عمل کاشت ریش و سبیل

هر چیزی که باید راجع به کاشت ریش و سبیل بدانید را اینجا بخوانید

درباره کاشت ریش و سبیل طبیعی شنیده‌اید، اما برای انجام این کار نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ این مقاله برای شما نوشته شده است. نکاتی که باید قبل از کاشت ریش و سبیل بدانید:


کاشت ریش و سبیل برای مردان از چندین جهت مهم است. زیباتر شدن و چهره مردانه و کاریزماتیک داشتن یکی از این نکات است. اگر ریش و سبیل شما به دلیل ژنتیکی کم است، به لطف پیشرفت علم می‌توانید این مشکل را برطرف کنید و ریش و سبیلی پرپشت داشته باشید و به هر حالتی که دوست دارید صورتتان را اصلاح کرده و چهره‌ای متفاوت بسازید. چهره‌ای که از دیدن خودتان در آیینه لذت ببرید!

کاشت ریش و سبیل
هرچیزی که باید راجع به کاشت ریش و سبیل بدانید نکات مهم کاشت ریش و سبیل

پیوند یا کاشت ریش و سبیل چیست؟

برای کاشت ریش و سبیل از روش FUT (پیوند واحد فولیکول) استفاده می‌شود. در این روش فولیکول‌های مو با برش قسمتی از بدن که حاوی مو است (معمولاً پشت سر) برداشته می‌شوند. سپس فولیکول‌ها به‌صورت چندتایی به ناحیه ریش پیوند زده می‌شوند. پیوند ریش و سبیل معمولاً بین ۷ تا ۱۰ ساعت زمان نیاز دارد. در طول انجام کاشت ناحیه مورد نظر بی‌حس می‌شود تا متقاضی کاشت درد کمتری احساس کند ، کاشت ریش و سبیل در کلینیک کاشت مو vip مطابق با الگویی که توسط متقاضی انتخاب شده و براساس زاویه خواب رویش مو توسط تیم پزشکی متخصص با تجربه انجام شود.

چرا عمل کاشت ریش و سبیل را توصیه میکنیم؟

برای کاشت ریش و سبیل طبیعی تردید دارید؟ دلایل زیر را بخوانید تا بهتر بتوانید برای انجام این کار تصمیم بگیرید.

۱.صاحب ریشی می‌شوید که یک عمر آرزو داشته‌اید
در این روش ریش و سبیل از جنس موها شما است و دقیقاً مطابق با حالتی که برای چهره شما مناسبتر است کاشت انجام می‌شود.

عکس انواع مدل های کاشت ریش و سبیل
انواع مدل های کاشت ریش و سبیل

۲. یک مرد ریش‌دار برای زنان جذاب‌تر است
زنان برای انتخاب مردها به گزینه‌های زیادی توجه می‌کنند. یکی از این گزینه‌ها پختگی مرد و چهره کاریزماتیک و تاثیرگذار وی است. با توجه به اینکه مردان با ریش و سبیل پخته‌تر به نظر می‌رسند، می‌توانند تاثیر بیشتری روی زنان داشته باشند.

حتما بخوانید: سن مناسب کاشت ریش چه زمانی است

چه کسانی می‌توانند کاشت ریش و سبیل انجام بدهند

آقایانی که نیاز به کاشت ریش و سبیل دارند ، افرادی هستند که رشد ریش و سیبل کمی دارند، ریش آن‌ها رشد خوبی ندارد یا ریش و سبیل کم پشتی دارند و نمی‌توانند برای تغییر چهره و تغییر مدل ریش و سبیل خود اقدام کنند

بهترین سن برای کاشت ریش و سبیل چه زمانی هست

برای کاشتن ریش و سبیل محدوده سنی خاصی در نظر گرفته نشده است؛ اما ترجیحاً بهتر است دوران رشد و بلوغ فرد طی شده باشد و در سن بالای ۲۰ سال این کار انجام شود؛ زیرا باید مشخص شود که روند رشد طبیعی رشد و سبیل متوقف شده یا احتمال پرپشت شدن موهای این ناحیه وجود دارد.

برای تشخیص بهتر زمان کاشت ریش و سبیل با ما تماس بگیرید!

کاشت ریش درمان ریش کوسه ای
کاشت ریش درمان ریش کوسه ای

نکاتی که باید برای کاشت مو ریش و سبیل بدانید

قبل از کاشت ریش باید این نکات را بدانید:
۱. قرار نیست ریش و سبیل به شکل عجیب و غریب رشد کند
موهایی که برای کاشت ریش و سبیل استفاده میشود از پشت یا کناره های سر برداشته میشود و همان حالت و ضخامت موهای خودتان را خواهند داشت
۲. ریزش موهای کاشته شده بعد سه هفته
پس از انجام عمل کاشت ریش ، موها شروع به رویش و پر شدن می‌کند، اما بعد سه هفته، موها از ساقه میریزد و ریشه زیر پوست هست بعد از ماه سوم رشد نهایی اش شروع میشه و ماندگاری اش مادام العمره

عوارض کاشت ریش میزان ماندگاری عمل کاشت ریش و سبیل
میزان ماندگاری عمل کاشت ریش و سبیل

عوارض بعد از عمل کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل سرپایی و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، با این وجود عوارضی ممکن است پس از کاشت برای متقاضی رخ دهد و بعد از یک هفته تا یک ماه به مرور از بین خواهد رفت

مهمترین عارضه های عمل کاشت ریش و سبیل

• تورم قرمزی و التهاب پوست
• سفت شدن پوست ناحیه کاشت
• پوسته پوسته شدن پوست
• بی‌حسی ناحیه کاشت
• احساس خارش

مدت زمان نتیجه عمل کاشت ریش/سبیل

کاشت طبیعی ریش و سبیل صبوری نیاز دارد. چون موهای پیوند شده باید در ناحیه کاشت جا بیفتند و رشد طبیعی آن‌ها دوباره شروع شود. بعد از شش ماه نتیجه اولیه کاشت قابل مشاهده است؛ اما برای دیدن نتیجه نهایی کاشت و داشتن ریش و سبیلی که دوست دارید باید ۱۲ تا ۱۸ ماه صبر کنید.

