عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز همواره یکی از بهترین و جذاب ترین روش های رفع افتادگی پلک به شمار می رود. در حالت کلی می توان گفت که جراحی زیبایی پلک در واقع نوعی عمل زیبایی برای رفع افتادگی پلک است. در این روش می توان افتادگی و تورم پلک ها را به طور کامل از بین ببرید. دقت داشته باشید که پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس است.

از این رو بهترین و سریع ترین راه کار برای رفع افتادگی پلک، عمل بلفاروپلاستی است. با توجه به این موضوعات، در ادامه به بررسی عمل بلفاروپلاستی در مقال پتوز می پردازیم. از این رو برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بلفاروپلاستی در تهران، همراه ما باشید.

 

جهت رزرو وقت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم، پوست اطراف چشم بسیار نازک است. از این رو می توان گفت پوشت اطراف چشم ساختار بسیار ضعیفی دارد که با افزایش سن ممکن است دچار چین و چروک شود. از طرفی ممکن است با افزایش سن، میزان چربی زیر چشم و یا پلک ها افزاش پیدا کند. در این صورت، صورت افراد بسیار افتاده تر شده و حتی ممکن است افتادگی پلک ها منجر به کاهش دید افراد شود.

نتیجه بلفاروپلاستی

نتیجه بلفاروپلاستی

حال فکر می کنید که بهترین راه کار برای رفع افتادگی پلک ها چیست؟ برای رسیدن به این پاسخ یک سری اطلاعات در خصوص عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز برای شما عزیزان شرح می دهیم. می توان گفت که با انجام عمل بلفاروپلاستی در تهران قسمتی از پوست پلک ها حذف می شود. از این رو در ادامه چربی ذخیره شده در ناحیه پلک ها تخلیه شده و سپس پوست پلک را بخیه می زنند. حال در “عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز”، اگر نیاز به بازسازی عضلات باشد، به آن عمل بلفاروپتوز می گویند.

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

نقش عمل بلفاروپلاستی درمقابل پتوز

می توان گفت که عمل بلفاروپلاستی در تهران در واقع به معنای جراحی پلک است. حال در صورتی که پس از جراحی پلک، احتیاج به بازسازی عضلات پلک باشد، به آن عمل بلفاروپتوز می گویند. دقت داشته باشید که در حالت کلی تمامی شاخه های عمل بلفاروپلاستی می توانند به جوان سازی پوست اطراف چشم شما کمک کنند. همچنین شایان به ذکر است که عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز، بسیار ساده تر انجام می شود.

عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز و مفهوم اصلی بلفاروپتوز چیست؟

عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز در واقع یک عمل کاملا تهاجمی است. منظور از عمل بلفاروپتوز در واقع عملی بسیار مشابه با عمل بلفاروپلاستی است. اما این عمل در واقع برای کسانی انجام می شود که افتادگی پلک آن ها بسیار زیاد و احتیاج به بازسازی پلک داشته باشند. به عبارت دیگر، “عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز”، جنبه زیبایی دارد. این درصورتی است که بلفاروپتوز جنبه درمانی داشته و موجب بازسازی عضلات پلک می شود.

دقت داشته باشید افرادی که افتادگی پلک آن ها بسیار زیاد باشد، اختلالاتی در بینایی آها ایجاد می شود. این اختلالات می تواند منجر به کاهش دید آن ها شود. بنابراین عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز برای افرادی که کم تر دچار افتادگی پلک هستند انجام می شود. “عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز” بیش تر برای حذف چربی کاربرد دارد. این درحالی است که بلفاروپتوز عموماً برای رفع افتادگی پلک های بالا کاربرد دارد.

عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز برای رفع افتادگی پلک بالا

می توان گفت که عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز در صورتی که افتادگی پلک بالا کم باشد، کاربرد دارد. این درحالی است که در بلفاروپتوز می توانید در صورتی که افتادگی پلک بالا شدید باشد، از آن بهره بگیرید. همان طور که می دانید بلفاروپلاستی پلک بالا در واقع یکی از بهترین روش های از بین بردن پوست اضافی و چربی ذخیره شده در پلک است. در واقع می توان گفت که با افزایش سن پوست و تمامی ساختار چربی پلک ها سست و افتاده می شوند. از این رو عضلات پلک به سمت پایین کشیده میشود. حال در صورتی که می خواهید این افتادگی را رفع کنید، از عمل بلفاروپلاستی تهران بهره بگیرید.

 عمل بلفاروپلاستی پلک بالا

عمل بلفاروپلاستی پلک بالا

عمل بلفاروپلباستی در مقابل پتوز و تعریف دقیق از پتوز

“عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز”، در پلک هایی که کمتر دچار افتادگی شده اند، کاربرد دارد. می توان گفت که پتوز در واقع در پلک ها زمانی ایجاد می شود که عضلات levator کشیده ‌تر و ضعیف ‌تر می‌شوند. حتی ممکن است عضلات پلک به طور مادرزادی نیز به طور صحیح تشکیل نشده باشند. در این صورت عضلات پلک بسیار ضعیف و افتاده می شوند.

در نتیجه این امر، شکاف پلکی به طور بسیار شدیدی تنگ شده و چشم افراد بسیار کوچک تر دیده می شود. دقت داشته باشید، زمانی که پتوز ایجاد می‌شود، ممکن است گاهی فقط بخشی از چشم ها توسط پلک پوشانده شوند.

گاهی نیز ممکن است بر اثر تشکیل پتوز، به طور کلی پلک افراد دچار افتادگی شدید بر روی چشم ها شود. در هر دو حالت می توانید در کلینیک vip تهران این مشکل را برطرف کنید. در صورتی که افتادگی پلک کم باشد از روش بلفاروپلاستی و در صورت شدید بودن افتادگی پلک از عمل بلفاروپتوز بهره بگیرید. به طور معمول عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز، برای حذف چربی های پلک است. این در حالی است که عمل بلفاروپتوز برای پلک هایی که اختلالات عصبی دارند و یا به طور مادرزادی افتاده هستند، کاربردی است.

پتوز در کودکان چگونه ایجاد می شود؟

می توان گفت که برخی از کودکان از همان بدو تولد دچار پتوز هستند. از این رو به این دسته از پتوز ها که به صورت مادر زادی در کودکان وجود دارد، پتوز مادرزادی می گویند. مشهور ترین و معروف ترین نشانه از پتوز، افتادگی پلک بالا است. دقت داشته باشید کودکانی که با پتوز درگیر هستند، ممکن است برای افزایش دید خود مجبور به بالا اوردن چانه خود باشند.

همچنین ممکن است که این دسته از کودکان، برای افزایش دید خود ابروهایشان را بالا بیاورند. لازم به ذکر است که بگوییم این دسته از اختلالات که منجر به این گونه رفتار ها می شود، می تواند مشکلاتی در سر و گردن کودکان ایجاد کنند.“عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز” نمی تواند برای این گونه افتادگی ها چاره ساز باشد. چرا که باید عضلات پلک بازسازی شوند. در این صورت می توانید از بلفاروپتوز برای رفع افتادگی های شدید بهره بگیرید.

پتوز مادرزادی در کودکان

پتوز مادرزادی در کودکان

پتوز در بزرگسالان چگونه ایجاد می شود؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم، پتوز زمانی ایجاد می‌شود که عضله‌ی levator فرد بیش از حد دچار کشیدگی می‌شود. در این صورت از محل اتصال خود جدا شده و این موضوع می تواند منجر به افتادگی شدید پلک شود. در این صورت عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز نمی تواند چازه ساز باشد. چرا که باید بازسازی عضلات انجام شود. از این رو در صورت مشاهده پتوز در پلک بالا و افتادگی بیش از حد پلک، می توانید از عمل بلفاروپتوز بهره بگیرید.

مراقبت های لازم بعد از عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز

دقت داشته باشید که “عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز”، عمل بسیار راحت تری است. از این رو پس از انجام این عمل فرد می تواند پس از یک ساعت به منزل مراجعه کند. از این رو می توان گفت که عمل بلفاروپلستی در مقابل پتوز بسیار عمل ساده تر و راحت تری است. اما دقت داشته باشید که سادگی این عمل نباید منجر به مانعی برای اقدامات مراقبتی شود.

چرا که اگر بعد از عمل بلفاروپلاستی از ناحیه عمل شده مراقبت نکنید، ممکن است دچار خونریزی و یا عفونت درناحیه پلک ها شوید. با توجه به این موضوعات در ادامه به بررسی یک سری از مهم ترین نکات مراقبتی بعد از عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز می پردازیم.

• دقت داشته باشید که بهبودی بعد از جراحی بلفاروپلاستی به طور کلی ممکن است 10 تا 14 روز به طول بینجامد.

• بهتر است دو روز اول بعد از “عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز”، در منزل استراحت کنید.

• دقت داشته باشید که ایجاد کبودی و تورم در ناحیه چشم شما امری بسیار طبیعی است. از این رو سعی کنید با کمپرس یخ میزان تورم و کبودی ناحیه پلک را کاهش دهید.

• در چند روز اول پس از عمل بلفاروپلاستی، باید حتماً تا سر حد ممکن، سر خود را بالاتر از سطح بدنتان نگه دارید.

• ممکن است در چند روز اول بعد از عمل، چشمانتان به نور خرشید واکنش خوبی نداشته باشد. از این ور سعی کنید کمتر در معرض نور خورشید قرار بگگیرید.

• می توانید برای محافظت بیشتر چشمانتان، از عینک آفتابی کمک بگیرید.

• حتماً برای کاهش خشکی اطراف چشم، از پماد و کرم های مجازی که پزشک تجویز می کند بهره بگیرید.

 

 

برای شروع عکس خود را در واتس آپ برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند که آیا شما کاندید مناسب “بلفاروپلاستی” هستید یا خیر.*

واتساپ

عمل بلفاروپلاستی با اصطلاح پتوز چیست؟

عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز در واقع یک عمل زیبایی محسوب می شود. این عمل برای رفع چربی زیر پلک بسیار کاربرد دارد. اما در واقع عمل بلفاروپتوز برای رفع افتادگی شدید پلک ها کاربری است. از این رو جنبه درمانی دارد. در واقع عمل بلفاروپتوز ترکیبی از عمل زیبایی و عمل درمانی است. این عمل می تواند علاوه بر افزایش دید شما، چهره شما را نیز بسیار جوان تر کند.

مشاهده نمونه کار های جراحی پلک در اینستاگرام

می توان گفت که در عمل پتوز در واقع عضله‌ی levator جابجا شده و دستکاری می‌شود . از این رو در ادامه و در موقعیت مناسب می تواند عملکردی مناسبی جهت بالا نگهداشتن پلک انجام دهد. به این مرحله از عمل به اصطلاح پتوز می گویند. پس از انجام این مرحله نوبت به تخلیه چربی و حذف پوشت اضافی پلک می رسد.

عمل زیبایی بلفاروپلاستی در مقابل پتوز

عمل زیبایی بلفاروپلاستی در مقابل پتوز

کلینیک vip تهران را بیشتر بشناسیم

در کلینیک vip تهران می توانید به راحتی عمل بلفاروپلاستی در تهران را انجام دهید. این کلینیک سالیان سال است که بهترین کلینیک برای عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز است. از این رو به راحتی می توانید در این کلینیک افتادگی پلک هایتان را از بین ببرید. دقت داشته باشید که کادر درمان این کلینیک بسیار ماهر هستند. از این رو صد در صد میزان رضایت شما از انجام عمل های زیباییتان در این کلینیک بالا خواهد بود. تمامی دستگاه های مورد نیاز برای عمل های زیبایی در این کلینیک، با پیشرفته ترین متد روز دنیا تهیه شده اند.

 

سؤالات متداول

1)بارزترین تفاوت عمل بلفاروپلاستی در مقابل پتوز چیست؟
عمل بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی است و عمل بلفاروپتوز، یک عمل درمانی محسوب می شود.
2)یکی از نشانه های پتوز در کودکان چیست؟
افتادگی پلک ها می تواند بهترین نشانه باشد.
3)آیا می توان به کمک عمل بلفاروپتوز عضلات پلک ها را بازسازی کرد؟
بله. شما می توانید با انجام عمل بلفاروپتوز، به راحتی افتادی شدید پلک را از بین برده و عضلات پلک را بازسازی کنید.
4)آیا عمل بلفاروپلاستی یک عمل تهاجمی محسوب می شود؟
بله عمل بلفارو پلاستی یک عمل تهاجمی است که تا 14 روز نیاز به مراقبت دارد.
5)پس از انجام عمل بلفاروپلاستی باید بستری شویم؟
 خیر. بعد از انجام این عمل می توانید به خانه مراجعه کنید. اما بهتر است تا دو روز اول بعد از عمل در خانه استراحت کنید.