction بوده و یکی از جدیدترین روش‌های ارائه شده برای افرادی است که در اثر بیماری یا به دلیل موروثی موهای بخشی از سر خودشان را از دست داده‌اند. این روش کاشت مو به دلیل مدرن بودن و داشتن تأییدیه‌های بین‌المللی از FDA یا سازمان غذا و داروی آمریکا به‌عنوان یکی از بهترین روش‌های ترمیم وسعت طاسی در جهان شناخته می‌شود. اگر نیاز به دریافت خدمات کاشت مو دارید، با ما همراه باشید و درباره روش FUE اطلاعات کسب کنید.

کاشت مو به روش FUE چیست؟

در اغلب مراکز کاشت مو هنوز هم از روش‌های سنتی برای ترمیم وسعت طاسی استفاده می‌شود. با توجه به اینکه در روش‌های سنتی معمولاً یک برش از پشت سرانجام می‌شود و احتمال بروز خونریزی و درد زیاد است، افراد زیادی ترجیح می‌دهند که تا حد امکان از کاشت مو اجتناب کنند. البته نمی‌توان این نکته را نیز نادیده گرفته که در روش سنتی کاشت مو به جای نوار برداشته شده از پشت سر زخم یا اسکار تشکیل می‌شود و با کوتاه کردن موها ممکن است جای زخم دیده شود. این موضوع برای آقایان که عادت دارند همیشه موهای کوتاه و مرتب داشته باشند بسیار مهم است.

 

برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید


  نوع خدمات درخواستی

   

  در کاشت مو به روش FUE پزشک معالج ابتدا وضعیت بانک موی بیمار را بررسی می‌کند. موهای مورد نیاز برای کاشت در این روش معمولاً از پشت سر یا نواحی اطراف سر که دیرتر دچار ریزش می‌شوند برداشته می‌شود. با توجه به اینکه در روش FUE گرافت‌های مو به صورت تکی و با به روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا برداشته می‌شوند، احتمال درد و خونریزی به شدت نسبت به روش‌های سنتی کمتر است.

  هزینه-کاشت-مو
  هزینه-کاشت-مو

  کاشت مو به روش FUE برای ریش و ابرو

  اگر برای کاشت ریش و سبیل یا کاشت ابروهایتان به دنبال یک روش جدید، مدرن و تضمینی هستید، کاشت مو به روش FUE یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. در این روش تار موها به صورت تکی از ناحیه اهدا کننده جدا می‌شوند و به صورت تک به تک کاشته می‌شوند. به همین دلیل با کمک روش FUE می‌توانید صاحب ابروهای با زاویه مناسب و پرپشت و ریش و سبیل پرتراکم و زیبا نیز شوید.

   

  آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو به روش FUE  هستید یا خیر ؟

  عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

   

  کاشت مو به روش FUE برای چه افرادی مناسب است؟

  کاندیداهای مناسب برای کاشت مو به روش FUE عبارتند از:

  • افرادی که کم مویی یا طاسی موروثی دارند
  • افرادی که موهایشان کم‌پشت است و پوست سرشان دیده می‌شود
  • کسانی که به دلیل ایجاد زخم بخشی از موهای سر یا صورتشان را از دست داده‌اند

  مزایای کاشت مو به روش FUE

  برای اینکه بتوانید با اطمینان خاطر این روش کاشت مو را برای درمان وسعت طاسی خودتان انتخاب کنید، مزایای روش کاشت مو FUE را در این بخش برایتان ارائه کرده‌ایم.

  1) کم تهاجمی بودن و عدم نیاز به بخیه

  در این روش کاشت مو نیازی به بریدن نوار باریک از پشت سر نیست و موها به صورت تک به تک از ناحیه اهدا کننده برداشته می‌شوند. به همین خاطر پس از کاشت درد و خونریزی شدید وجود نخواهد داشت و نیازی به بخیه نیست.

  2) کم عارضه بودن

  در کاشت مو به روش FIT به دلیل بریدن بخشی از بانک مو، احتمال تشکیل گوشت اضافه یا باقی ماندن جای زخم و اسکار در این منطقه وجود دارد. در این روش ممکن است فرد پس از کاشت مو تا مدت‌ها احساس درد و ناراحتی در ناحیه پشت سرش داشته باشد و حتی بانک مو به صورت جدی آسیب ببیند؛ اما در کاشت مو به روش FUE این مشکلات دیده نمی‌شود و این روش کاشت مو را می‌توان بدون عارضه یا جز کم عارضه‌ترین روش‌های موجود حساب کرد.

  تشکیل نشدن گوشت اضافه در روش FUE

  3) امکان برداشتن مو از نواحی مختلف پشت سر

  در روش‌های قدیمی تنها امکان برداشت مو از نوار باریک برش خورده وجود داشت؛ اما در روش FUE پزشک آزادی عمل دارد که موها را از بخش‌های مختلف پشت سر بردارد. این موضوع امکان کاشت تار موهای نازک و حتی فولیکول‌های چند مویی را برای متخصص فراهم می‌کند.