مراقبت‌های ضروری پس از کاشت ریش
برای اینکه روند درمان به‌خوبی طی شود، باید نکات زیر را رعایت کنید:
• محلی کاشت را دست‌کاری نکنید تا ریش حالت کاشت را حفظ کند
• قبل از حمام و ورزش با پزشک معالجتان مشورت کنید
• از مصرف دخانیات و الکل اجتناب کنید
• روی صورتتان نخوابید (خوابیدن به پشت و حالتی که سر کمی بالاتر از بدن قرار دارد توصیه می‌شود)
• داروهای تجویز شده را به موقع مصرف کنید

عکس نمونه عمل کاشت ریش تهران
عکس نمونه عمل کاشت ریش تهران

شیو کردن یا تراشیدن ریش و سبیل
بعد از کاشت به مدت ۱۰ روز نباید با موهای کاشته شده ور بروید یا آن‌ها را شیو کنید تا ریشه موها محکم شود. بعد از سه هفته گذشتن از زمان کاشت، موهای قدیمی می‌ریزند و موهای جدید شروع به رشد می‌کنند، بعد از ۶ تا ۸ ماه که ریش و سبیل جدید شما به‌صورت کامل شکل گرفت، می‌توانید نسبت به اصلاح یا شکل دادن آن اقدام کنید.

کلینیک کاشت ریش
کلینیک کاشت ریش در تهران

توصیه می‌کنیم عمل کاشت ریش و سبیل را در مرکزی انجام دهید که نمونه و تجربه های موفق کاشت ریش و سبیل زیادی داشته باشد و با توجه به نوع ریزش مو،طرح و مدل دلخواه به شما مشاوره صادقانه دهد و عمل کاشت توسط تیم پزشکی متخصص انجام شود.
اگر در انتخاب کلینیک کاشت ریش و سبیل دقت نکنید و پیوند موی ریش و سبیل اصولی انجام نشود ممکن است با عدم رشد موی ریش و سبیل مواجه شوید حتی رد اسکار بخیه پشت سر برای همیشه باقی بماند و ناحیه پشت سر یا صورت عفونت کند.

کلینیک کاشت ریش و سبیل

کلینیک کاشت ریش و سبیل VIP در تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه و ۷۰۰۰ نمونه عمل موفق می‌تواند ضمانت نامه کتبی به شما اطمینان می‌دهد که:
کاشت ریش دقیقا باتوجه طرح و مدل دلخواه شما انجام می‌شود
– موی ریش و سبیل کاملا براساس زاویه خواب مناسب مو کاشته خواهد شد
– کاشت ریش با حداکثر تراکم انجام می‌شود
– کاشت ریش موی زنده قابل رشد و قابل اصلاح انجام میشود
– تمامی مراحل عمل کاشت ریش و سبیل توسط تیم پزشکی متخصص کاشت ریش انجام خواهد شد و به هیچ عنوان اینکار به کارآموز سپرده نمی‌شود

برای کاشت ریش و سبیل آماده هستید ؟ برای شروع عکس از چهره و مدل ریش و سبیل دلخواه‌هتان را برای ما ارسال کنید.*

 


153 نوشته
کلینیک VIP مارال با مجوز رسمی از وزارت بهداشت با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با همکاری تیم پزشکی متخصص و مجرب در زمینه عمل های زیبایی ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت ریش ، عمل جراحی زیبایی چشم ،لیفت شقیقه و ابرو بلفاروپلاستی . پیکرتراشی تزریق ژل و بوتاکس،عمل تزریق چربی و... فعالیت میکند ، ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات و مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و پزشک متخصص به شما ارائه کنیم،سوالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید تا مشاوران کلینیک به شما پاسخ دهند

8 Comments

 1. سلام من از شهرستان کرمان برای کاشت ریش میخوام بیام ایا یه روزه انجام میشه یا دنبال هتل باشم ؟

   1. سلام بله این عمل حدودا یکی دو ساعت طول میکشه و برای برنامه ریزی دقیقتر میتونید با همکاران ما با شماره ۴۴۱۵۸۰۱۱-۰۲۱ تماس بگیرید تا نوبت شما را در ساعت مورد نظرتان تعیین کنند

 1. سلیم سلطان آبادی

  با عرض سلام و احترام
  من ۲۶ سالمه و موهای ریش و سیبیلم خیلی نازک هست و این که رشد خیلی کمی دارند اما رشد موهای سر و بدنم خیلی زیاد هستند میخواستم بپرسم که درمانی برای پرپشت شدن هست یا خیر؟

 1. امیر عباس

  تو سن ۲۳ سالگی ایا اقدام به کاشت میتوان کرد؟؟

 1. محسن

  سلام وقتتون بخیر
  به دلیل سوختگی
  کاشت ۵۰تا تارمو سبیل +۵۰تار مو ریش چقدر هزینه دارد؟

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند
معاینه و نوبت رایگان