همانطور که می دانید عمل های نامبرده شده توسط پزشک به منظور سازگاری با بدن بیمار مورد توجه قرار می گیرد. در واقع اینگونه نیست که بیمار از قبل تعیین کند که از کدام روش می خواهد برخوردار شود. یکی از پیشنهاد ها در این زمینه مشورت با پزشک متخصص در این حوزه است. در واقع با جلسات مشاوره ای که وجود دارد پزشک راهنمایی می کند که عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو به منظور تسریع و به نتیجه مثبت رساندن بیمار تا چه حد موثر است.

با این حال هر دو روش کمک می کند که پوست اضافه در ناحیه پوست برداشته شود. داشتن ظاهری جذاب و شاداب کمک می کند تا فرد بتواند احساس خوبی داشته باشد. همچنین موقعیت ابرو ها بر چشم هم بسیار اهمیت دارد که به چه صورت و در کجا قرار بگیرند. برخی از افراد ابرو های بالا و پایین دارند، برخی ابرو های ریخته شده، برخی افتادگی پلک و… با این حال روش ها و سبک های جدیدی از عمل های زیبایی که در این حوزه وجود دارد کمک می کند که فرد بتواند چهره ای جذابتر داشته باشد.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

برای هرکس اهمیت دارد که ابرو هایی طبیعی داشته باشد که در سر جای خود قرار گرفته اند، بلفاروپلاستی یکی از روش هایی است که کمک می کند ابرو به صورت طبیعی بر صورت باقی بماند، از طرفی لیفت ابرو هم در لغت به معنی بالا بردن ابرو است. در واقع فاصله ای به چشم و ابرو می دهد و صورت را جوانتر می سازد. چرا که با اصلاح بیش از حد و پیر شدن، ابرو ها حالتی نامتقارن به خود می گیرند. لیفت در برخی مواقع به صورت تنهایی و در برخی مواقع با کمک بلفاروپلاستی صورت می گیرد، این کاملا بستگی به دیدگاه پزشک دارد.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

لیفت ابرو چه کاربردی دارد؟

با بررسی موضوع عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو در ابتدا باید بدانیم لیفت ابرو دارای چه مزیت هایی است. با توجه به جراحی پلک در تهران صورت می گیرد، یکی از مهم ترین عمل های زیبایی لیفت ابرو می باشد. باتوجه به ویژگی هایی که این عمل دارد، می تواند به پوست پیشانی، ابرو، ظاهر پیشانی و حتی بر روی اطراف چشم تاثیر به سزایی بگذارد.

در صورتی که دارای ابرو های متقارنی نیستید، می توانید با مشورت پزشک این عمل را به صورت تخصصی انجام دهید. لیفت ابرو را می توان با کمک بلفاروپلاستی یا به صورت تنها انجام داد. در واقع می توان آن را به نوعی “عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو” نامید. این دو عمل به صورت مکمل بر روی صورت تاثیر بسیار خوبی خواهد گذاشت.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

عمل بلفاروپلاستی در تهران چه کاربردی دارد؟

بلفاروپلاستی که یکی از جراحی های مهم در زمینه از بین بردن چین و چروک پلک می باشد، کمک می کند که پوست اضافه در این بخش را به آسانی بردارید. همچنین علاوه تاثیر بسیار بالا در زیبایی کمک می کند که فرد دارای دید بهتری باشد. عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو می تواند یک سوال بسیار مهمی باشد که بسیاری از افراد نمی دانند که کدام عمل مقدم بر دیگری است. در صورتی که با توجه به مشکلی که در صورت دارید می توانید این عمل را انجام دهید.

عمل بلفاروپلاستی

عمل بلفاروپلاستی

اگر پلک های شل و آویزانی دارید و آن ها شما را اذیت می کنند، یا اگر دارای ابرو های نا متقارنی باشید، می توانید بین این دو عمل هرکدام را که نیاز شما را برآورده می کنند، انجام دهید. اگر در هر دو زمینه مشکل داشته باشید، می توانید از هر دو کمک بگیرید. “عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو” از جمله روش هایی هستند که هر دو را می توان انجام داد. در واقع با یک دیگر سازگاری دارند و هیچ مشکلی را برای بیمار پدید نمی آورند.

عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو دارای چه اهمیتی است؟

هر دو عمل جراحی به منظور زیبایی سازی صورت انجام می گیرند. با توجه به تعارفی که در متن بالا از این دو عمل بسیار مهم داشتیم، دریافتیم که لیفت ابرو برای بالا بردن ابرو ها به کار می رود و بلفاروپلاستی برای از بین بردن چروک پلک ها به کار می رود. با این حال هر دو که در ناحیه چشم هستند، می توانند به چشم و ابرو ها برای زیبایی صورت کمک کنند.

چشم و ابرو متقارن خیلی در زیبایی تاثیر دارد. بنابراین عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو می تواند برای درشت کردن چشم ها کمک کننده باشد. چشم ها در صورتی که باز باشند دید بهتری به فرد می دهند. کسانی که پا به سن می گذارند، متاسفانه با این مشکل رو به رو می شوند. در واقع افتادگی پلک چهره آن ها را غمگین نشان می دهد. با کمک بلفاروپلاستی می توان این مشکل را به راحتی از بین برد.

عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو

عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو

در کنار آن که لیفت ابرو صورت می گیرد، به چشم و ابرو ها فاصله ای متناسب می دهد. در واقع امکان دارد کسانی باشند که با توجه به اصلاح زیاد و یا افتادگی پلک و ریزش ابرویی که داشته باشند، امکان دارد، صورتی متقارن نداشته باشند. اهمیت لیفت در اینجا به این صورت است که در به عمل بلفاروپلاستی کمک می کند که چشم ها بهتر از قبل نمایان شوند. در واقع همانطور که گفته شد هر دو جراحی پلک در تهران برای خوب نشان دادن چشم ها می باشد.

چه کسانی می توانند عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو را انجام دهند؟

در وهله اول کسانی که دارای افتادگی پلک هستند، برایشان اهمیت دارد که خیلی زود مشکل افتادگی پلک آن ها حل شود. پزشک هر چه سریع تر با توجه به نیاز و توانایی که فرد دارد او را راهنمایی می کند و در اسرع وقت “عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو” را انجام می دهد.

اما امکان دارد بیمار به ابرو ها توجهی نداشته باشد. بنابراین با مشکلاتی مانند عدم تقارن در چشم ها مواجهه می شوند. افراد بسیاری اعم از آقایان و خانم ها معمولا با این مسئله مشکل دارند. با توجه به توصیه هایی که پزشک به آن ها می کند، می توانند این دو جراحی را برای زیبایی بیشتر انجام دهند. معمولا بسیاری از افرادی که تحت تاثیر ژنتیک، کهولت سن، داشتن شغل های پر خطر، استفاده از دارو و چاقی هستند می توانند عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو را انجام دهند. هر دو عمل می تواند بسیار کمک کننده باشد.

لیفت ابرو را چه کسانی می توانند انجام دهند؟

“عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو” قرار دارد. بنابراین تفاوت های این دو عمل کمک می کند که در کنار یک دیگر پکیج زیبایی فوق العاده ای برای افراد باشند. امروزه آقایان هم مانند بسیاری از خانم ها به این عمل ها توجه می کنند. زیبایی ظاهری برای هرکسی دارای اهمیت است.

اما این دو عمل برای چه کسانی می توانند مناسب باشد، سوال خیلی بی معنی خواهد بود، زیرا همانطور که گفته شد هرکس به دنبال زیبایی ظاهری است. اما این عمل برای کسانی که دارای دید مناسب نیستند و ابرو های طبیعی خود را از دست داده اند می تواند بسیار مناسب باشد. کسانی که معمولا 40 سال به بالا هستند این مشکلات را تجربه می کنند. لیفت ابرو یک روش موثر است که می تواند افتادگی ابرو را حل سازد.

کسانی که می توانند عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو را انجام دهند

کسانی که می توانند عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو را انجام دهند

کلینیک VIP را بهتر بشناسیم

همانطور که می دانید کلینیک vip دارای ویژگی های بسیار خوبی است که می تواند به بیمار و پزشک برای عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو کمک هایی را ارائه کند. کلینک ها دارای ویژگی هایی هستند که در زمینه سلامت می تواند یک انتخاب درست و به صرفه باشند. از جمله می توانیم به مجوز های آن اشاره ای داشته باشیم که از وزارت بهداشت و درمان اخذ می شود. در واقع بسیار از مراکز دارای مجوز نیستند. بنابراین می توانند مشکلاتی را در زمینه های مختلف از خود ارائه کنند.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

بنابراین کسی نمی تواند برای آن ها شکایت هایی را ارائه کند. در واقع سلامتی فرد را به خطر می اندازد. اما در کلینیک هرگز این ویژگی ها دیده نمی شود. زیرا مجوز هایی را از سوی وزارت بهداشت دریافت کرده اند که نشان می دهد در زمینه ای که مشغول ارائه خدمات هستند چقدر دارای تبحر می باشند.

کلینک vip با داشتن جلسات مشاوره رایگان کمک می کند تا بتوانید تصمیم درستی را درباره “عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو” بگیرید. زیرا این جلسات به صورتی است که در ابتدا شما را از بابت عمل های جراحی روشن می کنند. در واقع اطلاعات موثری را در این زمینه به شما ارائه می کنند.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

 

سپس آزمایش هایی را از شما برای انجام عمل می گیرند. در صورتی که در آزمایش ها موفق بوده باشید عمل صورت می گیرد. در غیر این صورت پزشک به شما می گوید که برای این عمل مناسب نیستید. با این حال بسیاری از مراکز برای کسب درآمد بیشتر به هیچ عنوان به این نکات دقت ندارند.

کلینک vip با استفاده از دستگاه های پیشرفته و حضور پزشک و کادر و پرسنل حرفه ای سعی می کند بهترین ها را برای انجام یک عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو موفق ارائه کنند. شما می توانید از مزیت های بسیاری در این زمینه برخوردار شوید.

 

 

سوالات متداول

1_ آیا عمل بلفاروپلاستی یک عمل طبیعی برای صورت محسوب می شود؟
یکی از مهم ترین موضوعات در انجام عمل های زیبایی این است که پزشک با توجه به ساختار صورت بیمار، تلاش کند که عمل را متناسب و به صورت طبیعی ارائه کند. در واقع یک سری نکات در این زمینه باید رعایت شود. تنها کسانی که می توانند به خوبی این عمل را پیش ببرند، مسلما پزشکان ماهر هستند.
2_ آیا عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو باعث ایجاد تقارن در صورت می شود؟
مسلما یکی از سوالاتی که در این زمینه پرسیده می شود، تقارن ابرو در صورت است. لیفت ابرو و بلفاروپلاستی می توانند در این زمینه کمک کنند.
3_ آیا جای برش بلفاروپلاستی بر روی صورت باقی می ماند؟
بله بریدگی صورت می گیرد و امکان دارد با توجه به ویژگی های پوستی که دارید جای آن باقی بماند، اما خیلی زود آن ها خوب می شوند و جایشان محو می شود، پزشک متخصص فکر همه جا را کرده است و شما را به استفاده از کرم هایی در این حوزه آشنا می سازد.
4_ بلفاروپلاستی که تغییراتی بر روی چشم ایجاد می کند؟
یکی از مهم ترین ویژگی هایی که عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو دارد این است که کمک می کند چشم درشت تر شود. با توجه به اینکه پلک ها افتادگی پیدا می کنند، روی چشم ها پوشانده می شود، اما بلفاروپلاستی آن را حذف می کند.
5_ عمل بلفاروپلاستی در مقابل عمل لیفت ابرو چه ویژگی دارد؟
هر دو به منظور زیبایی صورت انجام می شود. باید از قبل با پزشک متخصص در این حوزه مشورت داشته باشید. اما بلفاروپلاستی یک تاثیر کلی بر روی ظاهر چشم ها و حالت آن ها در روی صورت می گذارد.