  4) عدم آسیب دیدن فولیکول‌ها

  در روش‌های سنتی با وجود نواری بریدن بخشی از بانک مو و برداشتن فولیکول‌ها با ابزارهای جراحی، احتمال آسیب دیدن گرافت‌های مو بسیار زیاد بود؛ اما در روش FUE فولیکول‌ها با تجهیزات مدرن و به صورت تکی از ناحیه اهدا کننده برداشته می‌شوند و در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شوند. به همین دلیل آسیب رسیدن به گرافت‌ها به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

  مراقبت‌های بعد از عمل کاشت مو به روش FUE

  برای اینکه درون نقاهت را به خوبی سپری کنید و سریع‌تر به زندگی روزمره خودتان برگردید، باید این نکات را پس از پیوند مو به روش FUE رعایت کنید:

  • روزهای اول بعد از کاشت در منزل استراحت کنید و از انجام فعالیت‌های سنگین بپرهیزید.
  • از مصرف دخانیات و الکل اجتناب کنید.
  • داروهای رقیق‌کننده خون مانند آسپرین مصرف نکنید.
  • تا یک ماه پس از کاشت از انجام ورزش‌های سنگین اجتناب کنید.
  • شش ماه پس از کاشت می‌توانید موهایتان را رنگ کنید
  • در هفته‌های اول کاشت فقط از آب ولرم برای شستشوی سرتان استفاده کنید و محل کاشت را لمس نکنید.
  • موقع خواب سرتان را بالاتر از بدنتان قرار دهید تا تورم و التهاب پس از کاشت بهبود پیدا کند.
  کلینیک-پیوند-مو
  کلینیک-پیوند-مو

   عوارض و معایب عمل کاشت مو FUE

  • تورم و سفت شدن محل پیونددهنده و پیوند گیرنده چند روز بعد از عمل
  • احتمال بروز عفونت در صورت رعایت نکردن نکات بهداشتی
  • احتمال بروز خونریزی و کبودی در محل کاشت یا اهدا کننده

  کاشت مو به روش FUE چقدر هزینه دارد؟

  یکی از مهم‌ترین سوالاتی که کاربران درباره روش‌های مختلف کاشت مو دارند، میزان هزینه لازم برای انجام این عمل زیبای است. باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه “کاشت مو به روش FUE” و روش‌های دیگر کاشت همیشه یک عدد ثابت نیست؛ زیرا وسعت طاسی افراد متفاوت است و نمی‌توان برای همه زمان‌بندی و در پی آن هزینه یکسانی را در نظر گرفت. همچنین تخصص پزشک و خدماتی که کلینیک درمانی ارائه می‌کند هم در میزان هزینه‌ای که باید بپردازید موثر هستند.

  چرا کاشت مو را در کلینیک VIP انجام دهیم؟

  کلینیک vip تهران یکی از بهترین مراکز کاشت و پیوند مو در ایران محسوب می‌شود.

  • کلینیک vip تهران بیش از ۱۵ سال سابقه دارد.
  • کلینیک vip زیر نظر پزشک متخصص و با همکاری تیم مجرب فعالیت می‌کند.
  • کلینیک تخصصی vip از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز رسمی دارد.
  • کلینیک vip دستگاه اسکن و آنالیز سر دارد و خط مو را با دستگاه سه‌بعدی لیزری طراحی می‌کند.
  • کلینیک کاشت موی vip از جدیدترین روش‌های کاشت مو مانند SUT و Micro SUT استفاده می‌کند.
  • در کلینیک vip کاشت مو بدون نیاز به تراشیدن یا کوتاه کردن مو و بدون جراحی انجام می‌شود.
  • در کلینیک تخصصی vip موی طبیعی و زنده با تراکم بالا کاشته می‌شود که رشد طبیعی هم داشته و می‌توان به آن مدل داد و آن را اصلاح کرد.
  • محیط کلینیک تخصصی vip به‌طور کامل استریل شده است.

  در مراجعه حضوری به کلینیک vip تهران، از بانک مو اسکن و آنالیز رایگان صورت می‌گیرد و متخصصان این مجموعه، با توجه به وضعیت بانک مو و نتیجه کاشت، مشاوره‌های تخصصی می‌دهند.

  برای شروع عکس از چند جهت سر خود که نیاز به کاشت مو دارد برای ما ارسال کنید

  آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت مو به روش FUE  هستید یا خیر ؟

  عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

  کانال ما در اینستاگرام:


  175 نوشته
  کلینیک VIP مارال با مجوز رسمی از وزارت بهداشت با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با همکاری تیم پزشکی متخصص و مجرب در زمینه عمل های زیبایی ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش ، عمل جراحی زیبایی چشم ،لیفت شقیقه و ابرو بلفاروپلاستی . پیکرتراشی تزریق ژل و بوتاکس،عمل تزریق چربی و... فعالیت میکند ، ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات و مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و پزشک متخصص به شما ارائه کنیم،سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید تا مشاوران کلینیک به شما پاسخ دهند

  1 دیدگاه

  پاسخ دهید

  فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند